Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Classificació 1ª volta al II Campionat del Món Individual Strokeplay

Ets a:  IniciNotíciesFIPPANotícia id 21502
05.07.2013

FIPPAClassificació 1ª volta al II Campionat del Món Individual Strokeplay

Classificació després de la 1ª volta de la competició i horaris de sortida de dissabte
Tambre
II World Strokeplay Championship - Individual - Medal Play
SCRATCH
Acumulado hasta vuelta:1
POSICION ASOCIADO NOMBRE BRUTO
1 IRE07 FRANK DINEEN 48
2 GAL08 MARCOS GOMEZ DOMINGUEZ 48
3 GBR02 JOHN DEEBLE 48
4 GAL12 SEBASTIÁN FRANCO REINOSO 48
5 CAT02 ALBERT GIRONES 49
6 IRE21 WEESHIE MURPHY 50
7 AUS03 JAMES ROGERSON 50
8 IRE16 PACELLI DARCY 50
9 CAT09 ENRIC SANZ 51
10 CAT12 FERNANDO CANO MARTOS 51
11 IRE06 EAMON GIBNEY 51
12 IRE12 JOHN R CRANGLE 51
13 IRE13 LIAM O`DONOVAN 51
14 IRE14 MARK MILLAR 52
15 CAT04 AMADOR RODRIGUEZ 52
16 IRE10 JIN JUDGE 52
17 CAT20 MARC LLORET 52
18 IRE04 CHRISSIE BYRNE 52
19 GAL06 LUIS DE ANTA LORENZO 53
20 IRE15 MICHAEL DARCY 53
21 IRE19 STEPHEN MURRAY 53
22 IRE11 JOHN JOHN WALSH 53
23 GAL03 ENRIQUE RAMA RIVERA 53
24 IRE08 IAN FARRELLY 53
25 AND06 PABLO PEREZ 54
26 GAL05 JUAN CARLOS IGLESIAS SURRIBAS 54
27 CAT10 ERIC PUIG 54
28 HOL11 RINUS HUBERTS 54
29 IRE01 ALAN HANLON 54
30 IRE03 BRIAN CAHILL 54
31 BAS01 KEPA IKUTZA AUSMENDI 54
32 CAT06 DANIEL GIMENEZ 54
33 HOL05 JASPER MEINEMA 54
34 CAT24 SALVADOR GARANGOU 54
35 NOR01 ANDERS CRIS JUEL 54
36 GAL14 FRANCISCO ACUÑA 55
37 NOR04 FRANK JOHNSON 55
38 HOL04 HERMA KLEINLUTENBELD 55
39 CAT11 JOEL MOSCATEL 55
40 CAT25 XAVIER LOPEZ SANTOS 55
41 IRE05 DONAL DUGGAN 55
42 CAT16 JORDI SERRA 55
43 IRE20 TREVOR AHERN 55
44 GAL13 TEODORO FERNANDEZ GONZALEZ 56
45 NOR06 HENNING RUGLAND 56
46 HOL12 ROLF KWANT 56
47 HOL02 ESTHER DE SHIFFART 56
48 GAL07 MANUEL PENA RODRIGUEZ 56
49 AND03 GONZALO MENDOZA 56
50 CAT17 JOSEP MARTINEZ MARTOS 56
51 GBR04 STEVE DEEBLE 56
52 HOL08 MAURITS RANGKOUW 56
53 CAT22 PILAR MONTERO 57
54 IRE17 PADRAIC SARSFIELD 57
55 HOL13 STEPHAN V D BERG 57
56 GBR01 ARRON AKESTER 57
57 IRE09 JIM AHERN 57
58 GAL10 PETER MERVIN HENRY 57
59 SWI01 EDI PLANZER 57
60 GBR03 SAVIO FERNANDES 57
61 AND07 PEPE GARCIA GARCIA 58
62 GAL01 ANDRES PERAL SALVADOR 58
63 IRE02 ANTHONY KANAVAGH 58
64 CAT21 PACO SALIDO 58
65 CAT01 ABBY NACHSHON 58
66 AND01 FRANCESC GASET FRIS 59
67 NOR03 BERNT KRISTIAN NERLAND 59
68 CAT14 J. ANTONI BALART 59
69 CAT26 XAVIER PONSDOMENECH 59
70 HOL10 RENZE HASPER 59
71 AUS02 JACK KALIS 59
72 HOL09 REMON DE GROOT 59
73 CAT05 ANTONIO SERRA 59
74 GAL04 JORGE RODRIGUEZ SARMIENTO 59
75 AND05 MOISES PERNIA 60
76 POR01 HUGO ESPIRITU SANTO 60
77 HOL07 JOEP VAN MOURIK 60
78 BAS02 GORKA ECENARRO CURTO 60
79 SWI03 UELI LAMM 61
80 NOR07 KENNETH VIKA 61
81 HOL06 JEROEN HUBERTS 61
82 AND08 RICARD MORAT CARDONA 61
83 HOL03 HARALD BINNENDIJK 61
84 CAT23 ROGER ALBIÑANA 61
85 NOR02 ANDERS LANGELAND 61
86 CAT15 JORDI CLOTET RIFE 61
87 CAT19 M. ANGEL SOLER 62
88 AND02 FRANCESC PEREZ 62
89 CAT18 JUAN MARTINEZ 62
90 POR02 MARIO FILIPE 62
91 CAT03 ADAN LOPEZ 63
92 NOR08 KNUT J. LANGELAND 64
93 CAT07 DANIEL MOSCATEL 64
94 CAT08 DAVID RIERA 64
95 CAT28 JOSEP CORTADA 64
96 GAL09 MARCOS LOPEZ FERNANDEZ 64
97 AUS01 HELEN ANGEL 65
98 CAT13 GABRIELA CHAVARRIA 65
99 GAL02 CARLOS CONDE RUBIO 65
100 GAL11 MANUEL SANTIAGO SILVA 65
101 HOL01 ELE SNIEDER 66
102 CAT27 AMADEU PUIG 67
103 NOR05 REIN H. BRAND 67
104 CHI01 PABLO ANDRÉS CAVIEDES 69
105 GER01 HARALD BRINKMEYER 70
106 AUS04 MARIE HUTCHINSON 70
107 SWI02 FELIX EBERLI 70
108 AND04 MARTA TAMARIT 72
Tambre
II World Strokeplay Championship - Individual - Medal Play
SHOTGUN SATURDAY 12:30 - 18:30
POSICION ASOCIADO NOMBRE  
1 IRE07 FRANK DINEEN  
2 GAL08 MARCOS GOMEZ DOMINGUEZ  
3 GBR02 JOHN DEEBLE  
4 GAL12 SEBASTIÁN FRANCO REINOSO  
5 CAT02 ALBERT GIRONES  
6 IRE21 WEESHIE MURPHY  
7 AUS03 JAMES ROGERSON  
8 IRE16 PACELLI DARCY  
9 CAT09 ENRIC SANZ  
10 CAT12 FERNANDO CANO MARTOS  
11 IRE06 EAMON GIBNEY  
12 IRE12 JOHN R CRANGLE  
13 IRE13 LIAM O`DONOVAN  
14 IRE14 MARK MILLAR  
15 CAT04 AMADOR RODRIGUEZ  
16 IRE10 JIN JUDGE  
17 CAT20 MARC LLORET  
18 IRE04 CHRISSIE BYRNE  
19 GAL06 LUIS DE ANTA LORENZO  
20 IRE15 MICHAEL DARCY  
21 IRE19 STEPHEN MURRAY  
22 IRE11 JOHN JOHN WALSH  
23 GAL03 ENRIQUE RAMA RIVERA  
24 IRE08 IAN FARRELLY  
25 AND06 PABLO PEREZ  
26 GAL05 JUAN CARLOS IGLESIAS SURRIBAS  
27 CAT10 ERIC PUIG  
28 HOL11 RINUS HUBERTS  
29 IRE01 ALAN HANLON  
30 IRE03 BRIAN CAHILL  
31 BAS01 KEPA IKUTZA AUSMENDI  
32 CAT06 DANIEL GIMENEZ  
33 HOL05 JASPER MEINEMA  
34 CAT24 SALVADOR GARANGOU  
35 NOR01 ANDERS CRIS JUEL  
36 GAL14 FRANCISCO ACUÑA  
37 NOR04 FRANK JOHNSON  
38 HOL04 HERMA KLEINLUTENBELD  
39 CAT11 JOEL MOSCATEL  
40 CAT25 XAVIER LOPEZ SANTOS  
41 IRE05 DONAL DUGGAN  
42 CAT16 JORDI SERRA  
43 IRE20 TREVOR AHERN  
44 GAL13 TEODORO FERNANDEZ GONZALEZ  
45 NOR06 HENNING RUGLAND  
46 HOL12 ROLF KWANT  
47 HOL02 ESTHER DE SHIFFART  
48 AND03 GONZALO MENDOZA  
49 CAT17 JOSEP MARTINEZ MARTOS  
50 GBR04 STEVE DEEBLE  
51 HOL08 MAURITS RANGKOUW  
52 IRE17 PADRAIC SARSFIELD  
53 GAL10 PETER MERVIN HENRY  
54 HOL13 STEPHAN V D BERG  
Tambre
II World Strokeplay Championship - Individual - Medal Play
SHOTGUN SATURDAY 09:30 - 15:30
POSICION ASOCIADO NOMBRE  
1 GAL07 MANUEL PENA RODRIGUEZ  
2 CAT22 PILAR MONTERO  
3 GBR01 ARRON AKESTER  
4 IRE09 JIM AHERN  
5 SWI01 EDI PLANZER  
6 GBR03 SAVIO FERNANDES  
7 AND07 PEPE GARCIA GARCIA  
8 GAL01 ANDRES PERAL SALVADOR  
9 IRE02 ANTHONY KANAVAGH  
10 CAT21 PACO SALIDO  
11 CAT01 ABBY NACHSHON  
12 AND01 FRANCESC GASET FRIS  
13 NOR03 BERNT KRISTIAN NERLAND  
14 CAT14 J. ANTONI BALART  
15 CAT26 XAVIER PONSDOMENECH  
16 HOL10 RENZE HASPER  
17 AUS02 JACK KALIS  
18 HOL09 REMON DE GROOT  
19 CAT05 ANTONIO SERRA  
20 GAL04 JORGE RODRIGUEZ SARMIENTO  
21 AND05 MOISES PERNIA  
22 POR01 HUGO ESPIRITU SANTO  
23 HOL07 JOEP VAN MOURIK  
24 BAS02 GORKA ECENARRO CURTO  
25 SWI03 UELI LAMM  
26 NOR07 KENNETH VIKA  
27 HOL06 JEROEN HUBERTS  
28 AND08 RICARD MORAT CARDONA  
29 HOL03 HARALD BINNENDIJK  
30 CAT23 ROGER ALBIÑANA  
31 NOR02 ANDERS LANGELAND  
32 CAT15 JORDI CLOTET RIFE  
33 CAT19 M. ANGEL SOLER  
34 AND02 FRANCESC PEREZ  
35 CAT18 JUAN MARTINEZ  
36 POR02 MARIO FILIPE  
37 CAT03 ADAN LOPEZ  
38 NOR08 KNUT J. LANGELAND  
39 CAT07 DANIEL MOSCATEL  
40 CAT08 DAVID RIERA  
41 CAT28 JOSEP CORTADA  
42 GAL09 MARCOS LOPEZ FERNANDEZ  
43 AUS01 HELEN ANGEL  
44 CAT13 GABRIELA CHAVARRIA  
45 GAL02 CARLOS CONDE RUBIO  
46 GAL11 MANUEL SANTIAGO SILVA  
47 HOL01 ELE SNIEDER  
48 CAT27 AMADEU PUIG  
49 NOR05 REIN H. BRAND  
50 CHI01 PABLO ANDRÉS CAVIEDES  
51 GER01 HARALD BRINKMEYER  
52 AUS04 MARIE HUTCHINSON  
53 SWI02 FELIX EBERLI  
54 AND04 MARTA TAMARIT  

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC