Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 4ª divisió centre G2, 4ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 23389
29.03.2014

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 4ª divisió centre G2, 4ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014
4ª divisió centre G2
4ª jornada , LA GARRIGA GOLF PITCH & PUTT

 

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

BARCELONA URBAN G. CLUB
1 TORRUELLA SERRA, IGNASI 55 RAMOS ALVAREZ, DAVID 62 238
DE MIQUEL MIQUEL, ALBERTO 57 SANCHEZ MARTINEZ, CRISTIAN
VIVES TRUYOLS, HUGO 64 PUJOL CABA, ANTONIO 62
MUÑOZ PENDON, JUAN 88 LOPEZ PEREZ, SANDRA
TEIA RUSKY TEAM
2 SALINAS ISABAL, JUAN 59 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA 57 239
JARQUE LOPEZ, AGUSTIN 60 OLIVA LOPEZ, ROSALIA
MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP 63 BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 59
PAU AVENTIN, SALVADOR 64 SAMPER CHERTO, JORDI
SANT CUGAT P&P C
3 CHAVES URRASCO, VICENTE 59 BETETA GUZMAN, JOSE JAVIER 58 239
CHAVES LOPEZ, JUDITH 60 BLOMMENDAAL, MARCEL
CASALS RIERA, FERRAN 62 CASALS HAENSLER, MANUEL 100
RIERA RIVIERE, MONICA 68 CAMPOS BASTOS, JOSE MARIA
CLUB ESPORTIU LOPI
4 NIETO ESTEBAN, ALEJANDRO 61 BOSCH COMAS, ORIOL 60 252
SAENZ GRIÑO, ALBERT 64 SAENZ CASALS, ORIOL
HERNANDEZ PIQUER, JOSEP 67 SAENZ OLLE, JOAQUIM 62
CALDES LLULL, SEBASTIA 70 GRIÑO QUER, MARIA TERESA
CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
5 MIER CAMPO, DIEGO 56 MARTIN JIMENEZ, BRAULIO 55 253
CALVIS RODRIGUEZ, JORDI 68 HERRERA VENTURA, CARLOS
VELA LEON, FRANCISCO 74 CLIMENT GAVALDA, JOSE MARIA 64
DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS 75 MARTIN GALINDO, CARLOS BRAULIO
C. E. LA COLMENA
6 SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO 62 VALLE GARCIA, JUAN 63 256
GARRIDO JUAREZ, ISIDRE 65 SUAREZ TALLE, JOSE ANTONIO
GARCIA AZORIN, PEDRO 66 SERRA SERRA, CARLOS 63
ALGUACIL GALLARDO, JUAN ANTONIO 68 COLINA ALGORA, MARIANO
P&P LA GARRIGA B
7 BOIX BORRELL, JOSEP 63 FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO 64 257
GONZALEZ GRACIA, ENRIC 64 VIÑAS ALMATO, JUAN
BARJUAN BADELL, JUAN 66 SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU 65
CASTRO RUBIO, JUAN JOSE 66 BOIX BORRELL, BERNABE
CASPER TENNIS MORA
8 SERRA CATASUS, CARLOTA 62 FIJO MONLEON, ALBERTO 65 259
SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO 65 ABAJO MAYOR, DANIEL
GENE TOLNAY, VICTOR 67 CEBALLOS CORTES, CARMEN 67
UBACH TRABAL, POL 69 MARIMON SERRA, BORJA
MANRESA BERNAT OLLER
9 RIOS MATEOS-APARICIO, SERGIO 61 IVAN RIOS MATEOS-APARICIO 65 259
BAENA NOHALES, JOSE MANUEL 62 CASTILLO PLA, RAUL
PRAT ARANDA, JOAN 71 MAS ALSINA, MARC 68
CARRASCO GARCIA, OSCAR 74 PRADELL BUXO, JORDI
VILASSAR PITCH & PUTT
10 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 62 LLORET BOLDU, TOMAS 62 260
BERTRAN RUIZ, ANDREU 67 IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª
LAZARO SELVA, JUAN IGNACIO 69 RUIZ LEIVA, MARC 63
ABRIL GAROFANO, JOSEP 70 MARTIN LIROLA, ANGEL
LOS OTROS GALLITOS
11 CARO GARCIA, ENRIQUE 62 BATLLE SALUD, RAMON 66 265
MENDOZA BLASCO, ANDRES 68 MENDOZA SUAREZ, MONTSERRAT
GOMEZ RAMIREZ, MANUEL 69 NEVOT MONDEJAR, JOSE LUIS 66
MAS MONTEYS, XAVIER 74 CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL
CHICAGO G. CLUB
12 VIAGA CARDENAS, TONY 66 POSAS GARRIGA, JORDI 60 266
MARTINEZ GORDI, JORDI 69 JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO
HERNANDEZ LORENTE, ORIOL 71 SALES ANDREU, XAVIER 62
GIMENO GARCIA, MARC 85 TOMAS RUBIO, CARLOS
P&P TEIA B
13 PLATERO SANCHEZ, ALBERT 68 CONESA MANZANARES, ANTONIO 64 270
IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE 69 ISUS BERNADI, JOAN
LOPEZ LOSADA, MANUEL 69 BERENGUER COLL, JOSEP 66
LOPEZ RODRIGUEZ, JOAQUIN 76 ESTELLA VACAS, ENRIC
DREAM PIM BADALONA
14 VERNET PEREZ, ALBERT 66 JIMENEZ MARTINEZ, JULIAN 62 275
IBANYEZ AZNAR, JORDI 73 CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE
MARCOS GOMEZ, FELICIANO 74 ARIZA MONTERO, MARIO 64
JOUBERT, FREDERIC 80 PALACIOS SAEZ, BARTOLOME
NOVA ICARIA Impacto 33
15 FREIXAS GENE, JOAN JOSEP 67 QUIGLEY, LEE 72 279
YERO PUPO, ALEXIS 69 VIERGE SORIANO, ELISABET
SOTOCA CASAS, ANTONIO 71 MIER ROURA, MIQUEL 73
CARREY PADIAL, XAVIER 86 ARENAS DEL CUERPO, MANUEL
XERINOLA HCP1
16 TORRES EGEA, ANA 72 SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA 69 294
FERRER FERRER, RUT 74 LUQUE CANO, ISABEL
GRAUPERA PARRA, DOLORS 79 CARMONA LOPEZ, RUBEN 71
TORRES PARRA, ANNA 82 SAQUERO GARCIA, MARIBEL

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP025668 TORRUELLA SERRA, IGNASI 0 0 0 55 55 BARCELONA URBAN G. CLUB
2 ACPP004445 MIER CAMPO, DIEGO (+)2,5 (+)2 (+)2,5 56 58 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
3 ACPP006362 DE MIQUEL MIQUEL, ALBERTO 3,9 4 3,7 57 53 BARCELONA URBAN G. CLUB
4 ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN 0,8 1 0,8 59 58 TEIA RUSKY TEAM
5 ACPP025276 CHAVES URRASCO, VICENTE (+)0,1 0 (+)0,1 59 59 SANT CUGAT P&P C
6 ACPP003425 JARQUE LOPEZ, AGUSTIN 1,4 1 1,4 60 59 TEIA RUSKY TEAM
7 ACPP025739 CHAVES LOPEZ, JUDITH (+)0,8 (+)1 (+)0,6 60 61 SANT CUGAT P&P C
8 ACPP010277 NIETO ESTEBAN, ALEJANDRO 3,1 3 3,1 61 58 CLUB ESPORTIU LOPI
9 ACPP007589 RIOS MATEOS-APARICIO, SERGIO (+)1,5 (+)1 (+)1,3 61 62 MANRESA BERNAT OLLER
10 ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 5,2 5 5,2 62 57 VILASSAR PITCH & PUTT
11 ACPP017831 CASALS RIERA, FERRAN 2,1 2 2,3 62 60 SANT CUGAT P&P C
12 ACPP002026 SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO 1,3 1 1,5 62 61 C. E. LA COLMENA
13 ACPP017344 CARO GARCIA, ENRIQUE 1 1 1,2 62 61 LOS OTROS GALLITOS
14 ACPP018131 BAENA NOHALES, JOSE MANUEL (+)0,3 0 (+)0,1 62 62 MANRESA BERNAT OLLER
15 ACPP002871 SERRA CATASUS, CARLOTA (+)0,1 0 0,1 62 62 CASPER TENNIS MORA
16 ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP 2,7 3 2,9 63 60 P&P LA GARRIGA B
17 ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP 1,7 2 1,9 63 61 TEIA RUSKY TEAM
18 ACPP026462 VIVES TRUYOLS, HUGO 6,0 6 6 64 58 BARCELONA URBAN G. CLUB
19 ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC 4,4 4 4,6 64 60 P&P LA GARRIGA B
20 ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR 1,6 2 1,8 64 62 TEIA RUSKY TEAM
21 ACPP010457 SAENZ GRIÑO, ALBERT 1,9 2 2,1 64 62 CLUB ESPORTIU LOPI
22 ACPP002787 SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO 0,8 1 1 65 64 CASPER TENNIS MORA
23 ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE (+)1,5 (+)1 (+)1,3 65 66 C. E. LA COLMENA
24 ACPP014654 VIAGA CARDENAS, TONY 8,6 9 8,6 66 57 CHICAGO G. CLUB
25 ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO 4,8 5 5 66 61 C. E. LA COLMENA
26 ACPP008622 VERNET PEREZ, ALBERT 4,6 5 4,8 66 61 DREAM PIM BADALONA
27 ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN 4,5 5 4,7 66 61 P&P LA GARRIGA B
28 ACPP014023 CASTRO RUBIO, JUAN JOSE 3,4 3 3,6 66 63 P&P LA GARRIGA B
29 ACPP014027 FREIXAS GENE, JOAN JOSEP 7,8 8 7,8 67 59 NOVA ICARIA Impacto 33
30 ACPP026373 GENE TOLNAY, VICTOR 7,0 7 7,2 67 60 CASPER TENNIS MORA
31 ACPP008450 BERTRAN RUIZ, ANDREU 3,6 4 3,8 67 63 VILASSAR PITCH & PUTT
32 ACPP015952 HERNANDEZ PIQUER, JOSEP 3,3 3 3,5 67 64 CLUB ESPORTIU LOPI
33 ACPP020419 ALGUACIL GALLARDO, JUAN ANTONIO 5,3 5 5,5 68 63 C. E. LA COLMENA
34 ACPP025738 RIERA RIVIERE, MONICA 3,9 4 4,1 68 64 SANT CUGAT P&P C
35 ACPP002173 PLATERO SANCHEZ, ALBERT 3,4 3 3,6 68 65 P&P TEIA B
36 ACPP021771 CALVIS RODRIGUEZ, JORDI 2,3 2 2,5 68 66 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
37 ACPP002595 MENDOZA BLASCO, ANDRES 0,8 1 1 68 67 LOS OTROS GALLITOS
38 ACPP023839 YERO PUPO, ALEXIS 9 9 9,2 69 60 NOVA ICARIA Impacto 33
39 ACPP001765 GOMEZ RAMIREZ, MANUEL 3,5 4 3,7 69 65 LOS OTROS GALLITOS
40 ACPP000281 UBACH TRABAL, POL 4,4 4 4,6 69 65 CASPER TENNIS MORA
41 ACPP021898 LAZARO SELVA, JUAN IGNACIO 0,5 1 0,7 69 68 VILASSAR PITCH & PUTT
42 ACPP000129 IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE 0,8 1 1 69 68 P&P TEIA B
43 ACPP003188 LOPEZ LOSADA, MANUEL 1,1 1 1,3 69 68 P&P TEIA B
44 ACPP011853 MARTINEZ GORDI, JORDI 1,4 1 1,6 69 68 CHICAGO G. CLUB
45 ACPP012384 CALDES LLULL, SEBASTIA 5 5 5,2 70 65 CLUB ESPORTIU LOPI
46 ACPP016926 ABRIL GAROFANO, JOSEP 1,6 2 1,8 70 68 VILASSAR PITCH & PUTT
47 ACPP025534 SOTOCA CASAS, ANTONIO 11,2 11 11,4 71 60 NOVA ICARIA Impacto 33
48 ACPP001445 HERNANDEZ LORENTE, ORIOL 7,3 7 7,5 71 64 CHICAGO G. CLUB
49 ACPP026432 PRAT ARANDA, JOAN 6,1 6 6,3 71 65 MANRESA BERNAT OLLER
50 ACPP003155 TORRES EGEA, ANA 7,6 8 7,8 72 64 XERINOLA HCP1
51 ACPP009402 IBANYEZ AZNAR, JORDI 5,6 6 5,8 73 67 DREAM PIM BADALONA
52 ACPP016704 CARRASCO GARCIA, OSCAR 4,1 4 4,3 74 70 MANRESA BERNAT OLLER
53 ACPP014144 MARCOS GOMEZ, FELICIANO 3,5 4 3,7 74 70 DREAM PIM BADALONA
54 ACPP019191 FERRER FERRER, RUT 3,6 4 3,8 74 70 XERINOLA HCP1
55 ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO 1,9 2 2,1 74 72 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
56 ACPP003581 MAS MONTEYS, XAVIER 1,3 1 1,5 74 73 LOS OTROS GALLITOS
57 ACPP011774 DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS 15,1 15 15,3 75 60 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
58 ACPP019499 LOPEZ RODRIGUEZ, JOAQUIN 3,8 4 4 76 72 P&P TEIA B
59 ACPP001240 GRAUPERA PARRA, DOLORS 7,1 7 7,3 79 72 XERINOLA HCP1
60 ACPP020022 JOUBERT, FREDERIC 5,5 6 5,7 80 74 DREAM PIM BADALONA
61 ACPP024215 TORRES PARRA, ANNA 10 10 10,2 82 72 XERINOLA HCP1
62 ACPP025727 GIMENO GARCIA, MARC 12,5 13 12,7 85 72 CHICAGO G. CLUB
63 ACPP026320 CARREY PADIAL, XAVIER 17,2 17 17,4 86 69 NOVA ICARIA Impacto 33
64 ACPP026459 MUÑOZ PENDON, JUAN 17,9 18 18,1 88 70 BARCELONA URBAN G. CLUB
Fourballs:
Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP025610 MARTIN JIMENEZ, BRAULIO 6,7 5 6,5 55 48 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
ACPP025609 HERRERA VENTURA, CARLOS 9,1 7 8,9
2 ACPP007983 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA 1,2 1 1,2 57 54 TEIA RUSKY TEAM
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA 6 5 6
3 ACPP005668 BETETA GUZMAN, JOSE JAVIER 7,2 5 7,2 58 52 SANT CUGAT P&P C
ACPP026528 BLOMMENDAAL, MARCEL 11,0 8 11,0
4 ACPP009260 BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 3,7 3 3,7 59 56 TEIA RUSKY TEAM
ACPP003708 SAMPER CHERTO, JORDI 4,2 3 4,2
5 ACPP025725 POSAS GARRIGA, JORDI 8,8 7 8,8 60 53 CHICAGO G. CLUB
ACPP025720 JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO 9,4 7 9,4
6 ACPP018891 BOSCH COMAS, ORIOL 7,2 5 7,2 60 54 CLUB ESPORTIU LOPI
ACPP010235 SAENZ CASALS, ORIOL 7,5 6 7,5
7 ACPP024983 RAMOS ALVAREZ, DAVID 8 6 8 62 56 BARCELONA URBAN G. CLUB
ACPP024984 SANCHEZ MARTINEZ, CRISTIAN 9 7 9
8 ACPP015101 SALES ANDREU, XAVIER 4,3 3 4,3 62 56 CHICAGO G. CLUB
ACPP025388 TOMAS RUBIO, CARLOS 8,9 7 8,9
9 ACPP026542 PUJOL CABA, ANTONIO 5,0 4 5,0 62 58 BARCELONA URBAN G. CLUB
ACPP002766 LOPEZ PEREZ, SANDRA 6,6 5 6,6
10 ACPP023787 JIMENEZ MARTINEZ, JULIAN 4,5 4 4,5 62 58 DREAM PIM BADALONA
ACPP016615 CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE 5,4 4 5,4
11 ACPP011972 SAENZ OLLE, JOAQUIM 3,1 2 3,1 62 58 CLUB ESPORTIU LOPI
ACPP011973 GRIÑO QUER, MARIA TERESA 11,3 8 11,3
12 ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS 0,9 1 0,9 62 61 VILASSAR PITCH & PUTT
ACPP005281 IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª 2,1 2 2,1
13 ACPP023260 RUIZ LEIVA, MARC 10,2 8 10,2 63 55 VILASSAR PITCH & PUTT
ACPP018513 MARTIN LIROLA, ANGEL 10,5 8 10,5
14 ACPP004992 VALLE GARCIA, JUAN 3,9 3 3,9 63 57 C. E. LA COLMENA
ACPP019834 SUAREZ TALLE, JOSE ANTONIO 14,2 11 14,2
15 ACPP019602 SERRA SERRA, CARLOS 3,5 3 3,5 63 57 C. E. LA COLMENA
ACPP021707 COLINA ALGORA, MARIANO 7,7 6 7,7
16 ACPP019702 CLIMENT GAVALDA, JOSE MARIA 3,4 2 3,4 64 56 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
ACPP025607 MARTIN GALINDO, CARLOS BRAULIO 17,2 13 17,2
17 ACPP015181 FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO 5,4 4 5,4 64 58 P&P LA GARRIGA B
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN 8,4 6 8,4
18 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 4 3 4 64 60 DREAM PIM BADALONA
ACPP004212 PALACIOS SAEZ, BARTOLOME 4,5 4 4,5
19 ACPP019004 CONESA MANZANARES, ANTONIO 1,2 1 1,2 64 63 P&P TEIA B
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN 3,1 2 3,1
20 ACPP026366 FIJO MONLEON, ALBERTO 8,0 6 8,0 65 57 CASPER TENNIS MORA
ACPP026370 ABAJO MAYOR, DANIEL 15,8 12 15,8
21 ACPP012819 SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU 5,1 4 5,1 65 61 P&P LA GARRIGA B
ACPP011958 BOIX BORRELL, BERNABE 5,4 4 5,4
22 ACPP021281 IVAN RIOS MATEOS-APARICIO (+)1,8 (+)2 (+)1,8 65 66 MANRESA BERNAT OLLER
ACPP019577 CASTILLO PLA, RAUL 4,2 3 4,2
23 ACPP001547 BATLLE SALUD, RAMON 9,8 8 9,8 66 58 LOS OTROS GALLITOS
ACPP002395 MENDOZA SUAREZ, MONTSERRAT 10,7 8 10,7
24 ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP 4,4 3 4,4 66 63 P&P TEIA B
ACPP011364 ESTELLA VACAS, ENRIC 5 4 5
25 ACPP004604 NEVOT MONDEJAR, JOSE LUIS 0,9 1 0,9 66 65 LOS OTROS GALLITOS
ACPP011504 CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL 1,1 1 1,1
26 ACPP007423 CEBALLOS CORTES, CARMEN 6,4 5 6,4 67 60 CASPER TENNIS MORA
ACPP026369 MARIMON SERRA, BORJA 9,4 7 9,4
27 ACPP025630 MAS ALSINA, MARC 8,4 6 8,4 68 62 MANRESA BERNAT OLLER
ACPP026433 PRADELL BUXO, JORDI 10,9 8 10,9
28 ACPP022582 SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA 14,3 11 14,3 69 58 XERINOLA HCP1
ACPP023969 LUQUE CANO, ISABEL 15 11 15
29 ACPP016383 CARMONA LOPEZ, RUBEN (+)2,4 (+)2 (+)2,4 71 70 XERINOLA HCP1
ACPP005285 SAQUERO GARCIA, MARIBEL 5,6 5 5,6
30 ACPP026341 QUIGLEY, LEE 17 13 17 72 59 NOVA ICARIA Impacto 33
ACPP026043 VIERGE SORIANO, ELISABET 17,3 13 17,3
31 ACPP004446 MIER ROURA, MIQUEL 8,6 7 8,6 73 65 NOVA ICARIA Impacto 33
ACPP026321 ARENAS DEL CUERPO, MANUEL 12,9 10 12,9
32 ACPP025820 CASALS HAENSLER, MANUEL 4 3 4 100 100 SANT CUGAT P&P C
ACPP026411 CAMPOS BASTOS, JOSE MARIA 4,8 4 4,8

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 6 7 TOTAL
1 SANT CUGAT P&P C 90 100 90 80       360
2 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB 100 90 80 64       334
3 TEIA RUSKY TEAM 80 56 72 90       298
4 C. E. LA COLMENA 28 64 100 56       248
5 MANRESA BERNAT OLLER 56 80 50 38       224
6 BARCELONA URBAN G. CLUB 23 44 56 100       223
7 VILASSAR PITCH & PUTT 64 72 44 33       213
8 LOS OTROS GALLITOS 72 23 64 28       187
9 P&P LA GARRIGA B 33 33 38 50       154
10 CLUB ESPORTIU LOPI 19 15 33 72       139
11 DREAM PIM BADALONA 44 50 28 15       137
12 P&P TEIA B 50 28 23 19       120
13 XERINOLA HCP1 38 38 11 7       94
14 CASPER TENNIS MORA 11 11 15 44       81
15 CHICAGO G. CLUB 15 7 19 23       64
16 NOVA ICARIA Impacto 33 7 19 7 11       44

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC