Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 4ª divisió centre G2, 5ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 23579
26.04.2014

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 4ª divisió centre G2, 5ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014
4ª divisió centre G2
5ª jornada , CASTELL GODMAR - PITCH & PUTT BADALONA

 

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

TEIA RUSKY TEAM
1 PAU AVENTIN, SALVADOR 57 GASULL MARTINEZ, JOSEP MARIA 52 225
MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP 57 GASSIOT MARTI, JOAQUIM
JARQUE LOPEZ, AGUSTIN 59 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA 52
BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 63 CARDONA TRIAS, FRANCESC
SANT CUGAT P&P C
2 CHAVES URRASCO, VICENTE 54 CASALS HAENSLER, MANUEL 49 226
CAMPOS BASTOS, JOSE MARIA 60 LLUSCA QUEROL, DANIEL
CANALES GAMEZ, JUAN CARLOS 63 CARAGOL URGELLES, JOHN 63
BETETA GUZMAN, JOSE JAVIER 67 RIBAS BASOLS, MARC
P&P TEIA B
3 CONESA MANZANARES, ANTONIO 57 IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE 53 229
LOPEZ LOSADA, MANUEL 59 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
PLATERO SANCHEZ, ALBERT 60 ISUS BERNADI, JOAN 58
CAPDEVILA PARDINA, FERNANDO 62 ASPA PUIG, JORDI
CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
4 MIER CAMPO, DIEGO 54 MARTIN JIMENEZ, BRAULIO 54 231
CALVIS RODRIGUEZ, JORDI 58 VALVERDE GARCIA, OSCAR
HERRERA VENTURA, CARLOS 65 DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS 59
VELA LEON, FRANCISCO 69 CLIMENT GAVALDA, JOSE MARIA
C. E. LA COLMENA
5 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE 57 VALLE GARCIA, JUAN 57 232
ALGUACIL GALLARDO, JUAN ANTONIO 59 SUAREZ TALLE, JOSE ANTONIO
SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO 59 ESTELLER SALVADOR, JOAN 59
GARCIA AZORIN, PEDRO 64 SERRA SERRA, CARLOS
DREAM PIM BADALONA
6 MARCOS GOMEZ, FELICIANO 55 ARIZA REVERTE, JOSE LUIS 53 234
JIMENEZ MARTINEZ, JULIAN 62 IBANYEZ AZNAR, JORDI
TOUS GABARRON, ANTONI 64 ARIZA MONTERO, MARIO 56
IBAÑEZ SANCHEZ, PLACIDO 72 CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE
BARCELONA URBAN G. CLUB
7 TORRUELLA SERRA, IGNASI 52 ANDRES FARRES, XAVIER 58 236
VIVES TRUYOLS, HUGO 58 MUÑOZ PENDON, JUAN
DE MIQUEL MIQUEL, ALBERTO 68 PUJOL CABA, ANTONIO 58
SANCHEZ MARTINEZ, CRISTIAN 77 DE MIQUEL BLEIER, ALEJANDRO
CASPER TENNIS MORA
8 MALET FAURA, BORJA 54 CEBALLOS CORTES, CARMEN 59 238
SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO 58 GENE TOLNAY, VICTOR
MARIMON SERRA, BORJA 67 FIJO MONLEON, ALBERTO 61
UBACH TRABAL, POL 67 ABAJO MAYOR, DANIEL
MANRESA BERNAT OLLER
9 CARRASCO GARCIA, OSCAR 59 SERRA FERRE, ERIC 56 240
LLEONART OLIVER, ROGER 62 LOPEZ CALVET, GABRIEL
GARCIA VINYALS, MIQUEL ANGEL 63 CASTILLO PLA, RAUL 59
VILASECA ARROYO, PERE MANEL 65 PRADELL BUXO, JORDI
CLUB ESPORTIU LOPI
10 NIETO ESTEBAN, ALEJANDRO 58 DOCAMPO GARCIA, SONIA 57 241
CASTELLS OLIVELLA, MARC 62 SAENZ CASALS, ORIOL
CALDES LLULL, SEBASTIA 64 PELLICER GUSO, FATIMA 61
SAENZ GRIÑO, ALBERT 70 GRIÑO QUER, MARIA TERESA
VILASSAR PITCH & PUTT
11 BERTRAN RUIZ, ANDREU 59 ABRIL GAROFANO, JOSEP 51 243
SAMPERA FERNANDEZ, MANUEL 66 COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT
PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 67 CAMACHO LIESA, JOAN 54
LLORET BOLDU, TOMAS 67 RAMONET LORT, MERCE
CHICAGO G. CLUB
12 MARTINEZ GORDI, JORDI 60 CARRETER MARTINEZ, DANIEL 52 244
HERNANDEZ LORENTE, ORIOL 64 TOMAS RUBIO, CARLOS
JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO 68 POSAS GARRIGA, JORDI 56
VIAGA CARDENAS, TONY 75 GIMENO GARCIA, MARC
P&P LA GARRIGA B
13 GONZALEZ GRACIA, ENRIC 60 SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU 56 247
CASTRO RUBIO, JUAN JOSE 62 VIÑAS ALMATO, JUAN
BOIX BORRELL, JOSEP 69 FERRE GARCIA, ANTONIO 62
CHINCHILLA ALADID, JOSE 71 GOMEZ ARIÑO, MANUEL
XERINOLA HCP1
14 CARMONA LOPEZ, RUBEN 55 GRAUPERA PARRA, DOLORS 60 253
FERRER FERRER, RUT 65 LUQUE CANO, ISABEL
TORRES PARRA, ANNA 73 TORRES EGEA, ANA 65
SAQUERO GARCIA, MARIBEL 73 ASENSIO MARTINEZ, ANTONIO
LOS OTROS GALLITOS
15 MENDOZA BLASCO, ANDRES 62 GELI ROIG, JOSEP M 66 257
CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL 63 BATLLE SALUD, RAMON
CARO GARCIA, ENRIQUE 66 NEVOT MONDEJAR, JOSE LUIS 71
GOMEZ RAMIREZ, MANUEL 70 MENDOZA SUAREZ, MONTSERRAT
NOVA ICARIA Impacto 33
16 SOTOCA CASAS, ANTONIO 64 VIERGE SORIANO, ELISABET 58 267
FREIXAS GENE, JOAN JOSEP 68 CARREY PADIAL, XAVIER
YERO PUPO, ALEXIS 77 MIER ROURA, MIQUEL 64
QUIGLEY, LEE 81 ARENAS DEL CUERPO, MANUEL

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP025668 TORRUELLA SERRA, IGNASI 0 0 (+)0,4 52 52 BARCELONA URBAN G. CLUB
2 ACPP026368 MALET FAURA, BORJA 7,4 7 5 54 47 CASPER TENNIS MORA
3 ACPP025276 CHAVES URRASCO, VICENTE (+)0,1 0 (+)0,1 54 54 SANT CUGAT P&P C
4 ACPP004445 MIER CAMPO, DIEGO (+)2,5 (+)2 (+)2,5 54 56 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
5 ACPP014144 MARCOS GOMEZ, FELICIANO 3,6 4 3 55 51 DREAM PIM BADALONA
6 ACPP016383 CARMONA LOPEZ, RUBEN (+)2,2 (+)2 (+)2,2 55 57 XERINOLA HCP1
7 ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR 1,8 2 1,8 57 55 TEIA RUSKY TEAM
8 ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP 1,3 1 1,3 57 56 TEIA RUSKY TEAM
9 ACPP019004 CONESA MANZANARES, ANTONIO 1 1 1 57 56 P&P TEIA B
10 ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE (+)1,5 (+)1 (+)1,5 57 58 C. E. LA COLMENA
11 ACPP026462 VIVES TRUYOLS, HUGO 6 6 5,2 58 52 BARCELONA URBAN G. CLUB
12 ACPP010277 NIETO ESTEBAN, ALEJANDRO 3,1 3 3,1 58 55 CLUB ESPORTIU LOPI
13 ACPP021771 CALVIS RODRIGUEZ, JORDI 2,3 2 2,3 58 56 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
14 ACPP002787 SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO 1 1 1 58 57 CASPER TENNIS MORA
15 ACPP020419 ALGUACIL GALLARDO, JUAN ANTONIO 5,5 6 5,1 59 53 C. E. LA COLMENA
16 ACPP016704 CARRASCO GARCIA, OSCAR 4,3 4 4,3 59 55 MANRESA BERNAT OLLER
17 ACPP008450 BERTRAN RUIZ, ANDREU 3,8 4 3,8 59 55 VILASSAR PITCH & PUTT
18 ACPP002026 SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO 1,5 2 1,5 59 57 C. E. LA COLMENA
19 ACPP003425 JARQUE LOPEZ, AGUSTIN 1,4 1 1,4 59 58 TEIA RUSKY TEAM
20 ACPP003188 LOPEZ LOSADA, MANUEL 1 1 1 59 58 P&P TEIA B
21 ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC 4,5 5 4,5 60 55 P&P LA GARRIGA B
22 ACPP002173 PLATERO SANCHEZ, ALBERT 3,3 3 3,3 60 57 P&P TEIA B
23 ACPP026411 CAMPOS BASTOS, JOSE MARIA 2,3 2 2,3 60 58 SANT CUGAT P&P C
24 ACPP011853 MARTINEZ GORDI, JORDI 1,6 2 1,6 60 58 CHICAGO G. CLUB
25 ACPP010113 CASTELLS OLIVELLA, MARC 5 5 5 62 57 CLUB ESPORTIU LOPI
26 ACPP014023 CASTRO RUBIO, JUAN JOSE 3,6 4 3,6 62 58 P&P LA GARRIGA B
27 ACPP023787 JIMENEZ MARTINEZ, JULIAN 4,3 4 4,3 62 58 DREAM PIM BADALONA
28 ACPP016130 LLEONART OLIVER, ROGER 2,8 3 2,8 62 59 MANRESA BERNAT OLLER
29 ACPP002595 MENDOZA BLASCO, ANDRES 0,9 1 1,1 62 61 LOS OTROS GALLITOS
30 ACPP012334 CAPDEVILA PARDINA, FERNANDO (+)0,5 0 (+)0,3 62 62 P&P TEIA B
31 ACPP026450 CANALES GAMEZ, JUAN CARLOS 7,4 7 7,4 63 56 SANT CUGAT P&P C
32 ACPP009260 BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 3,9 4 3,9 63 59 TEIA RUSKY TEAM
33 ACPP014192 GARCIA VINYALS, MIQUEL ANGEL 4,4 4 4,4 63 59 MANRESA BERNAT OLLER
34 ACPP011504 CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL 1,1 1 1,3 63 62 LOS OTROS GALLITOS
35 ACPP025534 SOTOCA CASAS, ANTONIO 9,8 10 9,8 64 54 NOVA ICARIA Impacto 33
36 ACPP001445 HERNANDEZ LORENTE, ORIOL 7,7 8 7,7 64 56 CHICAGO G. CLUB
37 ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO 5 5 5 64 59 C. E. LA COLMENA
38 ACPP012384 CALDES LLULL, SEBASTIA 5,2 5 5,2 64 59 CLUB ESPORTIU LOPI
39 ACPP017763 TOUS GABARRON, ANTONI 4,4 4 4,6 64 60 DREAM PIM BADALONA
40 ACPP025609 HERRERA VENTURA, CARLOS 8,8 9 8,8 65 56 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
41 ACPP019191 FERRER FERRER, RUT 3,8 4 4 65 61 XERINOLA HCP1
42 ACPP006061 VILASECA ARROYO, PERE MANEL (+)1,4 (+)1 (+)1,2 65 66 MANRESA BERNAT OLLER
43 ACPP013248 SAMPERA FERNANDEZ, MANUEL 5,2 5 5,4 66 61 VILASSAR PITCH & PUTT
44 ACPP017344 CARO GARCIA, ENRIQUE 1,1 1 1,3 66 65 LOS OTROS GALLITOS
45 ACPP026369 MARIMON SERRA, BORJA 9,4 9 9,4 67 58 CASPER TENNIS MORA
46 ACPP005668 BETETA GUZMAN, JOSE JAVIER 7,2 7 7,4 67 60 SANT CUGAT P&P C
47 ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 5,4 5 5,6 67 62 VILASSAR PITCH & PUTT
48 ACPP000281 UBACH TRABAL, POL 4,6 5 4,8 67 62 CASPER TENNIS MORA
49 ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS 0,7 1 0,9 67 66 VILASSAR PITCH & PUTT
50 ACPP025720 JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO 9,1 9 9,1 68 59 CHICAGO G. CLUB
51 ACPP014027 FREIXAS GENE, JOAN JOSEP 7,8 8 8 68 60 NOVA ICARIA Impacto 33
52 ACPP006362 DE MIQUEL MIQUEL, ALBERTO 3,7 4 3,9 68 64 BARCELONA URBAN G. CLUB
53 ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP 2,9 3 3,1 69 66 P&P LA GARRIGA B
54 ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO 2,3 2 2,5 69 67 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
55 ACPP001765 GOMEZ RAMIREZ, MANUEL 3,7 4 3,9 70 66 LOS OTROS GALLITOS
56 ACPP010457 SAENZ GRIÑO, ALBERT 2,1 2 2,3 70 68 CLUB ESPORTIU LOPI
57 ACPP013663 CHINCHILLA ALADID, JOSE 3,8 4 4 71 67 P&P LA GARRIGA B
58 ACPP012122 IBAÑEZ SANCHEZ, PLACIDO 9,5 10 9,7 72 62 DREAM PIM BADALONA
59 ACPP024215 TORRES PARRA, ANNA 10,4 10 10,6 73 63 XERINOLA HCP1
60 ACPP005285 SAQUERO GARCIA, MARIBEL 5,6 6 5,8 73 67 XERINOLA HCP1
61 ACPP014654 VIAGA CARDENAS, TONY 9,2 9 9,4 75 66 CHICAGO G. CLUB
62 ACPP024984 SANCHEZ MARTINEZ, CRISTIAN 9,2 9 9,4 77 68 BARCELONA URBAN G. CLUB
63 ACPP023839 YERO PUPO, ALEXIS 9,2 9 9,4 77 68 NOVA ICARIA Impacto 33
64 ACPP026341 QUIGLEY, LEE 11,3 11 11,5 81 70 NOVA ICARIA Impacto 33
Fourballs:
Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP025820 CASALS HAENSLER, MANUEL 3,8 3 3,5 49 46 SANT CUGAT P&P C
ACPP026428 LLUSCA QUEROL, DANIEL 4 3 3,7
2 ACPP016926 ABRIL GAROFANO, JOSEP 1,8 2 1,5 51 45 VILASSAR PITCH & PUTT
ACPP011739 COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT 9,7 8 9,4
3 ACPP001655 CARRETER MARTINEZ, DANIEL 4,6 4 4,4 52 47 CHICAGO G. CLUB
ACPP025388 TOMAS RUBIO, CARLOS 8,1 6 7,9
4 ACPP011844 GASULL MARTINEZ, JOSEP MARIA 1,7 2 1,5 52 48 TEIA RUSKY TEAM
ACPP001376 GASSIOT MARTI, JOAQUIM 9,4 7 9,2
5 ACPP007983 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA 1,1 1 1 52 50 TEIA RUSKY TEAM
ACPP009236 CARDONA TRIAS, FRANCESC 2,5 2 2,4
6 ACPP016864 ARIZA REVERTE, JOSE LUIS 3,8 3 3,7 53 49 DREAM PIM BADALONA
ACPP009402 IBANYEZ AZNAR, JORDI 5,7 5 5,6
7 ACPP000129 IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE 1 1 1 53 51 P&P TEIA B
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO 1,5 2 1,5
8 ACPP025610 MARTIN JIMENEZ, BRAULIO 6,4 5 6,4 54 51 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
ACPP005819 VALVERDE GARCIA, OSCAR (+)1,2 (+)1 (+)1,2
9 ACPP006677 CAMACHO LIESA, JOAN 1,7 2 1,7 54 52 VILASSAR PITCH & PUTT
ACPP006679 RAMONET LORT, MERCE 2,7 2 2,7
10 ACPP025725 POSAS GARRIGA, JORDI 9 7 8,8 56 47 CHICAGO G. CLUB
ACPP025727 GIMENO GARCIA, MARC 13 10 12,8
11 ACPP017192 SERRA FERRE, ERIC 6 5 5,9 56 50 MANRESA BERNAT OLLER
ACPP021129 LOPEZ CALVET, GABRIEL 9,1 7 9
12 ACPP012819 SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU 5,1 4 5,1 56 51 P&P LA GARRIGA B
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN 8,3 6 8,3
13 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 4,2 3 4,2 56 53 DREAM PIM BADALONA
ACPP016615 CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE 5,4 4 5,4
14 ACPP004992 VALLE GARCIA, JUAN 3,7 3 3,5 57 48 C. E. LA COLMENA
ACPP019834 SUAREZ TALLE, JOSE ANTONIO 14 11 13,8
15 ACPP011873 DOCAMPO GARCIA, SONIA 5,6 5 5,6 57 52 CLUB ESPORTIU LOPI
ACPP010235 SAENZ CASALS, ORIOL 7,5 6 7,5
16 ACPP017765 ANDRES FARRES, XAVIER 14,2 11 13,9 58 45 BARCELONA URBAN G. CLUB
ACPP026459 MUÑOZ PENDON, JUAN 17,9 14 17,6
17 ACPP026043 VIERGE SORIANO, ELISABET 17,1 13 16,8 58 45 NOVA ICARIA Impacto 33
ACPP026320 CARREY PADIAL, XAVIER 17,4 13 17,1
18 ACPP026542 PUJOL CABA, ANTONIO 5,0 4 5,0 58 51 BARCELONA URBAN G. CLUB
ACPP006363 DE MIQUEL BLEIER, ALEJANDRO 10,0 8 10,0
19 ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN 3,1 2 3,1 58 55 P&P TEIA B
ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI 3,5 3 3,5
20 ACPP019577 CASTILLO PLA, RAUL 4,4 3 4,4 59 51 MANRESA BERNAT OLLER
ACPP026433 PRADELL BUXO, JORDI 10,9 8 10,9
21 ACPP004825 ESTELLER SALVADOR, JOAN 3,5 3 3,5 59 52 C. E. LA COLMENA
ACPP019602 SERRA SERRA, CARLOS 10,7 8 10,7
22 ACPP011774 DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS 3,4 2 3,4 59 53 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
ACPP019702 CLIMENT GAVALDA, JOSE MARIA 15,3 11 15,3
23 ACPP007423 CEBALLOS CORTES, CARMEN 5,7 5 5,7 59 54 CASPER TENNIS MORA
ACPP026373 GENE TOLNAY, VICTOR 7,2 5 7,2
24 ACPP001240 GRAUPERA PARRA, DOLORS 7,3 5 7,3 60 52 XERINOLA HCP1
ACPP023969 LUQUE CANO, ISABEL 14,7 11 14,7
25 ACPP026366 FIJO MONLEON, ALBERTO 8,0 6 8,0 61 51 CASPER TENNIS MORA
ACPP026370 ABAJO MAYOR, DANIEL 15,8 12 15,8
26 ACPP010114 PELLICER GUSO, FATIMA 5,8 5 5,8 61 53 CLUB ESPORTIU LOPI
ACPP011973 GRIÑO QUER, MARIA TERESA 11,3 8 11,3
27 ACPP016189 FERRE GARCIA, ANTONIO 7 5 7 62 57 P&P LA GARRIGA B
ACPP016190 GOMEZ ARIÑO, MANUEL 8,2 6 8,2
28 ACPP026417 CARAGOL URGELLES, JOHN 8,7 7 8,7 63 53 SANT CUGAT P&P C
ACPP025819 RIBAS BASOLS, MARC 13,9 11 13,9
29 ACPP004446 MIER ROURA, MIQUEL 8,2 6 8,2 64 55 NOVA ICARIA Impacto 33
ACPP026321 ARENAS DEL CUERPO, MANUEL 13,2 10 13,2
30 ACPP003155 TORRES EGEA, ANA 7,8 6 7,8 65 56 XERINOLA HCP1
ACPP022583 ASENSIO MARTINEZ, ANTONIO 13,2 10 13,2
31 ACPP004382 GELI ROIG, JOSEP M 4,8 4 4,8 66 60 LOS OTROS GALLITOS
ACPP001547 BATLLE SALUD, RAMON 9,8 8 9,8
32 ACPP004604 NEVOT MONDEJAR, JOSE LUIS 0,9 1 0,9 71 66 LOS OTROS GALLITOS
ACPP002395 MENDOZA SUAREZ, MONTSERRAT 10,7 8 10,7

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 6 7 TOTAL
1 SANT CUGAT P&P C 90 100 90 80 90     450
2 CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB 100 90 80 64 72     406
3 TEIA RUSKY TEAM 80 56 72 90 100     398
4 C. E. LA COLMENA 28 64 100 56 64     312
5 BARCELONA URBAN G. CLUB 23 44 56 100 50     273
6 MANRESA BERNAT OLLER 56 80 50 38 38     262
7 VILASSAR PITCH & PUTT 64 72 44 33 28     241
8 P&P TEIA B 50 28 23 19 80     200
9 LOS OTROS GALLITOS 72 23 64 28 11     198
10 DREAM PIM BADALONA 44 50 28 15 56     193
11 P&P LA GARRIGA B 33 33 38 50 19     173
12 CLUB ESPORTIU LOPI 19 15 33 72 33     172
13 CASPER TENNIS MORA 11 11 15 44 44     125
14 XERINOLA HCP1 38 38 11 7 15     109
15 CHICAGO G. CLUB 15 7 19 23 23     87
16 NOVA ICARIA Impacto 33 7 19 7 11 7     51

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC