Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Interclubs Femení ACPP 2014, grup Femení centre, 5ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesFemeníNotícia id 23836
01.06.2014

FemeníInterclubs Femení ACPP 2014, grup Femení centre, 5ª jornada

Resultats Interclubs Femení ACPP 2014
Grup: Femení centre
5ª jornada , PITCH & PUTT BARCELONA - TEIÀ

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1VALLROMANESACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA51103
ACPP022789ARTIGAS LAGE, MONTSE
ACPP004214GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT52
ACPP007845HOLMES, MARILYN
ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR54
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
2TEIA SWINGACPP006615MOTA VERGES, MARTA54113
ACPP005281IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª
ACPP006679RAMONET LORT, MERCE59
ACPP026274SANTAMARIA DUCH, CRISTINA
ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN64
ACPP011739COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT
3HCP1 PREMIUMACPP013573MURCIA GARRIGO, MONTSE58117
ACPP026268GARRIGO MARTINEZ, MARTA
ACPP022412VALLS TORRA, SUSANA59
ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE
ACPP015978HU DE VILALLONGA, YUN-WEN61
ACPP002988RODRIGUEZ DIAZ, ENCARNA
4HCP1 LES MINERESACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA59124
ACPP021673MONTAÑA DE LACRUZ, CARMEN
ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA65
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA
ACPP020484JIMENEZ ALEGRI, TERESA68
ACPP005169CIURANA SANCHEZ, DOLORS
5NOIES DE GODMARACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI56124
ACPP016615CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA68
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA
ACPP001206GARCIA VALERA, Mª CARMEN69
ACPP009360SERRANO EZQUERRA, ANTONIA
6SEMAR FEMENIACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES61125
ACPP005740LARENA TAMATURGO, M.CARMEN
ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR64
ACPP026495ANDREU FARRE, MONTSERRAT
ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN71
ACPP023834PLA GIMENO, PEPITA
7HCP1 MAVENTACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA62126
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA
ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO64
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA
ACPP001394RODRIGO MIGUEL, MARIA PAZ76
ACPP025824SOLERA LLOBET, MIREIA
8VALLROMANES NOUACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA60127
ACPP024736MARTINHO, MONICA
ACPP019121CASTILLO MARTIN, ANTONIA67
ACPP024737HERVAS MUÑOZ, MARIA PILAR
ACPP024716JIMENEZ UCEDA, LOLA69
ACPP025986ANDRES EGEA, MARTA
9CLUB ESPORTIU LOPI FEMENIACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA63127
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA
ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA64
ACPP021390PUIG ROIG, ANNA
ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA69
ACPP011971SAENZ GRIÑO, MARTA
10LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENIACPP020153PEREZ CASARES, MARIA ROSA69142
ACPP025801ORTEGA HERRERO, OLALLA
ACPP026534NAVARRO ALBERTOS, ENCARNACION73
ACPP024531BONADA TOR, CARME
ACPP003322COBOS GUERRERO, Mª TERESA77
ACPP026297OYAGA VIDAURRETA, M.NIEVES
11TENNIS MORA FEMENIACPP006209DE ALMENARA PEREZ, MARISOL70144
ACPP006325MONFERRER SALOMON, TERESA
ACPP008087BURGOS NEILA, ALICIA74
ACPP026335BERNADO MARCH, ROSA
------100
------
12VALLROMANES GREEN LADIESACPP014109LLORENSI PASCUAL, OLGA67145
ACPP022582SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA
ACPP023248GONZALEZ GARCIA, MARIA78
ACPP024225VINSAC TEREÑEZ, LAIA
------100
------

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA(+)2,9(+)3(+)2,95151VALLROMANES
ACPP022789ARTIGAS LAGE, MONTSE1,311,3
2ACPP004214GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT(+)1(+)1(+)15252VALLROMANES
ACPP007845HOLMES, MARILYN0,610,6
3ACPP006615MOTA VERGES, MARTA2,122,15452TEIA SWING
ACPP005281IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª2,222,2
4ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR(+)1,6(+)2(+)1,65455VALLROMANES
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA(+)1,0(+)1(+)1,0
5ACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI3,223,25653NOIES DE GODMAR
ACPP016615CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE5,655,6
6ACPP013573MURCIA GARRIGO, MONTSE0,300,35855HCP1 PREMIUM
ACPP026268GARRIGO MARTINEZ, MARTA21,01621,0
7ACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA756,95950HCP1 LES MINERES
ACPP021673MONTAÑA DE LACRUZ, CARMEN13,81113,7
8ACPP022412VALLS TORRA, SUSANA7,357,35953HCP1 PREMIUM
ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE10,6810,6
9ACPP006679RAMONET LORT, MERCE2,722,75955TEIA SWING
ACPP026274SANTAMARIA DUCH, CRISTINA7,057,0
10ACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA5,955,96052VALLROMANES NOU
ACPP024736MARTINHO, MONICA13,11013,1
11ACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES2,622,66154SEMAR FEMENI
ACPP005740LARENA TAMATURGO, M.CARMEN13,31013,3
12ACPP015978HU DE VILALLONGA, YUN-WEN3,933,96158HCP1 PREMIUM
ACPP002988RODRIGUEZ DIAZ, ENCARNA4,234,2
13ACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA9,989,96254HCP1 MAVENT
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA10,5810,5
14ACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA5,855,86356CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA15,91215,9
15ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR8,978,96454SEMAR FEMENI
ACPP026495ANDREU FARRE, MONTSERRAT14,81114,8
16ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO8686454HCP1 MAVENT
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA16,91316,9
17ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA5,445,46457CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP021390PUIG ROIG, ANNA20,51620,5
18ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN5,755,76458TEIA SWING
ACPP011739COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT9,689,6
19ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA13,21013,26553HCP1 LES MINERES
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA17,71417,7
20ACPP014109LLORENSI PASCUAL, OLGA12,3912,36756VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP022582SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA14,51114,5
21ACPP019121CASTILLO MARTIN, ANTONIA8,578,56757VALLROMANES NOU
ACPP024737HERVAS MUÑOZ, MARIA PILAR16,51316,5
22ACPP020484JIMENEZ ALEGRI, TERESA12,2912,26857HCP1 LES MINERES
ACPP005169CIURANA SANCHEZ, DOLORS13,91113,9
23ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA7,457,46863NOIES DE GODMAR
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA131013
24ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA11,3811,36958CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP011971SAENZ GRIÑO, MARTA16,51316,5
25ACPP024716JIMENEZ UCEDA, LOLA14,11114,16958VALLROMANES NOU
ACPP025986ANDRES EGEA, MARTA15,31115,3
26ACPP001206GARCIA VALERA, Mª CARMEN9,479,46959NOIES DE GODMAR
ACPP009360SERRANO EZQUERRA, ANTONIA14,11114,1
27ACPP020153PEREZ CASARES, MARIA ROSA8686962LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI
ACPP025801ORTEGA HERRERO, OLALLA181418
28ACPP006209DE ALMENARA PEREZ, MARISOL14,81114,87058TENNIS MORA FEMENI
ACPP006325MONFERRER SALOMON, TERESA18,71418,7
29ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN9,889,87162SEMAR FEMENI
ACPP023834PLA GIMENO, PEPITA13,31013,3
30ACPP026534NAVARRO ALBERTOS, ENCARNACION21,01621,07357LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI
ACPP024531BONADA TOR, CARME211621
31ACPP008087BURGOS NEILA, ALICIA9,589,57462TENNIS MORA FEMENI
ACPP026335BERNADO MARCH, ROSA20,91620,9
32ACPP001394RODRIGO MIGUEL, MARIA PAZ1612167662HCP1 MAVENT
ACPP025824SOLERA LLOBET, MIREIA211621
33ACPP003322COBOS GUERRERO, Mª TERESA18,21418,27762LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI
ACPP026297OYAGA VIDAURRETA, M.NIEVES211621
34ACPP023248GONZALEZ GARCIA, MARIA15,81215,87865VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP024225VINSAC TEREÑEZ, LAIA19,41419,4

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1VALLROMANES10090100100100490
2HCP1 PREMIUM80100908080430
3TEIA SWING9080649090414
4VALLROMANES NOU7264567244308
5SEMAR FEMENI5672803356297
6NOIES DE GODMAR6438725664294
7HCP1 LES MINERES5056506472292
8HCP1 MAVENT2844445050216
9CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI3350234438188
10LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI3823382833160
11VALLROMANES GREEN LADIES4428332323151
12TENNIS MORA FEMENI2333283828150

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1VALLROMANESACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA51103
ACPP022789ARTIGAS LAGE, MONTSE
ACPP004214GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT52
ACPP007845HOLMES, MARILYN
ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR55
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
2HCP1 LES MINERESACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA50103
ACPP021673MONTAÑA DE LACRUZ, CARMEN
ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA53
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA
ACPP020484JIMENEZ ALEGRI, TERESA57
ACPP005169CIURANA SANCHEZ, DOLORS
3TEIA SWINGACPP006615MOTA VERGES, MARTA52107
ACPP005281IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª
ACPP006679RAMONET LORT, MERCE55
ACPP026274SANTAMARIA DUCH, CRISTINA
ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN58
ACPP011739COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT
4HCP1 PREMIUMACPP022412VALLS TORRA, SUSANA53108
ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE
ACPP013573MURCIA GARRIGO, MONTSE55
ACPP026268GARRIGO MARTINEZ, MARTA
ACPP015978HU DE VILALLONGA, YUN-WEN58
ACPP002988RODRIGUEZ DIAZ, ENCARNA
5HCP1 MAVENTACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA54108
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA
ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO54
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA
ACPP001394RODRIGO MIGUEL, MARIA PAZ62
ACPP025824SOLERA LLOBET, MIREIA
6SEMAR FEMENIACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES54108
ACPP005740LARENA TAMATURGO, M.CARMEN
ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR54
ACPP026495ANDREU FARRE, MONTSERRAT
ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN62
ACPP023834PLA GIMENO, PEPITA
7VALLROMANES NOUACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA52109
ACPP024736MARTINHO, MONICA
ACPP019121CASTILLO MARTIN, ANTONIA57
ACPP024737HERVAS MUÑOZ, MARIA PILAR
ACPP024716JIMENEZ UCEDA, LOLA58
ACPP025986ANDRES EGEA, MARTA
8NOIES DE GODMARACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI53112
ACPP016615CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE
ACPP001206GARCIA VALERA, Mª CARMEN59
ACPP009360SERRANO EZQUERRA, ANTONIA
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA63
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA
9CLUB ESPORTIU LOPI FEMENIACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA56113
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA
ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA57
ACPP021390PUIG ROIG, ANNA
ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA58
ACPP011971SAENZ GRIÑO, MARTA
10LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENIACPP026534NAVARRO ALBERTOS, ENCARNACION57119
ACPP024531BONADA TOR, CARME
ACPP020153PEREZ CASARES, MARIA ROSA62
ACPP025801ORTEGA HERRERO, OLALLA
ACPP003322COBOS GUERRERO, Mª TERESA62
ACPP026297OYAGA VIDAURRETA, M.NIEVES
11TENNIS MORA FEMENIACPP006209DE ALMENARA PEREZ, MARISOL58120
ACPP006325MONFERRER SALOMON, TERESA
ACPP008087BURGOS NEILA, ALICIA62
ACPP026335BERNADO MARCH, ROSA
------100
------
12VALLROMANES GREEN LADIESACPP014109LLORENSI PASCUAL, OLGA56121
ACPP022582SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA
ACPP023248GONZALEZ GARCIA, MARIA65
ACPP024225VINSAC TEREÑEZ, LAIA
------100
------

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA756,95950HCP1 LES MINERES
ACPP021673MONTAÑA DE LACRUZ, CARMEN13,81113,7
2ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA(+)2,9(+)3(+)2,95151VALLROMANES
ACPP022789ARTIGAS LAGE, MONTSE1,311,3
3ACPP004214GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT(+)1(+)1(+)15252VALLROMANES
ACPP007845HOLMES, MARILYN0,610,6
4ACPP006615MOTA VERGES, MARTA2,122,15452TEIA SWING
ACPP005281IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª2,222,2
5ACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA5,955,96052VALLROMANES NOU
ACPP024736MARTINHO, MONICA13,11013,1
6ACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI3,223,25653NOIES DE GODMAR
ACPP016615CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE5,655,6
7ACPP022412VALLS TORRA, SUSANA7,357,35953HCP1 PREMIUM
ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE10,6810,6
8ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA13,21013,26553HCP1 LES MINERES
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA17,71417,7
9ACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES2,622,66154SEMAR FEMENI
ACPP005740LARENA TAMATURGO, M.CARMEN13,31013,3
10ACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA9,989,96254HCP1 MAVENT
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA10,5810,5
11ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR8,978,96454SEMAR FEMENI
ACPP026495ANDREU FARRE, MONTSERRAT14,81114,8
12ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO8686454HCP1 MAVENT
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA16,91316,9
13ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR(+)1,6(+)2(+)1,65455VALLROMANES
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA(+)1,0(+)1(+)1,0
14ACPP013573MURCIA GARRIGO, MONTSE0,300,35855HCP1 PREMIUM
ACPP026268GARRIGO MARTINEZ, MARTA21,01621,0
15ACPP006679RAMONET LORT, MERCE2,722,75955TEIA SWING
ACPP026274SANTAMARIA DUCH, CRISTINA7,057,0
16ACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA5,855,86356CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA15,91215,9
17ACPP014109LLORENSI PASCUAL, OLGA12,3912,36756VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP022582SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA14,51114,5
18ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA5,445,46457CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP021390PUIG ROIG, ANNA20,51620,5
19ACPP019121CASTILLO MARTIN, ANTONIA8,578,56757VALLROMANES NOU
ACPP024737HERVAS MUÑOZ, MARIA PILAR16,51316,5
20ACPP020484JIMENEZ ALEGRI, TERESA12,2912,26857HCP1 LES MINERES
ACPP005169CIURANA SANCHEZ, DOLORS13,91113,9
21ACPP026534NAVARRO ALBERTOS, ENCARNACION21,01621,07357LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI
ACPP024531BONADA TOR, CARME211621
22ACPP015978HU DE VILALLONGA, YUN-WEN3,933,96158HCP1 PREMIUM
ACPP002988RODRIGUEZ DIAZ, ENCARNA4,234,2
23ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN5,755,76458TEIA SWING
ACPP011739COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT9,689,6
24ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA11,3811,36958CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP011971SAENZ GRIÑO, MARTA16,51316,5
25ACPP024716JIMENEZ UCEDA, LOLA14,11114,16958VALLROMANES NOU
ACPP025986ANDRES EGEA, MARTA15,31115,3
26ACPP006209DE ALMENARA PEREZ, MARISOL14,81114,87058TENNIS MORA FEMENI
ACPP006325MONFERRER SALOMON, TERESA18,71418,7
27ACPP001206GARCIA VALERA, Mª CARMEN9,479,46959NOIES DE GODMAR
ACPP009360SERRANO EZQUERRA, ANTONIA14,11114,1
28ACPP020153PEREZ CASARES, MARIA ROSA8686962LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI
ACPP025801ORTEGA HERRERO, OLALLA181418
29ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN9,889,87162SEMAR FEMENI
ACPP023834PLA GIMENO, PEPITA13,31013,3
30ACPP008087BURGOS NEILA, ALICIA9,589,57462TENNIS MORA FEMENI
ACPP026335BERNADO MARCH, ROSA20,91620,9
31ACPP001394RODRIGO MIGUEL, MARIA PAZ1612167662HCP1 MAVENT
ACPP025824SOLERA LLOBET, MIREIA211621
32ACPP003322COBOS GUERRERO, Mª TERESA18,21418,27762LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI
ACPP026297OYAGA VIDAURRETA, M.NIEVES211621
33ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA7,457,46863NOIES DE GODMAR
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA131013
34ACPP023248GONZALEZ GARCIA, MARIA15,81215,87865VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP024225VINSAC TEREÑEZ, LAIA19,41419,4

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1VALLROMANES908010050100420
2TEIA SWING10072239080365
3VALLROMANES NOU80447210050346
4HCP1 LES MINERES5656448090326
5HCP1 MAVENT2890567264310
6HCP1 PREMIUM44100286472308
7SEMAR FEMENI3864902356271
8LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI6438804433259
9NOIES DE GODMAR3333643844212
10CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI5050333338204
11VALLROMANES GREEN LADIES7223502823196
12TENNIS MORA FEMENI2328385628173

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC