Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Interclubs Femení ACPP 2014, grup Femení oest, 5ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesFemeníNotícia id 23842
01.06.2014

FemeníInterclubs Femení ACPP 2014, grup Femení oest, 5ª jornada

Resultats Interclubs Femení ACPP 2014
Grup: Femení oest
5ª jornada , PITCH & PUTT CAN RAFEL

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1VENDRELL LADIESACPP000507MARCO MARTINEZ, MERCEDES47102
ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI
ACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA55
ACPP014945GARCIA ACIEN, INMACULADA
ACPP014846ROMERO CIRAUQUI, LAURA57
ACPP014718CUADROS CARRETERO, MARIA VICTORIA
2MANRESA NEXT TEEACPP000983HUARTE OSINAGA, CELIA50102
ACPP002766LOPEZ PEREZ, SANDRA
ACPP009261LLONCH PLANS, MARIA DEL MAR52
ACPP019573CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA
ACPP001345SIMON SIMON, EVA62
ACPP025485ALVAREZ MARTINEZ, ROSA
3P&P LLEIDA FEMENIACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY50107
ACPP016611CUCURULL SOLE, MARTA
ACPP021966ARNO VILA, JULIA57
ACPP017270SANCHEZ FERNANDEZ, ELISENDA
ACPP023357LAX BLANCO, JULIA64
ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA
4PORTAL DE ROC FEMENIACPP005265RODRIGUEZ HERRERA, ISABEL53108
ACPP010195ALCAZAR TURRILLO, DOLORES
ACPP010539SOLER ALEGRE, CRISTINA55
ACPP013142VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA
ACPP022419SULCOVA, SIMONA59
ACPP001577ALIAS ECHEVARRIA, Mª ASUNCION
5EL VALLÈS FEMENÍACPP006399FERNANDEZ SERRANO, Mª JOAQUINA55112
ACPP019228AGUASCA REDONDO, CRISTINA
ACPP014405JAEN GALLARDO, MARIA PILAR57
ACPP020113CUADROS CARRETERO, LUISA
ACPP008106CORRAL GALLARDO, ENCARNA61
ACPP017853HERNANDEZ ABAD, MERCE
6CAN CUYAS VERMELLACPP002871SERRA CATASUS, CARLOTA55115
ACPP004935LLUMA ESCUER, MONTSERRAT
ACPP016466ALARCON VENTEO, FINA60
ACPP021262PLANAS SANS, MONTSE
ACPP003201BARTROLI MOLINS, ROSA Mª63
ACPP010099CREUS DE FORTUNY, MARTA
73 VALLS Ladies Team ANDORRAACPP020998ALFONSO GOMEZ, LAURA50117
ACPP015213CANO MARTINEZ, SOFIA
ACPP020490TAMARIT MARTORELL, MARTA67
ACPP021638JETHANI ASWANI, MADHU
ACPP021062COUZINET, ANNE68
ACPP021063FONT FORNAS, ANNABEL
8CAN RAFEL FEMENIACPP014462FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA57119
ACPP012983PACHECO JIMENEZ, JOSEFA
ACPP008202CONSTANS LOPEZ, ANA62
ACPP003636BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES
ACPP013434VILADECANS SURIÑACH, MAITE64
ACPP009142SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA
9CAN CUYAS BLANCACPP007229LACALLE BUENO, CARMEN56119
ACPP000857MARTINEZ QUESADA, MARIA
ACPP006128HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES63
ACPP020739PAGAN LUCAS, MARIA TERESA
ACPP009174RIVAS GUERRERO, CONCHI66
ACPP014604GARCIA RICO, GLORIA
10NOIES bonAreaACPP024348SABATE GONZALEZ, ROSA MARIA59122
ACPP016692GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO
ACPP016575VIDAL HERNANDEZ, MARTA63
ACPP019328PONT SARRI, PEPITA
ACPP016654ARGELAGOS SABARTES, CARME68
ACPP025251FREIXAS RIOS, MONTSERRAT
11SANT JAUME FEMENIACPP004230OLIVA GALVEZ, Mª CARMEN62126
ACPP018936GARCIA MORAL, MARIA DOLORES
ACPP017252ALVAREZ MORAL, ALBA ISABEL64
ACPP026490SERRANO DELGADO, IRENE
ACPP008096HERNANDEZ LACOMA, FRANCISCA71
ACPP012477VIDAL ORTEGA, MARIA TERESA

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP000507MARCO MARTINEZ, MERCEDES(+)1,2(+)1(+)1,54745VENDRELL LADIES
ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI1,721,4
2ACPP020998ALFONSO GOMEZ, LAURA5,144,750443 VALLS Ladies Team ANDORRA
ACPP015213CANO MARTINEZ, SOFIA12,61012,2
3ACPP000983HUARTE OSINAGA, CELIA221,85047MANRESA NEXT TEE
ACPP002766LOPEZ PEREZ, SANDRA5,445,2
4ACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY(+)1,2(+)1(+)1,35050P&P LLEIDA FEMENI
ACPP016611CUCURULL SOLE, MARTA0,100
5ACPP009261LLONCH PLANS, MARIA DEL MAR3,323,25249MANRESA NEXT TEE
ACPP019573CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA3,533,4
6ACPP005265RODRIGUEZ HERRERA, ISABEL(+)1,2(+)1(+)1,25353PORTAL DE ROC FEMENI
ACPP010195ALCAZAR TURRILLO, DOLORES(+)0,30(+)0,3
7ACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA2,822,85551VENDRELL LADIES
ACPP014945GARCIA ACIEN, INMACULADA9,479,4
8ACPP006399FERNANDEZ SERRANO, Mª JOAQUINA3,833,85551EL VALLÈS FEMENÍ
ACPP019228AGUASCA REDONDO, CRISTINA12,2912,2
9ACPP010539SOLER ALEGRE, CRISTINA1,821,85551PORTAL DE ROC FEMENI
ACPP013142VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA5,755,7
10ACPP002871SERRA CATASUS, CARLOTA0,100,15553CAN CUYAS VERMELL
ACPP004935LLUMA ESCUER, MONTSERRAT8,778,7
11ACPP007229LACALLE BUENO, CARMEN5,555,55651CAN CUYAS BLANC
ACPP000857MARTINEZ QUESADA, MARIA5,755,7
12ACPP014405JAEN GALLARDO, MARIA PILAR4,434,45752EL VALLÈS FEMENÍ
ACPP020113CUADROS CARRETERO, LUISA9,379,3
13ACPP014462FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA5,855,85752CAN RAFEL FEMENI
ACPP012983PACHECO JIMENEZ, JOSEFA6,956,9
14ACPP021966ARNO VILA, JULIA3,323,35754P&P LLEIDA FEMENI
ACPP017270SANCHEZ FERNANDEZ, ELISENDA5,445,4
15ACPP014846ROMERO CIRAUQUI, LAURA1,721,75755VENDRELL LADIES
ACPP014718CUADROS CARRETERO, MARIA VICTORIA3,933,9
16ACPP024348SABATE GONZALEZ, ROSA MARIA5,755,75954NOIES bonArea
ACPP016692GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO5,755,7
17ACPP022419SULCOVA, SIMONA5,555,55954PORTAL DE ROC FEMENI
ACPP001577ALIAS ECHEVARRIA, Mª ASUNCION6,356,3
18ACPP016466ALARCON VENTEO, FINA9,279,26052CAN CUYAS VERMELL
ACPP021262PLANAS SANS, MONTSE16,61316,6
19ACPP008106CORRAL GALLARDO, ENCARNA4,234,26154EL VALLÈS FEMENÍ
ACPP017853HERNANDEZ ABAD, MERCE9,689,6
20ACPP001345SIMON SIMON, EVA7576253MANRESA NEXT TEE
ACPP025485ALVAREZ MARTINEZ, ROSA11,5911,5
21ACPP008202CONSTANS LOPEZ, ANA6566256CAN RAFEL FEMENI
ACPP003636BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES8,468,4
22ACPP004230OLIVA GALVEZ, Mª CARMEN4,844,86256SANT JAUME FEMENI
ACPP018936GARCIA MORAL, MARIA DOLORES7,767,7
23ACPP006128HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES10,4810,46355CAN CUYAS BLANC
ACPP020739PAGAN LUCAS, MARIA TERESA12,71012,7
24ACPP016575VIDAL HERNANDEZ, MARTA8686356NOIES bonArea
ACPP019328PONT SARRI, PEPITA9,789,7
25ACPP003201BARTROLI MOLINS, ROSA Mª7,667,66357CAN CUYAS VERMELL
ACPP010099CREUS DE FORTUNY, MARTA8,168,1
26ACPP017252ALVAREZ MORAL, ALBA ISABEL8,468,46456SANT JAUME FEMENI
ACPP026490SERRANO DELGADO, IRENE18,01418,0
27ACPP023357LAX BLANCO, JULIA4,744,76456P&P LLEIDA FEMENI
ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA12,71012,7
28ACPP013434VILADECANS SURIÑACH, MAITE6,556,56459CAN RAFEL FEMENI
ACPP009142SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA12,4912,4
29ACPP009174RIVAS GUERRERO, CONCHI10,8810,86657CAN CUYAS BLANC
ACPP014604GARCIA RICO, GLORIA12,3912,3
30ACPP020490TAMARIT MARTORELL, MARTA7,767,767593 VALLS Ladies Team ANDORRA
ACPP021638JETHANI ASWANI, MADHU11,4811,4
31ACPP016654ARGELAGOS SABARTES, CARME9,689,66854NOIES bonArea
ACPP025251FREIXAS RIOS, MONTSERRAT18,21418,2
32ACPP021062COUZINET, ANNE9,589,568583 VALLS Ladies Team ANDORRA
ACPP021063FONT FORNAS, ANNABEL15,61215,6
33ACPP008096HERNANDEZ LACOMA, FRANCISCA1310137161SANT JAUME FEMENI
ACPP012477VIDAL ORTEGA, MARIA TERESA13,91113,9

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1P&P LLEIDA FEMENI9010010010080470
2VENDRELL LADIES80726490100406
3PORTAL DE ROC FEMENI10080906472406
4EL VALLÈS FEMENÍ5690728064362
5MANRESA NEXT TEE6464387290328
6CAN CUYAS VERMELL7244803856290
73 VALLS Ladies Team ANDORRA4438565650244
8CAN RAFEL FEMENI5056334444227
9NOIES bonArea3833505033204
10CAN CUYAS BLANC3350283338182
11SANT JAUME FEMENI2828442828156

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1MANRESA NEXT TEEACPP000983HUARTE OSINAGA, CELIA4796
ACPP002766LOPEZ PEREZ, SANDRA
ACPP009261LLONCH PLANS, MARIA DEL MAR49
ACPP019573CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA
ACPP001345SIMON SIMON, EVA53
ACPP025485ALVAREZ MARTINEZ, ROSA
2VENDRELL LADIESACPP000507MARCO MARTINEZ, MERCEDES4596
ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI
ACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA51
ACPP014945GARCIA ACIEN, INMACULADA
ACPP014846ROMERO CIRAUQUI, LAURA55
ACPP014718CUADROS CARRETERO, MARIA VICTORIA
33 VALLS Ladies Team ANDORRAACPP020998ALFONSO GOMEZ, LAURA44102
ACPP015213CANO MARTINEZ, SOFIA
ACPP021062COUZINET, ANNE58
ACPP021063FONT FORNAS, ANNABEL
ACPP020490TAMARIT MARTORELL, MARTA59
ACPP021638JETHANI ASWANI, MADHU
4EL VALLÈS FEMENÍACPP006399FERNANDEZ SERRANO, Mª JOAQUINA51103
ACPP019228AGUASCA REDONDO, CRISTINA
ACPP014405JAEN GALLARDO, MARIA PILAR52
ACPP020113CUADROS CARRETERO, LUISA
ACPP008106CORRAL GALLARDO, ENCARNA54
ACPP017853HERNANDEZ ABAD, MERCE
5PORTAL DE ROC FEMENIACPP010539SOLER ALEGRE, CRISTINA51104
ACPP013142VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA
ACPP005265RODRIGUEZ HERRERA, ISABEL53
ACPP010195ALCAZAR TURRILLO, DOLORES
ACPP022419SULCOVA, SIMONA54
ACPP001577ALIAS ECHEVARRIA, Mª ASUNCION
6P&P LLEIDA FEMENIACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY50104
ACPP016611CUCURULL SOLE, MARTA
ACPP021966ARNO VILA, JULIA54
ACPP017270SANCHEZ FERNANDEZ, ELISENDA
ACPP023357LAX BLANCO, JULIA56
ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA
7CAN CUYAS VERMELLACPP016466ALARCON VENTEO, FINA52105
ACPP021262PLANAS SANS, MONTSE
ACPP002871SERRA CATASUS, CARLOTA53
ACPP004935LLUMA ESCUER, MONTSERRAT
ACPP003201BARTROLI MOLINS, ROSA Mª57
ACPP010099CREUS DE FORTUNY, MARTA
8CAN CUYAS BLANCACPP007229LACALLE BUENO, CARMEN51106
ACPP000857MARTINEZ QUESADA, MARIA
ACPP006128HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES55
ACPP020739PAGAN LUCAS, MARIA TERESA
ACPP009174RIVAS GUERRERO, CONCHI57
ACPP014604GARCIA RICO, GLORIA
9NOIES bonAreaACPP024348SABATE GONZALEZ, ROSA MARIA54108
ACPP016692GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO
ACPP016654ARGELAGOS SABARTES, CARME54
ACPP025251FREIXAS RIOS, MONTSERRAT
ACPP016575VIDAL HERNANDEZ, MARTA56
ACPP019328PONT SARRI, PEPITA
10CAN RAFEL FEMENIACPP014462FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA52108
ACPP012983PACHECO JIMENEZ, JOSEFA
ACPP008202CONSTANS LOPEZ, ANA56
ACPP003636BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES
ACPP013434VILADECANS SURIÑACH, MAITE59
ACPP009142SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA
11SANT JAUME FEMENIACPP004230OLIVA GALVEZ, Mª CARMEN56112
ACPP018936GARCIA MORAL, MARIA DOLORES
ACPP017252ALVAREZ MORAL, ALBA ISABEL56
ACPP026490SERRANO DELGADO, IRENE
ACPP008096HERNANDEZ LACOMA, FRANCISCA61
ACPP012477VIDAL ORTEGA, MARIA TERESA

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP020998ALFONSO GOMEZ, LAURA5,144,750443 VALLS Ladies Team ANDORRA
ACPP015213CANO MARTINEZ, SOFIA12,61012,2
2ACPP000507MARCO MARTINEZ, MERCEDES(+)1,2(+)1(+)1,54745VENDRELL LADIES
ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI1,721,4
3ACPP000983HUARTE OSINAGA, CELIA221,85047MANRESA NEXT TEE
ACPP002766LOPEZ PEREZ, SANDRA5,445,2
4ACPP009261LLONCH PLANS, MARIA DEL MAR3,323,25249MANRESA NEXT TEE
ACPP019573CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA3,533,4
5ACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY(+)1,2(+)1(+)1,35050P&P LLEIDA FEMENI
ACPP016611CUCURULL SOLE, MARTA0,100
6ACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA2,822,85551VENDRELL LADIES
ACPP014945GARCIA ACIEN, INMACULADA9,479,4
7ACPP006399FERNANDEZ SERRANO, Mª JOAQUINA3,833,85551EL VALLÈS FEMENÍ
ACPP019228AGUASCA REDONDO, CRISTINA12,2912,2
8ACPP010539SOLER ALEGRE, CRISTINA1,821,85551PORTAL DE ROC FEMENI
ACPP013142VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA5,755,7
9ACPP007229LACALLE BUENO, CARMEN5,555,55651CAN CUYAS BLANC
ACPP000857MARTINEZ QUESADA, MARIA5,755,7
10ACPP014405JAEN GALLARDO, MARIA PILAR4,434,45752EL VALLÈS FEMENÍ
ACPP020113CUADROS CARRETERO, LUISA9,379,3
11ACPP014462FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA5,855,85752CAN RAFEL FEMENI
ACPP012983PACHECO JIMENEZ, JOSEFA6,956,9
12ACPP016466ALARCON VENTEO, FINA9,279,26052CAN CUYAS VERMELL
ACPP021262PLANAS SANS, MONTSE16,61316,6
13ACPP005265RODRIGUEZ HERRERA, ISABEL(+)1,2(+)1(+)1,25353PORTAL DE ROC FEMENI
ACPP010195ALCAZAR TURRILLO, DOLORES(+)0,30(+)0,3
14ACPP002871SERRA CATASUS, CARLOTA0,100,15553CAN CUYAS VERMELL
ACPP004935LLUMA ESCUER, MONTSERRAT8,778,7
15ACPP001345SIMON SIMON, EVA7576253MANRESA NEXT TEE
ACPP025485ALVAREZ MARTINEZ, ROSA11,5911,5
16ACPP021966ARNO VILA, JULIA3,323,35754P&P LLEIDA FEMENI
ACPP017270SANCHEZ FERNANDEZ, ELISENDA5,445,4
17ACPP024348SABATE GONZALEZ, ROSA MARIA5,755,75954NOIES bonArea
ACPP016692GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO5,755,7
18ACPP022419SULCOVA, SIMONA5,555,55954PORTAL DE ROC FEMENI
ACPP001577ALIAS ECHEVARRIA, Mª ASUNCION6,356,3
19ACPP008106CORRAL GALLARDO, ENCARNA4,234,26154EL VALLÈS FEMENÍ
ACPP017853HERNANDEZ ABAD, MERCE9,689,6
20ACPP016654ARGELAGOS SABARTES, CARME9,689,66854NOIES bonArea
ACPP025251FREIXAS RIOS, MONTSERRAT18,21418,2
21ACPP014846ROMERO CIRAUQUI, LAURA1,721,75755VENDRELL LADIES
ACPP014718CUADROS CARRETERO, MARIA VICTORIA3,933,9
22ACPP006128HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES10,4810,46355CAN CUYAS BLANC
ACPP020739PAGAN LUCAS, MARIA TERESA12,71012,7
23ACPP008202CONSTANS LOPEZ, ANA6566256CAN RAFEL FEMENI
ACPP003636BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES8,468,4
24ACPP004230OLIVA GALVEZ, Mª CARMEN4,844,86256SANT JAUME FEMENI
ACPP018936GARCIA MORAL, MARIA DOLORES7,767,7
25ACPP016575VIDAL HERNANDEZ, MARTA8686356NOIES bonArea
ACPP019328PONT SARRI, PEPITA9,789,7
26ACPP017252ALVAREZ MORAL, ALBA ISABEL8,468,46456SANT JAUME FEMENI
ACPP026490SERRANO DELGADO, IRENE18,01418,0
27ACPP023357LAX BLANCO, JULIA4,744,76456P&P LLEIDA FEMENI
ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA12,71012,7
28ACPP003201BARTROLI MOLINS, ROSA Mª7,667,66357CAN CUYAS VERMELL
ACPP010099CREUS DE FORTUNY, MARTA8,168,1
29ACPP009174RIVAS GUERRERO, CONCHI10,8810,86657CAN CUYAS BLANC
ACPP014604GARCIA RICO, GLORIA12,3912,3
30ACPP021062COUZINET, ANNE9,589,568583 VALLS Ladies Team ANDORRA
ACPP021063FONT FORNAS, ANNABEL15,61215,6
31ACPP013434VILADECANS SURIÑACH, MAITE6,556,56459CAN RAFEL FEMENI
ACPP009142SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA12,4912,4
32ACPP020490TAMARIT MARTORELL, MARTA7,767,767593 VALLS Ladies Team ANDORRA
ACPP021638JETHANI ASWANI, MADHU11,4811,4
33ACPP008096HERNANDEZ LACOMA, FRANCISCA1310137161SANT JAUME FEMENI
ACPP012477VIDAL ORTEGA, MARIA TERESA13,91113,9

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1P&P LLEIDA FEMENI64901009056400
2EL VALLÈS FEMENÍ501007210072394
33 VALLS Ladies Team ANDORRA8064907280386
4PORTAL DE ROC FEMENI10072645664356
5MANRESA NEXT TEE90444464100342
6VENDRELL LADIES5650338090309
7CAN CUYAS VERMELL7233803850273
8CAN CUYAS BLANC4480503344251
9CAN RAFEL FEMENI3856285033205
10NOIES bonArea2838384438186
11SANT JAUME FEMENI3328562828173

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC