Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats a la 4ª prova del Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 24546
14.09.2014

JuvenilsResultats a la 4ª prova del Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Franciac Teià Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 57 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 11 15 18 13
2 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 50 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 10 10 13 17
3 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 44 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 10 5 13 16
4 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 41 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 11 12 15
5 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 40 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4 13 11 12
6 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 38 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   14 13 11
7 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 36 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 6 4 11 15
7 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 36 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 9 1 11 15
9 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 34 INDIVIDUAL 6 4 13 11
9 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 34 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 5 8 11 10
11 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 32 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   9 13 10
12 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 30 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 10 15  
13 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 6 11 7
14 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 27 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3 14 10
15 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 26 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5 3 8 10
16 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 25 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 8 10 6
17 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 24 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 10 7
18 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 22 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 7   7 8
19 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 20 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 2 11
19 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 20 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 6   4 10
19 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 20 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     11 9
19 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 20 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 0 11 5
19 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 20 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 14 6    
24 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 19 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 1 7 8
24 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 19 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 3 1 7 8
24 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 19 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 3 5 7
27 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOEL 18 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6  
28 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 17 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 0 3 2 12
28 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 17 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3   6 8
30 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 16 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4   8
31 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 15 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   6   9
31 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 15 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 5 5  
31 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 15 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 8 7    
34 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14      
35 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 13 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 0 3 7
35 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 13 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 3 2 2 6
35 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 13 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7 6    
38 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 12 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 2   9
38 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 12 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 8    
38 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 12 INDIVIDUAL 10 2    
41 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 11 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)     5 6
41 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 11 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 0 6  
43 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 10 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1 2 6 1
44 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 9 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)       9
44 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 9 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4   4
44 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 9 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 5    
47 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 8 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   1   7
47 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 8 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 4    
49 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 0 3   4
50 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 6 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 6  
50 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 4    
50 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3    
50 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3    
50 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 3    
50 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6      
50 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6      
50 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6      
58 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 5 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 2 3
58 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 2 0   3
58 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 1 1 2
58 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 5 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 4 0   1
58 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0 0 5  
58 ACPP023796 SANCHEZ PERALVAREZ, HECTOR 5 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   5    
58 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 4    
58 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4    
58 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 3    
58 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 2    
58 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5      
69 ACPP024024 CRUZ SORROSAL, MARTA 4 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)       4
69 ACPP026301 GAENSER *, OSCAR 4 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)   4    
69 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4      
72 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 3    
72 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3    
74 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 2 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     2  
74 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 2 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 2    
74 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 2 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 2      
74 ACPP025566 ESPINOSA DURAN, DIANA 2 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 2      
78 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1    
78 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   1    
78 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1      
78 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1      
78 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 1 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ) 1      
83 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)       0
83 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 0 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   0    
83 ACPP026646 ROSALES ESCUER, POL 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0    
83 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0      
83 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Infantil Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Franciac Teià Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 26 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5 3 8 10
2 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 11 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)     5 6
3 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Aleví Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Franciac Teià Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 50 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 10 10 13 17
2 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 44 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 10 5 13 16
3 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 41 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 11 12 15
4 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 36 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 6 4 11 15
4 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 36 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 9 1 11 15
6 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 34 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 5 8 11 10
7 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 30 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 10 15  
8 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 25 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 8 10 6
9 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 20 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 14 6    
10 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 17 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3   6 8
11 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 15 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 8 7    
12 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 13 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 0 3 7
12 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 13 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7 6    
14 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 12 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 8    
15 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 9 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)       9
15 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 9 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4   4
17 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3    
17 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 3    
17 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6      
20 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 3    
20 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 2    
22 ACPP026301 GAENSER *, OSCAR 4 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)   4    
23 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 1 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ) 1      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Benjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Franciac Teià Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 57 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 11 15 18 13
2 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 38 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   14 13 11
3 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 32 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   9 13 10
4 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 6 11 7
5 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 27 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3 14 10
6 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 22 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 7   7 8
7 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 20 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 2 11
7 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 20 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 6   4 10
9 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 19 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 1 7 8
10 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOEL 18 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6  
11 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 16 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4   8
12 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 15 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 5 5  
13 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 13 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 3 2 2 6
14 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 12 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 2   9
15 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 10 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1 2 6 1
16 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 9 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 5    
17 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 8 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 4    
18 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 6 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 6  
18 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 4    
18 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6      
21 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 5 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 4 0   1
21 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0 0 5  
21 ACPP023796 SANCHEZ PERALVAREZ, HECTOR 5 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   5    
21 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 4    
21 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4    
21 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5      
27 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4      
28 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 3    
28 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3    
30 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 2 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 2      
31 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1      
31 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1      
33 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Prebenjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Franciac Teià Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 40 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4 13 11 12
2 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 34 INDIVIDUAL 6 4 13 11
3 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 24 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 10 7
4 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 20 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     11 9
4 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 20 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 0 11 5
6 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 19 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 3 1 7 8
6 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 19 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 3 5 7
8 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 17 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 0 3 2 12
9 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 15 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   6   9
10 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14      
11 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 12 INDIVIDUAL 10 2    
12 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 11 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 0 6  
13 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 8 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   1   7
14 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 0 3   4
15 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3    
16 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 5 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 2 3
16 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 2 0   3
16 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 1 1 2
19 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 2 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     2  
19 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 2 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 2    
21 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1    
21 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   1    
23 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 0 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   0    
23 ACPP026646 ROSALES ESCUER, POL 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0    
23 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0      

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC