Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats a la 1ª final del Rànquing i Interclubs Juvenil

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 24708
05.10.2014

JuvenilsResultats a la 1ª final del Rànquing i Interclubs Juvenil

Resultats a la 1ª final del Rànquing i Interclubs Juvenil jugada al P&P Fornells
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil
Categoria Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 72 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 11 15 18 13 15
1 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 67 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 17 14 13 14
2 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 59 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 10 10 13 17 9
2 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 59 LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ) 12 10 17 12 8
3 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 57 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 11 10 14 9 13
6 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 55 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   14 13 11 17
4 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 54 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 11 12 15 13
3 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 54 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 10 5 13 16 10
7 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 51 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 6 4 11 15 15
5 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 51 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4 13 11 12 11
5 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 49 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   13 15 8 13
4 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 47 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 11 12 10 6 8
11 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 46 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   9 13 10 14
9 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 45 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 5 8 11 10 11
9 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 44 INDIVIDUAL 6 4 13 11 10
7 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 42 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 9 1 11 15 6
13 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 41 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 6 11 7 12
9 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 40 PORTAL DEL ROC (INICIACIÓ) 6 10   12 12
8 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 39 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 10 9 10
14 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 37 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3 14 10 10
6 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 35 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 11 14 10    
7 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 34 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 14 4 7  
15 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 33 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5 3 8 10 7
11 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 32 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6 6 8
16 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 32 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 8 10 6 7
9 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 32 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8 7 4 9 4
27 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOEL 31 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6   13
12 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 31 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 4 9 8
12 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 30 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 10 15    
19 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     11 9 9
19 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 29 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 14 6     9
18 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 7   7 8 7
17 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 10 7 5
25 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 27 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   8 7   12
16 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 27 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 10   9
19 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 27 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 0 11 5 7
30 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 26 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4   8 10
21 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 26 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8     8 10
18 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 26 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9   9
24 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 26 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 3 5 7 7
19 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 25 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 6   4 10 5
25 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 24 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 8 3   9
19 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 24 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 2 11 4
38 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 23 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 8     11
28 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 23 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 0 3 2 12 6
16 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 22 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 1 6 3 8 4
24 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 22 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 3 1 7 8 3
31 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 20 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   6   9 5
15 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 20 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 8 3 6 1
13 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9 3  
13 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 20 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 4 8 5 3  
25 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 19 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 9   5 4
24 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 19 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 1 7 8 0
35 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 18 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 0 3 7 5
30 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 18 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2   4 7 5
31 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 18 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 8 7     3
38 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 17 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 2   9 5
28 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 17 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3   6 8  
18 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 17 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)       17  
18 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 17 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 11 5    
41 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 16 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)     5 6 5
41 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 16 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 0 6   5
30 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 16 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 0 4 5 4 3
21 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   16      
21 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 12      
21 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 16 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 9 7      
37 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 15 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)     8   7
25 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 15 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 3 9 2 0
31 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 15 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 5 5    
25 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 15 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4 7 4    
32 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 14 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 3 4 4   3
34 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14        
47 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 13 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   1   7 5
37 ACPP026848 BLANCAFORT GOMEZ, JOEL 13 VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)       8 5
35 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 13 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 3 2 2 6  
35 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 13 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7 6      
38 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 12 INDIVIDUAL 10 2      
69 ACPP024024 CRUZ SORROSAL, MARTA 11 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)       4 7
58 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 2     6
44 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4   4 2
44 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 5     2
43 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 11 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1 2 6 1 1
32 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 11 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   11      
47 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 10 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 4     2
34 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   4 1 5  
34 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 10 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   4 4 2  
34 ACPP026718 PASCAL LLOPIS, KILLIAN 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   5 5    
58 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 9 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 4 0   1 4
40 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   7   0 2
44 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 9 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)       9  
50 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 8 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 3     2
37 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 8 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 0 5   3  
58 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 2 3 2
49 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 0 3   4  
40 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 7 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4   3    
40 ACPP026710 KNOX *, ETHAN 7 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   6 1    
74 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 2     4
46 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 6 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   1 0 2 3
46 ACPP026648 CLUBB *, MAX THOMAS 6 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   3     3
58 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 6 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 1 1 2 1
50 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 6 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 6    
50 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 4      
50 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3      
50 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3      
50 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6        
50 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6        
50 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6        
43 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 6 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 5   0  
72 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 3     2
44 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 5 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 2 1 1
58 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 2 0   3  
58 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0 0 5    
58 ACPP023796 SANCHEZ PERALVAREZ, HECTOR 5 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   5      
58 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 4      
58 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4      
58 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 3      
58 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5        
69 ACPP026301 GAENSER *, OSCAR 4 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)   4      
69 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4        
44 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 4 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     4    
72 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3      
46 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 3 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     1 2  
46 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 3 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2 1    
83 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 2 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)       0 2
74 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 2 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     2    
74 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 2 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 2        
74 ACPP025566 ESPINOSA DURAN, DIANA 2 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 2        
50 ACPP026783 CABERO GOULOUSSI, DANAI 2 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     2    
50 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 2 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 1    
50 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 2 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2      
53 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 1 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     0   1
78 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1      
78 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   1      
78 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1        
78 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1        
78 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 1 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ) 1        
83 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 0 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   0      
83 ACPP026646 ROSALES ESCUER, POL 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0      
83 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0        
83 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0        
53 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 0 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     0 0  
53 ACPP026782 CABERO GOULOSSI, ELI 0 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     0    
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil
Categoria Infantil Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 39 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 10 9 10
1 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 33 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5 3 8 10 7
2 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 16 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)     5 6 5
3 ACPP026648 CLUBB *, MAX THOMAS 6 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   3     3
3 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6        
2 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 4 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     4    
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil
Categoria Aleví Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 59 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 10 10 13 17 9
3 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 54 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 11 12 15 13
2 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 54 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 10 5 13 16 10
4 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 51 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 6 4 11 15 15
1 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 49 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   13 15 8 13
6 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 45 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 5 8 11 10 11
4 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 42 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 9 1 11 15 6
3 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 40 PORTAL DEL ROC (INICIACIÓ) 6 10   12 12
2 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 35 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 11 14 10    
8 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 32 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 8 10 6 7
7 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 30 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 10 15    
9 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 29 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 14 6     9
5 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 27 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   8 7   12
14 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 23 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 8     11
12 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 18 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 0 3 7 5
11 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 18 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 8 7     3
10 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 17 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3   6 8  
4 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 16 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 9 7      
6 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 15 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)     8   7
12 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 13 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7 6      
20 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 2     6
15 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4   4 2
15 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 9 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)       9  
17 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 8 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 3     2
7 ACPP026710 KNOX *, ETHAN 7 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   6 1    
8 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 6 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   1 0 2 3
17 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3      
17 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6        
20 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 3      
22 ACPP026301 GAENSER *, OSCAR 4 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)   4      
8 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 3 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2 1    
23 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 1 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ) 1        
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil
Categoria Benjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 72 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 11 15 18 13 15
1 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 67 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 17 14 13 14
2 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 59 LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ) 12 10 17 12 8
3 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 57 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 11 10 14 9 13
2 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 55 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   14 13 11 17
3 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 46 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   9 13 10 14
4 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 41 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 6 11 7 12
5 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 37 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3 14 10 10
4 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 32 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8 7 4 9 4
10 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOEL 31 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6   13
5 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 31 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 4 9 8
6 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 7   7 8 7
7 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 27 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 10   9
11 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 26 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4   8 10
10 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 26 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8     8 10
7 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 25 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 6   4 10 5
12 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 24 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 8 3   9
7 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 24 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 2 11 4
6 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 20 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 4 8 5 3  
9 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 19 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 1 7 8 0
14 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 17 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 2   9 5
8 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 17 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)       17  
8 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 17 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 11 5    
10 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   16      
12 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 15 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 3 9 2 0
12 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 15 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 5 5    
12 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 15 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4 7 4    
15 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 14 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 3 4 4   3
20 ACPP026848 BLANCAFORT GOMEZ, JOEL 13 VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)       8 5
13 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 13 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 3 2 2 6  
16 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 5     2
15 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 11 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1 2 6 1 1
15 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 11 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   11      
17 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 10 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 4     2
17 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   4 1 5  
17 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 10 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   4 4 2  
17 ACPP026718 PASCAL LLOPIS, KILLIAN 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   5 5    
21 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 9 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 4 0   1 4
21 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 7 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4   3    
18 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 6 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 6    
18 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 4      
18 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6        
22 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 6 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 5   0  
28 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 3     2
23 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 5 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 2 1 1
21 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0 0 5    
21 ACPP023796 SANCHEZ PERALVAREZ, HECTOR 5 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   5      
21 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 4      
21 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4      
21 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5        
27 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4        
28 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3      
24 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 3 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     1 2  
30 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 2 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 2        
25 ACPP026783 CABERO GOULOUSSI, DANAI 2 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     2    
25 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 2 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 1    
25 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 2 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2      
31 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1        
31 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1        
33 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0        
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil
Categoria Prebenjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 51 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4 13 11 12 11
1 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 47 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 11 12 10 6 8
2 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 44 INDIVIDUAL 6 4 13 11 10
2 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 34 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 14 4 7  
3 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 32 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6 6 8
4 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     11 9 9
3 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 10 7 5
4 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 27 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 0 11 5 7
7 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 26 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9   9
6 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 26 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 3 5 7 7
8 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 23 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 0 3 2 12 6
6 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 22 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 1 6 3 8 4
6 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 22 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 3 1 7 8 3
9 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 20 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   6   9 5
5 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 20 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 8 3 6 1
4 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9 3  
9 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 19 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 9   5 4
10 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 18 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2   4 7 5
12 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 16 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 0 6   5
8 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 12      
10 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14        
13 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 13 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   1   7 5
11 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 12 INDIVIDUAL 10 2      
12 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   7   0 2
11 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 8 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 0 5   3  
16 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 2 3 2
14 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 0 3   4  
19 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 2     4
16 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 6 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 1 1 2 1
15 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3      
16 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 2 0   3  
19 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 2 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     2    
13 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 1 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     0   1
21 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1      
21 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   1      
23 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 0 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   0      
23 ACPP026646 ROSALES ESCUER, POL 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0      
23 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0        
13 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 0 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     0 0  
13 ACPP026782 CABERO GOULOSSI, ELI 0 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     0    

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC