Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 25399
16.01.2015

JuvenilsInscripcions provisionals a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Inscripcions provisionals a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015 que es juga al P&P Can Cuyàs. Finalització de les inscripcions el dimecres 21 de gener
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 24/01/15 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 16/01/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP026420 LOPEZ CUYAS, EMMA 0 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
3 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
4 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 6,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK (+)1,3 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 0,3 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 4,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 4,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 18,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 8,4 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
11 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 12,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
12 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 13 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
13 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
14 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 21 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 24/01/15 a les 12:15
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 16/01/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
2 ACPP026424 BALBOA GARCIA, ANDER 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
8 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
9 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 18,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP024999 STAVISSKIY *, STANISLAV 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 14,5 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
15 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
16 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
17 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
18 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
19 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
20 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
21 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 24/01/15 a les 14:30
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 16/01/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)1,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)1,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 8,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 10,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 11 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 11,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,3 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
10 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 0,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 25/01/15 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 16/01/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
2 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 4,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 11,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 1,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 4,5 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,1 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 10,2 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 14,1 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 14,4 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 14,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,6 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 20,9 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 25/01/15 a les 12:15
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 16/01/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 20,8 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
2 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 20,9 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
8 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
9 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
10 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 11,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
24 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 20,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
25 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
26 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 25/01/15 a les 14:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 16/01/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC