Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 25434
22.01.2015

JuvenilsHoraris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015 que es juga al P&P Can Cuyàs
Les distàncies dels recorreguts del camp de Can Cuyàs, seu de la 1ª prova del Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior que es jugarà del 24 al 25 de gener de 2015 són les següents:

Camp: Can Cuyàs Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 110 88 79 52 107 99 77 89 100 104 106 83 64 83 76 81 104 88 1590
Final green 115 99 86 60 115 107 83 99 107 110 117 90 72 89 85 88 113 94  
Entrada green 104 77 72 45 98 90 71 79 93 98 95 75 56 77 68 73 94 82  

Camp: Can Cuyàs EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 65 68 64 52 83 62 63 73 69 65 68 64 52 83 62 63 73 69 1198
Final green 74 85 73 60 89 72 71 82 80 74 85 73 60 89 72 71 82 80  
Entrada green 57 52 55 45 77 52 56 64 58 57 52 55 45 77 52 56 64 58

CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 24/01/15 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 0,7 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 21 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
3 ACPP026420 LOPEZ CUYAS, EMMA 0 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
4 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
5 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 6,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN (+)0,8 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,3 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 4,3 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 18 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 21 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 21 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 8,4 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
13 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 13 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
14 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
15 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 21 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
16 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 6,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
17 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 0,2 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 0,8 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 3,5 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 3,9 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,4 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 20,9 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 24/01/15 a les 12:15
CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP026424 BALBOA GARCIA, ANDER 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 18,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP024999 STAVISSKIY *, STANISLAV 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 14,5 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
17 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
18 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
19 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
20 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
21 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
22 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
23 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
24 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
25 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
26 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
27 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
28 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
29 EN TRAMIT JOAN GARRIDO 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 24/01/15 a les 14:30
CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 4,4 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 8,1 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 3,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 3,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 4,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
6 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 5,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 7,1 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 8 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 20,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
10 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 21 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 21 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)1,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)1,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 4,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 8,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 10,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 11 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 11,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK (+)1,3 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 0,3 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 4,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 4,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 18,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 12,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
28 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM (+)0,9 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
29 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,3 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
30 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 0,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
31 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 9,7 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
32 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 19,4 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 20,8 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 25/01/15 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 14,9 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP021826 BONETA CAMI, ALBERT (+)0,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 0 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 4,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
6 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 11,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 4,5 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,1 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 10,2 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 14,1 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 14,4 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 14,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,6 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 20,9 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)0,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
21 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 3,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
22 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 15,7 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
23 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 25/01/15 a les 12:15
CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 20,9 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
3 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
4 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
5 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 20,8 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
8 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
9 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
10 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
11 ACPP027038 CARRERAS SANTOS, MARIO 21 Categoria Iniciació VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 20,9 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
13 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
14 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
25 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
26 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 11,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
27 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 18 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
28 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 20,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
29 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
30 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
31 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
32 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
33 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
34 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
35 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
36 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
CAN CUYAS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 25/01/15 a les 14:30
CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 14,4 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
Comitè de Competició:
Joaquim Arnaus (Can Cuyàs)
Carles Busquets (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Carles Busquets

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC