Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 25753
03.03.2015

JuvenilsInscripcions provisionals a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Inscripcions provisionals a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015 que es juga al P&P Badalona. Finalització de les inscripcions el dimecres 11 de març
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida dissabte 14/03/15 a les 10:00h - Categoria COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins 03/03/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 12 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 17 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)1,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 6,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 9,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK (+)1,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 0,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 4,3 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 14,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 1,7 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
13 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 8,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
14 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 8,6 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
15 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 10 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
16 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 12,9 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
17 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 13,4 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
18 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13,4 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
19 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 20,6 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
20 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 21 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
21 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)0,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida dissabte 14/03/15 a les 13:15h - Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins 03/03/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 18,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 20,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 14,5 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
10 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
11 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
12 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 20,6 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
13 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
14 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
15 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
16 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
17 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
18 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
19 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida dissabte 14/03/15 a les 15:30h - Categoria COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins 03/03/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP015552 RODRIGUEZ PEREZ, JUDIT 3,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 16,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida diumenge 15/03/15 a les 10:00h - Categoria COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins 03/03/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 19,6 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)1,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 8,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 10,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 11,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 9,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 17,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 17,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2,2 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 4,7 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 7,4 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,3 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 10,1 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 12,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 13,9 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 14,1 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,6 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 20,9 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 0,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
25 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 4,8 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
26 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 6,5 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
27 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 8,2 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
28 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 11,4 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
29 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 12,3 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
30 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 13,2 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
31 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 14,2 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
32 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 15,3 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
33 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 21 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida diumenge 15/03/15 a les 13:15h - Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins 03/03/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
2 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
3 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
4 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 16,8 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 18,2 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 10,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
18 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 18 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
19 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 18 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
20 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
21 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
22 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
23 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida diumenge 15/03/15 a les 15:30h - Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins 03/03/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
2 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC