Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 25830
12.03.2015

JuvenilsHoraris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015

Horaris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015 que es juga al P&P Badalona
Les distàncies dels recorreguts del camp de Can Cuyàs, seu de la 1ª prova del Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior que es jugarà del 24 al 25 de gener de 2015 són les següents:

Camp: Badalona Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 100 65 58 68 120 66 87 57 73 55 67 72 63 89 53 71 1309
Final green 94 65 108 71 67 77 126 73 96 65 80 64 73 80 71 95 60 76  
Entrada green 76 54 92 60 49 59 114 59 78 50 67 47 62 64 55 83 47 66  

Camp: Badalona EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 70 65 58 68 52 66 69 57 73 55 44 72 63 89 51 71 1168
Final green 94 65 78 71 67 77 58 73 78 65 80 64 50 80 71 95 58 76  
Entrada green 76 54 62 60 49 59 46 59 60 50 67 47 38 64 55 83 45 66  

PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida dissabte 14/03/15 a les 10:00h - Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 0,9 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 12 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 17 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 19,6 Categoria Competició INDIVIDUAL
5 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 6,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 9,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 11,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 13,5 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 20,7 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK (+)1,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 0,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 4,3 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 14,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 17,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN (+)0,4 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 4,4 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 10,1 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 1,7 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
21 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 5,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
22 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 8,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
23 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 8,6 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
24 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 10 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
25 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 13,4 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
26 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13,4 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
27 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 20,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
28 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 20,6 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
29 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)0,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
30 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
31 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 9,9 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
32 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida dissabte 14/03/15 a les 13:15h - Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 14,4 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 17 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 18,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 20,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
16 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
17 ACPP027096 TIMMER RODRIGUEZ, MAXIMO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
18 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 14,5 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
19 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
20 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
21 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026718 LLOPIS MARTINEZ, KILLIAN 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 20,6 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
24 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
25 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
26 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
27 ACPP026814 JACKSON PUIG, LAURA 17,9 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
28 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
29 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
30 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 19,6 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
31 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
32 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
33 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
34 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
35 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida dissabte 14/03/15 a les 15:30h - Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)1,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 8,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 10,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP024974 ALEX GUTIERREZ SOLE 21 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 3,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 3,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 4,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 5,8 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 6,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 7,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 16,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 17,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 19,8 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 13,9 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
16 ACPP015552 RODRIGUEZ PEREZ, JUDIT 3,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
17 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 20,7 Categoria Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIO)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida diumenge 15/03/15 a les 10:00h - Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)1,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 12,7 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 15,1 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024135 FERRER AMARASALTA, ANDRES 21 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 9,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 17,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 15 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
13 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,5 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 21 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 12,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
16 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2,2 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 7,4 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,3 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 12,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,6 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM (+)1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
22 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 0,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
23 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 3,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
24 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 13,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
25 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 14 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
26 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 15,9 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
27 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
28 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 4,8 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
29 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 6,5 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
30 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 8,2 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
31 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 8,7 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
32 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 11,4 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
33 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 12,3 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
34 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 13,2 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
35 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 15,3 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
36 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 21 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida diumenge 15/03/15 a les 13:15h - Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 18,6 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació FORNELL JUVENIL (INICIACIO)
9 ACPP026493 CABARROCAS GALLARDO, POL ROBERT 21 Categoria Iniciació FORNELL JUVENIL (INICIACIO)
10 ACPP027038 CARRERAS SANTOS, MARIO 21 Categoria Iniciació VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
12 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
13 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
14 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
17 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 10,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
25 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 16 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
26 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 18 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
27 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 18 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
28 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 18 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
29 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
30 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
31 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
32 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
33 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP / Interclubs Juvenil ACPP 3ª prova - Individual Stableford
Horari sortida diumenge 15/03/15 a les 15:30h - Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
2 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 18,2 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 16,8 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
10 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
11 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC