Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Classificacions Rànquing Interclubs Juvenil 2015-2016 Competició zona única, 4ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 28681
14.03.2016

JuvenilsClassificacions Rànquing Interclubs Juvenil 2015-2016 Competició zona única, 4ª jornada

Classificacions acumulades fins la 4ª jornada del Rànquing Interclubs Juvenil 2015-2016 Competició zona única.

Scratch
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP014938PEIRO NAVARRO, NIL14336383336HCP1 JUVENIL
2-1ACPP018604IBANYEZ TORRES, MARC14137363434BADALONA - MOGAUTO
3+5ACPP024758BOFILL COLOMES, JAN12834263335PORTAL DEL ROC JUVENIL
4+5ACPP024070AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO12631293234CAN CUYAS JUVENIL
4+1ACPP024015PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN12631333230PAPALUS JUVENIL
4-1ACPP022960SILVA BALBOA, DARIO12636343224PAPALUS JUVENIL
7-2ACPP026581SEGOVIA MURIEL, SERGIO12532352929HCP1 JUVENIL
8+2ACPP016345FARRE ARIÑO, PAU12324363033G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
8-3ACPP019945MUR SUÑER, DAVID12333342927CAN CUYAS JUVENIL
10+7ACPP019912GIL MONTECELO, ADRIA12231233038BADALONA - MOGAUTO
10-6ACPP021825BONETA CAMI, MIREIA12236293522CAN CUYAS JUVENIL
12+1ACPP023900MARQUEZ RITZ, JORDI12122343134PAPALUS JUVENIL
13-3ACPP022800JULIA NAVARRO, JORDI11824343228VENDRELL JUVENIL
14+2ACPP025045DOMENECH GOMEZ, EDUARD11627283031CAN CUYAS JUVENIL
15+2ACPP024032PUERTA DIAZ, MARC11528253131P&P PERALADA JUNIOR
15-2ACPP025460BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO11525313128ROC 3 JUVENIL
17+5ACPP022772VERNET ARMAS, ERIC11427282633BADALONA - MOGAUTO
18+2ACPP025150SARRIAS BERNAL, EVA11324312830P&P PERALADA JUNIOR
19-2ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA11026283026G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
20-5ACPP024672CAROT ORTIZ, ROGER10929282923BADALONA - MOGAUTO
21+2ACPP027330CASAS CRUZ, ELISEU10723312627HCP1 JUVENIL
22+5ACPP021683FOLGUERA FOLGUERA, CLARA10521342129G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
22-1ACPP025648NAVAS HERNANDEZ, ALBERT10530262623P&P PERALADA JUNIOR
24+1ACPP022616ALABART CLUA, POL10434261925G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
25+14ACPP026241MARTINEZ PONS, ADRIA103363235CAN CUYAS JUVENIL
25+2ACPP026481ANDRES CANAL, PAU10328272127HCP1 JUVENIL
27+9ACPP025806GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO101323831CAN CUYAS JUVENIL
28+2ACPP026482ANDRES CANAL, ALBERT10027202627HCP1 JUVENIL
29+11ACPP021402COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO98303632HCP1 JUVENIL
29+3ACPP027060GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS9822272326PAPALUS JUVENIL
31+5ACPP025795SOLAVERA NAVARRO, DANIEL9719242727CAN CUYAS JUVENIL
31-2ACPP025151SARRIAS BERNAL, MAR9725232623P&P PERALADA JUNIOR
33+3ACPP025808CAPALLERA GUIRADO, ISAAC9323232423P&P PERALADA JUNIOR
34-4ACPP024065MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI9222252619PAPALUS JUVENIL
35+6ACPP020493MARTI ROSICH, BERNAT9121192526G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
36+7ACPP026819PALOMEQUE COLL, HUGO90273627PAPALUS JUVENIL
36+6ACPP026892ORTIZ ESTEBAN, OSCAR9019222326G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
38+9ACPP027048PALOMO MATEOS, LLUIS88293029CAN CUYAS JUVENIL
38-26ACPP017979GUILLEN SARAVIA, ALEX88303028VENDRELL JUVENIL
40+5ACPP023540CASTELLS PELLICER, MARTI8524182023PAPALUS JUVENIL
41+5ACPP026675SANCHEZ MARIN, PAU8317222222CAN CUYAS JUVENIL
42-19ACPP024991BURILLO NAVARRO, ARNAU80272825VENDRELL JUVENIL
43+6ACPP026484PANISELLO FERRAGUT, JOAN79272626CAN CUYAS JUVENIL
43-18ACPP026820PALOMEQUE COLL, CANDELA79232828PAPALUS JUVENIL
45+11ACPP025721ALVAREZ PIZARRO, GENIS76232231CAN CUYAS JUVENIL
46+3ACPP026614FARRE ARIÑO, JAN7316162120G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
47-15ACPP025649CROSET ANDA, DAVID GEORGES72252027P&P PERALADA JUNIOR
48-14ACPP025758LUCENA OLMEDO, ORIOL71222722ROC 3 JUVENIL
48-14ACPP022299ANDRES CANAL, SERGI713437HCP1 JUVENIL
50+5ACPP019974TIBAU MAS, JOEL70282022
51+14ACPP024422ALBINYANA TORNE, ALEX673631PAPALUS JUVENIL
52+5ACPP026008FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO6616121523ROC 3 JUVENIL
53-5ACPP024112FERRER BUSQUETS, JOAN6515201911FRANCIAC SWING FACTORY
54+19ACPP021615GONZALO FERNANDEZ, CARLOS643133CAN CUYAS JUVENIL
54+5ACPP027548CAFFREY MAUD, MAX64231823PAPALUS JUVENIL
56+9ACPP024398GONZALEZ VILA, ARNAU63211527P&P PERALADA JUNIOR
56-13ACPP023510BUSQUIER SOLER, CARLOS633231CAN CUYAS JUVENIL
58+20ACPP024118NUÑEZ BELMONTE, ANDREA582929CAN CUYAS JUVENIL
59+19ACPP022745MARCOS OTERO, DANIEL572928BADALONA - MOGAUTO
59+2ACPP019973NAVARRO OLIVER, POL57192117
61-2ACPP023528COLOME MASFERRER, PAU55241714
62-11ACPP024059ARQUE ARROYO, LAIA521716190G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
63-11ACPP021301HALL HALL BALLESTER, EDWARD512427ESCOLA G. DE CALDES
64-11ACPP024114VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA50141719FRANCIAC SWING FACTORY
65-11ACPP025076CABALLERO CASTRO, JOAN49151321BADALONA - MOGAUTO
66-8ACPP022939SLYVA, VADIM4292310FRANCIAC SWING FACTORY
67+6ACPP024563SOLANAS GELABERT, INUK419101210
68+14ACPP026288ACOSTA RIOS, MARC3916815PORTAL DEL ROC JUVENIL
68-6ACPP022941HALL HALL BALLESTER, ANTHONY392019ESCOLA G. DE CALDES
70-7ACPP020098PUIG JOU, CARLA3737FRANCIAC SWING FACTORY
70-7ACPP025891MONENTE SERRA, XAVIER371918HCP1 JUVENIL
72-7ACPP024987JORNET BRUGUES, ERIC361323ESCOLA G. DE CALDES
72-7ACPP025031RAJO QUIROGA, ESTEFANIA361818VENDRELL JUVENIL
74-5ACPP017246QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI3535HCP1 JUVENIL
75-5ACPP027552CASADEMONT VINYOLES, ERIC341816FRANCIAC SWING FACTORY
76-5ACPP023669ORESCHENKO, DANIEL3333FRANCIAC SWING FACTORY
77+25ACPP021172PALACIOS GALLARDO, MARTA321319BADALONA - MOGAUTO
77-5ACPP025324GODALL GARRIDO, POL322111GUALTA JUVENIL
79-6ACPP025506MARTINEZ MARCO, ORIOL3131
79-6ACPP027499PEDRERO CRESPO, SOFIA311813PAPALUS JUVENIL
79-6ACPP023675TIMOSHENKO, PAVEL3131FRANCIAC SWING FACTORY
82+15ACPP025793GAMIZ GUERRERO, DANIEL281414ROC 3 JUVENIL
82-2ACPP025018RAMI GRIÑO, ARIADNA2861480FRANCIAC SWING FACTORY
84-3ACPP024113NAVARRO OLLER, LOIS261385FRANCIAC SWING FACTORY
85-3ACPP026621CAÑIZARES CARMONA, LAURA2411130FRANCIAC SWING FACTORY
85-3ACPP024061BOFARULL BALLESTE, MARC2424ESCOLA G. DE CALDES
85-3ACPP024400GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR2424HCP1 JUVENIL
88-2ACPP025088GOMEZ JORNET, JORDI232912FRANCIAC SWING FACTORY
88-2ACPP014684ESPINOLA ALVAREZ, FRANC2323ESCOLA G. DE CALDES
90-2ACPP027648PUJOL LOPEZ, ALEJANDRO2222CAN CUYAS JUVENIL
90-2ACPP024561SANCHEZ CANAL, ANNA221111HCP1 JUVENIL
90-2ACPP024000FITO PUNTI, MARC2222ESCOLA G. DE CALDES
93-2ACPP027011GALLEGO TRICAS, ROGER216411FRANCIAC SWING FACTORY
94-2ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA2020GUALTA JUVENIL
95-2ACPP024111DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI18180FRANCIAC SWING FACTORY
96-2ACPP024027FRANCES RABANAL, EMMA1717ESCOLA G. DE CALDES
97-2ACPP027659PACHECO CANO, EDUARD1616CAN CUYAS JUVENIL
97-2ACPP027108GARRIDO ABELLI, JOAN1679FRANCIAC SWING FACTORY
99-2ACPP026864RUBIO CHOY, ALVARO14122VENDRELL JUVENIL
99-2ACPP026378AMER NOGAREDA, LILIANA1414
99-2ACPP026031GAS JIMENEZ, IKER1414ESCOLA G. DE CALDES
99-2ACPP020085ARIMANY GILI, MARIONA1414ESCOLA G. DE CALDES
103=ACPP022928ARIMANY GILI, BERTA66ESCOLA G. DE CALDES
103=ACPP026562ARIMANY GILI, NIL66ESCOLA G. DE CALDES
Júnior
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP018604IBANYEZ TORRES, MARC14137363434BADALONA - MOGAUTO
2=ACPP021825BONETA CAMI, MIREIA12236293522CAN CUYAS JUVENIL
3+1ACPP021683FOLGUERA FOLGUERA, CLARA10521342129G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
4+1ACPP025808CAPALLERA GUIRADO, ISAAC9323232423P&P PERALADA JUNIOR
5+1ACPP026892ORTIZ ESTEBAN, OSCAR9019222326G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
6-3ACPP017979GUILLEN SARAVIA, ALEX88303028VENDRELL JUVENIL
7+3ACPP022745MARCOS OTERO, DANIEL572928BADALONA - MOGAUTO
8-1ACPP021301HALL HALL BALLESTER, EDWARD512427ESCOLA G. DE CALDES
9-1ACPP020098PUIG JOU, CARLA3737FRANCIAC SWING FACTORY
10-1ACPP023675TIMOSHENKO, PAVEL3131FRANCIAC SWING FACTORY
11=ACPP014684ESPINOLA ALVAREZ, FRANC2323ESCOLA G. DE CALDES
Cadet
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP014938PEIRO NAVARRO, NIL14336383336HCP1 JUVENIL
2+1ACPP016345FARRE ARIÑO, PAU12324363033G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
2=ACPP019945MUR SUÑER, DAVID12333342927CAN CUYAS JUVENIL
4-1ACPP022800JULIA NAVARRO, JORDI11824343228VENDRELL JUVENIL
5+2ACPP022772VERNET ARMAS, ERIC11427282633BADALONA - MOGAUTO
6-1ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA11026283026G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
7+1ACPP027330CASAS CRUZ, ELISEU10723312627HCP1 JUVENIL
8-2ACPP025648NAVAS HERNANDEZ, ALBERT10530262623P&P PERALADA JUNIOR
9+1ACPP022616ALABART CLUA, POL10434261925G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
10+4ACPP026241MARTINEZ PONS, ADRIA103363235CAN CUYAS JUVENIL
11+2ACPP025806GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO101323831CAN CUYAS JUVENIL
12+3ACPP021402COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO98303632HCP1 JUVENIL
13+3ACPP020493MARTI ROSICH, BERNAT9121192526G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
14+3ACPP026819PALOMEQUE COLL, HUGO90273627PAPALUS JUVENIL
15-7ACPP024991BURILLO NAVARRO, ARNAU80272825VENDRELL JUVENIL
16-5ACPP025649CROSET ANDA, DAVID GEORGES72252027P&P PERALADA JUNIOR
17-5ACPP022299ANDRES CANAL, SERGI713437HCP1 JUVENIL
18+1ACPP019974TIBAU MAS, JOEL70282022
19+7ACPP021615GONZALO FERNANDEZ, CARLOS643133CAN CUYAS JUVENIL
20+3ACPP024398GONZALEZ VILA, ARNAU63211527P&P PERALADA JUNIOR
20-3ACPP023510BUSQUIER SOLER, CARLOS633231CAN CUYAS JUVENIL
22+5ACPP024118NUÑEZ BELMONTE, ANDREA582929CAN CUYAS JUVENIL
23-2ACPP019973NAVARRO OLIVER, POL57192117
24-4ACPP023528COLOME MASFERRER, PAU55241714
25-3ACPP022941HALL HALL BALLESTER, ANTHONY392019ESCOLA G. DE CALDES
26-3ACPP025031RAJO QUIROGA, ESTEFANIA361818VENDRELL JUVENIL
27-2ACPP017246QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI3535HCP1 JUVENIL
28+3ACPP021172PALACIOS GALLARDO, MARTA321319BADALONA - MOGAUTO
29-1ACPP025793GAMIZ GUERRERO, DANIEL281414ROC 3 JUVENIL
30-2ACPP026864RUBIO CHOY, ALVARO14122VENDRELL JUVENIL
30-2ACPP020085ARIMANY GILI, MARIONA1414ESCOLA G. DE CALDES
Infantil
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1+1ACPP024758BOFILL COLOMES, JAN12834263335PORTAL DEL ROC JUVENIL
2+1ACPP024070AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO12631293234CAN CUYAS JUVENIL
3-2ACPP026581SEGOVIA MURIEL, SERGIO12532352929HCP1 JUVENIL
4+1ACPP019912GIL MONTECELO, ADRIA12231233038BADALONA - MOGAUTO
5-1ACPP023900MARQUEZ RITZ, JORDI12122343134PAPALUS JUVENIL
6-1ACPP024032PUERTA DIAZ, MARC11528253131P&P PERALADA JUNIOR
7=ACPP025150SARRIAS BERNAL, EVA11324312830P&P PERALADA JUNIOR
8+1ACPP026481ANDRES CANAL, PAU10328272127HCP1 JUVENIL
9+2ACPP026482ANDRES CANAL, ALBERT10027202627HCP1 JUVENIL
10+3ACPP027060GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS9822272326PAPALUS JUVENIL
11-1ACPP025151SARRIAS BERNAL, MAR9725232623P&P PERALADA JUNIOR
12-1ACPP024065MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI9222252619PAPALUS JUVENIL
13-5ACPP026820PALOMEQUE COLL, CANDELA79232828PAPALUS JUVENIL
14=ACPP025758LUCENA OLMEDO, ORIOL71222722ROC 3 JUVENIL
15+3ACPP026008FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO6616121523ROC 3 JUVENIL
16-1ACPP024059ARQUE ARROYO, LAIA521716190G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
17-1ACPP024114VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA50141719FRANCIAC SWING FACTORY
18-1ACPP025076CABALLERO CASTRO, JOAN49151321BADALONA - MOGAUTO
19=ACPP022939SLYVA, VADIM4292310FRANCIAC SWING FACTORY
20+6ACPP026288ACOSTA RIOS, MARC3916815PORTAL DEL ROC JUVENIL
21-1ACPP025891MONENTE SERRA, XAVIER371918HCP1 JUVENIL
22-1ACPP023669ORESCHENKO, DANIEL3333FRANCIAC SWING FACTORY
23-1ACPP025324GODALL GARRIDO, POL322111GUALTA JUVENIL
24-1ACPP025506MARTINEZ MARCO, ORIOL3131
25-1ACPP025018RAMI GRIÑO, ARIADNA2861480FRANCIAC SWING FACTORY
26-1ACPP024113NAVARRO OLLER, LOIS261385FRANCIAC SWING FACTORY
27-1ACPP024400GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR2424HCP1 JUVENIL
28=ACPP025088GOMEZ JORNET, JORDI232912FRANCIAC SWING FACTORY
29=ACPP024561SANCHEZ CANAL, ANNA221111HCP1 JUVENIL
29=ACPP024000FITO PUNTI, MARC2222ESCOLA G. DE CALDES
31=ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA2020GUALTA JUVENIL
32=ACPP024027FRANCES RABANAL, EMMA1717ESCOLA G. DE CALDES
33=ACPP026031GAS JIMENEZ, IKER1414ESCOLA G. DE CALDES
34=ACPP022928ARIMANY GILI, BERTA66ESCOLA G. DE CALDES
Aleví
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1+1ACPP024015PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN12631333230PAPALUS JUVENIL
1=ACPP022960SILVA BALBOA, DARIO12636343224PAPALUS JUVENIL
3+1ACPP025045DOMENECH GOMEZ, EDUARD11627283031CAN CUYAS JUVENIL
4-1ACPP025460BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO11525313128ROC 3 JUVENIL
5=ACPP025795SOLAVERA NAVARRO, DANIEL9719242727CAN CUYAS JUVENIL
6+2ACPP027048PALOMO MATEOS, LLUIS88293029CAN CUYAS JUVENIL
7-1ACPP023540CASTELLS PELLICER, MARTI8524182023PAPALUS JUVENIL
8-1ACPP026675SANCHEZ MARIN, PAU8317222222CAN CUYAS JUVENIL
9+1ACPP026484PANISELLO FERRAGUT, JOAN79272626CAN CUYAS JUVENIL
10+1ACPP024422ALBINYANA TORNE, ALEX673631PAPALUS JUVENIL
11-2ACPP024112FERRER BUSQUETS, JOAN6515201911FRANCIAC SWING FACTORY
12-1ACPP024987JORNET BRUGUES, ERIC361323ESCOLA G. DE CALDES
13=ACPP027499PEDRERO CRESPO, SOFIA311813PAPALUS JUVENIL
14=ACPP026621CAÑIZARES CARMONA, LAURA2411130FRANCIAC SWING FACTORY
14=ACPP024061BOFARULL BALLESTE, MARC2424ESCOLA G. DE CALDES
16=ACPP027011GALLEGO TRICAS, ROGER216411FRANCIAC SWING FACTORY
17=ACPP024111DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI18180FRANCIAC SWING FACTORY
18=ACPP027659PACHECO CANO, EDUARD1616CAN CUYAS JUVENIL
18=ACPP027108GARRIDO ABELLI, JOAN1679FRANCIAC SWING FACTORY
20=ACPP026378AMER NOGAREDA, LILIANA1414
21=ACPP026562ARIMANY GILI, NIL66ESCOLA G. DE CALDES
Benjamí
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP024672CAROT ORTIZ, ROGER10929282923BADALONA - MOGAUTO
2+1ACPP025721ALVAREZ PIZARRO, GENIS76232231CAN CUYAS JUVENIL
3-1ACPP026614FARRE ARIÑO, JAN7316162120G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
4=ACPP027548CAFFREY MAUD, MAX64231823PAPALUS JUVENIL
5+1ACPP024563SOLANAS GELABERT, INUK419101210
6-1ACPP027552CASADEMONT VINYOLES, ERIC341816FRANCIAC SWING FACTORY
7=ACPP027648PUJOL LOPEZ, ALEJANDRO2222CAN CUYAS JUVENIL
Handicap
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1+3ACPP025795SOLAVERA NAVARRO, DANIEL14732364039CAN CUYAS JUVENIL
2+8ACPP025045DOMENECH GOMEZ, EDUARD14334353638CAN CUYAS JUVENIL
2+7ACPP025150SARRIAS BERNAL, EVA14332393537P&P PERALADA JUNIOR
4+8ACPP016345FARRE ARIÑO, PAU14129413437G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
4+8ACPP027060GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS14133383337PAPALUS JUVENIL
4+4ACPP025808CAPALLERA GUIRADO, ISAAC14135363634P&P PERALADA JUNIOR
4=ACPP025460BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO14135373633ROC 3 JUVENIL
8+7ACPP024758BOFILL COLOMES, JAN14037293638PORTAL DEL ROC JUVENIL
9+13ACPP020493MARTI ROSICH, BERNAT13933303739G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
9-5ACPP019945MUR SUÑER, DAVID13937383331CAN CUYAS JUVENIL
9-7ACPP022960SILVA BALBOA, DARIO13940373527PAPALUS JUVENIL
12+20ACPP019912GIL MONTECELO, ADRIA13835273442BADALONA - MOGAUTO
12-2ACPP027330CASAS CRUZ, ELISEU13833413133HCP1 JUVENIL
14+3ACPP023540CASTELLS PELLICER, MARTI13737303436PAPALUS JUVENIL
14-10ACPP025648NAVAS HERNANDEZ, ALBERT13741353229P&P PERALADA JUNIOR
14-13ACPP021825BONETA CAMI, MIREIA13741333924CAN CUYAS JUVENIL
17+8ACPP026614FARRE ARIÑO, JAN13631323637G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
17+5ACPP026675SANCHEZ MARIN, PAU13630353536CAN CUYAS JUVENIL
19-4ACPP024015PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN13534353333PAPALUS JUVENIL
20-3ACPP022616ALABART CLUA, POL13445322433G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
21+9ACPP024032PUERTA DIAZ, MARC13332293636P&P PERALADA JUNIOR
22+16ACPP026008FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO13231283439ROC 3 JUVENIL
22+12ACPP023900MARQUEZ RITZ, JORDI13224373437PAPALUS JUVENIL
22+6ACPP014938PEIRO NAVARRO, NIL13233353034HCP1 JUVENIL
22-5ACPP022800JULIA NAVARRO, JORDI13228383531VENDRELL JUVENIL
26+8ACPP024070AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO13032303335CAN CUYAS JUVENIL
26-1ACPP018604IBANYEZ TORRES, MARC13034343131BADALONA - MOGAUTO
28-3ACPP026581SEGOVIA MURIEL, SERGIO12933363030HCP1 JUVENIL
29+8ACPP021683FOLGUERA FOLGUERA, CLARA12827412634G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
29-12ACPP024672CAROT ORTIZ, ROGER12835323427BADALONA - MOGAUTO
31+3ACPP025151SARRIAS BERNAL, MAR12532303330P&P PERALADA JUNIOR
31-14ACPP024112FERRER BUSQUETS, JOAN12530383324FRANCIAC SWING FACTORY
33+16ACPP025721ALVAREZ PIZARRO, GENIS124403846CAN CUYAS JUVENIL
33+8ACPP022772VERNET ARMAS, ERIC12429312935BADALONA - MOGAUTO
35-3ACPP024065MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI12330323427PAPALUS JUVENIL
36+2ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA12129313328G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
37+7ACPP026892ORTIZ ESTEBAN, OSCAR12026303133G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
38+9ACPP026484PANISELLO FERRAGUT, JOAN117433836CAN CUYAS JUVENIL
39+11ACPP026241MARTINEZ PONS, ADRIA111393537CAN CUYAS JUVENIL
39+7ACPP026482ANDRES CANAL, ALBERT11130232929HCP1 JUVENIL
41+7ACPP026481ANDRES CANAL, PAU10929292229HCP1 JUVENIL
41-38ACPP026820PALOMEQUE COLL, CANDELA109333838PAPALUS JUVENIL
43+7ACPP025806GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO106344032CAN CUYAS JUVENIL
44+11ACPP027048PALOMO MATEOS, LLUIS105353535CAN CUYAS JUVENIL
45-33ACPP024059ARQUE ARROYO, LAIA1043533360G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
46+8ACPP026819PALOMEQUE COLL, HUGO100314029PAPALUS JUVENIL
46-24ACPP025758LUCENA OLMEDO, ORIOL100313732ROC 3 JUVENIL
48+8ACPP019973NAVARRO OLIVER, POL99333630
48+8ACPP019974TIBAU MAS, JOEL99383130
50+10ACPP021402COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO98303632HCP1 JUVENIL
50-22ACPP025076CABALLERO CASTRO, JOAN98312938BADALONA - MOGAUTO
52-22ACPP017979GUILLEN SARAVIA, ALEX97333331VENDRELL JUVENIL
53+11ACPP027548CAFFREY MAUD, MAX96342933PAPALUS JUVENIL
54+17ACPP024398GONZALEZ VILA, ARNAU94322537P&P PERALADA JUNIOR
55+23ACPP021615GONZALO FERNANDEZ, CARLOS924745CAN CUYAS JUVENIL
56-16ACPP024991BURILLO NAVARRO, ARNAU91323227VENDRELL JUVENIL
57+6ACPP023528COLOME MASFERRER, PAU89372824
58-16ACPP024114VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA88253132FRANCIAC SWING FACTORY
58-16ACPP025649CROSET ANDA, DAVID GEORGES88312532P&P PERALADA JUNIOR
60-15ACPP022939SLYVA, VADIM86234221FRANCIAC SWING FACTORY
61+14ACPP026288ACOSTA RIOS, MARC83312032PORTAL DEL ROC JUVENIL
62-12ACPP025018RAMI GRIÑO, ARIADNA742132210FRANCIAC SWING FACTORY
63-10ACPP024113NAVARRO OLLER, LOIS73312319FRANCIAC SWING FACTORY
64+9ACPP024563SOLANAS GELABERT, INUK7116191917
65+16ACPP024422ALBINYANA TORNE, ALEX703733PAPALUS JUVENIL
66-10ACPP023510BUSQUIER SOLER, CARLOS693534CAN CUYAS JUVENIL
67+28ACPP021172PALACIOS GALLARDO, MARTA683137BADALONA - MOGAUTO
67+21ACPP024118NUÑEZ BELMONTE, ANDREA683434CAN CUYAS JUVENIL
69-10ACPP027499PEDRERO CRESPO, SOFIA673730PAPALUS JUVENIL
70-10ACPP024987JORNET BRUGUES, ERIC662739ESCOLA G. DE CALDES
70-10ACPP025031RAJO QUIROGA, ESTEFANIA663234VENDRELL JUVENIL
72+22ACPP025793GAMIZ GUERRERO, DANIEL653233ROC 3 JUVENIL
73-8ACPP025088GOMEZ JORNET, JORDI6272629FRANCIAC SWING FACTORY
74-8ACPP025324GODALL GARRIDO, POL613724GUALTA JUVENIL
74-8ACPP022299ANDRES CANAL, SERGI612932HCP1 JUVENIL
76-8ACPP021301HALL HALL BALLESTER, EDWARD602832ESCOLA G. DE CALDES
77-8ACPP027552CASADEMONT VINYOLES, ERIC593029FRANCIAC SWING FACTORY
78-8ACPP022941HALL HALL BALLESTER, ANTHONY582929ESCOLA G. DE CALDES
79-7ACPP027011GALLEGO TRICAS, ROGER56151427FRANCIAC SWING FACTORY
80+16ACPP022745MARCOS OTERO, DANIEL552827BADALONA - MOGAUTO
81-8ACPP026621CAÑIZARES CARMONA, LAURA5426280FRANCIAC SWING FACTORY
82-6ACPP025891MONENTE SERRA, XAVIER502624HCP1 JUVENIL
83-6ACPP027108GARRIDO ABELLI, JOAN482325FRANCIAC SWING FACTORY
84-5ACPP027648PUJOL LOPEZ, ALEJANDRO4242CAN CUYAS JUVENIL
85-5ACPP025506MARTINEZ MARCO, ORIOL3838
86-4ACPP026864RUBIO CHOY, ALVARO36288VENDRELL JUVENIL
86-4ACPP020098PUIG JOU, CARLA3636FRANCIAC SWING FACTORY
86-4ACPP017246QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI3636HCP1 JUVENIL
89-4ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA3535GUALTA JUVENIL
89-4ACPP027659PACHECO CANO, EDUARD3535CAN CUYAS JUVENIL
89-4ACPP023669ORESCHENKO, DANIEL3535FRANCIAC SWING FACTORY
92-4ACPP024061BOFARULL BALLESTE, MARC3434ESCOLA G. DE CALDES
93-3ACPP024111DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI33330FRANCIAC SWING FACTORY
93-3ACPP024561SANCHEZ CANAL, ANNA331617HCP1 JUVENIL
93-3ACPP023675TIMOSHENKO, PAVEL3333FRANCIAC SWING FACTORY
93-3ACPP024027FRANCES RABANAL, EMMA3333ESCOLA G. DE CALDES
97=ACPP026378AMER NOGAREDA, LILIANA2727
97=ACPP024400GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR2727HCP1 JUVENIL
99=ACPP014684ESPINOLA ALVAREZ, FRANC2525ESCOLA G. DE CALDES
100=ACPP024000FITO PUNTI, MARC2424ESCOLA G. DE CALDES
101=ACPP026031GAS JIMENEZ, IKER2323ESCOLA G. DE CALDES
102=ACPP020085ARIMANY GILI, MARIONA2121ESCOLA G. DE CALDES
102=ACPP022928ARIMANY GILI, BERTA2121ESCOLA G. DE CALDES
104=ACPP026562ARIMANY GILI, NIL1717ESCOLA G. DE CALDES

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC