Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Classificacions Rànquing Interclubs Juvenil 2015-2016 Iniciació zona única, 4ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 28697
14.03.2016

JuvenilsClassificacions Rànquing Interclubs Juvenil 2015-2016 Iniciació zona única, 4ª jornada

Classificacions acumulades fins la 4ª jornada del Rànquing Interclubs Juvenil 2015-2016 Iniciació zona única.

Scratch
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP026776GIL MONTECELO, MARC488141313BADALONA PROMESES -
2=ACPP026059LOPEZ LOPEZ, IAN428101212PAPALUS JUVENIL
3+4ACPP024116SAMBOLA PRATS, XAVI38141212
4=ACPP024981ESQUIVEL LUQUE, DIEGO37513109ESCOLA G. DE CALDES
5=ACPP025812PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA3681189PAPALUS JUVENIL
6+3ACPP025872BERSZTEIN CELATA, TOMAS3579811BADALONA PROMESES -
7-2ACPP026603NADAL ROYO, BERTA3481277BADALONA PROMESES -
7-4ACPP026601LEYVA VILLEGAS, ANNA34810115BADALONA PROMESES -
9=ACPP025574GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL3367119ESCOLA G. DE CALDES
10+10ACPP026630VIDAL RIVERA, ALEXANDRA309813CAN CUYAS JUVENIL
10+6ACPP027492ALONSO CUARTERO, JOSEP3081210IDEAS G. LLAVANERES
10+5ACPP024180ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER307149BADALONA PROMESES -
10+3ACPP025007AMADOR CUADRADO, DAVID3051078BADALONA PROMESES -
10+2ACPP026612CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP309597P&P LLEIDA JUVENIL
15-2ACPP024164VARA ANGLES, ALFREDO289856BADALONA PROMESES -
16-7ACPP027040SUREDA SALO, POL2759103FRANCIAC SWING FACTORY
17+2ACPP026327CASTELLS PELLICER, JOAN266488PAPALUS JUVENIL
17+1ACPP027506FELIP MUSSI, CLARA269107CAN CUYAS JUVENIL
17-1ACPP026602NADAL ROYO, MARTINA268666BADALONA PROMESES -
17-10ACPP027309JOYCE MORENO, MARINA261412IDEAS G. LLAVANERES
21+5ACPP026827BATLLE BENET, POL2511329G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
21-1ACPP027491AMIGO VIÑUALES, CRISTINA251078IDEAS G. LLAVANERES
23-3ACPP026711RAKKEZ CEREGIDO, NAIM237286BADALONA PROMESES -
23-3ACPP027344HOSSELET ARENA, LUCA231076PORTAL DEL ROC JUVENIL
23-3ACPP025044MUR SUÑER, AISHA239536CAN CUYAS JUVENIL
26+1ACPP027357PEREZ GOMEZ, ADRIA225467G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
27+16ACPP027171MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON205159P&P LLEIDA JUVENIL
27+16ACPP026610DELGADO CANO, ALEX201739ESCOLA G. DE CALDES
27+8ACPP026091CASTELLS PELLICER, ONA205357PAPALUS JUVENIL
30-3ACPP026997ARTIGAS BALTASAR, NIL195374GUALTA JUVENIL
30-10ACPP026622DELGADO CANO, MARTA197282ESCOLA G. DE CALDES
32+21ACPP025257MOREIRA FONTOVA, EDUARD1899BADALONA PROMESES -
32+3ACPP027484ANDRE PORRAS, PHILIPPE EMMANUEL18675PORTAL DEL ROC JUVENIL
34+9ACPP027012GELABERT VALMAÑA, JULIA170566GUALTA JUVENIL
34+9ACPP027511SANCHEZ MACIAS, VICTOR176416P&P LLEIDA JUVENIL
34+1ACPP027493ESPAÑOL MASAGUE, RAMON17944IDEAS G. LLAVANERES
34-7ACPP025006DIEZ TEJEDOR, MIGUEL171052BADALONA PROMESES -
38+15ACPP027146JULIA COMAS, JON1697ROC 3 JUVENIL
38+1ACPP026863PALOMINO GALAN, JOAN162464HCP1 ATYCA - OBRES
40+10ACPP026273ALABART CLUA, JAN152355G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
40-1ACPP027503CAMARASA RADICALES, VICTOR15393G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
40-13ACPP024986JORNET BRUGUES, MARC1578ESCOLA G. DE CALDES
43-4ACPP026600LEYVA VILLEGAS, JOSEP143722BADALONA PROMESES -
43-12ACPP026547VIÑOLAS FRIGOLA, NORA14338FRANCIAC SWING FACTORY
43-12ACPP027495ROVIRA CANALS, JORGE1468IDEAS G. LLAVANERES
43-12ACPP026617PEREZ CEJUDO, HUGO14383IDEAS G. LLAVANERES
43-12ACPP025090ARQUE ARROYO, SARA1486G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
48ACPP021686QUINQUILLA MADALENA, ERNEST1313BADALONA PROMESES -
48-13ACPP027476BERTRAN HERRAIZ, NURIA13445HCP1 ATYCA - OBRES
50+12ACPP027477BERTRAN HERRAIZ, MARTA123135HCP1 ATYCA - OBRES
50=ACPP027489BELLONCH MORENO, DAMIR121722HCP1 ATYCA - OBRES
50-11ACPP027494ROVIRA CANALS, ALVARO1275IDEAS G. LLAVANERES
53-10ACPP027631REYES TORRES, SEBASTIAN1111FRANCIAC SWING FACTORY
53-10ACPP024971LOPEZ CUYAS, NIL1147ROC 3 JUVENIL
53-10ACPP027480APARICIO COLOMER, ROGER11164FRANCIAC SWING FACTORY
56+1ACPP027512FLIX FUENTES, MANUEL102332P&P LLEIDA JUVENIL
56+1ACPP027504RODES SALAIZ, CANDELA105122G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
56+1ACPP027498MORAL GABRIEL, ERIC105212ESCOLA G. DE CALDES
56-6ACPP027514JULIA BALLUS, MARTI10163FRANCIAC SWING FACTORY
60+7ACPP027663LOPEZ MARTINEZ, PANCHO954ROC 3 JUVENIL
60-3ACPP027547LIEBANA PEREZ, DANIEL9441ESCOLA G. DE CALDES
60-7ACPP027141GIL GONZALEZ, MARTA936PORTAL DEL ROC JUVENIL
60-7ACPP025702MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD945GUALTA JUVENIL
64+20ACPP027622PONS PETROVA, PATRICIA826CAN CUYAS JUVENIL
64+20ACPP027551SPERDUTO ESCUDE, ALBERTO826PORTAL DEL ROC JUVENIL
64+10ACPP027664TELLO GUTIERREZ, MARC844ROC 3 JUVENIL
64-2ACPP027507SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA82231CAN CUYAS JUVENIL
64-7ACPP027574MORA COLOMER, CLAUDIA88HCP1 ATYCA - OBRES
69ACPP027728ROSELLO ROURA, MARTINA77IDEAS G. LLAVANERES
69+5ACPP027501CARMONA JIMENEZ, LLUIS70133PAPALUS JUVENIL
69-2ACPP027665CERAIN MARTINEZ, JAN752ROC 3 JUVENIL
69-7ACPP027044MONTERO SEGADE, ALEJANDRO734PAPALUS JUVENIL
69-7ACPP027497ESQUIVEL LUQUE, ANA7133ESCOLA G. DE CALDES
74+14ACPP027643DENAVAS GOMEZ, LORENZO615IDEAS G. LLAVANERES
74+10ACPP027509HERNANDEZ GARZON, SOFIA61014CAN CUYAS JUVENIL
74=ACPP027603AMOR TOMAS, TOMAS642BADALONA PROMESES -
74-8ACPP027490VILALLONGA HU, KUEI66IDEAS G. LLAVANERES
78+10ACPP026605PALACIOS GALLARDO, RUT514BADALONA PROMESES -
78=ACPP026352RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO532BADALONA PROMESES -
78-11ACPP027660PACHECO CANO, ALEJANDRO55CAN CUYAS JUVENIL
78-11ACPP027645ALVAREZ HERRAIZ, RICARD55IDEAS G. LLAVANERES
78-11ACPP027644LOPEZ ALARCON, NATALIA55IDEAS G. LLAVANERES
78-11ACPP027041SANCHEZ SANJUAN, DIDAC5320PAPALUS JUVENIL
78-11ACPP026774SANCHEZ VIDAL, CARLES55BADALONA PROMESES -
85ACPP026719ALONSO GARCIA, CARLOS44HCP1 ATYCA - OBRES
85ACPP027729ALONSO CUARTERO, MARTINA44IDEAS G. LLAVANERES
85+3ACPP027496MORAGAS MUÑOZ, MAX4013ESCOLA G. DE CALDES
85-11ACPP027247MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO44ROC 3 JUVENIL
89-11ACPP027655SOLER BARRIOS, EMMA33HCP1 ATYCA - OBRES
89-11ACPP027630HIDALGO ESPARRAGA, IKER33FRANCIAC SWING FACTORY
89-11ACPP027647VIDAL RIVERA, AITANA33CAN CUYAS JUVENIL
89-11ACPP027505HENARES FERREIRA, DIANA330CAN CUYAS JUVENIL
89-11ACPP026563BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE33ESCOLA G. DE CALDES
94ACPP027744CARMONA COLL, CRISTINA22
94ACPP027666CABANES CISNEROS, BIEL22ROC 3 JUVENIL
94ACPP026714BOLADO LEE, ELSA22ROC 3 JUVENIL
94ACPP027745TOLL GENER, SAMUEL22ROC 3 JUVENIL
94-10ACPP027485HURTADO GARZON, DIEGO22BADALONA PROMESES -
99-11ACPP027500PEDRERO CRESPO, GUILLEM101PAPALUS JUVENIL
99-11ACPP025108MARES TORRENTS, LUCAS110BADALONA PROMESES -
99-11ACPP027502NICOLAS ALVAREZ, MARTA11VENDRELL JUVENIL
102-8ACPP025010COLL FERRER, INGRID0000BADALONA PROMESES -
102-8ACPP027649PUJOL LOPEZ, PAULA00CAN CUYAS JUVENIL
102ACPP027641QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA00
Infantil
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP026601LEYVA VILLEGAS, ANNA34810115BADALONA PROMESES -
2+3ACPP027171MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON205159P&P LLEIDA JUVENIL
3+2ACPP027511SANCHEZ MACIAS, VICTOR176416P&P LLEIDA JUVENIL
3=ACPP027493ESPAÑOL MASAGUE, RAMON17944IDEAS G. LLAVANERES
5-3ACPP025090ARQUE ARROYO, SARA1486G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
6ACPP021686QUINQUILLA MADALENA, ERNEST1313BADALONA PROMESES -
7-3ACPP027494ROVIRA CANALS, ALVARO1275IDEAS G. LLAVANERES
8-3ACPP027631REYES TORRES, SEBASTIAN1111FRANCIAC SWING FACTORY
9-1ACPP027504RODES SALAIZ, CANDELA105122G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
9-1ACPP027498MORAL GABRIEL, ERIC105212ESCOLA G. DE CALDES
11=ACPP027664TELLO GUTIERREZ, MARC844ROC 3 JUVENIL
12ACPP027728ROSELLO ROURA, MARTINA77IDEAS G. LLAVANERES
13-1ACPP027643DENAVAS GOMEZ, LORENZO615IDEAS G. LLAVANERES
14-4ACPP027644LOPEZ ALARCON, NATALIA55IDEAS G. LLAVANERES
Aleví
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1+1ACPP025872BERSZTEIN CELATA, TOMAS3579811BADALONA PROMESES -
2-1ACPP026603NADAL ROYO, BERTA3481277BADALONA PROMESES -
3-1ACPP025574GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL3367119ESCOLA G. DE CALDES
4+3ACPP027492ALONSO CUARTERO, JOSEP3081210IDEAS G. LLAVANERES
4+2ACPP024180ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER307149BADALONA PROMESES -
4=ACPP025007AMADOR CUADRADO, DAVID3051078BADALONA PROMESES -
7-3ACPP024164VARA ANGLES, ALFREDO289856BADALONA PROMESES -
8-1ACPP026602NADAL ROYO, MARTINA268666BADALONA PROMESES -
9=ACPP027491AMIGO VIÑUALES, CRISTINA251078IDEAS G. LLAVANERES
10-1ACPP025044MUR SUÑER, AISHA239536CAN CUYAS JUVENIL
11-2ACPP026622DELGADO CANO, MARTA197282ESCOLA G. DE CALDES
12+4ACPP025257MOREIRA FONTOVA, EDUARD1899BADALONA PROMESES -
12=ACPP027484ANDRE PORRAS, PHILIPPE EMMANUEL18675PORTAL DEL ROC JUVENIL
14-1ACPP027503CAMARASA RADICALES, VICTOR15393G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
15-1ACPP024971LOPEZ CUYAS, NIL1147ROC 3 JUVENIL
15-1ACPP027480APARICIO COLOMER, ROGER11164FRANCIAC SWING FACTORY
17-1ACPP027141GIL GONZALEZ, MARTA936PORTAL DEL ROC JUVENIL
17-1ACPP025702MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD945GUALTA JUVENIL
19=ACPP027507SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA82231CAN CUYAS JUVENIL
20+1ACPP027665CERAIN MARTINEZ, JAN752ROC 3 JUVENIL
21+5ACPP027509HERNANDEZ GARZON, SOFIA61014CAN CUYAS JUVENIL
21-1ACPP027490VILALLONGA HU, KUEI66IDEAS G. LLAVANERES
23+4ACPP026605PALACIOS GALLARDO, RUT514BADALONA PROMESES -
23=ACPP026352RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO532BADALONA PROMESES -
23-2ACPP026774SANCHEZ VIDAL, CARLES55BADALONA PROMESES -
26ACPP027729ALONSO CUARTERO, MARTINA44IDEAS G. LLAVANERES
27-4ACPP027630HIDALGO ESPARRAGA, IKER33FRANCIAC SWING FACTORY
27-4ACPP027655SOLER BARRIOS, EMMA33HCP1 ATYCA - OBRES
29ACPP027744CARMONA COLL, CRISTINA22
Benjamí
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP026059LOPEZ LOPEZ, IAN428101212PAPALUS JUVENIL
2+2ACPP024116SAMBOLA PRATS, XAVI38141212
3-1ACPP024981ESQUIVEL LUQUE, DIEGO37513109ESCOLA G. DE CALDES
4-1ACPP025812PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA3681189PAPALUS JUVENIL
5+2ACPP026630VIDAL RIVERA, ALEXANDRA309813CAN CUYAS JUVENIL
5+1ACPP026612CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP309597P&P LLEIDA JUVENIL
7-3ACPP027309JOYCE MORENO, MARINA261412IDEAS G. LLAVANERES
8-1ACPP026711RAKKEZ CEREGIDO, NAIM237286BADALONA PROMESES -
8-1ACPP027344HOSSELET ARENA, LUCA231076PORTAL DEL ROC JUVENIL
10+8ACPP026610DELGADO CANO, ALEX201739ESCOLA G. DE CALDES
10+5ACPP026091CASTELLS PELLICER, ONA205357PAPALUS JUVENIL
12-2ACPP026997ARTIGAS BALTASAR, NIL195374GUALTA JUVENIL
13+5ACPP027012GELABERT VALMAÑA, JULIA170566GUALTA JUVENIL
13-3ACPP025006DIEZ TEJEDOR, MIGUEL171052BADALONA PROMESES -
15+5ACPP026273ALABART CLUA, JAN152355G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
15-5ACPP024986JORNET BRUGUES, MARC1578ESCOLA G. DE CALDES
17=ACPP026600LEYVA VILLEGAS, JOSEP143722BADALONA PROMESES -
17-4ACPP026547VIÑOLAS FRIGOLA, NORA14338FRANCIAC SWING FACTORY
17-4ACPP026617PEREZ CEJUDO, HUGO14383IDEAS G. LLAVANERES
20-5ACPP027476BERTRAN HERRAIZ, NURIA13445HCP1 ATYCA - OBRES
21-1ACPP027514JULIA BALLUS, MARTI10163FRANCIAC SWING FACTORY
22+2ACPP027663LOPEZ MARTINEZ, PANCHO954ROC 3 JUVENIL
23+9ACPP027622PONS PETROVA, PATRICIA826CAN CUYAS JUVENIL
23+9ACPP027551SPERDUTO ESCUDE, ALBERTO826PORTAL DEL ROC JUVENIL
23-1ACPP027574MORA COLOMER, CLAUDIA88HCP1 ATYCA - OBRES
26+2ACPP027501CARMONA JIMENEZ, LLUIS70133PAPALUS JUVENIL
26-3ACPP027044MONTERO SEGADE, ALEJANDRO734PAPALUS JUVENIL
28-4ACPP027660PACHECO CANO, ALEJANDRO55CAN CUYAS JUVENIL
28-4ACPP027645ALVAREZ HERRAIZ, RICARD55IDEAS G. LLAVANERES
28-4ACPP027041SANCHEZ SANJUAN, DIDAC5320PAPALUS JUVENIL
31ACPP026719ALONSO GARCIA, CARLOS44HCP1 ATYCA - OBRES
31-3ACPP027247MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO44ROC 3 JUVENIL
33-3ACPP027505HENARES FERREIRA, DIANA330CAN CUYAS JUVENIL
33-3ACPP026563BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE33ESCOLA G. DE CALDES
35ACPP026714BOLADO LEE, ELSA22ROC 3 JUVENIL
36-2ACPP027502NICOLAS ALVAREZ, MARTA11VENDRELL JUVENIL
37-2ACPP025010COLL FERRER, INGRID0000BADALONA PROMESES -
37ACPP027641QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA00
Prebenjamí
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP026776GIL MONTECELO, MARC488141313BADALONA PROMESES -
2=ACPP027040SUREDA SALO, POL2759103FRANCIAC SWING FACTORY
3+1ACPP026327CASTELLS PELLICER, JOAN266488PAPALUS JUVENIL
3=ACPP027506FELIP MUSSI, CLARA269107CAN CUYAS JUVENIL
5=ACPP026827BATLLE BENET, POL2511329G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
6=ACPP027357PEREZ GOMEZ, ADRIA225467G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
7+1ACPP027146JULIA COMAS, JON1697ROC 3 JUVENIL
8+2ACPP027477BERTRAN HERRAIZ, MARTA123135HCP1 ATYCA - OBRES
8-1ACPP027489BELLONCH MORENO, DAMIR121722HCP1 ATYCA - OBRES
10-1ACPP027547LIEBANA PEREZ, DANIEL9441ESCOLA G. DE CALDES
11-1ACPP027497ESQUIVEL LUQUE, ANA7133ESCOLA G. DE CALDES
12=ACPP027603AMOR TOMAS, TOMAS642BADALONA PROMESES -
13+2ACPP027496MORAGAS MUÑOZ, MAX4013ESCOLA G. DE CALDES
14-1ACPP027647VIDAL RIVERA, AITANA33CAN CUYAS JUVENIL
15ACPP027666CABANES CISNEROS, BIEL22ROC 3 JUVENIL
15ACPP027745TOLL GENER, SAMUEL22ROC 3 JUVENIL
15-1ACPP027485HURTADO GARZON, DIEGO22BADALONA PROMESES -
18-3ACPP027500PEDRERO CRESPO, GUILLEM101PAPALUS JUVENIL
18-3ACPP025108MARES TORRENTS, LUCAS110BADALONA PROMESES -
20-2ACPP027649PUJOL LOPEZ, PAULA00CAN CUYAS JUVENIL
Handicap
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP026776GIL MONTECELO, MARC8017232020BADALONA PROMESES -
2+1ACPP026059LOPEZ LOPEZ, IAN7717182121PAPALUS JUVENIL
3+1ACPP025812PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA7019171717PAPALUS JUVENIL
3-1ACPP026601LEYVA VILLEGAS, ANNA7019192012BADALONA PROMESES -
5+1ACPP025872BERSZTEIN CELATA, TOMAS6815181619BADALONA PROMESES -
6=ACPP025574GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL6714142118ESCOLA G. DE CALDES
6-1ACPP026603NADAL ROYO, BERTA6717211316BADALONA PROMESES -
8-2ACPP024981ESQUIVEL LUQUE, DIEGO6311211714ESCOLA G. DE CALDES
9+3ACPP024116SAMBOLA PRATS, XAVI62232019
10+1ACPP025007AMADOR CUADRADO, DAVID6011181516BADALONA PROMESES -
10=ACPP026602NADAL ROYO, MARTINA6019141314BADALONA PROMESES -
12+7ACPP027492ALONSO CUARTERO, JOSEP59182318IDEAS G. LLAVANERES
12-6ACPP027040SUREDA SALO, POL5911172110FRANCIAC SWING FACTORY
14+12ACPP026630VIDAL RIVERA, ALEXANDRA58201523CAN CUYAS JUVENIL
15+5ACPP026327CASTELLS PELLICER, JOAN5712121617PAPALUS JUVENIL
16-4ACPP024164VARA ANGLES, ALFREDO5618141113BADALONA PROMESES -
17-3ACPP026612CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP5517101513P&P LLEIDA JUVENIL
17-3ACPP025044MUR SUÑER, AISHA5520121013CAN CUYAS JUVENIL
19+1ACPP027506FELIP MUSSI, CLARA54202014CAN CUYAS JUVENIL
19-5ACPP026711RAKKEZ CEREGIDO, NAIM541691712BADALONA PROMESES -
21+5ACPP027491AMIGO VIÑUALES, CRISTINA53191618IDEAS G. LLAVANERES
21+4ACPP026827BATLLE BENET, POL53198917G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
21+2ACPP027357PEREZ GOMEZ, ADRIA5313121216G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
24+2ACPP027344HOSSELET ARENA, LUCA51181716PORTAL DEL ROC JUVENIL
25-11ACPP026622DELGADO CANO, MARTA50159188ESCOLA G. DE CALDES
26+11ACPP026610DELGADO CANO, ALEX495141218ESCOLA G. DE CALDES
26+4ACPP027484ANDRE PORRAS, PHILIPPE EMMANUEL49161815PORTAL DEL ROC JUVENIL
28+5ACPP026091CASTELLS PELLICER, ONA4810111215PAPALUS JUVENIL
28+2ACPP024180ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER48132114BADALONA PROMESES -
30+7ACPP027171MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON451461114P&P LLEIDA JUVENIL
30+4ACPP027012GELABERT VALMAÑA, JULIA454131513GUALTA JUVENIL
30=ACPP026997ARTIGAS BALTASAR, NIL451271511GUALTA JUVENIL
33+8ACPP027493ESPAÑOL MASAGUE, RAMON44191114IDEAS G. LLAVANERES
34+7ACPP027511SANCHEZ MACIAS, VICTOR421511412P&P LLEIDA JUVENIL
34-20ACPP027309JOYCE MORENO, MARINA422319IDEAS G. LLAVANERES
36+11ACPP026273ALABART CLUA, JAN411071014G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
36+1ACPP026863PALOMINO GALAN, JOAN416131210HCP1 ATYCA - OBRES
38-18ACPP026617PEREZ CEJUDO, HUGO40101812IDEAS G. LLAVANERES
39+2ACPP026600LEYVA VILLEGAS, JOSEP3861688BADALONA PROMESES -
40+1ACPP025006DIEZ TEJEDOR, MIGUEL3720107BADALONA PROMESES -
40-17ACPP027476BERTRAN HERRAIZ, NURIA3714815HCP1 ATYCA - OBRES
42+18ACPP025257MOREIRA FONTOVA, EDUARD361917BADALONA PROMESES -
43-17ACPP024986JORNET BRUGUES, MARC351619ESCOLA G. DE CALDES
44+11ACPP027477BERTRAN HERRAIZ, MARTA34741013HCP1 ATYCA - OBRES
45+5ACPP027498MORAL GABRIEL, ERIC3210688ESCOLA G. DE CALDES
45-11ACPP027495ROVIRA CANALS, JORGE321418IDEAS G. LLAVANERES
45-11ACPP026547VIÑOLAS FRIGOLA, NORA327817FRANCIAC SWING FACTORY
48-11ACPP027494ROVIRA CANALS, ALVARO311714IDEAS G. LLAVANERES
49+2ACPP027489BELLONCH MORENO, DAMIR3011487HCP1 ATYCA - OBRES
49-8ACPP025090ARQUE ARROYO, SARA301614G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
51=ACPP027547LIEBANA PEREZ, DANIEL2911126ESCOLA G. DE CALDES
52-6ACPP027480APARICIO COLOMER, ROGER284159FRANCIAC SWING FACTORY
53+16ACPP027663LOPEZ MARTINEZ, PANCHO271314ROC 3 JUVENIL
53-6ACPP027141GIL GONZALEZ, MARTA271215PORTAL DEL ROC JUVENIL
55=ACPP027507SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA267595CAN CUYAS JUVENIL
55-6ACPP027514JULIA BALLUS, MARTI264148FRANCIAC SWING FACTORY
57ACPP021686QUINQUILLA MADALENA, ERNEST2424BADALONA PROMESES -
57+16ACPP027664TELLO GUTIERREZ, MARC241212ROC 3 JUVENIL
59-8ACPP024971LOPEZ CUYAS, NIL231013ROC 3 JUVENIL
60+22ACPP027551SPERDUTO ESCUDE, ALBERTO22814PORTAL DEL ROC JUVENIL
60+5ACPP027501CARMONA JIMENEZ, LLUIS222497PAPALUS JUVENIL
60+1ACPP027512FLIX FUENTES, MANUEL227564P&P LLEIDA JUVENIL
60-6ACPP027631REYES TORRES, SEBASTIAN2222FRANCIAC SWING FACTORY
64+12ACPP026352RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO211110BADALONA PROMESES -
64+9ACPP027503CAMARASA RADICALES, VICTOR21399G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
64-9ACPP025702MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD21714GUALTA JUVENIL
67+15ACPP027622PONS PETROVA, PATRICIA20812CAN CUYAS JUVENIL
67-9ACPP027497ESQUIVEL LUQUE, ANA20479ESCOLA G. DE CALDES
67-9ACPP027041SANCHEZ SANJUAN, DIDAC20794PAPALUS JUVENIL
70+10ACPP027509HERNANDEZ GARZON, SOFIA184149CAN CUYAS JUVENIL
70-9ACPP027044MONTERO SEGADE, ALEJANDRO18810PAPALUS JUVENIL
72+20ACPP027643DENAVAS GOMEZ, LORENZO17512IDEAS G. LLAVANERES
72+10ACPP027504RODES SALAIZ, CANDELA175129G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
72+8ACPP027146JULIA COMAS, JON1798ROC 3 JUVENIL
72+4ACPP027603AMOR TOMAS, TOMAS17116BADALONA PROMESES -
76+16ACPP026605PALACIOS GALLARDO, RUT16511BADALONA PROMESES -
76-7ACPP027665CERAIN MARTINEZ, JAN16133ROC 3 JUVENIL
76-13ACPP027490VILALLONGA HU, KUEI1616IDEAS G. LLAVANERES
76-13ACPP027505HENARES FERREIRA, DIANA16115CAN CUYAS JUVENIL
80-15ACPP027574MORA COLOMER, CLAUDIA1515HCP1 ATYCA - OBRES
81ACPP027728ROSELLO ROURA, MARTINA1414IDEAS G. LLAVANERES
81+5ACPP027496MORAGAS MUÑOZ, MAX14167ESCOLA G. DE CALDES
81-14ACPP027660PACHECO CANO, ALEJANDRO1414CAN CUYAS JUVENIL
81-14ACPP027645ALVAREZ HERRAIZ, RICARD1414IDEAS G. LLAVANERES
85-16ACPP027644LOPEZ ALARCON, NATALIA1313IDEAS G. LLAVANERES
85-16ACPP026774SANCHEZ VIDAL, CARLES1313BADALONA PROMESES -
87ACPP027744CARMONA COLL, CRISTINA1212
87ACPP027729ALONSO CUARTERO, MARTINA1212IDEAS G. LLAVANERES
87-1ACPP025010COLL FERRER, INGRID12525BADALONA PROMESES -
87-14ACPP027247MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO1212ROC 3 JUVENIL
91ACPP026719ALONSO GARCIA, CARLOS1111HCP1 ATYCA - OBRES
91-15ACPP027630HIDALGO ESPARRAGA, IKER1111FRANCIAC SWING FACTORY
91-15ACPP027655SOLER BARRIOS, EMMA1111HCP1 ATYCA - OBRES
94ACPP026714BOLADO LEE, ELSA99ROC 3 JUVENIL
95-13ACPP027647VIDAL RIVERA, AITANA88CAN CUYAS JUVENIL
96-7ACPP025108MARES TORRENTS, LUCAS761BADALONA PROMESES -
96-10ACPP027500PEDRERO CRESPO, GUILLEM707PAPALUS JUVENIL
98ACPP027666CABANES CISNEROS, BIEL66ROC 3 JUVENIL
98-9ACPP027485HURTADO GARZON, DIEGO66BADALONA PROMESES -
98-9ACPP026563BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE66ESCOLA G. DE CALDES
101-9ACPP027502NICOLAS ALVAREZ, MARTA55VENDRELL JUVENIL
102ACPP027745TOLL GENER, SAMUEL22ROC 3 JUVENIL
103-8ACPP027649PUJOL LOPEZ, PAULA11CAN CUYAS JUVENIL
104ACPP027641QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA00

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC