Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 5ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 36418
07.01.2019

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 5ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est a la 5ª prova el 9 i 10 de gener a Hcp 1, Teià, Vallromanes, Tennis Mora, Mas Tapiolas i Sant Cebrià
XIV TORNEIG INTERCAMPS ZONA UNICA 2018-2019
Dimecres 09/01/2019 a les 10:30
Divisió: HONOR - 5ª Prova - Camp: Hcp 1
1fourballACPP005768CASTELL SALVANES, CARLOSCAMBRILS
ACPP006268DE MARCOS HERNANDEZ, MIQUEL
ACPP002733GOMEZ MARTIN, NAZARENOROC 3
ACPP006439VIÑAS TORRES, JOSE
2fourballACPP012263VILELA FERREIRA, ANTONIOCAMBRILS
ACPP024850PENELLA SOLANO, AGUSTIN
ACPP000774ROMO RODRIGUEZ, ERNESTOROC 3
ACPP000775ROMO RODRIGUEZ, MARTIN
3fourballACPP013729VIZ BLANCO, JESUSCAMBRILS
ACPP005800PELLEJA ESTIVILL, GERARDO
ACPP003360RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADORSANT CEBRIA A
ACPP000160SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES
4fourballACPP024849BUSTILLO BARBERO, GORGONIOCAMBRILS
ACPP027873JULIA MOLTO, MIGUEL ANGEL
ACPP006612PEREZ ESPINOSA, MIGUELVALLROMANES A
ACPP003718ARNAU REDON, OLEGARIO
5fourballACPP008984FEBRERO LOPEZ, TEODOROROC 3
ACPP023164BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
ACPP000139MARTI ILLAS, JUANSANT CEBRIA A
ACPP009611POZO ALCANTARA, ANTONIO
6fourballACPP007833RODRIGUEZ SAEZ, JULIANROC 3
ACPP005458AREVALO GARCIA, FRANCISCO
ACPP019289VILA SOLVES, CASTOVALLROMANES A
ACPP023761GARRIDO JUAREZ, ISIDRE
7fourballACPP000164SWEENEY -, KENNETH JOSEPHSANT CEBRIA A
ACPP011171DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILARVALLROMANES A
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
8fourballACPP002006FLAMERICH GRAU, JOSEPSANT CEBRIA A
ACPP003442SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO
ACPP000180CORTADA RECOLONS, JOSEPVALLROMANES A
ACPP001333LLAVINA SERRADELL, JAIME
10fourballACPP001504GARCIA BELMONTE, JOANHCP 1 SEMAR
ACPP001752TORRUS ROIG, CARLES
ACPP016058SISO GELABERT, MIQUELEL VALLES A
ACPP002661BONVILA BONET, RAMON
11fourballACPP000272CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIERHCP 1 SEMAR
ACPP024487GONZALEZ LOMBIDE, JOAN
ACPP015577OLIVER VERA, CARLOSEL VALLES A
ACPP021725GONZALEZ DIAZ, EUGENI
12fourballACPP012071MARTINEZ ALONSO, ANTONIOHCP 1 SEMAR
ACPP019026PADILLA SERRANO, MIGUEL
ACPP016636ROS ARGANDOÑA, MARIANOBONAREA A
ACPP027194PUIG MAS, JOSEP
13fourballACPP023358PEREZ SALDAÑA, JOSEHCP 1 SEMAR
ACPP004632SAAVEDRA RECIO, PEDRO
ACPP016215LLORET BOLDU, TOMASBADALONA XL
ACPP000201GIRO CODINA, JORDI
14fourballACPP001281ORENES NAVARRO, JUAN ANTONIOEL VALLES A
ACPP027285GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO
ACPP025404PARRA MORALES, PEDROBONAREA A
ACPP022808SERRANO CHAMORRO, DIONISIO
15fourballACPP008034LUQUE JIMENEZ, ALEJANDROEL VALLES A
ACPP015066SANROMA CANAL, RAMON
ACPP006312POSILIO HORCAJUELO, JOSEBADALONA XL
ACPP001035SERRANO ESTAPE, OSCAR
16fourballACPP026743SANCHEZ VALERO, BIENVENIDOBONAREA A
ACPP019775MASES VILASECA, JOSEP MARIA
ACPP024701GIL ARGEMI, JAUMEBADALONA XL
ACPP016994VELA LEON, FRANCISCO
17fourballACPP016508RIBERA ROQUE, IGNASIBONAREA A
ACPP006731SANCHEZ URDANGARIN, ENRIC
ACPP007284GINESTA VENTURA, JOAN MARIABADALONA XL
ACPP019004CONESA MANZANARES, ANTONIO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 09/01/2019 a les 10:30
Divisió: 1ª EST - 5ª Prova - Camp: Teià
1fourballACPP004826GARANGOU SERAROLS, SALVADORFRANCIAC A
ACPP026766JULIA BOSCH, DOLORS
ACPP009945NIETO ARAGONESES, CARLOSSANT CEBRIA B
ACPP008211MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS
2fourballACPP000256MOLINS JARDI, JORDIFRANCIAC A
ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
ACPP008189ALCAZAR GONZALEZ, JUANSANT CEBRIA B
ACPP000381NAVARRO TENA, VICENS
3fourballACPP001708GONZALEZ DORADO, EMILIAFRANCIAC A
ACPP009074PUIG MASNOU, JORDI
ACPP015182MARTIN MARTIN, JOSE LUISTEIA A
ACPP007845HOLMES -, MARILYN
4fourballACPP006110MIR ALBERTI, JORDIFRANCIAC A
ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
ACPP022177FABRA PIÑOL, JOSE MARIATEIA A
ACPP004767IBAÑEZ BORRAS, MANUEL
5fourballACPP004630MUÑOZ ORTEGA, FRANCESCFRANCIAC B
ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA
ACPP023713CARBAJO ALONSO, JESUS MANUELSANT CEBRIA B
ACPP024577REQUENA DOMENE, ANTONIO
6fourballACPP001630MANZANARES COLL, ANTONIFRANCIAC B
ACPP008640GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS
ACPP001760TORRUS ROIG, DAMIASANT CEBRIA B
ACPP023631FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP
7fourballACPP027526ROMAGUERA SAGRERA, JOSEFRANCIAC B
ACPP001850BONFILL PLANA, JOSEP
ACPP002779MEDINILLA GARCIA, JOSETEIA A
ACPP000129IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE
8fourballACPP006609MASA SURROCA, JORDIFRANCIAC B
ACPP005694PIÑA PRAT, JOAN
ACPP006648GARCIA FERRAS, JOSEPTEIA A
ACPP020442DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
10fourballACPP008793LOPEZ FUENTES, JOSEPAPALUS A
ACPP002430VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS
ACPP010632ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUSTEIA D
ACPP027213SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO
11fourballACPP011428SALCEDO RECIO, ANTONIOPAPALUS A
ACPP018698CASANOVA REIG, ENRIC
ACPP005573GUILLEN CORTES, CARLOSTEIA D
ACPP012569CALVO CALVO, JUAN MIGUEL
12fourballACPP005213LLOVERAS BARBOSA, RAMONPAPALUS A
ACPP023393RIBAS ARTAU, ROMAN
ACPP003196PULIDO GUERRERO, SANTIAGOSEMAR X
ACPP024352MORELL RIERA, JAUME
13fourballACPP008710RAJA MASSO, VENANCIPAPALUS A
ACPP001896BERTRAN GELABERT, JOAN
ACPP007870POU FIGUERAS, JUAN PABLOSANT CEBRIA C
ACPP009787RUIZ OCHOA, RAFAEL
14fourballACPP027212LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIOTEIA D
ACPP012506RIMOLDI -, CLAUDIO
ACPP022103JURADO SALAS, JOSESEMAR X
ACPP003601GARCIA MARMOL, JOSE
15fourball--TEIA D
--
ACPP021793ARMISEN MIGUEL, FREDERICSANT CEBRIA C
ACPP021953IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO
16fourballACPP027092ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTOSEMAR X
ACPP010783GONZALEZ PERALTA, EMILIANO
ACPP019714PEÑA MENDEZ, EMILIOSANT CEBRIA C
ACPP014556PINEDA PINEDA, VICENTE
17fourballACPP007177DE ALFONSO DE JANER, ERASMOSEMAR X
ACPP010778ESTEBAN GORBE, CEFERINO
ACPP023708VICARIA PASTOR, ALFONSOSANT CEBRIA C
ACPP012757GONZALEZ ALONSO, MONCHO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 09/01/2019 a les 10:30
Divisió: 2ª EST - 5ª Prova - Camp: Vallromanes
1fourballACPP005316SORIA ALVAREZ, JOSEMAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP014025FURRIOLS SOLA, ANTONI
ACPP001344LLORET ESPINET, FREDERICPLATJA D'ARO NOU
ACPP008157COMAS LOPEZ, ANTONI
2fourballACPP016962PUIG CASANOVAS, PEREMAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661GENERO MOLAS, JOSEP
ACPP001449RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINOBADALONA A
ACPP001450BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO
3fourballACPP011976RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SANTIAGOMAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP017418FERRER JARQUE, JOSEP MIQUEL
ACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSEVALLROMANES C
ACPP024603VILAMITJANA ROBERT, JOSEP
4fourballACPP005778TORRAS CAMPS, AGUSTIMAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP028044BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA
ACPP015730LOPEZ SORIANO, GREGORISEMAR B
ACPP004789ALSINA SIVILLA, JAIME
5fourballACPP025345CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUELPLATJA D'ARO NOU
ACPP023524O DONOVAN *, EDMUND
ACPP002485LENCINA SOLANAS, JOAQUINBADALONA A
ACPP021970CORRERO PADILLA, JOSE
6fourballACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIAPLATJA D'ARO NOU
ACPP001388GARCIA GALAN, VITO-VICENTE
ACPP001049PAU AVENTIN, SALVADORVALLROMANES C
ACPP005740LARENA TAMATURGO, M.CARMEN
7fourball--PLATJA D'ARO NOU
--
ACPP017912FLORIACH RIVAS, JAUMESEMAR B
ACPP004964FRAILE HORTELANO, PEDRO
8fourballACPP011555CASTARNADO RUBIO, JOSEBADALONA A
ACPP010391ORTIZ CALDERERO, ANDRES
ACPP000177FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIELVALLROMANES C
ACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA
9fourballACPP025949TORRAS PELLEJERO, PEREBADALONA A
ACPP023635VIDAL SABATA, JOSEP
ACPP020255SURROCA CORET, JOSEPSEMAR B
ACPP011841MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL
10fourballACPP005739RAMON VILARDELL, JESUSVALLROMANES C
ACPP013854SANTIN BELSO, JOSE MANUEL
ACPP019060IGLESIAS VEGA, JOAQUINSEMAR B
ACPP020688TERRES SOLER, ANDRES
11fourballACPP026635LLOPART PALAU, JULIANPLATJA D’ARO A
ACPP001770VIANA MARTINEZ, CARMELO
ACPP002242BAGUE IGLESIAS, ISIDREFORNELLS
ACPP018342BOADAS BECH DE CAREDA, JOAN
12fourballACPP023189TORTAJADA PASTOR, JOSE LUISPLATJA D’ARO A
ACPP014276MONTALBAN PICO, PAU
ACPP023624FABREGAS BOADA, JOSEP MARIAFORNELLS
ACPP004973IGLESIAS CARALT, XAVIER
13fourballACPP027155PARAYRE XIRINACHS, DAVIDPLATJA D’ARO A
ACPP006757FERNANDEZ SANTOS, JOAN
ACPP019122MARCH SANCHEZ, MIGUELVALLROMANES B
ACPP006421MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO
14fourballACPP014995HOSPITAL LLINAS, MIQUELPLATJA D’ARO A
ACPP013686BUSQUETS NUELL, JOSEP
ACPP012519JIMENEZ LOPEZ, ANTONIOTEIA B
ACPP013032RIERA VIDAL, FRANCESC
15fourballACPP024121PINSACH JULIA, JOSEPFORNELLS
ACPP022277ENCISO CASABO, JULI
ACPP003460CASTRO GARCIA, GREGORIOVALLROMANES B
ACPP020754LASIERRA PIÑOL, ANTONIO
16fourballACPP003004VICH FIGA, XAVIERFORNELLS
ACPP002100VICH FIGA, LLUÍS
ACPP016926ABRIL GAROFANO, JOSEPTEIA B
ACPP012399SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI
17fourballACPP023421GURREA ARNAO, ENRICVALLROMANES B
ACPP027339PINTO PUIG, JOSEP Mª
ACPP026843GONZALEZ MANZANO, JUAN ANDRESTEIA B
ACPP025550BORRELL BERNAUS, JORDI
18fourballACPP022875BOIRA JORI, FRANCESCVALLROMANES B
ACPP023609CATALAN MARTIN, CLEMENTE
ACPP010010VIVERO ARRANZ, ANGELTEIA B
ACPP013033BERENGUER COLL, JOSEP
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 09/01/2019 a les 10:30
Divisió: 3ª EST - 5ª Prova - Camp: Tennis Mora
1fourballACPP024447FARRIOLS MASIA, ELISEOSANT CEBRIA E
ACPP023445TERES TOMAS, JOAN
ACPP009318PAZ ESCOBAR, JUANGUALTA PAR 3
ACPP008725CARRION FUERTES, FRANCISCO
2fourballACPP004889QUERALT RUIZ, JOSESANT CEBRIA E
ACPP023471PRAT FONT, JOSEP
ACPP002301MILLAN BOSCH, CARLESGUALTA PAR 3
ACPP026092FUSTER CARBO, FRANCESC
3fourballACPP010232CARRIQUI OSUNA, FELIXSANT CEBRIA E
ACPP023472LEON SOCORREGUT, JOAN
ACPP002249LLOVERAS SERRA, MIQUELAMICS P&P LA GARRIGA
ACPP012959PUNTI AGUILAR, FERRAN
4fourballACPP013618IÑIGUEZ GARCIA, CARLOSSANT CEBRIA E
ACPP022193GOMEZ ALAS, DAVID
ACPP020320BARJUAN BADELL, JUANAMICS P&P LA GARRIGA
ACPP009360SERRANO EZQUERRA, ANTONIA
5fourballACPP001683FONTDEGLORIA RIUS, JOSEPSANT CEBRIA D
ACPP002103PUIG PUIG, JOSEP
ACPP025450JACKSON *, CHARLES RICHARDGUALTA PAR 3
ACPP002198ABALLANET GIMENEZ, DAVID
6fourballACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRATSANT CEBRIA D
ACPP000145PEARSON -, MERVYN
ACPP005006LARROQUE ALLENDE, GONZALOGUALTA PAR 3
ACPP013582NAVAS FERNANDEZ, ANGELS
7fourballACPP000165TOLEDO TORRES, MARUJASANT CEBRIA D
ACPP014100PARRA JODAR, DIEGO
ACPP011959BOIX BORRELL, JOSEPAMICS P&P LA GARRIGA
ACPP028840LAGAR GALAN, RAFAEL
8fourballACPP002222ARGEMI CARBONELL, KIKUSANT CEBRIA D
ACPP000891GRAU OLIVA, JOSEP
ACPP026087MAESTRO GUTIERREZ, JUANAMICS P&P LA GARRIGA
ACPP006128HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES
Dijous 10/01/2019 a les 10:30
1fourballACPP012001VICENTE LAPUENTE, FRANCISCOTENNIS MORA B
ACPP023330PITART TRILLA, ALBERT
ACPP026473COMAS PAYET, PEREGUALTA
ACPP025002MUÑOZ PUNTI, XAVIER
2fourballACPP008109GISPERT MAROT, MANUELTENNIS MORA B
ACPP001097ACIEN MONTOYA, Mª ANGELES
ACPP018222MIQUEL LLADO, JOSEPGUALTA
ACPP026527OLIU REIG, JAUME
3fourballACPP017030MORCILLO MARTINEZ, RICARDOTENNIS MORA B
ACPP026283VINYOLES CAMPS, ESTEVE
ACPP025603GONZALEZ GOMEZ, FELIPEG10 SEMAR
ACPP026441SALVADOR CASTRO, MANUEL
4fourballACPP000660SUAREZ ALSINA, JOSEPTENNIS MORA B
ACPP007191ARENAS VILA, JAUME
ACPP026487GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIAG10 SEMAR
ACPP017106DE FEBRER PUJOL, ANTONI
5fourballACPP010330GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.TENNIS MORA A
ACPP013338KIENZLER -, MICHAEL
ACPP006330PONT COLL, RAMONGUALTA
ACPP025996BAÑOS RESA, JORDI
6fourballACPP012763BERTRAN CODOÑES, ANDREUTENNIS MORA A
ACPP003500PIJUAN CAMINAL, TINA
ACPP025300DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIERGUALTA
ACPP024798COMAS PAYET, JORDI
7fourballACPP000599COROMINA BAXERAS, JOSEP MªTENNIS MORA A
ACPP001933MARTINEZ SOLER, MANEL
ACPP027687SANCHEZ ESCOLAR, ANGELG10 SEMAR
ACPP026634ESTEVE PLA, LLUIS
8fourballACPP001126DOMENECH FUENTES, MANUELTENNIS MORA A
ACPP016056SAMPEDRO COLL, JOSEP
ACPP028867RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAELG10 SEMAR
ACPP023332ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 09/01/2019 a les 10:30
Divisió: 4ª EST - 5ª Prova - Camp: Mas Tapiolas
1fourballACPP001975CORTES GUERRA, NICOLASJUBICEC MONTSENY
ACPP027087GARCIA ESCANES, JOSE MANUEL
ACPP006087MARTINEZ GUZMAN, JORDITEIA C
ACPP020106PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL
2fourballACPP004910VILASECA FERNANDEZ, RAMONJUBICEC MONTSENY
ACPP002479GASPA TARRAGO, JORDI
ACPP015054ECHEVERRIA CORONAS, DANIELPLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP013674IGUAL MOLINA, ALBERT
3fourballACPP025149DIAZ CARRASCO, MANUELJUBICEC MONTSENY
ACPP003089MASSONS PUIG, JOSEP MARIA
ACPP016853ALCOJOR BERNARDO, SANTOSVALLROMANES G1
ACPP000662ZAMORA GONI, CARLOS
4fourballACPP002180SERRANO SOLER, EUSEBIJUBICEC MONTSENY
ACPP027089ASENSIO CRESPO, FRANCESC
ACPP027166PONT NAVARRO, ENRICCAN PASCUAL
ACPP008279MASNOU CANADA, JORDI
5fourballACPP020175RUIZ FABREGAS, SALVADORTEIA C
ACPP028106VILA PERARNAU, PERE
ACPP016500MAESTRE ENTRENA, FAUSTINOPLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016501MASSA VICENTE, VICTOR
6fourballACPP002172PLATERO LOPEZ, MARCIALTEIA C
ACPP026075ALMUNI FONT, GREGORI
ACPP016191GUILLEN GARCIA, JOANVALLROMANES G1
ACPP027596CASTRO DEGARA, FRANCISCO
7fourballACPP022621PEREZ DE PACO, JUAN JOSETEIA C
ACPP023439TERES GRAU, LLUIS
ACPP027374RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIOCAN PASCUAL
ACPP010379MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE
8fourballACPP012784CORTES MORRAL, JOANPLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP012782MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO
ACPP019058MUNNE SURIÑA, JOSEPVALLROMANES G1
ACPP020392CANUT GALLART, ENRIQUE
9fourballACPP018961BASTIDA SALA, JAVIERPLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016502SEGURA MARTIN, FRANCISCO
ACPP008369BEULAS JULIA, JOAQUIMCAN PASCUAL
ACPP023560MONELL LLIRO, JOSEP
10fourballACPP013154SORIANO CASANOVAS, JOAQUINVALLROMANES G1
ACPP023759CONNOLLY *, STEPHEN
ACPP028745VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGELCAN PASCUAL
ACPP008180VERDAGUER TARRATS, LLUIS
11fourballACPP023080AVILES SANCHEZ, BARTOLOMELA GARRIGA 22
ACPP025037GAY OLIVA, MARTI
ACPP024063MAYNE BELLERA, JOSEPBADALONA B
ACPP027266JIMENEZ LLADOS, JACINTO
12fourballACPP028882ESCARDO BAS, JOANLA GARRIGA 22
ACPP026775SANDIN ANTUNEZ, JOSE
ACPP012618PIQUER PIÑA, ROBERTOBADALONA B
ACPP016137GELADA BLASI, PERE
13fourballACPP026386TORRENTS MARIN, JAIMELA GARRIGA 22
ACPP025538VICENTE LISON, JOSEP
ACPP007491BLANCO JORDI, JOSE MªSEMAR 1
ACPP023452DIEZ CASTILLO, JOSE IGNACIO
14fourballACPP012468RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIMLA GARRIGA 22
ACPP026483GARCIA CORTES, MARTIN
ACPP002621SERRA CADIRA, JAUMEPALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP025527CASAGRAN GUBERT, MIQUEL
15fourballACPP013818COMPTE CORNEY, JOANBADALONA B
ACPP019084MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE
ACPP006357SOLEY ARMELA, JOSEPPALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP022843GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO
16fourballACPP012832MUÑOZ POLONIO, JOSEBADALONA B
ACPP013448COBOS SOLER, ALEJANDRO
ACPP007214GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIOSEMAR 1
ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
17fourballACPP019509MALLORQUI COSTA, JOSEPPALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP023776FERRER ESCOBAR, FRANCESC
ACPP013359VALLEJO LOPEZ, JOSE LUISSEMAR 1
ACPP027250CUSCO VIDAL, VALENTIN
18fourballACPP018943MARQUEZ TORRES, PEREPALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002940ARTIGAS IMBERS, JOSEP MARIA
ACPP021393SOLERA CHAPARRO, ANTONIOSEMAR 1
ACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 09/01/2019 a les 10:30
Divisió: 5ª EST - 5ª Prova - Camp: Sant Cebrià
1fourballACPP027557PEREZ FERNANDEZ, DIDACMAS TORRELLAS
ACPP006989SOLER ALCARAZ, EUGENI
ACPP028374MAÑOSA VENTURA, JOAN ANTONIVALLROMANES G2
ACPP002038ABADAL PUJOL, JORDI
2fourballACPP028267BOTS , PIETER JOHANNESMAS TORRELLAS
ACPP028099MARQUEZ DURAN, FRANCISCO
ACPP004214GARCIA JUNCOSA, MONTSERRATVALLROMANES G2
ACPP004215CONSTANS LOPEZ, ANTONI
3fourballACPP027597PEREZ-BADUA POBLET, JORGEMAS TORRELLAS
ACPP006885RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE
ACPP021707COLINA ALGORA, MARIANOSEMAR MIXTE
ACPP022624GARCIA AZORIN, PEDRO
4fourballACPP001520CUNILLERA PALMADA, JOAQUIMMAS TORRELLAS
ACPP006146BERNAL FONSECA, FELIPE
ACPP003201BARTROLI MOLINS, ROSA MªPAPALUS B
ACPP004882BACARDIT GIRIBETS, PEPITA
5fourballACPP013973GIL CARRASCO, FRANCISCOVALLROMANES G2
ACPP002662CHERTA BARBA, FERNANDO
ACPP006368CABALLE TEIXIDO, DAVIDSEMAR MIXTE
ACPP005169CIURANA SANCHEZ, DOLORS
6fourballACPP027438SANMARTI CARTES, ALFREDVALLROMANES G2
ACPP027420RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI
ACPP004359ROURA GUSTA, JOAQUIMPAPALUS B
ACPP019091DALE *, PETER
7fourballACPP009257GALAN ROMAN, JUANSEMAR MIXTE
ACPP029113MASIP GONZALEZ, MIQUEL
ACPP013184BERNAD PIERA, JORDIPAPALUS B
ACPP014691BONET GINESTA, JORDI
8fourballACPP000217FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUISSEMAR MIXTE
ACPP003722VENTURA XALMA, MIGUEL ANGEL
ACPP003663GIL FONTRODONA, CARMEPAPALUS B
ACPP015341LARROSA GILBERT, VICTORIA
10fourballACPP001311GIL BERNAD, JOSE Mª JAIMEST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP013057BORELLI PEREIRA, CARLOS
ACPP012575TARRES PICART, MIQUELSEMAR C
ACPP012576TARRES PICART, JOAN
11fourballACPP022504HURTADO LINARES, AURELIOST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
ACPP006640PASCUAL FRADERA, JOSEPSEMAR C
ACPP016205PEREZ PONS, PEDRO
12fourballACPP021884ALTAMIRANO OSORIO, FRANCISCOST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP024394TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN
ACPP014073SAURA VIDAL, JOANFRANCIAC C
ACPP001712PERICH ARGEMIR, ANTONI
13fourballACPP021684CARRERA ABELLA, JOAQUIMST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004572FONTANET FEU, ANTONIO
ACPP015689TARRES SERRA, JACINTMAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP023603MARTI PLANA, JOSEP MARIA
14fourballACPP013964BADOSA SOLER, LAIASEMAR C
ACPP003548COLOMINAS CORONAS, MATIAS
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORSFRANCIAC C
ACPP004760LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
15fourballACPP016776BERTRAN DELMAS, JORDISEMAR C
ACPP022972SERRAS MARTORI, RICARDO
ACPP012204FREIXAS GODAYOL, JAUMEMAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP025995COSTA CUBERTA, PERE
16fourballACPP001638BOSCH FERRERMONER, ESTEVEFRANCIAC C
ACPP001821COLL ROMANS, DOLORS
ACPP019888ORDEIG BARNIOL, MONTSERRATMAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028744GARCIA GORDILLO, TONI
17fourballACPP010320SERRA RAGOLTA, JOAQUIMFRANCIAC C
ACPP018406TURON ROIG, MONTSE
ACPP016803MASSOS PLANA, JOSEPMAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP026925RIBAS SALA, FRANCESC

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC