Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 36737
19.02.2019

JuvenilsInscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Inscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019 que es juga el 2 i 3 de març al P&P Lleida. Finalització de les inscripcions el dimecres 27 de febrer
PITCH & PUTT LLEIDA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 02/03/19 a les 11:00
Inscripcions provisionals fins el dimarts 19/02/19
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 11,7 Iniciació HCP1 JUVENIL
2 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 17,8 Iniciació HCP1 JUVENIL
3 ACPP028250 LUJA PASCUAL, MARTI 4,5 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP027704 RIU MILAN, POL 6,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 13,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
6 ACPP028308 TORREJON REUS, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP028682 FERNANDEZ FUENTES, PAU 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
8 ACPP029049 ESCUTIA PERAL, BIEL 21 Iniciació EL VENDRELL JUVENIL
9 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 12,3 Iniciació P&P EL VALLES JUVENIL
10 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 1 Competició CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 1,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 8,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
14 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 17,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP029219 LOPEZ PEREIRA, NADINNE MADINA 21 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN (+)1,6 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
17 ENTRAMIT MAKSIM ZDANOVICH 0 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
18 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER (+)0,3 Competició HCP1 JUVENIL
19 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 4,3 Competició HCP1 JUVENIL
20 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 21 Competició GUALTA JUVENIL
21 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 14,6 Competició CANTERA BADALONA
22 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 17,4 Competició CANTERA BADALONA
23 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 21 Competició CANTERA BADALONA
24 ACPP028894 ESCUTIA PERAL, EDGAR 16,4 Competició EL VENDRELL JUVENIL
25 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO (+)1,6 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
26 ACPP028036 CLARAMUNT TIRVIO, SERGI 11,3 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
27 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 14,4 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
PITCH & PUTT LLEIDA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 03/03/19 a les 11:00
Inscripcions provisionals fins el dimarts 19/02/19
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 17,2 Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP028527 ARTIGAS BALTASAR, EMMA 19,8 Iniciació GUALTA JUVENIL
3 ACPP029119 ALOS MARTINEZ, TXELL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
4 ACPP029205 MARTINEZ CORTES, CLARA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
5 EN TRAMIT ISONA QUILEZ 0 Iniciació GUALTA JUVENIL
6 EN TRAMIT SIMON FALGUERES 0 Iniciació GUALTA JUVENIL
7 EN TRAMIT VINYET QUILEZ 0 Iniciació GUALTA JUVENIL
8 ACPP028219 MARCILLAS GOMEZ, FERRAN 19,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
10 ACPP028255 HERNANDEZ ALCOBERRO, MARC 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP028520 QUESADA BLANCO, POL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP029229 POCH BERNARDO, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 13 Iniciació HCP1 JUVENIL
14 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 15,5 Iniciació HCP1 JUVENIL
15 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 19,2 Iniciació HCP1 JUVENIL
16 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 20,1 Iniciació HCP1 JUVENIL
17 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 20,4 Iniciació HCP1 JUVENIL
18 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Iniciació HCP1 JUVENIL
19 ACPP028435 BERNET MARTINEZ DE MORENTIN, JAN 21 Iniciació HCP1 JUVENIL
20 ACPP029048 TREPAT FARRE, IGNASI 20,4 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
21 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 17,6 Iniciació BADALONA PROMESES
22 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 17,9 Iniciació BADALONA PROMESES
23 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 20,2 Iniciació BADALONA PROMESES
24 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES
25 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES
26 ACPP028495 PASANAU TESSIER, JOAN 21 Iniciació BADALONA PROMESES
27 ACPP028496 PASANAU TESSIER, PAU 21 Iniciació BADALONA PROMESES
28 ACPP028547 RUANO RUIZ, DAVID 21 Iniciació BADALONA PROMESES
29 ACPP029261 DIEZ TEJEDOR, LAURA 21 Iniciació BADALONA PROMESES
30 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
31 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
32 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
33 ACPP028637 PLANAS DE FARNES QUEVEDO, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
34 ACPP028760 PORTULAS PLANA, ARIADNA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
35 ACPP029026 VILLALTA SERRANO, SERGI 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
36 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 10 Competició INDIVIDUAL
37 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)0,8 Competició HCP1 JUVENIL
38 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,3 Competició HCP1 JUVENIL
39 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 0,9 Competició HCP1 JUVENIL
40 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 4,7 Competició HCP1 JUVENIL
41 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 7,5 Competició HCP1 JUVENIL
42 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 17,8 Competició GUALTA JUVENIL
43 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 21 Competició GUALTA JUVENIL
44 EN TRAMIT CARLA ALOS 0 Competició GUALTA JUVENIL
45 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 2,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
46 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 14 Competició CAN CUYAS JUVENIL
47 ACPP028218 MARCILLAS GOMEZ, ROGER 17,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
48 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 3,1 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
49 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 9,3 Competició CANTERA BADALONA
50 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 10,1 Competició CANTERA BADALONA
51 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 12,1 Competició CANTERA BADALONA
52 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 12,8 Competició CANTERA BADALONA
53 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 12,8 Competició CANTERA BADALONA
54 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 12,9 Competició CANTERA BADALONA
55 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 15,6 Competició CANTERA BADALONA
56 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Competició CANTERA BADALONA
57 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Competició CANTERA BADALONA
58 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Competició CANTERA BADALONA
59 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 7,9 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
60 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 9 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
61 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 9,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
62 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 11,1 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
63 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 15 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
64 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 18,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
65 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 20,4 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
66 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 20,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
67 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
68 ACPP028761 PORTULAS PLANA, MARIONA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC