Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 36802
28.02.2019

JuvenilsHoraris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Horaris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019 que es juga al P&P Lleida
Camp: Lleida Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 92 102 77 112 116 84 76 93 69 91 73 101 70 103 103 74 75 1596
Final green 95 99 110 87 123 127 92 88 101 78 98 81 110 80 110 113 88 85  
Entrada green 75 85 94 68 101 106 77 64 85 60 85 66 92 60 96 94 61 66
Camp: Lleida EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància - - - - - - - - - 43 47 42 81 62 83 77 40 49 524
Final green - - - - - - - - - 50 53 52 89 73 90 86 49 58  
Entrada green - - - - - - - - - 36 41 33 74 52 76 69 31 41  
 

PITCH & PUTT LLEIDA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 02/03/19 a les 11:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO (+)1,6 Competició P&P LLEIDA JUVENIL Tee 17
2 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN (+)1,6 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
3 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID (+)1,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER (+)0,3 Competició HCP1 JUVENIL Tee 16
5 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 1 Competició CAN CUYAS JUVENIL
6 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 1,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 2,8 Competició INDIVIDUAL Tee 15
8 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 3,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA 3,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL
10 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 4,1 Competició HCP1 JUVENIL Tee 14
12 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 5,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 7,9 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
14 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 8,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 8,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 13
16 ACPP029299 ZDANOVICH , MAKSIM 10 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
17 ACPP028036 CLARAMUNT TIRVIO, SERGI 11,3 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
18 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 12 Competició INDIVIDUAL
19 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 14,4 Competició P&P LLEIDA JUVENIL Tee 12
20 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 14,6 Competició CANTERA BADALONA
21 ACPP028894 ESCUTIA PERAL, EDGAR 16,4 Competició EL VENDRELL JUVENIL
22 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 17,4 Competició CANTERA BADALONA
23 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 17,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 11
24 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 18,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
25 ACPP029219 LOPEZ PEREIRA, NADINNE MADINA 21 Competició CAN CUYAS JUVENIL
26 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 21 Competició CANTERA BADALONA
27 ACPP027704 RIU MILAN, POL 6,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 10 11:00
28 ACPP028250 LUJA PASCUAL, MARTI 4,5 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
29 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 12,3 Iniciació P&P EL VALLES JUVENIL
30 ACPP028974 OLIVER SEVERIN, LEONARDO 18,6 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
31 ACPP029247 FERRET FRANCO, MAR 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 10 11:08
32 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 14,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
33 ACPP029189 JIMENEZ CROS, ARNAU 21 Iniciació EL VENDRELL JUVENIL
34 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 17,8 Iniciació HCP1 JUVENIL
35 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 13,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 10 11:16
36 ACPP028526 MAURI PUIG, IRENE 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
37 ACPP029253 BILBAO ALOS, CLAUDIO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
38 ACPP029207 ESCARRA BOQUE, MARC 21 Iniciació EL VENDRELL JUVENIL
39 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 11,7 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 10 11:24
40 ACPP029215 TORRAS AKHMEDIYEV, DAMIAN 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
41 ACPP028492 CABANES CISNEROS, LOLA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
42 ACPP028308 TORREJON REUS, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
43 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL Tee 10 11:32
44 ACPP028523 MATEU BRUNET, MARTI 21 Iniciació INDIVIDUAL
45 ACPP028682 FERNANDEZ FUENTES, PAU 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
46 ACPP028876 VIÑAS BERMEJO, ARNAU 21 Iniciació INDIVIDUAL
47 ACPP029049 ESCUTIA PERAL, BIEL 21 Iniciació EL VENDRELL JUVENIL Tee 10 11:40
48 ACPP029228 PLANAGUMA SOLIS, MAX 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
49 ACPP029288 PUJOL CIVIT, JULIA 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
50 ACPP029310 ESTEBAN CISNEROS, JAVIER 21 Iniciació INDIVIDUAL
PITCH & PUTT LLEIDA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 03/03/19 a les 11:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 1,9 Competició INDIVIDUAL Tee 17
2 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 3,1 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
3 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 4,4 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 9 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 16
5 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 9,3 Competició CANTERA BADALONA
6 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 9,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
7 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 10 Competició INDIVIDUAL
8 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 10,1 Competició CANTERA BADALONA Tee 15
9 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 11,1 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
10 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 12,1 Competició CANTERA BADALONA
11 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 12,8 Competició CANTERA BADALONA
12 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 12,8 Competició CANTERA BADALONA Tee 14
13 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 12,9 Competició CANTERA BADALONA
14 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 14 Competició CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 15 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
16 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 15,6 Competició CANTERA BADALONA Tee 13
17 ACPP028218 MARCILLAS GOMEZ, ROGER 17,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
18 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 17,8 Competició GUALTA JUVENIL
19 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 18,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
20 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 20,4 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 12
21 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 20,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
22 ACPP028761 PORTULAS PLANA, MARIONA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
23 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
24 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Competició CANTERA BADALONA Tee 11
25 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Competició CANTERA BADALONA
26 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Competició CANTERA BADALONA
27 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 21 Competició GUALTA JUVENIL
28 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 20,1 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 10 11:00
29 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 19,2 Iniciació HCP1 JUVENIL
30 ACPP028435 BERNET MARTINEZ DE MORENTIN, JAN 21 Iniciació HCP1 JUVENIL
31 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 17,9 Iniciació BADALONA PROMESES
32 ACPP029048 TREPAT FARRE, IGNASI 20,4 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL Tee 10 11:08
33 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 17,2 Iniciació INDIVIDUAL
34 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 8,2 Iniciació INDIVIDUAL
35 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
36 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 10 11:16
37 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 20,4 Iniciació HCP1 JUVENIL
38 ACPP028496 PASANAU TESSIER, PAU 21 Iniciació BADALONA PROMESES
39 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 17,6 Iniciació BADALONA PROMESES
40 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 10 11:24
41 ACPP028255 HERNANDEZ ALCOBERRO, MARC 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
42 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 20,2 Iniciació BADALONA PROMESES
43 ACPP028495 PASANAU TESSIER, JOAN 21 Iniciació BADALONA PROMESES
44 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 10 11:32
45 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
46 ACPP028520 QUESADA BLANCO, POL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
47 ACPP029026 VILLALTA SERRANO, SERGI 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
48 ACPP028760 PORTULAS PLANA, ARIADNA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 10 11:40
49 ACPP029229 POCH BERNARDO, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
50 ACPP029205 MARTINEZ CORTES, CLARA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
51 ACPP028219 MARCILLAS GOMEZ, FERRAN 19,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
52 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 10 11:48
53 ACPP028547 RUANO RUIZ, DAVID 21 Iniciació BADALONA PROMESES
54 ACPP029119 ALOS MARTINEZ, TXELL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
55 ACPP028527 ARTIGAS BALTASAR, EMMA 19,8 Iniciació GUALTA JUVENIL
56 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 10 11:56
57 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
58 ACPP028637 PLANAS DE FARNES QUEVEDO, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
59 ACPP029218 MAESTRO SANZ, LUCAS 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
60 ACPP029225 MONTERO SERRANO, POL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 10 12:04
61 ACPP029227 RODRIGUEZ GARCIA, EYAL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
62 ACPP029261 DIEZ TEJEDOR, LAURA 21 Iniciació BADALONA PROMESES
63 ACPP029313 ALOS MARTINEZ, CARLA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
64 ACPP029314 QUILEZ LLORET, VINYET 21 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 10 12:12
65 ACPP029315 QUILEZ LLORET, ISONA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
66 ACPP029320 JULIA BALLUS, ROGER 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
67 ACPP029322 FALGUERAS FERNANDEZ, SIMON 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
Comitè de Competició:
Víctor Moscatel (Lleida)
Marta Barbero (Àrbitre)
Lluís Fernandez (FCPP)
Àrbitre de la prova.
Marta Barbero

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC