Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 2ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 38838
19.11.2019

SèniorsResultats dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 2ª prova

Resultats dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest a la 2ª prova el 19 i 20 de novembre a nonÀrea, Can Mascaró i Cambrils

 

V Intercamps Sènior Matxplay Oest 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

TOTAL

1

ROC 3 MP

5

2,5

7,5

2

CAN RAFEL SENIORS

6

1,5

7,5

3

PORTAL DEL ROC

6

-

6

4

BONAREA A

1

4,5

5,5

5

MANRESA SAVA

-

4,5

4,5

6

EL VALLES A

0

3,5

3,5

7

CAN MASCARO A

0

1,5

1,5

 

V Intercamps Sènior Matxplay Oest 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

TOTAL

1

CAN CUYAS

4

3

7

2

BELLPUIG

5

2

7

3

ROC 3 PROMESES

2

4

6

4

CAN RAFEL PENEDES

3

3

6

5

CAN MASCARO B

1

4

5

6

BONAREA C

3

2

5

 

V Intercamps Sènior Matxplay Oest 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

TOTAL

1

VILAFORTUNY COSTA DAURADA

6

3,5

9,5

2

EL VALLES B

5

2

7

3

MULLIGAN CAN MASCARO

3,5

2,5

6

4

LUMINE GOLF CAMBRILS

1

4,5

5,5

5

MANRESA SAVA SENIORS

0

4

4

6

VOLA BOLA CAN CUYAS

2,5

1,5

4

 

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 2 - Dimarts 19 de novembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: bonÀrea

 

 

MANRESA SAVA

RES

VS

RES

CAN MASCARO A

4,5

ACPP006236

TEMPORAL PARDO, ADRIAN

(+)2,2

AS

Tee 1

AS

2,7

SIERRA FERNANDEZ, ABELARDO

ACPP017439

1,5

ACPP003161

MARTINEZ BELTRAN, ANTONI

(+)1,1

 

Tee 1

2i1

4,1

VIDAL BALCELLS, JOSEP MARIA

ACPP010839

ACPP001512

TUNEU GRANADOS, VALENTI

0,5

5i4

Tee 2

 

7

PULGARIN CARRIZOSA, JOSE

ACPP026887

ACPP009819

ROMEU CABALLERO, JORDI

3

2i1

Tee 2

 

7,1

CARRION IVERN, JUAN MARIA

ACPP002620

ACPP003127

MARTINEZ CHICO, XAVIER

1,2

3i2

Tee 3

 

(+)0,8

GIMENO CALAVIA, ENRIQUE

ACPP003128

ACPP002989

MARTINEZ CHICO, ANGEL

(+)0,8

10

LEON MORALES, MATEO

ACPP026036

ACPP003146

CARNE SELLARES, JUAN

(+)0,2

4i3

Tee 4

 

9,5

CASADEVALL SIMON, VICTOR

ACPP003252

ACPP020866

VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP

1,2

9,7

LOMBARDIA PEREZ, PEPE

ACPP009791

ROC 3 MP

RES

VS

RES

EL VALLES A

2,5

ACPP002733

GOMEZ MARTIN, NAZARENO

(+)3,1

 

Tee 5

2up

(+)4,4

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

ACPP027285

3,5

ACPP005456

MARIN GORDILLO, ANTONIO

(+)3

 

Tee 5

3up

(+)4

LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO

ACPP008034

ACPP013804

BARRERA BASSO, CARLES

(+)1,9

3i1

Tee 6

 

(+)3,3

BONVILA BONET, RAMON

ACPP002661

ACPP008500

PALLARES CASTELLO, VICENÇ

0

AS

Tee 6

AS

(+)1,2

BIOSCA RIERA, DANIEL

ACPP014358

ACPP020425

AGUILAR MARTINEZ, JOAQUIN

(+)0,4

2i1

Tee 7

 

(+)2,7

OLIVER VERA, CARLOS

ACPP015577

ACPP005124

FUENTES GONZALEZ, FRANCISCO

0

(+)3,1

GONZALEZ DIAZ, EUGENI

ACPP021725

ACPP001036

GORRIZ QUEVEDO, ALBERTO

4,7

 

Tee 8

3up

1,5

PEREZ SILES, CRISTOBAL

ACPP023098

ACPP008350

BELMONTE ROIG, JAIME

3,6

1,9

SISO GELABERT, MIQUEL

ACPP016058

BONAREA A

RES

VS

RES

CAN RAFEL SENIORS

4,5

ACPP022609

SALCEDO FERNANDEZ, JOSEP

(+)2,6

2i1

Tee 9

 

(+)4

GARCIA VALERA, OSCAR

ACPP001109

1,5

ACPP018790

CARABASA FONTANET, AGUSTIN

(+)2,5

7i6

Tee 9

 

(+)0,6

RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI

ACPP006335

ACPP019775

MASES VILASECA, JOSEP MARIA

(+)0,4

6i4

Tee 10

 

0,3

BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN

ACPP010226

ACPP006731

SANCHEZ URDANGARIN, ENRIC

0,7

AS

Tee 10

AS

3

MARTIN ORTEGA, AMADOR

ACPP027075

ACPP025404

PARRA MORALES, PEDRO

(+)1,5

5i4

Tee 11

 

4,4

SAN CLEMENTE MARTIN, MIGUEL

ACPP006494

ACPP022808

SERRANO CHAMORRO, DIONISIO

(+)1,4

(+)6

LLADO PLA, CONRAD

ACPP006701

ACPP027194

JOSEP PUIG MAS

(+)0,9

 

Tee 12

1up

(+)1,7

BALAGUE MUÑOZ, JOSEP

ACPP008203

ACPP016796

DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI

1,6

6,3

CONSTANS LOPEZ, ANA

ACPP008202

 

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 2 - Dimarts 19 de novembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 2 - Camp: Can Mascaró

 

 

CAN RAFEL PENEDES

RES

VS

RES

CAN CUYAS

3

ACPP001130

JIMENEZ TEJERO, ANTONIO

(+)2,4

1  a dalt

Tee 1

 

(+)0,1

SERRANO LEON, DANIEL

ACPP001384

3

ACPP003149

PEREZ ALVAREZ, LUIS

(+)1,6

6 i 5

Tee 1

 

1,2

MORENO BUEDO, MARTIN

ACPP008649

ACPP006305

FUENTES FUENTES, CELEDONIO

(+)1,6

 

Tee 2

6 i 5

4,6

PASCUAL SANZA, EDELMIRO

ACPP028413

ACPP001787

FERRET MIRABENT, PERE

0

7 i 6

Tee 2

 

6

DICENTE SUAREZ, BALTASAR

ACPP020698

ACPP003049

MONTANE CASAÑAS, JOAN

2,1

 

Tee 3

2 i 1

4,1

RIBES LLADO, COSME

ACPP008015

ACPP001661

ROCA CARALT, JOAN

4,4

5,8

LLENAS CALVO, JESUS

ACPP010293

ACPP000607

AHUMADA DIAZ, ANA MARIA

2,8

 

Tee 4

1 a dalt

3,2

VILARO CODINA, ANTONIO

ACPP019617

ACPP004230

OLIVA GALVEZ, Mª CARME

6,3

7,2

BERGES TURMO, JORDI

ACPP029031

BONAREA C

RES

VS

RES

CAN MASCARO B

2

ACPP016691

GUASCH ESCALE, ANTON

1,3

7 i 5

Tee 7

 

1,8

PALLARES CANO, JOAN

ACPP013106

4

ACPP016701

ROS ARGANDOÑA, MIQUEL

2,4

 

Tee 7

4 i 3

2,4

BOVER CERDA, BARTOLOME

ACPP026909

ACPP028049

ORTIZ MORENO, JOSE ANTONIO

3,2

 

Tee 8

2 i 1

4,3

GALLARDO CORREDOR, JOSE ANTONI

ACPP000489

ACPP027973

JUAREZ CASTILLO, ENRIQUE

3,7

7 i6

Tee 8

 

15,8

AYATS BUIL, FRANCISCO

ACPP027303

ACPP016529

ALLUE PLA, RAMON

1,3

 

Tee 9

5 i 3

4,6

SARRATE POCH, PEDRO

ACPP021482

ACPP018462

DURAN BONJOCH, RAMON

7,1

7,7

SERRA SANS, MAGDA

ACPP021483

ACPP016621

VILA SIMON, JORDI

6,6

 

Tee 10

4 i 3

10,9

FERNANDEZ BERMUDO, JOAQUIN

ACPP029294

ACPP025277

GRAU CLOSA, JOSEP

5

15,6

AZUAGA MONDEJAR, MANUEL

ACPP029287

BELLPUIG

RES

VS

RES

ROC 3 PROMESES

2

ACPP007908

RIBO ESTRADA, FRANCESC

(+)1,3

 

Tee 13

2 i 1

0,4

LACALLE BUENO, CARMEN

ACPP007229

4

ACPP006810

CUCURULL FA, JOSEP M

0,7

 

Tee 13

6 i 5

0,8

LACALLE BUENO, VICTOR

ACPP008635

ACPP015516

BOLEDA RIBALTA, ANTONI

1

 

Tee 14

2 i 1

2,2

QUILEZ MONREAL, MANUEL

ACPP008767

ACPP007752

TOMAS MAZCARAY, JOSE

2,5

 

Tee 14

2 i 1

2,5

MARTI PALAU, XAVIER

ACPP008766

ACPP016622

CRESPO MOTA, ROSSEND

2,4

4 i 3

Tee 15

 

(+)0,7

PRIETO CALLE, JUSTINIANO

ACPP024864

ACPP021538

GUTIERREZ ALONSO, SEGUNDO

3,1

8,3

ABAD ARNAL, JESUS

ACPP025781

ACPP007750

BUJEDA LOPEZ, JESUS

2,4

3 i 2

Tee 16

 

6,9

RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTONIO

ACPP023769

ACPP027293

PIULATS MIRABET, ANGEL

3,6

4,8

IGLESIAS PEREZ, ENRIQUE

ACPP028406

 

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 2 - Dimarts 19 de novembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 3 - Camp: Cambrils

 

EL VALLES B

RES

VS

RES

MANRESA SAVA SENIORS

2

ACPP015550

MARTINEZ FERNANDEZ, EMILIO

1,6

2UP

Tee 1

 

4,1

CATALA SALA, JOSEP MARIA

ACPP000950

4

ACPP006477

PINTOR BARBERO, JUAN

1,8

 

Tee 1

4&6

4,8

FREIXA BALLESTEROS, JOAN

ACPP000119

ACPP026628

ESCUDE MATEU, JORGE

5,1

 

Tee 2

2&1

8,2

SABANES RUBIO, LLUIS

ACPP024520

ACPP024267

COROMINAS PONS, JOAN

6,1

 

Tee 2

5&3

8,4

HARO DIAZ, JOSEP

ACPP024652

ACPP004568

MARTINEZ RIERA, MIQUEL

4,3

3&2

Tee 3

 

11,5

TRAPE PUJOL, JOSEP

ACPP025098

ACPP026785

TAMAYO LOPEZ, FRANCISCO

3,4

 

8,6

COMPANY ESCALADA, ANGEL

ACPP029038

ACPP021061

ROSIQUE NICOLAS, JUAN MANUEL

6

 

Tee 4

1UP

11,7

CASAS LLADO, XAVIER

ACPP025528

ACPP021194

GARCIA WICH, RAFAEL

3,8

9,5

PRATS VALLDEPERAS, RAMON

ACPP028364

LUMINE GOLF CAMBRILS

RES

VS

RES

VOLA BOLA CAN CUYAS

4,5

ACPP028551

MORROS LLAURADO, JORDI

1,9

8&7

Tee 5

 

7,3

RODRIGUEZ SANCHEZ, FRANCISCO

ACPP028470

1,5

ACPP013349

BARTOLOME PIÑOL, JORDI

4,4

4&3

Tee 5

 

8,4

BLANCO RUIZ, LUIS

ACPP024809

ACPP028557

EIZAGUIRRE LOPEZ DE MUNAIN, JOSE MARIA

10,1

A/S

Tee 6

A/S

11,2

MIRALLES FALCO, JOSEP

ACPP010331

ACPP028553

MARTINEZ NOVOA, AURELIO

12

765

Tee 6

 

12,9

RODRIGO DIAZ, RICARDO

ACPP027928

ACPP025661

VAZQUEZ VIDIELLA, JUAN MARIA

12,1

 

Tee 7

 

10,1

MIRALLES FALCO, JORDI

ACPP010332

ACPP028552

RODRIGUEZ CLAVERIAS, FUENSANTA

12,8

261

12,4

MORENO HERNANDEZ, MANUEL

ACPP027696

ACPP028556

CADENA GUTIERREZ, JULIO

12,8

 

Tee 8

3&2

12,4

POYATOS SIMON, MARCOS

ACPP025701

ACPP028554

VALERO PEÑAS, FRANCISCO

13,6

 

14,3

MARTINEZ ALLER, NICOLAS

ACPP028487

Jornada 2 - Dimecres 20 de novembre de 2019 a les 10:30

MULLIGAN CAN MASCARO

RES

VS

RES

VILAFORTUNY COSTA DAURADA

2,5

ACPP005292

CHAO PARADAS, LUIS

(+)1,1

 

Tee 1

5&3

(+)2,7

MASIP SERO, JOSEP JOAN

ACPP016553

3,5

ACPP026479

CORTES CASTILLEJOS, JOSE

(+)0,8

2&1

Tee 1

 

(+)0,5

DOMINGUEZ PRIETO, ISIDRO

ACPP021640

ACPP009143

LEON HUGUET, ANTONIO

1,8

 

Tee 2

2&1

(+)0,3

MONZO LACUEVA, JOAN

ACPP022751

ACPP009401

LIAÑO ROMERO, ROBERTO

2

5&4

Tee 2

 

3

SANCHEZ IRANZO, JESUS

ACPP028136

ACPP017312

TENOR GUERRERO, JOAQUIN

3

A/S

Tee 4

A/S

3,7

RECASENS JUANPERE, SALVADOR

ACPP027059

ACPP016730

MARTINEZ MUÑOZ, JOSE

6

8

FIGUERES LAPEÑA, MARTA

ACPP025441

ACPP009142

SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA

13,7

 

Tee 5

5&3

8,7

NORIEGA PIQUE, EDUARD

ACPP027177

ACPP007301

PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN

5,5

11,1

VICO CABRERIZO, JOSE MARIA

ACPP027358

 


MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC