Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 3ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 39055
17.12.2019

SèniorsResultats al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 3ª prova

Resultats al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest a la 3ª prova el 17 i 18 de desembre a El Vallès, Can Rafel i Can Cuyàs

 

V Intercamps Sènior Matxplay Oest 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

TOTAL

1

CAN RAFEL SENIORS

6

1,5

6

13,5

2

MANRESA SAVA

-

4,5

5

9,5

3

EL VALLES A

0

3,5

5

8,5

4

ROC 3 MP

5

2,5

-

7,5

5

PORTAL DEL ROC

6

-

1

7

6

BONAREA A

1

4,5

1

6,5

7

CAN MASCARO A

0

1,5

0

1,5

 

 

 

 

 

 

 

V Intercamps Sènior Matxplay Oest 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

TOTAL

1

ROC 3 PROMESES

2

4

6

12

2

CAN CUYAS

4

3

5

12

3

CAN RAFEL PENEDES

3

3

4

10

4

BELLPUIG

5

2

2

9

5

BONAREA C

3

2

1

6

6

CAN MASCARO B

1

4

0

5

 

 

 

 

 

 

 

V Intercamps Sènior Matxplay Oest 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

TOTAL

1

VILAFORTUNY COSTA DAURADA

6

3,5

5,5

15

2

MULLIGAN CAN MASCARO

3,5

2,5

3,5

9,5

3

LUMINE GOLF CAMBRILS

1

4,5

2,5

8

4

EL VALLES B

5

2

0,5

7,5

5

MANRESA SAVA SENIORS

0

4

3

7

6

VOLA BOLA CAN CUYAS

2,5

1,5

3

7

 

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 3 - Dimarts 17 de desembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: El Vallès

 

 

MANRESA SAVA

RES

VS

RES

BONAREA A

5

ACPP006236

TEMPORAL PARDO, ADRIAN

(+)2

1up

Tee 1

 

(+)2,5

CARABASA FONTANET, AGUSTIN

ACPP018790

1

ACPP003161

MARTINEZ BELTRAN, ANTONI

(+)1,1

 

Tee 1

1up

(+)1,8

HERMENEGILD FARRENY COSTA

ACPP016693

ACPP001512

TUNEU GRANADOS, VALENTI

0,5

4i3

Tee 2

 

(+)1,4

SERRANO CHAMORRO, DIONISIO

ACPP022808

ACPP009819

ROMEU CABALLERO, JORDI

3

1up

Tee 2

 

(+)0,2

MINGORANCE GALDEANO, MIGUEL

ACPP022611

ACPP020866

VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP

1,4

3i2

Tee 3

 

0,7

SANCHEZ URDANGARIN, ENRIC

ACPP006731

ACPP002989

MARTINEZ CHICO, ANGEL

(+)0,4

1,8

DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI

ACPP016796

ACPP003146

CARNE SELLARES, JUAN

(+)0,2

3i2

Tee 4

 

2,2

SANCHEZ VALERO, BIENVENIDO

ACPP026743

ACPP010272

PAUL TEJEDOR, IGNASI

5

0,8

RIBERA ROQUE, IGNASI

ACPP016508

EL VALLES A

RES

VS

RES

PORTAL DEL ROC

5

ACPP027285

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

(+)4,8

4i3

Tee 5

 

(+)3

MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE

ACPP010468

1

ACPP019188

GONZALEZ MARTI, MIGUEL

(+)3,6

2i1

Tee 5

 

(+)1,1

OJEDA ROMERO, RAFAEL

ACPP008000

ACPP008034

LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO

(+)3,5

3i2

Tee 6

 

0

GARCIA MORENO, FEDERICO

ACPP021641

ACPP002661

BONVILA BONET, RAMON

(+)2,9

4i2

Tee 6

 

2,1

GIL MARTINEZ, JOSE

ACPP019187

ACPP015577

OLIVER VERA, CARLOS

(+)2,6

 

Tee 7

4i3

(+)3,8

SILES RODRIGUEZ, FRANCISCO

ACPP008525

ACPP021725

GONZALEZ DIAZ, EUGENI

(+)2,9

(+)5,6

TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL

ACPP002608

ACPP015066

SANROMA CANAL, RAMON

1,6

6i5

Tee 8

 

(+)1

MAS QUILEZ, JUAN JOSE

ACPP026434

ACPP023098

PEREZ SILES, CRISTOBAL

1,7

1,2

GIL CHAMORRO, RAFAEL

ACPP021912

Jornada 3 - Dimecres 18 de desembre de 2019 a les 10:30

CAN RAFEL SENIORS

RES

VS

RES

CAN MASCARO A

6

ACPP009108

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

(+)5,5

5i4

Tee 1

 

4,2

MORATA MENCHON, JOSE ANGEL

ACPP005222

0

ACPP004714

GARCIA AVILA, ANTONIO

(+)4,9

5i4

Tee 1

 

7,1

CARRION IVERN, JUAN MARIA

ACPP002620

ACPP001109

GARCIA VALERA, OSCAR

(+)3,8

7i5

Tee 2

 

7,9

REPRESA ACEVEDO, ANTONI

ACPP006247

ACPP003847

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

(+)3,6

6i5

Tee 2

 

9,7

LOMBARDIA PEREZ, PEPE

ACPP009791

ACPP006335

RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI

(+)0,6

5i4

Tee 3

 

(+)0,8

GIMENO CALAVIA, ENRIQUE

ACPP003128

ACPP010226

BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN

0

4

GUASCH TUTUSAUS, JOSEP

ACPP001985

ACPP008203

BALAGUE MUÑOZ, JOSEP

(+)1,7

4i3

Tee 4

 

2,5

SIERRA FERNANDEZ, ABELARDO

ACPP017439

ACPP006494

SAN CLEMENTE MARTIN, MIGUEL

4,6

4,1

VIDAL BALCELLS, JOSEP MARIA

ACPP010839

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 3 - Dimarts 17 de desembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 2 - Camp: Can Rafel

 

 

CAN RAFEL PENEDES

RES

VS

RES

BELLPUIG

4

ACPP004601

TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC

(+)3,7

 

Tee 1

2i1

0,5

CUCURULL FA, JOSEP M

ACPP006810

2

ACPP001130

JIMENEZ TEJERO, ANTONIO

(+)2,6

5i4

Tee 1

 

2,3

CRESPO MOTA, ROSSEND

ACPP016622

ACPP006305

CELEDONIO FUENTES, F

(+)1,6

3i1

Tee 2

 

2,4

BUJEDA LOPEZ, JESUS

ACPP007750

ACPP003149

PEREZ ALVAREZ, LUIS

(+)1,6

 

Tee 2

2up

2,5

TOMAS MAZCARAY, JOSE

ACPP007752

ACPP001787

FERRET MIRABENT, PERE

0,2

2i1

Tee 3

 

1

BOLEDA RIBALTA, ANTONI

ACPP015516

ACPP003049

MONTANE CASAÑES, JOAN

2

6,1

LLORENS CANDALIGA, JOSEP

ACPP010084

ACPP000607

AHUMADA DIAZ, ANA MARIA

2,6

5i4

Tee 4

 

3,8

URPI TORRENTS, RAMON

ACPP021584

ACPP004230

OLIVA GALVEZ, Mª CARME

6,3

3,6

PIULATS MIRABET, ANGEL

ACPP027293

BONAREA C

RES

VS

RES

CAN CUYAS

1

ACPP016691

GUASCH ESCALE, ANTON

1,3

 

Tee 5

5i4

(+)1

SERRA CATALAN, ANTONIO

ACPP002118

5

ACPP016701

ROS ARGANDOÑA, MIQUEL

2,4

 

Tee 5

3i2

(+)0,3

SERRANO LEON, DANIEL

ACPP001384

ACPP028049

ORTIZ MORENO, JOSE ANTONIO

3,2

 

Tee 6

2i1

4,5

DIEGO CELIS, EULOGIO ENRIQUE

ACPP020160

ACPP027973

JUAREZ CASTILLO, ENRIQUE

3,7

 

Tee 6

4i3

4,6

PASCUAL SANZA, EDELMIRO

ACPP028413

ACPP025277

GRAU CLOSA, JOSEP

5

2i1

Tee 7

 

5,8

LLENAS CALVO, JESUS

ACPP010293

ACPP022895

MORROS VIVES, JOSEP

3,1

4,1

RIBES LLADO, COSME

ACPP008015

ACPP018462

DURAN BONJOCH, RAMON

7,1

 

Tee 8

5i4

4,2

ARANDA LACAMARA, PEDRO JOSE

ACPP000183

ACPP016529

ALLUE PLA, RAMON

1,3

6

DICENTE SUAREZ, BALTASAR

ACPP020698

Jornada 3 - Dimecres 18 de desembre de 2019 a les 10:30

ROC 3 PROMESES

RES

VS

RES

CAN MASCARO B

6

ACPP014078

SIERRA GONZALEZ, JOSE MARIA

0,4

1UP

Tee 1

 

9,4

GARCIA MARCOS, ANTONIO

ACPP027535

0

ACPP008635

LACALLE BUENO, VICTOR

0,9

6I4

Tee 1

 

10,5

FERNANDEZ BERMUDO, JOAQUIN

ACPP029294

ACPP007229

LACALLE BUENO, CARMEN

1

1UP

Tee 2

 

11,8

MARCOS MARTIN, BERNABE

ACPP028886

ACPP008767

QUILEZ MONREAL, MANUEL

2,1

10I8

Tee 2

 

16

AYATS BUIL, FRANCISCO

ACPP027303

ACPP010225

MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE

(+)0,1

2I1

Tee 3

 

16,7

MAÑE CARULLA, FRANCESC

ACPP027848

ACPP028924

LAORUSI BOUHARAT, ABDELKADER

12

12,8

TAURON CAMPAMA, MANEL

ACPP029142

ACPP028609

CAREDO PUJOL, JOSEP

8,9

5I4

Tee 4

 

17,2

JURADO GIRON, EDUARDO

ACPP029286

ACPP028406

IGLESIAS PEREZ, ENRIQUE

4,5

15,2

AZUAGA MONDEJAR, MANUEL

ACPP029287

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 3 - Dimarts 17 de desembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 3 - Camp: Can Cuyàs

 

EL VALLES B

RES

VS

RES

VILAFORTUNY COSTA DAURADA

0,5

ACPP006477

PINTOR BARBERO, JUAN

1,8

 

Tee 1

6i4

(+)2,7

MASIP SERO, JOSEP JOAN

ACPP016553

5,5

ACPP015550

MARTINEZ FERNANDEZ, EMILIO

2,2

 

Tee 1

5i3

(+)1,1

FEIJOO REBOLLEDO, ANGEL MANUEL

ACPP022018

ACPP024616

VALLBE ANSESA, RAMON

4

 

Tee 2

6i4

(+)1,0

FERNANDEZ LOPEZ, JUAN

ACPP010507

ACPP024267

COROMINAS PONS, JOAN

6,3

 

Tee 2

7i5

0

ROCA ROSICH, JOSEP

ACPP016816

ACPP004568

MARTINEZ RIERA, MIQUEL

4,5

 

Tee 3

3i2

3,8

RECASENS JUANPERE, SALVADOR

ACPP027059

ACPP026628

ESCUDE MATEU, JORGE

5,3

9,4

MARTI MARTINEZ, PRIMITIVA

ACPP027058

ACPP021061

ROSIQUE NICOLAS, JUAN MANUEL

6

as

Tee 4

as

3,2

SANCHEZ IRANZO, JESUS

ACPP028136

ACPP021194

GARCIA WICH, RAFAEL

3,8

10,8

VICO CABRERIZO, JOSE MARIA

ACPP027358

LUMINE GOLF CAMBRILS

RES

VS

RES

MULLIGAN CAN MASCARO

2,5

ACPP028551

MORROS LLAURADO, JORDI

1,9

4i3

Tee 5

 

(+)0,9

CHAO PARADAS, LUIS

ACPP005292

3,5

ACPP013349

BARTOLOME PIÑOL, JORDI

4,4

as

Tee 5

as

2

LEON HUGUET, ANTONIO

ACPP009143

ACPP028557

EIZAGUIRRE LOPEZ DE MUNAIN, JOSE MARIA

10,1

 

Tee 6

3i2

8,8

ZARAGOZA SANCHEZ, EUGENIO

ACPP009604

ACPP016552

ALVAREZ CORDERO, ISABEL

18,2

2i1

Tee 6

 

13,9

SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA

ACPP009142

ACPP028554

VALERO PEÑAS, FRANCISCO

13,6

 

Tee 7

8i7

5,3

PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN

ACPP007301

ACPP025661

VAZQUEZ VIDIELLA, JUAN MARIA

12,1

 

2,1

LOPEZ RUIZ, ANIBAL

ACPP010396

ACPP028556

CADENA GUTIERREZ, JULIO

12,8

 

Tee 8

4i2

2

LIAÑO ROMERO, ROBERTO

ACPP009401

ACPP025663

ARGANY BRU, ROMUALD

14

 

6

MARTINEZ MUÑOZ, JOSE

ACPP016730

Jornada 3 - Dimecres 18 de desembre de 2019 a les 10:30

MANRESA SAVA SENIORS

RES

VS

RES

VOLA BOLA CAN CUYAS

3

ACPP000950

CATALA SALA, JOSEP MARIA

4,1

 

10:30

1up

7,5

RODRIGUEZ SANCHEZ, FRANCISCO

ACPP028470

3

ACPP000119

FREIXA BALLESTEROS, JOAN

4,8

2i1

10:30

 

11,2

MIRALLES FALCO, JOSEP

ACPP010331

ACPP029399

VELASCO OLMEDO, MANUEL

10,2

 

10:40

2i1

11,8

GUTIERREZ TARAFA, ALEJANDRO

ACPP027889

ACPP025098

TRAPE PUJOL, JOSEP

11,5

7i6

10:40

 

12,9

RODRIGO DIAZ, RICARDO

ACPP027928

ACPP028364

PRATS VALLDEPERAS, RAMON

9,5

4i3

10:50

 

12,4

POYATOS SIMON, MARCOS

ACPP025701

ACPP025528

CASAS LLADO, XAVIER

11,7

15,8

RAMONET OLIVER, FCO JAVIER

ACPP027006

ACPP024611

RAGUES MASANA, ANTONIO

15,6

 

11:00

4i3

14,3

MARTINEZ ALLER, NICOLAS

ACPP028487

ACPP029038

COMPANY ESCALADA, ANGEL

8,6

17,5

BLANCHART BLANCH, ALBERT

ACPP028021

 

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC