Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 4ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 39059
18.12.2019

SèniorsResultats al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 4ª prova

Resultats al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Est a la 4ª prova el 18 de desembre a Vallromanes, Tennis Mora i Hcp 1

 

V Intercamps Sènior Matxplay Est 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

TOTAL

1

SANT CEBRIA B

8

6,5

-

5,5

20

2

SEMAR X

4,5

4,5

4,5

6

19,5

3

HCP 1 SEMAR

5,5

8

3,5

2,5

19,5

4

VALLROMANES A

3,5

7

8

-

18,5

5

SANT CEBRIA A

4,5

-

5

6

15,5

6

VALLROMANES C

2,5

3,5

2

3,5

11,5

7

TEIA D

3,5

0

6

2

11,5

8

BADALONA XL

0

1

3

4,5

8,5

9

TROBADORS HCP 1

-

1,5

0

2

3,5

 

 

 

 

 

 

 

 

V Intercamps Sènior Matxplay Est 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

TOTAL

1

SANT CEBRIA D

6

6

4

5

21

2

GUALTA

6

3

4,5

5

18,5

3

SEMAR B

5

5

6

-

16

4

SANT CEBRIA E

5,5

3,5

4

3

16

5

TENNIS MORA B

2,5

2

4,5

5,5

14,5

6

VALLROMANES B

2

4,5

3,5

4

14

7

SEMAR 1

-

5

2

4

11

8

SANT CEBRIA C

3

-

3,5

3

9,5

9

AMICS P&P LA GARRIGA

2

3

-

2,5

7,5

 

 

 

 

 

 

 

 

V Intercamps Sènior Matxplay Est 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

TOTAL

1

LA GARRIGA 22

5,5

-

5,5

4,5

15,5

2

VALLROMANES G2

4

-

3

7,5

14,5

3

BADALONA A

5,5

-

5

4

14,5

4

JUBICEC MONT

2,5

-

6

5

13,5

5

GICODA MORA

4,5

-

5

4

13,5

6

TEIA C

4,5

-

2

3,5

10

7

BADALONA B

3,5

-

2,5

3

9

8

ST CEBRIA GESPA VERDA

2,5

-

3

0,5

6

 

 

V Intercamps Matxplay Sènior Est 2019 - 2020

Jornada 4 - Dimecres 18 de desembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Vallromanes

 

SANT CEBRIA A

AV

RES

VS

RES

AV

TEIA D

6

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

(+)7,4

-

 

Tee 1

1 i 0

-

(+)0,7

MARTIN MARTIN, JOSE LUIS

ACPP015182

2

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

(+)6

-

1 i 0

Tee 1

 

-

2,9

CALVO CALVO, JUAN MIGUEL

ACPP012569

ACPP000164

SWEENEY -, KENNETH JOSEPH

(+)4,8

-

3 i 2

Tee 2

 

-

3,1

SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO

ACPP027213

ACPP000139

MARTI ILLAS, JUAN

(+)4,6

-

 7 i 6

Tee 2

 

-

4,2

RIMOLDI -, CLAUDIO

ACPP012506

ACPP011171

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

(+)4,4

-

 3 i 4

Tee 3

 

-

6,2

DOMENE SANCHEZ, DIDAC

ACPP019123

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

(+)4

-

7 i 6

Tee 3

 

-

7

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

ACPP027212

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

(+)3,5

-

8 i 7

Tee 4

 

-

8,3

GIMENEZ GUZMAN, DANIEL

ACPP013955

ACPP000441

GIMENEZ GARRIDO, MARIO CESAR

(+)2,3

-

 

Tee 4

1 i 0

-

9,7

MAGALLON LECINA, VICENTE

ACPP015103

TROBADORS HCP 1

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR X

2

ACPP015054

ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL

(+)0,8

-

4 i 3

Tee 5

 

-

(+)3,3

GARCIA MARMOL, JOSE

ACPP003601

6

ACPP015055

FLETA NEBOT, PAU

(+)0,1

-

6 i 5

Tee 5

 

-

(+)1,5

DE ALFONSO DE JANER, ERASMO

ACPP007177

ACPP012782

MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO

1,2

-

 

Tee 6

2 i 1

-

(+)0,4

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

ACPP010783

ACPP018961

BASTIDA SALA, JAVIER

3

-

 

Tee 6

2 i 0

-

0,6

JUBANY CLARET, ANTONIO

ACPP024405

ACPP013674

IGUAL MOLINA, ALBERT

3,1

-

 

Tee 7

7 i 6

-

1,8

JURADO SALAS, JOSE

ACPP022103

ACPP016500

MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO

4,5

-

 

Tee 7

3 i 2

-

2,7

PEREZ CANDIA, PACO

ACPP026813

ACPP028050

MARSAL LORENZO, IGNASI

5,3

-

 

Tee 8

2 i 0

-

3,6

ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO

ACPP027092

ACPP012781

ROMERO VIDAL, JUAN RAMON

5,4

-

 

Tee 8

4 i 3

-

7

ZAMBRANO TRAVERIA, JAUME

ACPP004134

SANT CEBRIA B

AV

RES

VS

RES

AV

HCP 1 SEMAR

5,5

ACPP002193

CARVAJAL PEREZ, ANTONIO

(+)4,9

-

1 up

Tee 10

 

-

(+)6,9

MARTINEZ ALONSO, ANTONIO

ACPP012071

2,5

ACPP009945

NIETO ARAGONESES, CARLOS

(+)4,6

-

 

Tee 10

8 i 6

-

(+)4,3

PEREZ SALDAÑA, JOSE

ACPP023358

ACPP008793

LOPEZ FUENTES, JOSE

(+)3,7

-

 

Tee 11

3 i 2

-

(+)3,8

CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER

ACPP000272

ACPP000297

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

(+)2,6

-

4 i 3

Tee 11

 

-

(+)2,1

BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO

ACPP009985

ACPP003437

RUBIO DUQUE, FRANCISCO

(+)2,3

-

2 i 1

Tee 12

 

-

(+)1,4

RAMOS GUTIERREZ, JUAN

ACPP007422

ACPP023713

CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL

(+)0,7

-

2 i 1

Tee 12

 

-

(+)0,2

JOAQUIN IGLESIAS VEGA

ACPP019060

ACPP008189

ALCAZAR GONZALEZ, JUAN

(+)0,1

-

4 i 2

Tee 13

 

-

3,3

ANDRES TERRES SOLER

ACPP020688

ACPP001760

TORRUS ROIG, DAMIA

0,1

-

as

Tee 13

as

-

7,5

EDUARDO JOSE CUEVAS GOMEZ

ACPP027867

BADALONA XL

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES C

4,5

ACPP000201

GIRO CODINA, JORDI

(+)6,1

-

 

Tee 14

7 i 6

-

(+)6,1

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

ACPP006612

3,5

ACPP016215

LLORET BOLDU, TOMAS

(+)3,9

-

 

Tee 14

4 i 2

-

(+)1,7

ARNAU REDON, OLEGARIO

ACPP003718

ACPP009265

MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP

(+)3,5

-

2 i 1

Tee 15

 

-

0,1

VILALTA PAGAN, FRANCESC

ACPP025987

ACPP014854

TORNERO ARRIBA, VICENTE

(+)1,6

-

 

Tee 15

3 i 1

-

5,7

BERNAL PAREJA, ANTONIO

ACPP016835

ACPP024701

GIL ARGEMI, JAUME

(+)1,5

-

2 i 1

Tee 16

 

-

6,3

ANDRES EGEA, MARTA

ACPP025986

ACPP006312

POSILIO HORCAJUELO, JOSE

(+)1,4

-

7 i 6

Tee 16

 

-

8,3

CANUT GALLART, ENRIQUE

ACPP020392

ACPP019004

CONESA MANZANARES, ANTONIO

(+)1,1

-

as

Tee 17

as

-

10,4

ARMENGOL BRASO, JAVIER

ACPP011346

ACPP016994

VELA LEON, FRANCISCO

(+)0,6

-

6 i 5

Tee 17

 

-

11,4

SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN

ACPP013154

 

V Intercamps Matxplay Sènior Est 2019 - 2020

Jornada 4 - Dimecres 18 de desembre de 2019 a les 10:00

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 2 - Camp: Tennis Mora

 

GUALTA

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA E

5

ACPP018222

MIQUEL LLADO, JOSEP

0,6

5

2/0

Tee 1

 

-

(+)1,4

CARRIQUI OSUNA, FELIX

ACPP010232

3

ACPP026473

COMAS PAYET, PERE

1,3

5

4*2

Tee 1

 

-

(+)0,2

PRAT FONT, JOSEP

ACPP023471

ACPP006330

PONT COLL, RAMON

1,7

5

5*4

Tee 2

 

-

0,3

QUERALT RUIZ, JOSE

ACPP004889

ACPP025996

BAÑOS RESA, JORDI

3,1

5

 

Tee 2

2*1

-

0,5

IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS

ACPP013618

ACPP025745

DALMAU CANER, JORDI

3,4

5

 

Tee 3

1*0

-

1,2

ALSINA BERTRAN, ANDRES

ACPP027116

ACPP024798

COMAS PAYET, JORDI

6,5

5,3

4*2

Tee 3

 

-

2

LEON SOCORREGUT, JOAN

ACPP023472

ACPP027258

GARRIDO HERNANDEZ, MANUEL

9

5,3

 

Tee 4

1*0

-

4,9

SARROCA CASTAÑER, ANTONIO

ACPP011160

ACPP025002

MUÑOZ PUNTI, XAVIER

9,1

-

3*2

Tee 4

 

-

9,7

FARRIOLS MASIA, ELISEO

ACPP024447

AMIC P&P LA GARRIGA

AV

RES

VS

RES

AV

TENNIS MORA B

2,5

ACPP002249

LLOVERAS SERRA, MIQUEL

(+)1,5

-

 

Tee 5

3*2

5

0,6

MORCILLO MARTINEZ, RICARDO

ACPP017030

5,5

ACPP011959

BOIX BORRELL, JOSEP

2,1

-

 

Tee 5

3*2

-

1,4

GISPERT MAROT, MANUEL

ACPP008109

ACPP020320

BARJUAN BADELL, JUAN

3,1

-

0

Tee 6

0

-

2,9

ARENAS VILA, JAUME

ACPP007191

ACPP013638

GONZALEZ GRACIA, ENRIC

3,7

-

4*3

Tee 6

 

-

3

GALLEGO CALIX, VICENTE

ACPP004326

ACPP003582

VIÑAS ALMATO, JUAN

5

5

1up

Tee 7

 

-

3,7

HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO

ACPP008561

ACPP027811

RIERA FONTCUBERTA, LLUIS

6,6

-

 

Tee 7

2*1

5

8,6

LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN

ACPP020123

ACPP012959

PUNTI AGUILAR, FERRAN

7,2

-

 

Tee 8

1up

5

9,3

GARCIA FITA, JOAN

ACPP005170

ACPP028840

LAGAR GALAN, RAFAEL

10,4

-

 

Tee 8

1up

5

13

BURGOS NEILA, ALICIA

ACPP008087

Dimecres 18 de desembre de 2019 a les 13:00

SANT CEBRIA C

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA D

3

ACPP021793

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

(+)1

-

 

Tee 1

2*1

-

(+)0,7

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

ACPP001683

5

ACPP009787

RUIZ OCHOA, RAFAEL

(+)0,8

-

7*6

Tee 1

 

5

1,2

TOLEDO TORRES, MARUJA

ACPP000165

ACPP019714

PEÑA MENDEZ, EMILIO

0,6

-

2*1

Tee 2

 

-

1,5

CARRETERO ROGER, JOSEP

ACPP000258

ACPP021953

IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO

1,1

-

3*2

Tee 2

 

5,3,14

6,6

PUIG PUIG, JOSEP

ACPP002103

ACPP014556

PINEDA PINEDA, VICENTE

3,3

-

 

Tee 3

6*5

5,3

7,5

FONTDEGLORIA RIUS, ENRIC

ACPP019151

ACPP007870

POU FIGUERAS, JUAN PABLO

3,8

-

 

Tee 3

2*1

5,3

8,1

PARRA JODAR, DIEGO

ACPP014100

ACPP012757

GONZALEZ ALONSO, MONCHO

8,5

-

 

Tee 4

4*3

-

8,9

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

ACPP004257

ACPP020278

VIVO GRAU, JAUME

11,7

5

 

Tee 4

6*5

-

10,4

SOLE SANJUAN, FRANCESC

ACPP003510

SEMAR 1

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES B

4

ACPP003365

VILLANUEVA MARTINEZ, VICTORIANO

(+)0,6

-

3*2

Tee 5

 

5

1,1

RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO

ACPP002903

4

ACPP021758

TORRALBA GARBI, FRANCISCO

2,8

5

AS

Tee 5

AS

-

1,6

LOZANO GALLARDO, CANDIDO

ACPP019323

ACPP009620

ANDREU PALOMO, JORDI

2,9

-

AS

Tee 6

AS

-

3,6

PINTO PUIG, JOSEP Mª

ACPP027339

ACPP023332

ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO

4,9

-

8*7

Tee 6

 

-

4,6

MARCH SANCHEZ, MIGUEL

ACPP019122

ACPP021589

VALLES COBO, PEDRO

6,5

5

 

Tee 7

5*3

-

5,1

LASIERRA PIÑOL, ANTONIO

ACPP020754

ACPP026634

ESTEVE PLA, LLUIS

7,3

-

7*6

Tee 7

 

5

8,5

CASTILLO MARTIN, ANTONIA

ACPP019121

ACPP003366

MADERUELO CABRERO, EDUARDO

7,5

-

 

Tee 8

3*2

5

9,4

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

ACPP021590

VALLES GONZALEZ, JOSE ANTONIO

15,5

5,3,14

 

Tee 8

4*2

-

10

MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO

ACPP006421

 

V Intercamps Matxplay Sènior Est 2019 - 2020

Jornada 4 - Dimecres 18 de desembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 3 - Camp: Hcp 1

 

JUBICEC MONTSENY

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA B

5

ACPP000839

ALCON LLORET, FERRAN

1,8

-

2 I 1

Tee 1

 

18

3,3

JIMENEZ LLADOS, JACINTO

ACPP027266

3

ACPP004904

ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER

4,8

-

5 I 4

Tee 1

 

-

4,9

COBOS SOLER, ALEJANDRO

ACPP013448

ACPP001975

CORTES GUERRA, NICOLAS

5,5

-

3 I 1

Tee 2

 

-

5,7

MAYNE BELLERA, JOSEP

ACPP024063

ACPP002180

SERRANO SOLER, EUSEBI

6,3

-

 

Tee 2

5 I 4

-

5,8

COMPTE CORNEY, JOAN

ACPP013818

ACPP002161

MARTINEZ MARCO, GREGORIO

7,2

-

3 I 1

Tee 3

 

-

7,7

PIQUER PIÑA, ROBERTO

ACPP012618

ACPP027089

ASENSIO CRESPO, FRANCESC

9,5

-

 

Tee 3

3 I 2

-

9,6

MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE

ACPP019084

ACPP003089

MASSONS PUIG, JOSEP MARIA

9,9

-

4 I 2

Tee 4

 

18,16

13,6

MUÑOZ POLONIO, JOSE

ACPP012832

ACPP003282

BERROZPE COSTA, XAVIER

11

-

 

Tee 4

6 I 5

18,16

14,1

SUAÑA ROJAS, JOAQUIN

ACPP026340

BADALONA A

AV

RES

VS

RES

AV

GICODA MORA

4

ACPP001450

BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO

(+)2,1

-

 

Tee 5

4 I 2

18

(+)0,7

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

4

ACPP001449

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

(+)1,4

-

6 I 5

Tee 5

 

18,16

2,1

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

ACPP000599

ACPP011555

CASTARNADO RUBIO, JOSE

0,5

-

2 I 1

Tee 6

 

18,16

4,6

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP025949

TORRAS PELLEJERO, PERE

1

-

 

Tee 6

4 I 3

18,16

5,1

PIJUAN CAMINAL, TINA

ACPP003500

ACPP002485

LENCINA SOLANAS, JOAQUIN

2,4

-

8 I 7

Tee 7

 

18,16

6,6

LOPEZ VAZQUEZ, JUAN

ACPP008092

ACPP023635

VIDAL SABATA, JOSEP

3,4

-

3 I 2

Tee 7

 

18,16

6,8

KIENZLER -, MICHAEL

ACPP013338

ACPP022342

RODES VERDERA, DAVID

5,3

-

 

Tee 8

3 I 2

18

7,6

DOMENECH FUENTES, MANUEL

ACPP001126

ACPP021970

CORRERO PADILLA, JOSE

5,8

-

 

Tee 8

5 I 4

18,16

9,2

SAMPEDRO COLL, JOSEP

ACPP016056

TEIA C

AV

RES

VS

RES

AV

LA GARRIGA 22

3,5

ACPP023277

PLANS NAVARRO, RAMON

3

-

1 UP

Tee 10

 

-

3

RIBAS SALA, JOSE

ACPP026771

4,5

ACPP006087

MARTINEZ GUZMAN, JORDI

3,3

-

AS

Tee 10

AS

18

6,1

TORRENTS MARIN, JAIME

ACPP026386

ACPP028106

VILA PERARNAU, PERE

4,1

-

 

Tee 11

5 I 4

18,16

7,9

GARCIA CORTES, MARTIN

ACPP026483

ACPP020175

RUIZ FABREGAS, SALVADOR

4,9

-

4 I 3

Tee 11

 

18,16

9,4

OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER

ACPP026456

ACPP002172

PLATERO LOPEZ, MARCIAL

6,8

-

4 I 3

Tee 12

 

18

9,5

AVILES SANCHEZ, BARTOLOME

ACPP023080

ACPP022621

PEREZ DE PACO, JUAN JOSE

11,2

-

 

Tee 12

3 I 2

-

10,3

CANO ALVAREZ, JOSEP M

ACPP029058

ACPP026075

ALMUNI FONT, GREGORI

12,1

-

 

Tee 13

3 I 2

18

14,6

GAY OLIVA, MARTI

ACPP025037

ACPP023439

TERES GRAU, LLUIS

16,8

-

 

Tee 13

5 I 4

-

17,3

MARTINEZ LARA, MIGUEL

ACPP029528

VALLROMANES G2

AV

RES

VS

RES

AV

ST CEBRIA GESPA VERDA

7,5

ACPP004214

GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT

(+)0,5

-

3 i 2

Tee 14

 

18,16,14

5,1

GIL BERNAD, JOSE MARIA JAIME

ACPP001311

0,5

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

(+)0,2

-

3 i 2

Tee 14

 

18,16,14

5,9

FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP

ACPP023631

ACPP024431

ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL

1,5

-

6 i 4

Tee 15

 

18,16,14

7,8

HURTADO LINARES, AURELIO

ACPP022504

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

5,1

-

3 i 2

Tee 15

 

18,16

9,5

ALTAMIRANO OSORIO, FRANCISCO

ACPP021884

ACPP028505

SALVAT PALA, JORDI

8,6

-

3 i 1

Tee 16

 

18

11,3

RAMOS MORENO, SALVADOR

ACPP005578

ACPP004215

CONSTANS LOPEZ, ANTONI

9,4

-

AS

Tee 16

AS

18

12,1

PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO

ACPP019494

ACPP002038

ABADAL PUJOL, JORDI

9,9

-

4 I 3

Tee 17

 

18

12,4

YAGÜE MONFIL, PABLO

ACPP016896

ACPP027420

RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI

11,1

-

4 I 3

Tee 17

 

18

14

FONTANET FEU, ANTONIO

ACPP004572

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC