Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals 2ª prova (EPPA) Millor Jugador de l'Any FCPP 2021 al P&P Badalona

Ets a:  IniciNotíciesRànquing FCPPNotícia id 40347
15.03.2021

Rànquing FCPPInscripcions provisionals 2ª prova (EPPA) Millor Jugador de l'Any FCPP 2021 al P&P Badalona

Inscripcions provisionals a la 2ª prova EPPA Millor Jugador de l'Any FCPP 2021 que es juga al P&P Badalona del 19 al 21 de març. Finalització de les inscripcions dimecres 17 de març
Horaris de sortida aproximats. Dijous 18 de març es publicaran els horaris exactes de joc.

 
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dijous 18/03/21 de 11:50h a 12:54h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR (+)7,2
2 ACPP028589 COOMBER , BARRY (+)6,5
3 ACPP001343 LLORET DALMAU, MARC (+)5,1
4 ACPP001035 SERRANO ESTAPE, OSCAR (+)4,4
5 ACPP001389 PONSDOMENECH CALVET, XAVIER (+)4,2
6 ACPP008120 GIRONES STIERLE, ALBERT (+)3,9
7 ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC (+)3,6
8 ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS (+)3,5
9 ACPP021353 FOSALBA VELA, PABLO (+)3,4
10 ACPP016039 MARTINEZ CENTELLES, OSCAR (+)2,3
11 ACPP008717 LEAL AGUILAR, SALVADOR (+)2,2
12 ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA (+)1,7
13 ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO (+)1,7
14 ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR (+)0,8
15 ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS (+)0,8
16 ACPP028987 BRAMALL , PHILIP MICHAEL (+)0,8
17 ACPP000454 MALLEU LLADO, JOSEP (+)0,7
18 ACPP005264 GELABERT CARANDELL, FRANCK (+)0,4
19 ACPP014872 GARCIA FERNANDEZ, ALFONSO 0,5
20 ACPP014854 TORNERO ARRIBA, VICENTE 0,8
21 ACPP007075 LLAGUNO LOBATO, VALENTIN 1,1
22 ACPP013564 PLANS RIBERA, JUAN 1,4
23 ACPP019067 VILCHEZ MARTINEZ, CESAR 1,5
24 ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE 2
25 ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN 2,1
26 ACPP011106 LORENZO ROMEU, PAULI 4,6
27 ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP 7,9
28 ACPP028571 COOMBER , JANE 7,9
29 ACPP028986 BRAMALL , LUCY SARAH 8,1
30 ACPP029140 CALVO ARIAS, ROBERTO 8,6
31 ACPP024809 BLANCO RUIZ, LUIS 9,2
32 ACPP029124 JACQUES , ROSSI 10,4
33 ACPP028900 PUJOL BAYO, JOSEP 14,6
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dijous 18/03/21 de 14:40h a 15:44h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP002990 ORTI MARES, BERENGUER (+)6,2
2 ACPP010793 RIBAS ALONSO, JOSEP (+)5,1
3 ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE (+)4
4 ACPP019202 ALFONSO AMO, MANUEL (+)3,8
5 ACPP006680 ESPEJO MARTINEZ, YURI (+)3
6 ACPP021419 GAMERO MERINO, JAVIER (+)2,8
7 ACPP014621 MARIN RUIZ, ANGEL (+)2,7
8 ACPP015448 AVILES DE DIEGO, JUANJO (+)2,5
9 ACPP001851 ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR (+)2,4
10 ACPP003854 GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO (+)2,4
11 ACPP023489 LOPEZ LEON, GREGO (+)2,2
12 ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO (+)1,8
13 ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE (+)1,5
14 ACPP023200 LUNA GARCIA, ANTONIO (+)1
15 ACPP000200 GIRO CLARASO, JORDI (+)0,9
16 ACPP018596 ESCUDERO TALTAVULL, ALEJO (+)0,8
17 ACPP013582 NAVAS FERNANDEZ, ANGELS 0,6
18 ACPP023969 LUQUE CANO, ISABEL 1,1
19 ACPP011774 DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS 1,8
20 ACPP027226 VALDES CASTILLON, ALBERT 2
21 ACPP026812 MURIEL INFANTE, ARACELI 3,9
22 ACPP000450 FABRE MARTINEZ, JOAQUIM 4,2
23 ACPP005676 MORA MUÑOZ, DIEGO 4,3
24 ACPP027698 VALDES CASAS, JOSE CARLOS 4,3
25 ACPP003639 SANCHEZ LLOP, GENIS 4,7
26 ACPP019702 CLIMENT GAVALDA, JOSE MARIA 5,3
27 ACPP003118 CANAL FIGUERAS, IMMA 11,3
28 ACPP029702 FUENTE DEL GRANDE, ALEX 12,2
29 ACPP030420 MORENO CLARA, ALBERT 12,4
30 ACPP008824 DALMAU BERINGUES, MARC 13,3
31 ACPP029396 ESPINET TELLO, DANIEL 19,2
32 ACPP029312 GONZALEZ DIAZ, DANIEL 21
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida divendres 19/03/21 de 9:00h a 10:04h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP008751 STUART COLEMAN, DANIEL (+)5,5
2 ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL (+)5,4
3 ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE (+)4,8
4 ACPP021799 NOGUEIRA ANJAUMA, MARC (+)4,5
5 ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER (+)4,2
6 ACPP010791 MARQUES PLA, CARLES (+)3,3
7 ACPP003368 SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO (+)3,1
8 ACPP016325 PUJOL ADELAR, AGUSTI (+)1,4
9 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)1,3
10 ACPP002173 PLATERO SANCHEZ, ALBERT (+)0,9
11 ACPP002989 MARTINEZ CHICO, ANGEL (+)0,5
12 ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO (+)0,3
13 ACPP013014 GUERRERO GONZALEZ, MIGUEL ANGEL (+)0,3
14 ACPP021487 AMAT CASTANY, LLUIS (+)0,2
15 ACPP010225 MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE 0,3
16 ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE 0,3
17 ACPP003127 MARTINEZ CHICO, XAVIER 0,8
18 ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO 1
19 ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL 1,2
20 ACPP015371 DOBLAS PINTO, DAMIAN 1,9
21 ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA 1,9
22 ACPP011822 MENENDEZ BELIO, ALBERTO 4
23 ACPP015881 RUBIO VALDERRAMA, JOHNNY 4,3
24 ACPP008289 HERNANDEZ BRIS, GAIETA 4,6
25 ACPP026320 CARREY PADIAL, XAVIER 4,9
26 ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 5,1
27 ACPP024585 VALLS MULET, JOAQUIN 5,1
28 ACPP002967 ROMERO HOLMES, JUAN MANUEL 5,2
29 ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL 8,6
30 ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI 11,9
31 ACPP018818 BUSQUETS FERNANDEZ, MARIA DEL MAR 14,8
32 ACPP028221 CABRE-VERDIELL PASTOR, ENRIC 15,4
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida divendres 19/03/21 de 11:50h a 12:54h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP003768 FORTUNY ESPAÑA, MARC (+)6,9
2 ACPP005720 SOLE MARZO, DAVID (+)5,6
3 ACPP005235 SERRANO GIL, ENRIC (+)4,6
4 ACPP006919 POLEY GARCIA, CARLOS (+)4,1
5 ACPP021567 DOMINGUEZ DELGADO, JAIME (+)3,5
6 ACPP019398 VILARDELL GRAS, CARLOS (+)3,1
7 ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP (+)2,8
8 ACPP016972 SUREDA SANDONIS, ALBERT (+)2,5
9 ACPP012351 MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI (+)1,4
10 ACPP017110 TORRAS MUNTANE, JAUME (+)1,2
11 ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS (+)0,7
12 ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI 0
13 ACPP025935 LOPEZ SANTO DOMINGO, JORDI 0
14 ACPP020888 MENDOZA MARTINEZ, RAFAEL 0,1
15 ACPP021641 GARCIA MORENO, FEDERICO 0,1
16 ACPP017716 CLARES VILLAITODO, LLUIS 0,2
17 ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE 0,4
18 ACPP015047 GUELL MASMIQUEL, JOSEP 0,8
19 ACPP008213 GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI 1,2
20 ACPP013260 GUERRA FRANQUET, ALBERT 1,7
21 ACPP007594 AGUILERA DELGADO, MANUEL 2,1
22 ACPP020127 VIÑOLAS CROUS, JORDI 2,1
23 ACPP014462 FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA 2,3
24 ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP 2,8
25 ACPP018342 BOADAS BECH DE CAREDA, JOAN 3,5
26 ACPP008128 LLORET DALMAU, ALBERT 3,6
27 ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI 4,3
28 ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME 4,6
29 ACPP024531 BONADA TOR, CARME 13,4
30 ACPP001598 SORRIBAS GRACIA, PAQUITA 17,2
31 ACPP003922 FORGA RAMOS, PILAR 19,7
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida divendres 19/03/21 de 14:40h a 15:44h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP008771 SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL (+)6,5
2 ACPP018557 BALART RUIZ, JOSEP ANTONI (+)5,7
3 ACPP006333 RIERA VALLCORBA, DAVID (+)4,3
4 ACPP009209 ARISA SAEZ, SERGI (+)4
5 ACPP007997 SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO (+)3,8
6 ACPP028019 NOVELLON ARGUELLO, SANTI (+)2,7
7 ACPP004798 PUIG CERETO, VALENTI (+)2,5
8 ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO (+)2,1
9 ACPP013804 BARRERA BASSO, CARLES (+)2,1
10 ACPP026916 ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO (+)2,1
11 ACPP000292 SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS (+)2
12 ACPP005665 ROMAN ALONSO, MANEL (+)1,7
13 ACPP000618 FARRES FALCO, IGNASI (+)1,4
14 ACPP014654 VIAGA CARDENAS, TONY (+)1
15 ACPP001655 CARRETER MARTINEZ, DANIEL (+)0,8
16 ACPP025720 JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO (+)0,7
17 ACPP009195 SIN CIRES, PEDRO (+)0,4
18 ACPP000234 PUNSODA BOU, JOAQUIM 0,1
19 ACPP008978 IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI 0,8
20 ACPP004310 CARRILLO SEGURA, RAUL 1,8
21 ACPP025430 SANCHEZ FERNANDEZ, JORDI 2,3
22 ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO 2,5
23 ACPP022977 SERRAS ROCA, RICARD 2,5
24 ACPP001599 MINGUET SORRIBAS, JOAN POL 2,6
25 ACPP020412 BARCELO LOPEZ, MARIO 5,2
26 ACPP015101 SALES ANDREU, XAVIER 5,9
27 ACPP026043 VIERGE SORIANO, ELISABET 6
28 ACPP000926 GARCIA FERNANDEZ, JOSE MIGUEL 10,8
29 ACPP005170 GARCIA FITA, JOAN 11
30 ACPP028319 GARCIA CORONADO, LIDIA 11,9
31 ACPP029155 ATIENZA MAÑAS, ISAAC 11,9
32 ACPP023705 BLANCHER PACH, JOSEP ORIOL 15
33 ACPP026097 GUERRERO ORTEGA, ROSA MARIA 15
34 ACPP023129 DESOI GUITART, MARGARITA 15,3
35 ACPP027372 RIERA RAMON, ISIDRO 21
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dissabte 20/03/21 de 9:00h a 10:04h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP003699 RAMOS MERINO, RAFAEL (+)7,3
2 ACPP015799 VIDAL SERRAT, JAUME (+)6,3
3 ACPP001727 DIAZ CORTES, DAVID (+)4,8
4 ACPP004929 GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL (+)3,7
5 ACPP017007 VILA CORRAL, RAMON (+)3,5
6 ACPP022051 LLADO VILALLONGA, MIQUEL (+)3,1
7 ACPP018742 LOPEZ LEON, ALBERTO (+)2,8
8 ACPP005826 MORENO COLL, MARTI (+)2,6
9 ACPP016236 BELMONTE SAIN, LLUIS (+)2,5
10 ACPP021038 ALCAZAR PONS, JUAN (+)2,5
11 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA (+)1,6
12 ACPP014332 POMPAS HERNANDEZ, DANIEL (+)1,5
13 ACPP006743 GOMEZ MONTES, JOSE LUIS (+)1,1
14 ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE (+)1
15 ACPP026162 GARCIA RIBERA, LLUIS (+)0,8
16 ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI (+)0,7
17 ACPP017258 RUIZ ESTANY, GLORIA (+)0,6
18 ACPP019204 ROVIRA PASTELLS, LLUIS 0,1
19 ACPP007983 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA 0,4
20 ACPP025345 CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL 0,5
21 ACPP004673 GARCIA CONESA, RAMSES 0,6
22 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 0,6
23 ACPP013809 PRAT CASAS, PERE 0,7
24 ACPP020137 MOLINA MARTINEZ, IVAN 0,9
25 ACPP022004 MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO 0,9
26 ACPP025264 JUAN CARBALLO, JORGE 1,3
27 ACPP001404 TAULATS ORIOL, Mª ANGELS 1,6
28 ACPP006615 MOTA VERGES, MARTA 3,1
29 ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR 3,1
30 ACPP019578 VILA NEBOT, XAVIER 3,4
31 ACPP003599 NAVARRO MONTAGUT, ROGER 3,5
32 ACPP002670 CABALLERO VILANOVA, JOAN CARLES 4,3
33 ACPP023878 MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA 5,8
34 ACPP026096 NISTAL BAROJA, CARLOS 9,5
35 ACPP022759 DE LUNA MORENO, GLORIA 9,7
36 ACPP023138 JULIA JARAMILLO, MARIA 10,3
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dissabte 20/03/21 de 11:50h a 12:54h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP026437 IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP (+)6,7
2 ACPP005376 ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO (+)5,5
3 ACPP010588 NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL (+)5,2
4 ACPP008122 SANZ RAMON, ENRIC (+)4,5
5 ACPP002622 DIAZ CARRERAS, RICARD (+)3,8
6 ACPP026045 VERA GALLEGO, ARTUR (+)3,5
7 ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE (+)3,1
8 ACPP012913 RIUS DUARTE, DANIEL (+)2,8
9 ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC (+)2,1
10 ACPP003489 MARTINEZ BARROSO, ANGEL (+)1,9
11 ACPP015373 TORRES ROSELL, XAVIER LLUIS (+)1,7
12 ACPP026951 GARCIA DUEÑAS, ALEJANDRO (+)1,7
13 ACPP017357 COSTA NOSAS, JORDI (+)1,6
14 ACPP003997 BARNILS GARCIA, XAVIER (+)0,9
15 ACPP000785 ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS (+)0,8
16 ACPP011920 CASQUETE IRIARTE, FERMIN (+)0,7
17 ACPP002118 SERRA CATALAN, ANTONIO (+)0,4
18 ACPP025535 BAQUES PASCUAL, JORGE (+)0,4
19 ACPP001207 JUANIAS CASALS, JORDI 1,1
20 ACPP017682 CASTANY BOU, ESTER 1,1
21 ACPP024431 ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL 1,1
22 ACPP026835 SANCHEZ MUÑOZ, DOLORS 1,7
23 ACPP015883 MARTIN BOFILL, XAVIER 2,5
24 ACPP014144 MARCOS GOMEZ, FELICIANO 2,7
25 ACPP005178 MORENO LEON, ALBERT 3,5
26 ACPP026071 FUSTER CARBO, MARTA 3,6
27 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 4,4
28 ACPP029373 MONTEJANO FERNANDEZ, CESAR 4,6
29 ACPP024215 TORRES PARRA, ANNA 4,8
30 ACPP015885 REBOLLO SANTOS, JOSEP A. 5,5
31 ACPP013784 BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA 8
32 ACPP021829 GARCIA ASTUDILLO, ANGEL 13,9
33 ACPP029728 GOMEZ NAVARRETE, MARCOS 14,1
34 ACPP029620 CONDE BARAHONA, BEGOÑA 15,9
35 ACPP021830 CASASAYAS VILLANUEVA, LAURA 17,6
36 ACPP016386 GARCIA FERNANDEZ, M.ARGELIA 18
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dissabte 20/03/21 de 14:40h a 15:44h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP027042 GIRBAU TANTIÑA, JOEL (+)7,3
2 ACPP000285 PEREZ GELMA, MARC (+)5,5
3 ACPP023662 PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON (+)4,8
4 ACPP024464 MARTINEZ LOPEZ, JUAN CARLOS (+)4,2
5 ACPP006781 MOREU GARCIA, SALVADOR (+)3,3
6 ACPP004337 VILA PLANAGUMA, ENRIC (+)2,9
7 ACPP005553 MOREU GARCIA, ALBERT (+)2,2
8 ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO (+)2,2
9 ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES (+)1,3
10 ACPP023450 VALERA TROYA, DAVID (+)1
11 ACPP006903 GUIJARRO CARMONA, JUAN (+)0,4
12 ACPP007190 MONJONELL TRULLOLS, RICARD (+)0,4
13 ACPP007114 MONJONELL TUSELL, JORDI (+)0,2
14 ACPP026607 LASSAL DAIA, SORAYA (+)0,2
15 ACPP002595 MENDOZA BLASCO, ANDRES 0,3
16 ACPP011504 CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL 0,7
17 ACPP009175 CARBALLO VALLEJO, CONCHI 1,4
18 ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA 1,7
19 ACPP002123 TARRIDA COTTI, SERGI 2
20 ACPP025727 GIMENO GARCIA, MARC 2
21 ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN 3,3
22 ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI 3,5
23 ACPP028451 CANTO PIÑERO, FRAN 3,9
24 ACPP013896 SAMPER CARBO, JAUME 4
25 ACPP002026 SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO 4,2
26 ACPP022429 BUSQUIER MARCO, CARLOS 4,6
27 ACPP029179 ROQUET ORDEIG, JORDI 4,7
28 ACPP028730 TRESCASAS BATALLER, JORDI 5
29 ACPP021195 CAMACHO MALDONADO, BASILIO 7,3
30 ACPP027290 DE LUQUE TORRES, LUIS 8,5
31 ACPP029407 VAZQUEZ HERNANDEZ, ADRIAN 8,6
32 ACPP002299 GINER MIRABET, JACINTO 11,1
33 ACPP030065 CABANAS HOMS, XAVIER 11,2
34 ACPP030063 ARXE BARFULL, RAMON 14,9
35 ACPP009991 GARCIA RIUS, PAU 15
36 ACPP030151 MARTINS RODRIGUEZ, SERGI 18,2
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida diumenge 21/03/21 de 9:00h a 10:04h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP010854 AMOR ROYO, MANUEL (+)7,4
2 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL (+)5,6
3 ACPP021611 TOMAS SOAZ, DANI (+)4,4
4 ACPP001073 PEREZ GELMA, FRANCESC (+)4,1
5 ACPP001021 O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP (+)3,9
6 ACPP015899 PUIG JOU, ERIC (+)3,8
7 ACPP015218 SALAZAR JAEN, ROBERTO (+)3,6
8 ACPP009708 MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS (+)3,4
9 ACPP026673 RODRIGUEZ DURAN, ANGEL (+)3
10 ACPP015444 PETIT GARCIA, EDGAR (+)2,9
11 ACPP001268 TORNER PIÑERO, ALAN (+)1,8
12 ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA (+)0,9
13 ACPP016731 O´CALLAGHAN PASTOR, OSCAR (+)0,9
14 ACPP004835 CRESPO GAGO, JOAN MANEL (+)0,6
15 ACPP007702 MARTIN MOYA, ENRIC 0,2
16 ACPP014250 TOMAS SANCHEZ, PERE MIQUEL 0,5
17 ACPP010822 LLORET ROIG, VICENÇ 1,1
18 ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME 1,3
19 ACPP005549 ALARCON MESTRES, VICENÇ 1,5
20 ACPP008652 FERNANDEZ RUEDA, JUAN JOSE 2,4
21 ACPP010431 LOSADA FERNANDEZ, JOSE LUIS 2,7
22 ACPP024480 LASO SANCHEZ, ANTONIO 2,9
23 ACPP005914 SERRANO GARCIA, RAMON 3,7
24 ACPP014050 LOPEZ ARTIAGA, PEP 3,7
25 ACPP022583 ASENSIO MARTINEZ, ANTONIO 3,8
26 ACPP029007 TEJEO GAVILAN, ANTONIO 4,5
27 ACPP028913 CABRERA ESTEBAN, MARC 5,2
28 ACPP023631 FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP 6
29 ACPP015717 BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC 6,3
30 ACPP028473 GARCIA RODRIGUEZ, ALEXANDRA 9,2
31 ACPP023299 VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA 9,9
32 ACPP006614 MIRO TORRES, JORDI 7,9
33 ACPP023306 ROS QUILES, CARMEN 12,8
34 ACPP029008 IBAÑEZ ARROYO, M.CARMEN 13,2
35 ACPP020484 JIMENEZ ALEGRI, TERESA 14,2
36 ACPP030259 AUMATELL TUBERT, ANNA 21
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida diumenge 21/03/21 de 11:50h a 12:54h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP003496 MORE VIDAL, MARÇAL (+)4
2 ACPP023137 BARCELO ORTEGA, ISRAEL (+)3,7
3 ACPP005713 ARANDA GUZMAN, PEDRO JOSE (+)3,6
4 ACPP022297 GOMEZ MARTA, MARIO (+)3,1
5 ACPP006064 PEÑA ANDALUZ, SERGI (+)3
6 ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO (+)2,8
7 ACPP003187 LOPEZ SANTOS, FCO.JAVIER (+)2,6
8 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)2,3
9 ACPP015744 CABRERA RAYO, JAVIER (+)1,6
10 ACPP001423 CLOTET RIFE, JORDI (+)1,3
11 ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP (+)1,3
12 ACPP010907 PINADERO BADOSA, XEVI (+)1
13 ACPP006917 TARRAGONA MUÑOZ, MIGUEL ANGEL (+)0,5
14 ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL 0,2
15 ACPP020641 GONZALEZ RISCOS, ERNESTO 1,4
16 ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 2,3
17 ACPP004698 LOPEZ SANTOS, MARTA 3,4
18 ACPP020177 SURIÑACH TORRAS, MARC 3,4
19 ACPP004212 PALACIOS SAEZ, BARTOLOME 4,1
20 ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO 4,3
21 ACPP016615 CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE 4,4
22 ACPP016927 VALLESPI SALDAÑA, FRANCISO MANUEL 4,9
23 ACPP009360 SERRANO EZQUERRA, ANTONIA 5,1
24 ACPP016928 LARIO CASABAYO, ANGELS 5,8
25 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 8,3
26 ACPP029853 GALLART RUIVIEJO, ANDREU 8,4
27 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 8,9
28 ACPP007914 CASTELLARNAU URIZ, CARLOS 9
29 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 9,4
30 ACPP023641 BRUGUE PINA, EVA 9,4
31 ACPP004211 GALLARDO CAMUÑEZ, MARI CARMEN 9,7
32 ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 10
33 ACPP030167 SOLER RODRIGUEZ, SANDRA 10
34 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 11,6
35 ACPP006128 HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES 11,8
36 ACPP020150 CARBONELL COMPANY, SANDRA 11,9
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida diumenge 21/03/21 de 14:40h a 15:44h
Inscripcions provisionals fins dilluns 15/03/21
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP023326 ALBIÑANA BRIL, ALEXANDRE (+)6,7
2 ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK (+)6,2
3 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM (+)6
4 ACPP023116 ENCISO MONTOYA, TONI (+)5,2
5 ACPP023317 PIQUE PARROT, OSCAR (+)4,8
6 ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR (+)3
7 ACPP004445 MIER CAMPO, DIEGO (+)1,9
8 ACPP023325 ALBIÑANA BRIL, ROGER (+)1,7
9 ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME (+)1,3
10 ACPP023829 CHECA CASTAÑO, JOSE ANTONIO (+)1,2
11 ACPP019858 BORDERA SALVAT, XAVIER (+)1,1
12 ACPP017770 BERRIO AHUMADA, OMAR (+)0,8
13 ACPP018219 PERAFERRER MORENO, RICARD (+)0,7
14 ACPP018888 AGUAZA SALVADOR, JOAQUIN (+)0,7
15 ACPP019080 FARRES BALLESTE, IGNASI (+)0,3
16 ACPP025533 PRAT GONZALEZ, DANIEL (+)0,2
17 ACPP005984 ANDUJAR RAMOS, MANUEL CARLOS 4
18 ACPP027562 ARTIGAS TOWLE, MARTI 4,3
19 ACPP010792 MARSAL MONGE, IGNASI 4,6
20 ACPP011364 ESTELLA VACAS, ENRIC 6,7
21 ACPP014027 FREIXAS GENE, JOAN JOSEP 6,9
22 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 8,5
23 ACPP014537 CANALES CANALES, JUAN LUIS 8,7
24 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 9
25 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 9,4
26 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 11
27 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 11,3
28 ACPP000600 BALAGUE ORDUÑA, JORDI 11,9
29 ACPP028597 SANTACANA ARIÑO, XAVIER 12,4
30 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 13,1
31 ACPP029626 DEVESA FIGAROLA, MARC 13,1
32 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 13,4
33 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 13,8
34 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 15,3
35 ACPP017118 QUERALT RUIZ, SILVIA 18,6
36 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 20,8

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC