Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida, mides del recorregut i premis de la 2ª prova (EPPA) Millor Jugador de l'Any FCPP 2021

Ets a:  IniciNotíciesRànquing FCPPNotícia id 40351
17.03.2021

Rànquing FCPPHoraris de sortida, mides del recorregut i premis de la 2ª prova (EPPA) Millor Jugador de l'Any FCPP 2021

Horaris de sortida, mides del recorregut i premis de la 2ª prova (EPPA) Millor Jugador de l'Any FCPP 2021 que es juga al P&P Badalona del 18 al 21 de març
Camp: Badalona EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 70 65 58 68 52 66 69 57 73 55 44 72 63 89 51 71 1168
Final green 94 65 78 71 67 77 58 73 78 65 80 64 50 80 71 95 58 76  
Entrada green 76 54 62 60 49 59 46 59 60 50 67 47 38 64 55 83 45 66  


Segons el punt nº 16 del Reglament de la Competició: 
A la 1era prova a cada franja horària s’agruparan per ordre de handicap. A partir de la 2ona prova les sortides s’agruparan en primer lloc per ordre de la classificació general del Millor Jugador de l’Any 2021 en categoria scratch absoluta i en segon lloc per handicap.


Segons Reglament de la competició consultable en aquest enllaç, s'especifiquen a títol orientatiu els premis estipulats amb l'inscripció provisional fins al moment:

Inscripció provisional: 394 jugadors
Quantitat provisional destinada a premis: 332jug x 5€/jug = 1.970€

 

Degradat de Premis per Classificació SCRATCH ABSOLUT
Classificació Percentatge Premis Quantitat Premis
1 14,50% 284,65 €
2  9,50% 187,15 €
3 7,00% 137,90 €
4 5,50% 108,35 €
5 4,00% 78,80 €
6 3,00% 59,10 €
7 2,00% 39,40 €
8 1,50% 29,55 €
9  1,50% 29,55 €
 10  1,50% 29,55 €
Degradat de Premis per Classificació HANDICAP ABSOLUT 
Classificació Percentatge Premis Quantitat Premis
1 7,50% 147,75 €
2 5,25% 103,43 €
3 4,00% 78,80 €
4 3,00% 59,10 €
5 2,00% 39,40 €
6 1,75% 34,48 €
7 1,50% 29,55 €
Degradat de Premis per Classificació SCRATCH SÈNIOR
Classificació Percentatge Premis Quantitat Premis
1 4,48% 88,26 €
2 3,08% 60,68 €
3 2,38% 46,89 €
4 1,68% 33,10 €
5 1,26% 24,82 €
6 1,12% 22,06 €
Degradat de Premis per Classificació HANDICAP SÈNIOR
Classificació Percentatge Premis Quantitat Premis
1 3,50% 68,95 €
2 1,75% 34,48 €
3 1,75% 34,48 €
Degradat de Premis per Classificació SCRATCH FEMENÍ
Classificació Percentatge Premis Quantitat Premis
1 3,00% 59,10 €
Degradat de Premis per Classificació HANDICAP FEMENÍ
Classificació Percentatge Premis Quantitat Premis
1 1,00% 19,70 €

Nota: Quantitats estimades a partir de l'inscripció fins el 17 de març. Es recalcularan les quantitats en funció de la participació real a la prova.

A tots els premis es practicarà la retenció d’IRPF d’obligat compliment. 
 
Els jugadors que no hagin complert 18 anys en el moment de la participació a la prova i obtinguin un premi en metàl·lic, se’ls canviarà aquest premi per un val de compra per una quantitat equivalent.


PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dijous 18/03/21 de 9:00h a 10:04h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP026437 IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP (+)6,7 49 9:00h
2 ACPP002990 ORTI MARES, BERENGUER (+)6,2 49
3 ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL (+)5,4 49
4 ACPP010791 MARQUES PLA, CARLES (+)3,3 46
5 ACPP001389 PONSDOMENECH CALVET, XAVIER (+)4,2 41 9:08h
6 ACPP004371 NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER (+)1 41
7 ACPP021799 NOGUEIRA ANJAUMA, MARC (+)4,5 38
8 ACPP019067 VILCHEZ MARTINEZ, CESAR 1,5 38
9 ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO (+)0,3 32 9:16h
10 ACPP005376 ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO (+)5,5 31
11 ACPP015373 TORRES ROSELL, XAVIER LLUIS (+)1,7 30
12 ACPP029407 VAZQUEZ HERNANDEZ, ADRIAN 8,6 29
13 ACPP009195 SIN CIRES, PEDRO (+)0,4 28 9:24h
14 ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN 2,1 26
15 ACPP023137 BARCELO ORTEGA, ISRAEL (+)3,7 25
16 ACPP013564 PLANS RIBERA, JUAN 1,4 25
17 ACPP005676 MORA MUÑOZ, DIEGO 4,3 25 9:32h
18 ACPP024809 BLANCO RUIZ, LUIS 9,2 25
19 ACPP014462 FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA 2,3 22
20 ACPP003639 SANCHEZ LLOP, GENIS 4,7 20
21 ACPP015371 DOBLAS PINTO, DAMIAN 1,9 17 9:40h
22 ACPP005119 HERNANDEZ CALERO, FERNANDO 1,9 0
23 ACPP029620 CONDE BARAHONA, BEGOÑA 15,9 0
24 ACPP011106 LORENZO ROMEU, PAULI 4,6 - 9:48h
25 ACPP030438 DE LA ROSA TORICES, ALEJANDRO 0 -
26 ACPP018888 AGUAZA SALVADOR, JOAQUIN (+)0,7 -
27 ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO (+)1,7 - 9:56h
28 ACPP001035 SERRANO ESTAPE, OSCAR (+)4,4 -
29 ACPP003768 FORTUNY ESPAÑA, MARC (+)6,9 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dijous 18/03/21 de 11:50h a 12:54h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP001343 LLORET DALMAU, MARC (+)5,1 56 11:50h
2 ACPP028589 COOMBER , BARRY (+)6,5 49
3 ACPP008120 GIRONES STIERLE, ALBERT (+)3,9 49
4 ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR (+)7,2 46
5 ACPP008771 SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL (+)6,5 46 11:58h
6 ACPP006919 POLEY GARCIA, CARLOS (+)4,1 44
7 ACPP014872 GARCIA FERNANDEZ, ALFONSO 0,5 44
8 ACPP000164 SWEENEY -, KENNETH JOSEPH (+)5,3 41
9 ACPP021353 FOSALBA VELA, PABLO (+)3,4 41 12:06h
10 ACPP001168 VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª (+)3,8 38
11 ACPP005264 GELABERT CARANDELL, FRANCK (+)0,4 38
12 ACPP005720 SOLE MARZO, DAVID (+)5,6 34
13 ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS (+)3,5 34 12:14h
14 ACPP017770 BERRIO AHUMADA, OMAR (+)0,8 34
15 ACPP028987 BRAMALL , PHILIP MICHAEL (+)0,8 34
16 ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE 2 34
17 ACPP016039 MARTINEZ CENTELLES, OSCAR (+)2,3 32 12:22h
18 ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR (+)0,8 32
19 ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA (+)1,7 31
20 ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC (+)3,6 30
21 ACPP007075 LLAGUNO LOBATO, VALENTIN 1,1 29 12:30h
22 ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI 3,7 27
23 ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP 7,9 26
24 ACPP028900 PUJOL BAYO, JOSEP 14,6 26
25 ACPP008717 LEAL AGUILAR, SALVADOR (+)2,2 24 12:38h
26 ACPP028571 COOMBER , JANE 7,9 24
27 ACPP002299 GINER MIRABET, JACINTO 11,1 -
28 ACPP029124 JACQUES , ROSSI 10,4 -
29 ACPP027290 DE LUQUE TORRES, LUIS 8,5 - 12:46h
30 ACPP013260 GUERRA FRANQUET, ALBERT 1,7 -
31 ACPP009175 CARBALLO VALLEJO, CONCHI 1,4 -
32 ACPP014854 TORNERO ARRIBA, VICENTE 0,8 -
33 ACPP000454 MALLEU LLADO, JOSEP (+)0,7 - 12:54h
34 ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS (+)0,8 -
35 ACPP007997 SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO (+)3,8 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dijous 18/03/21 de 14:40h a 15:44h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO (+)1,8 49 14:40h
2 ACPP000200 GIRO CLARASO, JORDI (+)0,9 49
3 ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE (+)4 46
4 ACPP019202 ALFONSO AMO, MANUEL (+)3,8 46
5 ACPP014621 MARIN RUIZ, ANGEL (+)2,7 46 14:48h
6 ACPP003854 GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO (+)2,4 41
7 ACPP010793 RIBAS ALONSO, JOSEP (+)5,1 38
8 ACPP001851 ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR (+)2,4 38
9 ACPP023489 LOPEZ LEON, GREGO (+)2,2 34 14:56h
10 ACPP000450 FABRE MARTINEZ, JOAQUIM 4,2 32
11 ACPP006333 RIERA VALLCORBA, DAVID (+)4,3 31
12 ACPP023200 LUNA GARCIA, ANTONIO (+)1 31
13 ACPP013582 NAVAS FERNANDEZ, ANGELS 0,6 30 15:04h
14 ACPP026812 MURIEL INFANTE, ARACELI 3,9 30
15 ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE (+)1,5 29
16 ACPP030420 MORENO CLARA, ALBERT 12,4 29
17 ACPP008824 DALMAU BERINGUES, MARC 13,3 29 15:12h
18 ACPP027698 VALDES CASAS, JOSE CARLOS 4,3 27
19 ACPP029702 FUENTE DEL GRANDE, ALEX 12,2 26
20 ACPP023969 LUQUE CANO, ISABEL 1,1 19
21 ACPP001599 MINGUET SORRIBAS, JOAN POL 2,6 19 15:20h
22 ACPP015448 AVILES DE DIEGO, JUANJO (+)2,5 0
23 ACPP029312 GONZALEZ DIAZ, DANIEL 21 0
24 ACPP029396 ESPINET TELLO, DANIEL 19,2 - 15:28h
25 ACPP003118 CANAL FIGUERAS, IMMA 11,3 -
26 ACPP019702 CLIMENT GAVALDA, JOSE MARIA 5,3 -
27 ACPP011774 DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS 1,8 -
28 ACPP018596 ESCUDERO TALTAVULL, ALEJO (+)0,8 - 15:36h
29 ACPP021419 GAMERO MERINO, JAVIER (+)2,8 -
30 ACPP006680 ESPEJO MARTINEZ, YURI (+)3 -
31 ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO (+)3,7 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida divendres 19/03/21 de 9:00h a 10:04h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA 1,9 46 9:00h
2 ACPP008751 STUART COLEMAN, DANIEL (+)5,5 44
3 ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER (+)4,2 44
4 ACPP016325 PUJOL ADELAR, AGUSTI (+)1,4 36
5 ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE (+)4,8 34 9:08h
6 ACPP002989 MARTINEZ CHICO, ANGEL (+)0,5 34
7 ACPP021487 AMAT CASTANY, LLUIS (+)0,2 32
8 ACPP013014 GUERRERO GONZALEZ, MIGUEL ANGEL (+)0,3 31
9 ACPP015881 RUBIO VALDERRAMA, JOHNNY 4,3 31 9:16h
10 ACPP008289 HERNANDEZ BRIS, GAIETA 4,6 31
11 ACPP002173 PLATERO SANCHEZ, ALBERT (+)0,9 30
12 ACPP024585 VALLS MULET, JOAQUIN 5,1 28
13 ACPP003127 MARTINEZ CHICO, XAVIER 0,8 27 9:24h
14 ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO 1 22
15 ACPP018818 BUSQUETS FERNANDEZ, MARIA DEL MAR 14,8 18
16 ACPP028221 CABRE-VERDIELL PASTOR, ENRIC 15,4 13
17 ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL 8,6 9 9:32h
18 ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI 11,9 -
19 ACPP014147 PLANTON VILCHES, CELIA 5,4 -
20 ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 5,1 -
21 ACPP026320 CARREY PADIAL, XAVIER 4,9 - 9:40h
22 ACPP011822 MENENDEZ BELIO, ALBERTO 4 -
23 ACPP014148 MARTINEZ ROSSELL, ENRIC 3,6 -
24 ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL 1,2 -
25 ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE 0,3 - 9:48h
26 ACPP010225 MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE 0,3 -
27 ACPP014057 PORTA FARRAN, MIQUEL (+)3,7 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida divendres 19/03/21 de 11:50h a 12:54h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP010588 NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL (+)5,2 44 11:50h
2 ACPP005235 SERRANO GIL, ENRIC (+)4,6 44
3 ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI 0 44
4 ACPP012096 CORRAL PRIETO, RAMON (+)1,2 41
5 ACPP021567 DOMINGUEZ DELGADO, JAIME (+)3,5 36 11:58h
6 ACPP025219 BERTRAN VISIEDO, JOAN (+)2,8 36
7 ACPP021641 GARCIA MORENO, FEDERICO 0,1 36
8 ACPP016972 SUREDA SANDONIS, ALBERT (+)2,5 34
9 ACPP020888 MENDOZA MARTINEZ, RAFAEL 0,1 34 12:06h
10 ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON (+)2,1 32
11 ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP (+)2,8 31
12 ACPP020127 VIÑOLAS CROUS, JORDI 2,1 31
13 ACPP015047 GUELL MASMIQUEL, JOSEP 0,8 30 12:14h
14 ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE 0,4 29
15 ACPP007594 AGUILERA DELGADO, MANUEL 2,1 29
16 ACPP018342 BOADAS BECH DE CAREDA, JOAN 3,5 29
17 ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS (+)0,7 28 12:22h
18 ACPP017716 CLARES VILLAITODO, LLUIS 0,2 28
19 ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI 4,3 26
20 ACPP028019 NOVELLON ARGUELLO, SANTI (+)2,7 25
21 ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME 4,6 24 12:30h
22 ACPP017110 TORRAS MUNTANE, JAUME (+)1,2 22
23 ACPP001716 BOQUE ROCA., ALBERT 4,7 22
24 ACPP029596 GOMEZ PRIETO, OVIDIO 20,9 - 12:38h
25 ACPP003922 FORGA RAMOS, PILAR 19,7 -
26 ACPP001598 SORRIBAS GRACIA, PAQUITA 17,2 -
27 ACPP024531 BONADA TOR, CARME 13,4 -
28 ACPP025534 SOTOCA CASAS, ANTONIO 4,6 - 12:46h
29 ACPP008128 LLORET DALMAU, ALBERT 3,6 -
30 ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP 2,8 -
31 ACPP008213 GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI 1,2 -
32 ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL 0,2 - 12:54
33 ACPP025935 LOPEZ SANTO DOMINGO, JORDI 0 -
34 ACPP000984 LOPEZ RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO (+)1,5 -
35 ACPP019398 VILARDELL GRAS, CARLOS (+)3,1 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida divendres 19/03/21 de 14:40h a 15:44h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP000234 PUNSODA BOU, JOAQUIM 0,1 44 14:40h
2 ACPP014654 VIAGA CARDENAS, TONY (+)1 36
3 ACPP004798 PUIG CERETO, VALENTI (+)2,5 34
4 ACPP022977 SERRAS ROCA, RICARD 2,5 30
5 ACPP005665 ROMAN ALONSO, MANEL (+)1,7 29 14:48h
6 ACPP004310 CARRILLO SEGURA, RAUL 1,8 29
7 ACPP026155 MONTON ALFARO, ANTONIO 5 29
8 ACPP013804 BARRERA BASSO, CARLES (+)2,1 28
9 ACPP001655 CARRETER MARTINEZ, DANIEL (+)0,8 27 14:56h
10 ACPP010417 FERRERA ROS, ALEX 2,8 26
11 ACPP028319 GARCIA CORONADO, LIDIA 11,9 26
12 ACPP000926 GARCIA FERNANDEZ, JOSE MIGUEL 10,8 24
13 ACPP023705 BLANCHER PACH, JOSEP ORIOL 15 19 15:04h
14 ACPP026097 GUERRERO ORTEGA, ROSA MARIA 15 15
15 ACPP015101 SALES ANDREU, XAVIER 5,9 14
16 ACPP027372 RIERA RAMON, ISIDRO 21 - 15:12h
17 ACPP023129 DESOI GUITART, MARGARITA 15,3 -
19 ACPP029155 ATIENZA MAÑAS, ISAAC 11,9 -
20 ACPP005170 GARCIA FITA, JOAN 11 - 15:20h
21 ACPP026043 VIERGE SORIANO, ELISABET 6 -
22 ACPP020412 BARCELO LOPEZ, MARIO 5,2 -
23 ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO 2,5 - 15:28h
24 ACPP025430 SANCHEZ FERNANDEZ, JORDI 2,3 -
25 ACPP025720 JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO (+)0,7 -
26 ACPP000618 FARRES FALCO, IGNASI (+)1,4 -
27 ACPP000292 SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS (+)2 - 15:36h
28 ACPP026916 ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO (+)2,1 -
29 ACPP025388 TOMAS RUBIO, CARLOS (+)2,7 -
30 ACPP018557 BALART RUIZ, JOSEP ANTONI (+)5,7 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dissabte 20/03/21 de 9:00h a 10:04h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP015799 VIDAL SERRAT, JAUME (+)6,3 54 9:00h
2 ACPP003699 RAMOS MERINO, RAFAEL (+)7,3 49
3 ACPP018742 LOPEZ LEON, ALBERTO (+)2,8 41
4 ACPP005826 MORENO COLL, MARTI (+)2,6 41
5 ACPP025264 JUAN CARBALLO, JORGE 1,3 41 9:08h
6 ACPP021038 ALCAZAR PONS, JUAN (+)2,5 38
7 ACPP019204 ROVIRA PASTELLS, LLUIS 0,1 38
8 ACPP001727 DIAZ CORTES, DAVID (+)4,8 36
9 ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI (+)0,7 34 9:16h
10 ACPP017258 RUIZ ESTANY, GLORIA (+)0,6 34
11 ACPP004929 GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL (+)3,7 32
12 ACPP022051 LLADO VILALLONGA, MIQUEL (+)3,1 31
13 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA (+)1,6 30 9:24h
14 ACPP025345 CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL 0,5 30
15 ACPP017682 CASTANY BOU, ESTER 1,1 30
16 ACPP001404 TAULATS ORIOL, Mª ANGELS 1,6 27
17 ACPP017007 VILA CORRAL, RAMON (+)3,5 26 9:32h
18 ACPP016236 BELMONTE SAIN, LLUIS (+)2,5 26
19 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 0,6 26
20 ACPP020137 MOLINA MARTINEZ, IVAN 0,9 26
21 ACPP022004 MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO 0,9 26 9:40h
22 ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE (+)1 25
23 ACPP026162 GARCIA RIBERA, LLUIS (+)0,8 24
24 ACPP013809 PRAT CASAS, PERE 0,7 24
25 ACPP006615 MOTA VERGES, MARTA 3,1 23 9:48h
26 ACPP011957 BOIX LLOPIS, ALBERT (+)2,3 23
27 ACPP017357 COSTA NOSAS, JORDI (+)1,6 19
28 ACPP023878 MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA 5,8 19
29 ACPP026096 NISTAL BAROJA, CARLOS 9,5 19 9:56h
30 ACPP023138 JULIA JARAMILLO, MARIA 10,3 11
31 ACPP022759 DE LUNA MORENO, GLORIA 9,7 10
32 ACPP019578 VILA NEBOT, XAVIER 3,4 8
33 ACPP002670 CABALLERO VILANOVA, JOAN CARLES 4,3 - 10:04h
34 ACPP022583 ASENSIO MARTINEZ, ANTONIO 3,8 -
35 ACPP007983 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA 0,4 -
36 ACPP014332 POMPAS HERNANDEZ, DANIEL (+)1,5 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dissabte 20/03/21 de 11:50h a 12:54h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP002622 DIAZ CARRERAS, RICARD (+)3,8 41 11:50h
2 ACPP022297 GOMEZ MARTA, MARIO (+)3,1 41
3 ACPP003997 BARNILS GARCIA, XAVIER (+)0,9 38
4 ACPP002118 SERRA CATALAN, ANTONIO (+)0,4 38
5 ACPP024464 MARTINEZ LOPEZ, JUAN CARLOS (+)4,2 36 11:58h
6 ACPP009209 ARISA SAEZ, SERGI (+)4 32
7 ACPP007147 MARTINEZ PADILLA, JUAN (+)3,2 32
8 ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE (+)3,1 32
9 ACPP024431 ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL 1,1 31 12:06h
10 ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI 2,7 31
11 ACPP029373 MONTEJANO FERNANDEZ, CESAR 4,6 30
12 ACPP008122 SANZ RAMON, ENRIC (+)4,5 29
13 ACPP005178 MORENO LEON, ALBERT 3,5 29 12:14h
14 ACPP011920 CASQUETE IRIARTE, FERMIN (+)0,7 28
15 ACPP025535 BAQUES PASCUAL, JORGE (+)0,4 27
16 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 4,4 26
17 ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC (+)2,1 25 12:22h
18 ACPP026835 SANCHEZ MUÑOZ, DOLORS 1,7 25
19 ACPP026071 FUSTER CARBO, MARTA 3,6 25
20 ACPP015883 MARTIN BOFILL, XAVIER 2,5 24
21 ACPP013784 BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA 8 22 12:30h
22 ACPP016386 GARCIA FERNANDEZ, M.ARGELIA 18 21
23 ACPP015885 REBOLLO SANTOS, JOSEP A. 5,5 20
24 ACPP027650 GABALDON GRANADO, FRANCISCO JAVIER 11,8 19
25 ACPP021830 CASASAYAS VILLANUEVA, LAURA 17,6 - 12:38h
26 ACPP029728 GOMEZ NAVARRETE, MARCOS 14,1 -
27 ACPP021829 GARCIA ASTUDILLO, ANGEL 13,9 -
28 ACPP015552 RODRIGUEZ PEREZ, JUDIT 3,1 - 12:46h
29 ACPP014642 ABAD MENDEZ, JAVIER (+)1,5 -
30 ACPP026951 GARCIA DUEÑAS, ALEJANDRO (+)1,7 -
31 ACPP003489 MARTINEZ BARROSO, ANGEL (+)1,9 - 12:54h
32 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)2,3 -
33 ACPP012913 RIUS DUARTE, DANIEL (+)2,8 -
34 ACPP026045 VERA GALLEGO, ARTUR (+)3,5 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida dissabte 20/03/21 de 14:40h a 15:44h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP027042 GIRBAU TANTIÑA, JOEL (+)7,3 65 14:40h
2 ACPP023662 PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON (+)4,8 49
3 ACPP026607 LASSAL DAIA, SORAYA (+)0,2 46
4 ACPP004337 VILA PLANAGUMA, ENRIC (+)2,9 44
5 ACPP002595 MENDOZA BLASCO, ANDRES 0,3 36 14:48h
6 ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA 1,7 36
7 ACPP006781 MOREU GARCIA, SALVADOR (+)3,3 32
8 ACPP002123 TARRIDA COTTI, SERGI 2 32
9 ACPP027226 VALDES CASTILLON, ALBERT 2 32 14:56h
10 ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN 3,3 30
11 ACPP011504 CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL 0,7 29
12 ACPP025727 GIMENO GARCIA, MARC 2 29
13 ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES (+)1,3 28 15:04h
14 ACPP022429 BUSQUIER MARCO, CARLOS 4,6 28
15 ACPP013896 SAMPER CARBO, JAUME 4 27
16 ACPP028730 TRESCASAS BATALLER, JORDI 5 25
17 ACPP021195 CAMACHO MALDONADO, BASILIO 7,3 21 15:12h
18 ACPP028451 CANTO PIÑERO, FRAN 3,9 19
19 ACPP029179 ROQUET ORDEIG, JORDI 4,7 18
20 ACPP030065 CABANAS HOMS, XAVIER 11,2 17
21 ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI 3,5 13 15:20h
22 ACPP030151 MARTINS RODRIGUEZ, SERGI 18,2 -
23 ACPP009991 GARCIA RIUS, PAU 15 -
24 ACPP030063 ARXE BARFULL, RAMON 14,9 -
25 ACPP002026 SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO 4,2 - 15:28h
26 ACPP007114 MONJONELL TUSELL, JORDI (+)0,2 -
27 ACPP007190 MONJONELL TRULLOLS, RICARD (+)0,4 -
28 ACPP006903 GUIJARRO CARMONA, JUAN (+)0,4 -
29 ACPP023450 VALERA TROYA, DAVID (+)1 - 15:44h
30 ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO (+)2,2 -
31 ACPP005553 MOREU GARCIA, ALBERT (+)2,2 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida diumenge 21/03/21 de 9:00h a 10:04h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP010854 AMOR ROYO, MANUEL (+)7,4 44 9:00h
2 ACPP015899 PUIG JOU, ERIC (+)3,8 41
3 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL (+)5,6 38
4 ACPP026673 RODRIGUEZ DURAN, ANGEL (+)3 38
5 ACPP003496 MORE VIDAL, MARÇAL (+)4 36 9:08h
6 ACPP016731 O´CALLAGHAN PASTOR, OSCAR (+)0,9 36
7 ACPP004835 CRESPO GAGO, JOAN MANEL (+)0,6 34
8 ACPP005549 ALARCON MESTRES, VICENÇ 1,5 31
9 ACPP021459 HUERTA HERRERA, JUAN MANUEL 3,5 30 9:16h
10 ACPP015444 PETIT GARCIA, EDGAR (+)2,9 28
11 ACPP003833 RECASENS COMES, ANTONI (+)0,6 28
12 ACPP005914 SERRANO GARCIA, RAMON 3,7 28
13 ACPP001021 O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP (+)3,9 27 9:24h
14 ACPP010792 MARSAL MONGE, IGNASI 4,6 26
15 ACPP001268 TORNER PIÑERO, ALAN (+)1,8 25
16 ACPP014050 LOPEZ ARTIAGA, PEP 3,7 24
17 ACPP014250 TOMAS SANCHEZ, PERE MIQUEL 0,5 23 9:32h
18 ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME 1,3 19
19 ACPP006614 MIRO TORRES, JORDI 7,9 18
20 ACPP023299 VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA 9,9 18
21 ACPP023631 FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP 6 17 9:40h
22 ACPP023306 ROS QUILES, CARMEN 12,8 13
23 ACPP015717 BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC 6,3 12
24 ACPP029008 IBAÑEZ ARROYO, M.CARMEN 13,2 7
25 ACPP029007 TEJEO GAVILAN, ANTONIO 4,5 4 9:48h
26 ACPP028473 GARCIA RODRIGUEZ, ALEXANDRA 9,2 -
27 ACPP028913 CABRERA ESTEBAN, MARC 5,2 -
28 ACPP024480 LASO SANCHEZ, ANTONIO 2,9 -
29 ACPP010431 LOSADA FERNANDEZ, JOSE LUIS 2,7 - 9:56h
30 ACPP010822 LLORET ROIG, VICENÇ 1,1 -
31 ACPP007702 MARTIN MOYA, ENRIC 0,2 -
32 ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA (+)0,9 -
33 ACPP006743 GOMEZ MONTES, JOSE LUIS (+)1,1 - 10:04h
34 ACPP009708 MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS (+)3,4 -
35 ACPP015218 SALAZAR JAEN, ROBERTO (+)3,6 -
36 ACPP021611 TOMAS SOAZ, DANI (+)4,4 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida diumenge 21/03/21 de 11:50h a 12:54h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP006917 TARRAGONA MUÑOZ, MIGUEL ANGEL (+)0,5 44 11:50h
2 ACPP003187 LOPEZ SANTOS, FCO.JAVIER (+)2,6 36
3 ACPP010907 PINADERO BADOSA, XEVI (+)1 36
4 ACPP025533 PRAT GONZALEZ, DANIEL (+)0,2 36
5 ACPP001423 CLOTET RIFE, JORDI (+)1,3 34 11:58h
6 ACPP005713 ARANDA GUZMAN, PEDRO JOSE (+)3,6 30
7 ACPP020641 GONZALEZ RISCOS, ERNESTO 1,4 30
8 ACPP029853 GALLART RUIVIEJO, ANDREU 8,4 30
9 ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP (+)1,3 25 12:06h
10 ACPP030167 SOLER RODRIGUEZ, SANDRA 10 24
11 ACPP008098 BLASCO ESTRADA, ELNA 13,5 24
12 ACPP020177 SURIÑACH TORRAS, MARC 3,4 22
13 ACPP009360 SERRANO EZQUERRA, ANTONIA 5,1 15 12:14h
14 ACPP020150 CARBONELL COMPANY, SANDRA 11,9 13
15 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 8,9 12
16 ACPP004698 LOPEZ SANTOS, MARTA 3,4 11
17 ACPP006128 HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES 11,8 10 12:22h
18 ACPP007914 CASTELLARNAU URIZ, CARLOS 9 8
19 ACPP030024 MUÑOZ GIL, IVAN 18,8 8
20 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 11,6 -
21 ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 10 - 12:30h
22 ACPP004211 GALLARDO CAMUÑEZ, MARI CARMEN 9,7 -
23 ACPP023641 BRUGUE PINA, EVA 9,4 -
24 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 9,4 -
25 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 8,3 - 12:38h
26 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 7,2 -
27 ACPP016928 LARIO CASABAYO, ANGELS 5,8 -
28 ACPP016927 VALLESPI SALDAÑA, FRANCISO MANUEL 4,9 -
29 ACPP016615 CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE 4,4 - 12:46h
30 ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO 4,3 -
31 ACPP004212 PALACIOS SAEZ, BARTOLOME 4,1 -
32 ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 2,3 -
33 ACPP009198 ROBLEDO LOZANO, ALFREDO 1,8 - 12:54h
34 ACPP015744 CABRERA RAYO, JAVIER (+)1,6 -
35 ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO (+)2,8 -
36 ACPP006064 PEÑA ANDALUZ, SERGI (+)3 -
PITCH & PUTT BADALONA
2ª Prova Millor Jugador de l'Any (Tram EPPA) - Individual Medalplay
Horari de sortida diumenge 21/03/21 de 14:40h a 15:44h
NUM ASSOCIAT NOM HCP ACUM HORARI DE SORTIDA
1 ACPP023326 ALBIÑANA BRIL, ALEXANDRE (+)6,7 52 14:40h
2 ACPP023325 ALBIÑANA BRIL, ROGER (+)1,7 38
3 ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK (+)6,2 34
4 ACPP018219 PERAFERRER MORENO, RICARD (+)0,7 30
5 ACPP019080 FARRES BALLESTE, IGNASI (+)0,3 30 14:48h
6 ACPP027562 ARTIGAS TOWLE, MARTI 4,3 30
7 ACPP029626 DEVESA FIGAROLA, MARC 13,1 30
8 ACPP005984 ANDUJAR RAMOS, MANUEL CARLOS 4 27
9 ACPP008978 IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI 0,8 26 14:56h
10 ACPP019858 BORDERA SALVAT, XAVIER (+)1,1 24
11 ACPP014537 CANALES CANALES, JUAN LUIS 8,7 19
12 ACPP023317 PIQUE PARROT, OSCAR (+)4,8 17
13 ACPP017118 QUERALT RUIZ, SILVIA 18,6 17 15:04h
14 ACPP000600 BALAGUE ORDUÑA, JORDI 11,9 16
15 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 20,8 -
16 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 15,3 - 15:12h
17 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 13,8 -
18 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 13,4 -
19 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 13,1 -
20 ACPP028597 SANTACANA ARIÑO, XAVIER 12,4 - 15:20h
21 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 11,3 -
22 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 11 -
23 ACPP029041 GANNON GERAGHTY, KIERAN 10,3 -
24 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 9,4 - 15:28h
25 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 9 -
26 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 8,5 -
27 ACPP014027 FREIXAS GENE, JOAN JOSEP 6,9 -
28 ACPP011364 ESTELLA VACAS, ENRIC 6,7 - 15:36h
29 ACPP014144 MARCOS GOMEZ, FELICIANO 2,7 -
30 ACPP023829 CHECA CASTAÑO, JOSE ANTONIO (+)1,2 -
31 ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME (+)1,3 -
32 ACPP004445 MIER CAMPO, DIEGO (+)1,9 - 15:44h
33 ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR (+)3 -
33 ACPP023116 ENCISO MONTOYA, TONI (+)5,2 -
34 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM (+)6 -
Comitè de Competició:
Tono Marés (Badalona)
Alan Torner (àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC