Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Classificació juvenils 1ª prova rànquing competició zona est

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 17942
18.03.2012

JuvenilsClassificació juvenils 1ª prova rànquing competició zona est

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts
1 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 37 SENSE EQUIP 37
1 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 37 CASTELLO JUVENIL 37
3 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 36 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36
3 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 36 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36
5 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 35 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35
6 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 34 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34
7 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 33 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33
7 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 33 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33
9 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 32 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32
9 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 32 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32
9 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 32 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32
12 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 31 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31
12 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 31 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31
12 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 31 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31
12 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 31 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31
12 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 31 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31
12 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 31 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31
18 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 30 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30
18 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 30 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30
18 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 30 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30
21 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29
21 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 29 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29
21 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 29 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29
21 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 29 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29
21 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 29 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29
26 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 28 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28
26 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 28 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28
26 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 28 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28
26 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 28 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28
26 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 28 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28
26 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 28 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28
32 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 27 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27
32 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27
34 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 26 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26
35 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 25 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25
35 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 25 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25
37 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 24 SENSE EQUIP 24
37 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 24 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24
37 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 24 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24
37 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 24 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24
37 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 24 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24
42 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 23 SENSE EQUIP 23
42 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 23 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23
42 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 23 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23
45 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 22 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22
45 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 22 SENSE EQUIP 22
45 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 22 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22
48 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 21 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21
48 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 21 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21
50 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 20 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20
50 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 20 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20
52 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 19 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19
52 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 19 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19
52 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 19 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19
55 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 18 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18
55 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 18 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18
55 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 18 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18
55 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 18 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18
59 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 17 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17
59 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 17 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17
59 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 17 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17
59 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 17 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17
59 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 17 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17
64 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 16 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16
64 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 16 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16
64 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 16 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16
67 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 15 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15
67 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 15 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15
67 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15
70 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14
70 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 14 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14
70 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 14 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14
70 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14
70 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 14 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14
70 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 14 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14
70 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 14 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14
77 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 13 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13
77 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 13 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13
77 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 13 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13
80 ACPP024666 BEATON *, JACK 12 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12
80 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 12 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12
80 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 12 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12
80 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 12 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12
80 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 12 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12
80 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 12 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12
80 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 12 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12
80 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 12 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12
88 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 11 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11
88 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 11 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11
88 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 11 SENSE EQUIP 11
88 ACPP024031 RIO *, MATHEO 11 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11
92 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 10 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10
92 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 10 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10
92 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 10 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10
95 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 9 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9
95 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 9 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9
95 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9
98 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 8 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8
98 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 8 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8
100 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 7 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7
100 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7
102 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 6 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6
103 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 5 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5
104 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 3 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3
104 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 3 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3
104 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3
107 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 1 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1
108 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 0 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Júnior Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts
1 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 37 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 37
2 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 36 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36
3 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 33 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33
4 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 31 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31
5 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 30 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30
6 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 29 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29
7 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 28 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28
7 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 28 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28
9 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 27 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27
10 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 25 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25
11 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 24 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24
12 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 22 SENSE EQUIP 22
13 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 18 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Cadet Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts
1 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 37 SENSE EQUIP 37
2 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 33 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33
3 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 32 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32
3 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 32 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32
5 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 31 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31
6 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 30 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30
6 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 30 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30
8 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 29 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29
9 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 28 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28
9 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 28 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28
9 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 28 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28
12 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 24 SENSE EQUIP 24
12 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 24 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24
14 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 23 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23
15 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 22 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22
16 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 21 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21
17 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 19 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19
18 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 17 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17
19 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 16 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16
20 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 13 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13
21 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 11 SENSE EQUIP 11
22 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 8 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Infantil Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts
1 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 36 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36
2 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 35 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35
3 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 34 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34
4 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 32 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32
5 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 31 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31
5 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 31 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31
7 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 29 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29
7 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 29 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29
9 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 28 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28
10 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 24 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24
11 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 22 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22
12 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 21 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21
13 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 20 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20
14 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 19 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19
15 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 18 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18
15 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 18 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18
17 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 17 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17
17 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 17 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17
19 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 16 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16
20 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 15 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15
21 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 14 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14
21 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 14 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14
23 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 12 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12
23 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 12 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12
23 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 12 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12
23 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 12 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12
23 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 12 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12
28 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 10 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10
29 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9
30 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 8 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8
31 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7
32 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 3 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3
33 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 0 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Aleví Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts
1 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 31 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31
2 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27
3 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 26 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26
4 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 25 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25
5 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 23 SENSE EQUIP 23
6 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 20 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20
7 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 19 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19
8 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 18 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18
9 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 17 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17
9 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 17 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17
11 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 16 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16
12 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 15 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15
13 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14
13 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14
13 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 14 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14
13 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 14 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14
17 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 13 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13
17 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 13 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13
19 ACPP024666 BEATON *, JACK 12 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12
19 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 12 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12
19 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 12 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12
22 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 11 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11
22 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 11 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11
22 ACPP024031 RIO *, MATHEO 11 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11
25 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 10 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10
25 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 10 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10
27 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 7 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7
28 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 6 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6
29 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 3 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3
29 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Benjamí Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts
1 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 31 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31
2 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29
3 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 24 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24
4 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 23 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23
5 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15
6 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 14 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14
7 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 9 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9
7 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 9 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9
9 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 5 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5
10 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 1 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC