Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Classificació juvenils 1ª prova interclubs competició zona est

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 17944
18.03.2012

JuvenilsClassificació juvenils 1ª prova interclubs competició zona est

Puntuació acumulada Interclubs ACPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Competició
POSICIÓ CLUB ACUMULAT LLICÈNCIA NOM Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Total Punts Equip
1 BADALONA DEPIQUE TALLER DE GOLF 150 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 31 113 150
ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 31
ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 27
ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 24
ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 20
ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 19
ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 19
ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 18
ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 18
ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 17
ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 14
ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 14
ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 13
ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 12
ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA BADALONA DEPIQUE TALLER GOLF 7
2 FRANCIAC SWING FACTORY 140 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA FRANCIAC SWING FACTORY 34 112 140
ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI FRANCIAC SWING FACTORY 29
ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE FRANCIAC SWING FACTORY 25
ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP FRANCIAC SWING FACTORY 24
ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL FRANCIAC SWING FACTORY 23
ACPP020098 PUIG JOU, CARLA FRANCIAC SWING FACTORY 22
ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL FRANCIAC SWING FACTORY 17
ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID FRANCIAC SWING FACTORY 10
3 PAPALUS JUVENIL 130 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL PAPALUS JUVENIL 31 83 130
ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK PAPALUS JUVENIL 26
ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI PAPALUS JUVENIL 14
ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO PAPALUS JUVENIL 12
ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER PAPALUS JUVENIL 9
ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA PAPALUS JUVENIL 3
4 ESCOLA VALLROMANES 121 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC ESCOLA VALLROMANES 28 73 121
ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD ESCOLA VALLROMANES 21
ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY ESCOLA VALLROMANES 12
ACPP022746 MELER GUITART, BARI ESCOLA VALLROMANES 12
ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA ESCOLA VALLROMANES 10
ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA ESCOLA VALLROMANES 9
5 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA 112 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC GOLFSTUDI EMPURIABRAVA 29 67 112
ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA GOLFSTUDI EMPURIABRAVA 15
ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA GOLFSTUDI EMPURIABRAVA 12
ACPP024031 RIO *, MATHEO GOLFSTUDI EMPURIABRAVA 11
ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN GOLFSTUDI EMPURIABRAVA 9
ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN GOLFSTUDI EMPURIABRAVA 5
ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN GOLFSTUDI EMPURIABRAVA 1
ACPP024938 QUIDET *, ALBIN GOLFSTUDI EMPURIABRAVA 0
6 GUALTA TEAM JUNIOR 104 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU GUALTA TEAM JUNIOR 17 62 104
ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI GUALTA TEAM JUNIOR 16
ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS GUALTA TEAM JUNIOR 15
ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO GUALTA TEAM JUNIOR 14
ACPP024666 BEATON *, JACK GUALTA TEAM JUNIOR 12
ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC GUALTA TEAM JUNIOR 10
ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC GUALTA TEAM JUNIOR 8
ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER GUALTA TEAM JUNIOR 7
ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA GUALTA TEAM JUNIOR 6
7 FRANCIAC CALDES DE MALAVELLA 96 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL FRANCIAC CALDES MALAVELLA 20 62 96
ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER FRANCIAC CALDES MALAVELLA 16
ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL FRANCIAC CALDES MALAVELLA 15
ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU FRANCIAC CALDES MALAVELLA 11
ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO FRANCIAC CALDES MALAVELLA 3
ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC FRANCIAC CALDES MALAVELLA 19
8 C.E. SOLANA RIPOLL 89 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA C.E. SOLANA RIPOLL 14 54 89
ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN C.E. SOLANA RIPOLL 14
ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA C.E. SOLANA RIPOLL 14
ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA C.E. SOLANA RIPOLL 12
ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT C.E. SOLANA RIPOLL 12
9 FORNELLS JUVENIL 82 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR FORNELLS JUVENIL 17 33 82
ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX FORNELLS JUVENIL 13
ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM FORNELLS JUVENIL 3
10 MAS PAGES 75 ACPP024473 ROCA TANYA, OT MAS PAGES JUVENIL 18 26 75
ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP MAS PAGES JUVENIL 8
11 P&P TEIA 69 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU P&P TEIA JUVENIL 11 11 69

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC