Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 4ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 36339
19.12.2018

SèniorsResultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 4ª prova

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est a la 4ª prova el 19 de desembre a Sant Cebrià, Vallromanes i Badalona

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

TOTAL

1

SANT CEBRIA A

6,5

-

6

8

20,5

2

SANT CEBRIA B

4

3,5

2

6,5

16

3

BADALONA XL

4

6,5

-

5

15,5

4

SEMAR X

5

4

6

0

15

5

SEMAR B

3,5

4

4

3

14,5

6

SANT CEBRIA C

4,5

6,5

2

1,5

14,5

7

VALLROMANES A

1,5

4,5

7

-

13

8

FORNELLS

3

1,5

4

4

12,5

9

TEIA D

-

1,5

1

4

6,5

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

TOTAL

1

FRANCIAC B

3

4

5

6

18

2

VALLROMANES B

5,5

4

5

3,5

18

3

VALLROMANES C

4

3,5

4,5

4,5

16,5

4

VALLROMANES G1

6

-

3,5

6

15,5

5

SANT CEBRIA D

5

5,5

3

2

15,5

6

TENNIS MORA B

2

4,5

6,5

-

13

7

SANT CEBRIA E

2,5

2,5

3

5

13

8

TEIA C

4

5

-

3

12

9

G10 SEMAR

-

3

1,5

2

6,5

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

TOTAL

1

AMICS P&P LA GARRIGA

7

5

6

6

24

2

BADALONA A

4,5

3

6

6

19,5

3

GUALTA

7

-

7,5

4

18,5

4

LA GARRIGA 22

7,5

6,5

-

2,5

16,5

5

JUBICEC MOSTSENY

1

8

2

4

15

6

PLATJA D'ARO B

1

6,5

4

-

11,5

7

TENNIS MORA A

3,5

0

2

5,5

11

8

ST.CEBRIA GESPA VERDA

-

1,5

4

2

7,5

9

BADALONA B

0,5

1,5

0,5

2

4,5

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 4 - Dimecres 19 de desembre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Sant Cebrià

 

SANT CEBRIA A

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR X

8

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

(+)8,3

-

5i4

Tee 1

 

-

(+)3,8

GARCIA MARMOL, JOSE

ACPP003601

0

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

(+)5,8

-

4i3

Tee 1

 

-

(+)2,2

DE ALFONSO DE JANER, ERASMO

ACPP007177

ACPP000164

SWEENEY -, KENNETH JOSEPH

(+)5,2

-

6i5

Tee 2

 

-

0

JUBANY CLARET, ANTONIO

ACPP024405

ACPP000139

MARTI ILLAS, JUAN

(+)4,3

-

3i2

Tee 2

 

-

0,5

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

ACPP010783

ACPP011171

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

(+)4

-

3i2

Tee 3

 

-

0,6

ESTEBAN GORBE, CEFERINO

ACPP010778

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

(+)3,5

-

4i3

Tee 3

 

-

1,7

JURADO SALAS, JOSE

ACPP022103

ACPP001504

GARCIA BELMONTE, JOAN

(+)3,2

-

5i3

Tee 4

 

-

2,6

PEREZ CANDIA, PACO

ACPP026813

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

(+)3

-

5i3

Tee 4

 

-

3,6

ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO

ACPP027092

TEIA D

AV

RES

VS

RES

AV

FORNELLS

4

ACPP010632

ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS

(+)3,1

-

 

Tee 5

1up

-

(+)1,8

BAGUE IGLESIAS, ISIDRE

ACPP002242

4

ACPP005573

GUILLEN CORTES, CARLOS

(+)1,3

-

 

Tee 5

1up

-

(+)0,5

MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE

ACPP010379

ACPP012569

CALVO CALVO, JUAN MIGUEL

2,7

-

 

Tee 6

614

-

(+)0,1

GUELL MASMIQUEL, JOSEP

ACPP015047

ACPP027213

SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO

2,9

-

up

Tee 6

 

-

0,2

VERDAGUER TARRATS, LLUIS

ACPP008180

ACPP012506

RIMOLDI -, CLAUDIO

4,2

-

as

Tee 7

as

-

2,4

SALGAS RICH, JOSEP

ACPP003050

ACPP019123

DOMENE SANCHEZ, DIDAC

6,3

-

as

Tee 7

as

-

3,7

ENCISO CASABO, JULI

ACPP022277

ACPP027212

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

8,3

-

4i3

Tee 8

 

-

3,7

FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA

ACPP023624

ACPP025414

ARIÑO CHORRERO, JOAQUIM

8,4

-

3i2

Tee 8

 

-

9,4

SEGARRA MARTIN, ANTONI

ACPP003307

BADALONA XL

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR B

5

ACPP001035

SERRANO ESTAPE, OSCAR

(+)3,6

-

 

Tee 10

1UP

-

(+)5,7

SURROCA CORET, JOSEP

ACPP020255

3

ACPP016215

LLORET BOLDU, TOMAS

(+)3,5

-

2UP

Tee 10

 

-

(+)1,6

ALSINA SIVILLA, JAIME

ACPP004789

ACPP024701

GIL ARGEMI, JAUME

(+)2,8

-

 

Tee 11

4I2

-

(+)0,6

IGLESIAS VEGA, JOAQUIN

ACPP019060

ACPP009265

MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP

(+)2,4

-

3I2

Tee 11

 

-

(+)0,4

LOPEZ SORIANO, GREGORI

ACPP015730

ACPP016533

CABANILLAS ESPINO, TOMAS

(+)2

-

2I1

Tee 12

 

-

0,8

MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL

ACPP011841

 

GIRO, JORDI

(+)5,8

-

3i1

Tee 12

 

-

1,4

FLORIACH RIVAS, JAUME

ACPP017912

ACPP016994

VELA LEON, FRANCISCO

(+)1,4

-

 

Tee 13

4I2

-

1,8

OLIVA SALA, JOSEP

ACPP020256

ACPP007284

GINESTA VENTURA, JOAN MARIA

(+)1

-

5i4

Tee 13

 

-

3,3

TERRES SOLER, ANDRES

ACPP020688

SANT CEBRIA B

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA C

6,5

ACPP008211

MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS

(+)3,9

-

3i1

Tee 14

 

-

(+)0,8

RUIZ OCHOA, RAFAEL

ACPP009787

1,5

ACPP009945

NIETO ARAGONESES, CARLOS

(+)3,7

-

as

Tee 14

as

-

0,3

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

ACPP021793

ACPP000297

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

(+)1,6

-

 

Tee 15

2up

-

2,3

PEÑA MENDEZ, EMILIO

ACPP019714

ACPP023713

CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL

(+)1,5

-

7i6

Tee 15

 

-

3,3

ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA

ACPP021741

ACPP024577

REQUENA DOMENE, ANTONIO

(+)0,9

-

5i4

Tee 16

 

-

4,7

PINEDA PINEDA, VICENTE

ACPP014556

ACPP000381

NAVARRO TENA, VICENS

(+)0,6

-

6i5

Tee 16

 

-

4,8

POU FIGUERAS, JUAN PABLO

ACPP007870

ACPP001760

TORRUS ROIG, DAMIA

(+)0,5

-

3i2

Tee 17

 

-

9,4

TORT DOMENECH, ALBERT

ACPP008759

ACPP008189

ALCAZAR GONZALEZ, JUAN

(+)0,5

-

9i7

Tee 17

 

-

13,5

VIVO GRAU, JAUME

ACPP020278

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 4 - Dimecres 19 de desembre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 2 - Camp: Vallromanes

 

VALLROMANES G1

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA D

6

ACPP016853

ALCOJOR BERNARDO, SANTOS

1,4

15

2-1

Tee 1

 

-

(+)0,6

PEARSON -, MERVYN

ACPP000145

2

ACPP013550

FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA

2,7

15

4-3

Tee 1

 

-

(+)0,1

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

ACPP001683

ACPP016191

GUILLEN GARCIA, JOAN

2,8

15

5-4

Tee 2

 

-

0,8

TOLEDO TORRES, MARUJA

ACPP000165

ACPP019058

MUNNE SURIÑA, JOSEP

4,5

15

2-1

Tee 2

 

-

2,2

CARRETERO ROGER, JOSEP

ACPP000258

ACPP023759

CONNOLLY *, STEPHEN

7,8

15,14

2-1

Tee 3

 

-

4,2

CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL

ACPP001098

ACPP020392

CANUT GALLART, ENRIQUE

8,9

15,14

2-1

Tee 3

 

-

5,6

PUIG PUIG, JOSEP

ACPP002103

ACPP028374

MAÑOSA JOAN ANTONI

13,9

15,14,16

 

Tee 4

4-2

-

6,2

PARRA JODAR, DIEGO

ACPP014100

ACPP013154

SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN

12

15

 

Tee 4

6-5

-

9,4

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

ACPP004257

G10 SEMAR

AV

RES

VS

RES

AV

FRANCIAC B

2

ACPP025603

GONZALEZ GOMEZ, FELIPE

1,9

15,14

 

Tee 5

2-1

-

(+)1,8

MANZANARES COLL, ANTONI

ACPP001630

6

ACPP023332

ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO

6,8

15,14

 

Tee 5

2-1

-

2,1

GONZALEZ DORADO, EMILIA

ACPP001708

ACPP013341

GUELL PI, RAMON

7,6

15,14,16

 

Tee 6

5-4

-

2,4

PIÑA PRAT, JOAN

ACPP005694

ACPP026487

GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA

7,9

15,14,16

2-0

Tee 6

 

-

2,4

SUREDA ALSINA, PERE

ACPP023901

ACPP027687

SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL

10,7

15,14
16,18

 

Tee 7

5-4

-

3,5

BOSCH FERRERMONER, ESTEVE

ACPP001638

ACPP026441

SALVADOR CASTRO, MANUEL

13,1

15,14
16,18

 

Tee 7

7-6

-

4,9

MASA SURROCA, JORDI

ACPP006609

ACPP017106

DE FEBRER PUJOL, ANTONI

19,8

15,14,16
18,10,8,2

 

Tee 8

3-2

-

5,7

GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL

ACPP027786

ACP`P017104

RUIZ JOSE LUIS

12,8

-

3-2

Tee 8

 

-

10,3

FITO NUÑEZ, FRANCESC

ACPP005506

TEIA C

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA E

3

ACPP020442

DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO

(+)0,7

15

 

Tee 10

5-4

-

(+)3,2

CARRIQUI OSUNA, FELIX

ACPP010232

5

ACPP023277

PLANS NAVARRO, RAMON

2,1

15

3-1

Tee 10

 

-

(+)0,1

QUERALT RUIZ, JOSE

ACPP004889

ACPP006087

MARTINEZ GUZMAN, JORDI

2,5

15

 

Tee 11

2-1

-

0,8

IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS

ACPP013618

ACPP020175

RUIZ FABREGAS, SALVADOR

5,3

15,14

 

Tee 11

4-3

-

1,2

ALSINA BERTRAN, ANDRES

ACPP027116

ACPP028106

VILA PERARNAU, PERE

5,7

15,14

5-4

Tee 12

 

-

1,5

LEON SOCORREGUT, JOAN

ACPP023472

ACPP002172

PLATERO LOPEZ, MARCIAL

9,9

15,14,16

 

Tee 12

5-4

-

4,4

GOMEZ ALAS, DAVID

ACPP022193

ACPP026075

ALMUNI FONT, GREGORI

10,7

-

 

Tee 13

2-1

-

10,4

ARMENGOL BRASO, JAVIER

ACPP011346

ACPP022621

PEREZ DE PACO, JUAN JOSE

11,6

15

4-3

Tee 13

 

-

10,5

FARRIOLS MASIA, ELISEO

ACPP024447

VALLROMANES C

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES B

4,5

ACPP000831

SALINAS ISABAL, JUAN

0,5

-

2-1

Tee 14

 

-

1,3

RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO

ACPP002903

3,5

ACPP001049

PAU AVENTIN, SALVADOR

2,1

-

2-1

Tee 14

 

-

2,3

LOZANO GALLARDO, CANDIDO

ACPP019323

ACPP000178

CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE

3,3

-

2-1

Tee 15

 

15

4,6

CASTRO GARCIA, GREGORIO

ACPP003460

ACPP000177

FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL

3,5

-

AS

Tee 15

AS

15

4,6

MARCH SANCHEZ, MIGUEL

ACPP019122

ACPP013854

SANTIN BELSO, JOSE MANUEL

4,7

-

 

Tee 16

5-3

15

5,8

LASIERRA PIÑOL, ANTONIO

ACPP020754

ACPP024603

VILAMITJANA ROBERT, JOSEP

5,6

-

 

Tee 16

3-1

15,14

8,9

PINTO PUIG, JOSEP Mª

ACPP027339

ACPP005739

RAMON VILARDELL, JESUS

9,9

-

4-3

Tee 17

 

-

10,3

MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO

ACPP006421

ACPP027415

ARPA DOMINGUEZ, RICARDO

11,3

-

 

Tee 17

4-2

-

12

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 4 - Dimecres 19 de desembre de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 3 - Camp: Badalona

 

GUALTA

AV

RES

VS

RES

AV

JUBICEC MONTSENY

4

ACPP026473

COMAS PAYET, PERE

0,7

-

 

Tee 1

5i3

7,11

4

VILASECA FERNANDEZ, RAMON

ACPP004910

4

ACPP018222

MIQUEL LLADO, JOSEP

1

-

empat

Tee 1

empat

7,11,3

6,4

CORTES GUERRA, NICOLAS

ACPP001975

ACPP006330

PONT COLL, RAMON

1,7

-

vo

Tee 2

 

7,11,3

6,9

MARTINEZ MARCO, GREGORIO

ACPP002161

ACPP025300

DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER

3,3

-

2i1

Tee 2

 

7,11

6,9

MORENO NIETO, MANEL

ACPP002772

ACPP025996

BAÑOS RESA, JORDI

3,3

-

 

Tee 3

3i2

7,11

7,2

SERRANO SOLER, EUSEBI

ACPP002180

ACPP025745

DALMAU CANER, JORDI

3,4

-

1 a dalt

Tee 3

 

7,11

7,2

DIAZ CARRASCO, MANUEL

ACPP025149

ACPP024798

COMAS PAYET, JORDI

5,5

-

empat

Tee 4

empat

7

7,9

GASPA TARRAGO, JORDI

ACPP002479

ACPP025002

MUÑOZ PUNTI, XAVIER

10

-

 

Tee 4

5i4

-

9,6

BERROZPE COSTA, XAVIER

ACPP003282

ST.CEBRIA GESPA VERDA

AV

RES

VS

RES

AV

AMICS LA GARRIGA

2

ACPP013057

BORELLI PEREIRA, CARLOS

5,6

7,11
3,14

 

Tee 5

5i4

-

(+)1,8

LLOVERAS SERRA, MIQUEL

ACPP002249

6

ACPP021684

CARRERA ABELLA, JOAQUIM

10,4

7,11
3,14

 

Tee 5

6i5

-

3,3

BARJUAN BADELL, JUAN

ACPP020320

ACPP019493

PUIG GRAELLS, CARLES

11,1

7,11
3,14

 

Tee 6

5i3

-

3,4

GONZALEZ GRACIA, ENRIC

ACPP013638

ACPP004572

FONTANET FEU, ANTONIO

13,6

7,11,3
14,2

 

Tee 6

4i2

-

3,9

MAESTRO GUTIERREZ, JUAN

ACPP026087

ACPP024394

TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN

14,6

7,11,3
14,2

 

Tee 7

3i2

-

4,9

SERRANO EZQUERRA, ANTONIA

ACPP009360

ACPP019494

PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO

14,7

7,11,3
14,2

2i1

Tee 7

 

-

5,1

FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO

ACPP015181

ACPP010721

LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO

16,5

7,11,3
14,2,16

 

Tee 8

8i7

-

5,3

VIÑAS ALMATO, JUAN

ACPP003582

ACPP016896

YAGÜE MONFIL, PABLO

16,8

7,11,3
14,2

4i3

Tee 8

 

-

7,6

RIERA FONTCUBERTA, LLUIS

ACPP027811

Jornada 4 - Dijous 20 de desembre de 2018 a les 10:30

LA GARRIGA 22

AV

RES

VS

RES

AV

TENNIS MORA A

2,5

ACPP028882

ESCARDO BAS, JOAN

4

7,11,3

5i3

Tee 1

 

-

(+)1,8

GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.

ACPP010330

5,5

ACPP026771

RIBAS SALA, JOSE

5,7

7,11,3

 

Tee 1

1 a dalt

-

(+)0,6

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

ACPP025538

VICENTE LISON, JOSEP

8,7

7,11,3

 

Tee 2

3i2

-

2,2

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

ACPP000599

ACPP026483

GARCIA CORTES, MARTIN

9,6

7,11

 

Tee 2

7i6

-

4,7

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP023080

AVILES SANCHEZ, BARTOLOME

9,7

7,11

3i2

Tee 3

 

-

5

MORCILLO, R

ACPP017030

ACPP026775

SANDIN ANTUNEZ, JOSE

9,9

7

 

Tee 3

3i2

-

7,1

KIENZLER -, MICHAEL

ACPP013338

ACPP025037

GAY OLIVA, MARTI

14,7

7,11
3,14

 

Tee 4

4i2

-

7,6

DOMENECH FUENTES, MANUEL

ACPP001126

ACPP012468

RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM

19,2

7,11,3
14,2

empat

Tee 4

empat

-

9,8

SAMPEDRO COLL, JOSEP

ACPP016056

BADALONA B

AV

 

VS

RES

AV

BADALONA A

2

ACPP014626

DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER

3,1

7,11,3

 

Tee 5

1 a dalt

-

(+)2,1

BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO

ACPP001450

6

ACPP013448

COBOS SOLER, ALEJANDRO

4,9

7,11,3

 

Tee 5

1 a dalt

-

(+)1

FUENTES SORIANO, EDMUNDO

ACPP026105

ACPP013818

COMPTE CORNEY, JOAN

6,2

7,11,3

 

Tee 6

4i3

-

(+)0,7

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

ACPP001449

ACPP024063

MAYNE BELLERA, JOSEP

7,4

7,11,3

2i1

Tee 6

 

-

0,5

ORTIZ CALDERERO, ANDRES

ACPP010391

ACPP012618

PIQUER PIÑA, ROBERTO

7,9

7,11,3

 

Tee 7

3i2

-

1,2

TORRAS PELLEJERO, PERE

ACPP025949

ACPP007612

CASTELL SEGRE, JOSEP

11,4

7,11
3,14

 

Tee 7

4i3

-

3,1

LENCINA SOLANAS, JOAQUIN

ACPP002485

ACPP012832

MUÑOZ POLONIO, JOSE

13,9

7,11,3
14,2

3i2

Tee 8

 

-

4,3

GOMEZ RUIZ, FERNANDO

ACPP021566

ACPP026340

SUAÑA ROJAS, JOAQUIN

14,2

7,11
3,14

 

Tee 8

6i5

-

5,3

RODES VERDERA, DAVID

ACPP022342

 


MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC