Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 1ª divisió, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 23941
14.06.2014

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 1ª divisió, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014
1ª divisió
7ª jornada , PITCH & PUTT BARCELONA - TEIÀ

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

P&P BADALONA ODYSSEY
1VILARDELL GRAS, CARLOS50PEÑA ANDALUZ, SERGI47205
AMOR ROYO, MANUEL52MOREU GARCIA, ALBERT
SANZ RAMON, ENRIC56CORRAL PRIETO, RAMON52
BELLA GARCIA, MARC57MONLEON EDO, XAVIER
JUGADORS DEL VALLES
2ORTEGA CONDES, JUAN51VELASCO SAMITIER, JOSE ANTONIO50205
BALART RUIZ, JOSEP ANTONI51CASTAÑO MARTIN, F.MANUEL
UBIA FATJO, OSCAR53RODRIGUEZ MARTIN, TONI56
MATEO ROLDAN, ASENSIO57SARIÑENA TREMPS, JOSE LUIS
PORTAL DEL ROC
3ALCARAZ GALLEGO, FRANCESC52GANGONELLS HERNANDEZ, JOAN47206
SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO52FERNANDEZ FERNANDEZ, ALFONSO
ALSINA CLUA, MIGUEL ANGEL55GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO55
NAVARRO PANERO, PABLO LUIS59FANDOS SILVESTRE, JAUME
P&P TEIA
4GARCIA FERRAS, JOSEP49FOLCH SOLA, ELIA49207
PUNSODA BOU, JOAQUIM54HOLMES, MARILYN
LOPEZ SANTOS, FCO.JAVIER55SERRANO ESTAPE, OSCAR51
IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI57CASQUETE IRIARTE, FERMIN
FRANCIAC
5POCH VIVOLAS, JOAN52PUIG JOU, ERIC46207
FONTANET FONTBONA, XAVIER53SANMARTIN MULERO, EMILI
MORE VIDAL, MARÇAL56MAS GUERRERO, ORIOL53
MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS58PUIG BOADA, AMADEU
P&P SANT CEBRIA
6NAVARRO DE PACO, FRANCISCO52EVANS, JOHN FREDERICK49211
MARTI ILLAS, JUAN53DOMINGO CARBONELL, DANIEL
BORREGO PRADOS, EMILIO57MARTIN MARTIN, JOSE LUIS50
ROVIROSA REDO, ENRIC59SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO
GUALTA ADIDAS
7MARTINEZ MARTOS, JOSEP52PAZ ESCOBAR, JUAN47211
GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL55MARTINEZ MASO, DAVID
MARTINEZ MARTOS, JUAN57CANO MARTOS, FERNANDO53
SANTOS SANCHEZ, JOSE57GURILLO HUETA, JOSEP
TEAM HCP1
8ARENAS VIGO, JORDI54TORRUS ROIG, CARLES48213
PEREZ SALDAÑA, ANDREU55PEREZ SALDAÑA, JOAN Mª
PEREZ SALDAÑA, JOSE56MONJONELL TUSELL, JORDI49
PEREZ GELMA, FRANCESC59GARCIA BELMONTE, JOAN
VALLROMANES A
9NIÑEROLA GALINDO, JORDI53PEREZ ESPINOSA, MIGUEL52213
SABORIT FLORETA, JORDI53GUILLEN CORTES, CARLOS
ARNAU REDON, OLEGARIO55RATERA APARICIO, ALEX54
BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL61BAGES BADILLO, JAUME
SANT JAUME
10RODON BERNAL, LUIS52SANCHEZ CABELLO, JOSE51213
PLANAS GRANDE, JORDI54PONS SEGALA, JORDI
PENALVA SANCHEZ, ANTONIO56FARRAS SANCHO, MARC53
ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR62MOYA GRILLO, MIGUEL ANGEL
EL VENDRELL A
11BETLINSKI COLMENA, RICARDO54PALAU PROS, JOSEP51217
PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE55ROMERO CIRAUQUI, VICTOR
FUENTES FUENTES, CELEDONIO57BERRIO AHUMADA, OMAR54
MEDINA OLID, MIGUEL61MARCO MARTINEZ, EUGENIO
P&P LLEIDA LA TRATTORIA
12PORTA FARRAN, MIQUEL53GONZALEZ MARCHAL, VICTOR53217
CODINA FEIXAS, JOAN54POCH BASAS, XAVIER
MOLINE TORRENTE, SALVADOR57LLEBARIA MESTRE, JUAN LUIS55
LLOBET GIRALT, JOSEP RAMON61GONZALEZ MAYA, DANIEL
GUALTA WESTFALIA
13PORTELL COLOMER, PERE54MIRET SABATER, JORDI54218
SANCHEZ DIEGUEZ, MIGUEL ANGEL55MANZANEDA ESCOBAR, MIGUEL AN
PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON55ESTEBAN CORTES, JOSE57
MILLAN BOSCH, CARLES57CRUZ RIERA, MANEL
BADALONA PANTAIBERIC
14BELMONTE SAIN, LLUIS54MARCHANTE SALMERON, MANUEL49218
ORTI MARES, BERENGUER55FERRER JARQUE, JOSEP MIQUEL
COSTA NOSAS, JORDI60BARBERA FERRANDO, JOAN49
MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS65GOMEZ MONTES, JOSE LUIS
FRANCIAC PITCH
15BARNILS GARCIA, XAVIER55PEQUEÑO DELGADO, SERGIO52219
MORENO COLL, MARTI56NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER
CORRALES GARCES, JACINT56DIAZ CORTES, DAVID55
CANTO GARCIA, JORDI59MOLINS JARDI, JORDI
SERRALLONGA TEAM
16GIRONES STIERLE, ALBERT52GABARRO VALLS, ALBERT53219
PERICH ROMERO, JOAN53VIEJO MORO, CARLES
VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª61GARCIA FERNANDEZ, ALFONSO55
RECASENS COMES, ANTONI63BONA MASJUAN, JOAQUIM
CAN RAFEL
17ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO57PELLICER CASTELLVI, JOAN48220
JAEN LOPEZ, ENRIQUE57RAMON LARENA, ROBERT
PEREZ FARELL, ANGEL58GRIFE GUIU, LUIS48
BERNAT MUÑOZ, HERIBERT58MARIN RUIZ, ANGEL
FORA LIMITS
18SALLENT COSTAJUSSA, PERE57ROMO RODRIGUEZ, MARTIN53230
PAUL KELLY, COLIN59BELMONTE ROIG, JAIME
MARTINEZ MALAGELADA, CARLOS61ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO55
TOSCA VILA, XAVIER62GARCIA MATEU, ALEX

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP006648GARCIA FERRAS, JOSEP(+)4,2(+)4(+)4,44953P&P TEIA
2ACPP019398VILARDELL GRAS, CARLOS(+)4,3(+)4(+)4,35054P&P BADALONA ODYSSEY
3ACPP016852ORTEGA CONDES, JUAN(+)3,5(+)3(+)3,55154JUGADORS DEL VALLES
4ACPP018557BALART RUIZ, JOSEP ANTONI(+)5,1(+)5(+)5,15156JUGADORS DEL VALLES
5ACPP003474RODON BERNAL, LUIS(+)1(+)1(+)1,25253SANT JAUME
6ACPP025172ALCARAZ GALLEGO, FRANCESC(+)1,4(+)1(+)1,65253PORTAL DEL ROC
7ACPP000404NAVARRO DE PACO, FRANCISCO(+)2,3(+)2(+)2,35254P&P SANT CEBRIA
8ACPP006057POCH VIVOLAS, JOAN(+)2,8(+)3(+)2,85255FRANCIAC
9ACPP008120GIRONES STIERLE, ALBERT(+)3,9(+)4(+)3,95256SERRALLONGA TEAM
10ACPP000360SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO(+)5,2(+)5(+)5,25257PORTAL DEL ROC
11ACPP005010MARTINEZ MARTOS, JOSEP(+)4,6(+)5(+)4,65257GUALTA ADIDAS
12ACPP010854AMOR ROYO, MANUEL(+)5,8(+)6(+)5,85258P&P BADALONA ODYSSEY
13ACPP014194UBIA FATJO, OSCAR0,400,25353JUGADORS DEL VALLES
14ACPP000139MARTI ILLAS, JUAN(+)2,3(+)2(+)2,35355P&P SANT CEBRIA
15ACPP018395FONTANET FONTBONA, XAVIER(+)3,1(+)3(+)3,15356FRANCIAC
16ACPP001107PERICH ROMERO, JOAN(+)3,5(+)3(+)3,55356SERRALLONGA TEAM
17ACPP014057PORTA FARRAN, MIQUEL(+)4(+)4(+)45357P&P LLEIDA LA TRATTORIA
18ACPP010888NIÑEROLA GALINDO, JORDI(+)4,2(+)4(+)4,25357VALLROMANES A
19ACPP000232SABORIT FLORETA, JORDI(+)4,7(+)5(+)4,75358VALLROMANES A
20ACPP000234PUNSODA BOU, JOAQUIM0,100,15454P&P TEIA
21ACPP013632CODINA FEIXAS, JOAN(+)1,8(+)2(+)1,85456P&P LLEIDA LA TRATTORIA
22ACPP016236BELMONTE SAIN, LLUIS(+)1,6(+)2(+)1,65456BADALONA PANTAIBERIC
23ACPP025540PORTELL COLOMER, PERE(+)2,8(+)3(+)2,85457GUALTA WESTFALIA
24ACPP012459ARENAS VIGO, JORDI(+)4,3(+)4(+)4,35458TEAM HCP1
25ACPP005655PLANAS GRANDE, JORDI(+)4,6(+)5(+)4,65459SANT JAUME
26ACPP000506BETLINSKI COLMENA, RICARDO(+)5,2(+)5(+)5,25459EL VENDRELL A
27ACPP005855SANCHEZ DIEGUEZ, MIGUEL ANGEL(+)0,30(+)0,35555GUALTA WESTFALIA
28ACPP003997BARNILS GARCIA, XAVIER0,200,25555FRANCIAC PITCH
29ACPP003187LOPEZ SANTOS, FCO.JAVIER(+)3,2(+)3(+)3,25558P&P TEIA
30ACPP002990ORTI MARES, BERENGUER(+)2,8(+)3(+)2,85558BADALONA PANTAIBERIC
31ACPP003718ARNAU REDON, OLEGARIO(+)2,6(+)3(+)2,65558VALLROMANES A
32ACPP023662PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON(+)4,2(+)4(+)4,25559GUALTA WESTFALIA
33ACPP015927ALSINA CLUA, MIGUEL ANGEL(+)4,2(+)4(+)4,25559PORTAL DEL ROC
34ACPP004929GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL(+)4,3(+)4(+)4,35559GUALTA ADIDAS
35ACPP000383PEREZ SALDAÑA, ANDREU(+)3,9(+)4(+)3,95559TEAM HCP1
36ACPP002237PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE(+)7,5(+)7(+)7,35562EL VENDRELL A
37ACPP005826MORENO COLL, MARTI(+)2,5(+)2(+)2,55658FRANCIAC PITCH
38ACPP005825CORRALES GARCES, JACINT(+)2,8(+)3(+)2,85659FRANCIAC PITCH
39ACPP023358PEREZ SALDAÑA, JOSE(+)3,1(+)3(+)3,15659TEAM HCP1
40ACPP009108PENALVA SANCHEZ, ANTONIO(+)4,1(+)4(+)3,95660SANT JAUME
41ACPP003496MORE VIDAL, MARÇAL(+)3,9(+)4(+)3,75660FRANCIAC
42ACPP008122SANZ RAMON, ENRIC(+)6(+)6(+)5,85662P&P BADALONA ODYSSEY
43ACPP006305FUENTES FUENTES, CELEDONIO(+)0,30(+)0,35757EL VENDRELL A
44ACPP008978IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI(+)1,5(+)1(+)1,55758P&P TEIA
45ACPP008152SALLENT COSTAJUSSA, PERE(+)1,4(+)1(+)1,45758FORA LIMITS
46ACPP000387BORREGO PRADOS, EMILIO(+)1,8(+)2(+)1,85759P&P SANT CEBRIA
47ACPP002301MILLAN BOSCH, CARLES(+)2,8(+)3(+)2,65760GUALTA WESTFALIA
48ACPP016469MOLINE TORRENTE, SALVADOR(+)2,7(+)3(+)2,55760P&P LLEIDA LA TRATTORIA
49ACPP000440MARTINEZ MARTOS, JUAN(+)3,5(+)3(+)3,35760GUALTA ADIDAS
50ACPP005376ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO(+)3,4(+)3(+)3,25760CAN RAFEL
51ACPP014242BELLA GARCIA, MARC(+)4(+)4(+)3,85761P&P BADALONA ODYSSEY
52ACPP008473SANTOS SANCHEZ, JOSE(+)3,6(+)4(+)3,45761GUALTA ADIDAS
53ACPP022535MATEO ROLDAN, ASENSIO(+)4(+)4(+)3,85761JUGADORS DEL VALLES
54ACPP003847JAEN LOPEZ, ENRIQUE(+)5,5(+)5(+)5,35762CAN RAFEL
55ACPP007116PEREZ FARELL, ANGEL(+)3,4(+)3(+)3,25861CAN RAFEL
56ACPP008097MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS(+)4,5(+)4(+)4,35862FRANCIAC
57ACPP010647BERNAT MUÑOZ, HERIBERT(+)3,7(+)4(+)3,55862CAN RAFEL
58ACPP005554ROVIROSA REDO, ENRIC0,300,35959P&P SANT CEBRIA
59ACPP026345NAVARRO PANERO, PABLO LUIS(+)0,9(+)1(+)0,75960PORTAL DEL ROC
60ACPP011579PAUL KELLY, COLIN(+)1,5(+)1(+)1,35960FORA LIMITS
61ACPP000266CANTO GARCIA, JORDI(+)2,7(+)3(+)2,55962FRANCIAC PITCH
62ACPP001073PEREZ GELMA, FRANCESC(+)4,3(+)4(+)4,15963TEAM HCP1
63ACPP017357COSTA NOSAS, JORDI(+)1,9(+)2(+)1,76062BADALONA PANTAIBERIC
64ACPP003378MEDINA OLID, MIGUEL(+)1,1(+)1(+)0,96162EL VENDRELL A
65ACPP003537MARTINEZ MALAGELADA, CARLOS(+)1,1(+)1(+)0,96162FORA LIMITS
66ACPP001168VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª(+)2,3(+)2(+)2,16163SERRALLONGA TEAM
67ACPP021749BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL(+)3,5(+)3(+)3,36164VALLROMANES A
68ACPP015980LLOBET GIRALT, JOSEP RAMON(+)3,6(+)4(+)3,46165P&P LLEIDA LA TRATTORIA
69ACPP005585TOSCA VILA, XAVIER(+)0,7(+)1(+)0,56263FORA LIMITS
70ACPP001851ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR(+)2,1(+)2(+)1,96264SANT JAUME
71ACPP003833RECASENS COMES, ANTONI0,710,96362SERRALLONGA TEAM
72ACPP009708MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS(+)2,2(+)2(+)26567BADALONA PANTAIBERIC
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP015899PUIG JOU, ERIC(+)4,5(+)4(+)4,64649FRANCIAC
ACPP005507SANMARTIN MULERO, EMILI(+)3,5(+)3(+)3,6
2ACPP009318PAZ ESCOBAR, JUAN(+)4,6(+)5(+)4,74749GUALTA ADIDAS
ACPP005094MARTINEZ MASO, DAVID(+)0,6(+)1(+)0,7
3ACPP001022GANGONELLS HERNANDEZ, JOAN(+)4,3(+)4(+)4,44749PORTAL DEL ROC
ACPP000184FERNANDEZ FERNANDEZ, ALFONSO(+)1,6(+)2(+)1,7
4ACPP006064PEÑA ANDALUZ, SERGI(+)4,1(+)4(+)4,24750P&P BADALONA ODYSSEY
ACPP005553MOREU GARCIA, ALBERT(+)2,7(+)3(+)2,8
5ACPP001752TORRUS ROIG, CARLES(+)3,1(+)3(+)3,24849TEAM HCP1
ACPP003447PEREZ SALDAÑA, JOAN Mª0,710,6
6ACPP000671PELLICER CASTELLVI, JOAN(+)4,3(+)4(+)4,44850CAN RAFEL
ACPP005556RAMON LARENA, ROBERT(+)0,7(+)1(+)0,8
7ACPP006280GRIFE GUIU, LUIS(+)4,5(+)4(+)4,54851CAN RAFEL
ACPP014621MARIN RUIZ, ANGEL(+)2,6(+)3(+)2,6
8ACPP010042MARCHANTE SALMERON, MANUEL(+)0,8(+)1(+)14948BADALONA PANTAIBERIC
ACPP017418FERRER JARQUE, JOSEP MIQUEL433,8
9ACPP025985EVANS, JOHN FREDERICK(+)1,7(+)2(+)1,84949P&P SANT CEBRIA
ACPP000386DOMINGO CARBONELL, DANIEL0,610,5
10ACPP007114MONJONELL TUSELL, JORDI(+)1,2(+)1(+)1,34950TEAM HCP1
ACPP001504GARCIA BELMONTE, JOAN(+)1,1(+)1(+)1,2
11ACPP001748FOLCH SOLA, ELIA(+)1,6(+)2(+)1,64951P&P TEIA
ACPP007845HOLMES, MARILYN0,610,6
12ACPP006940BARBERA FERRANDO, JOAN(+)1,7(+)2(+)1,74951BADALONA PANTAIBERIC
ACPP006743GOMEZ MONTES, JOSE LUIS(+)1(+)1(+)1
13ACPP015182MARTIN MARTIN, JOSE LUIS(+)3,1(+)3(+)3,15051P&P SANT CEBRIA
ACPP003442SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO(+)1,5(+)1(+)1,5
14ACPP009216VELASCO SAMITIER, JOSE ANTONIO(+)4,3(+)4(+)4,35054JUGADORS DEL VALLES
ACPP014283CASTAÑO MARTIN, F.MANUEL(+)3,7(+)4(+)3,7
15ACPP000222PALAU PROS, JOSEP(+)0,9(+)1(+)0,95151EL VENDRELL A
ACPP010855ROMERO CIRAUQUI, VICTOR(+)0,40(+)0,4
16ACPP001035SERRANO ESTAPE, OSCAR(+)2,5(+)2(+)2,55152P&P TEIA
ACPP011920CASQUETE IRIARTE, FERMIN(+)0,8(+)1(+)0,8
17ACPP004814SANCHEZ CABELLO, JOSE(+)3,7(+)4(+)3,75155SANT JAUME
ACPP003775PONS SEGALA, JORDI(+)3,2(+)3(+)3,2
18ACPP017916PEQUEÑO DELGADO, SERGIO(+)0,6(+)1(+)0,65251FRANCIAC PITCH
ACPP004371NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER0,510,5
19ACPP006612PEREZ ESPINOSA, MIGUEL(+)4,2(+)4(+)4,25255VALLROMANES A
ACPP005573GUILLEN CORTES, CARLOS000
20ACPP012096CORRAL PRIETO, RAMON(+)6,1(+)6(+)6,15256P&P BADALONA ODYSSEY
ACPP012268MONLEON EDO, XAVIER(+)3(+)3(+)3
21ACPP000775ROMO RODRIGUEZ, MARTIN0,400,45353FORA LIMITS
ACPP008350BELMONTE ROIG, JAIME1,211,2
22ACPP001368FARRAS SANCHO, MARC(+)1,4(+)1(+)1,45353SANT JAUME
ACPP015554MOYA GRILLO, MIGUEL ANGEL2,422,4
23ACPP021509GONZALEZ MARCHAL, VICTOR(+)1,7(+)2(+)1,75353P&P LLEIDA LA TRATTORIA
ACPP014736POCH BASAS, XAVIER1,311,3
24ACPP001169GABARRO VALLS, ALBERT(+)1,6(+)2(+)1,65354SERRALLONGA TEAM
ACPP001751VIEJO MORO, CARLES(+)0,40(+)0,4
25ACPP017619MAS GUERRERO, ORIOL(+)1,7(+)2(+)1,75355FRANCIAC
ACPP004917PUIG BOADA, AMADEU(+)1,7(+)2(+)1,7
26ACPP005008CANO MARTOS, FERNANDO(+)4,2(+)4(+)4,25357GUALTA ADIDAS
ACPP005095GURILLO HUETA, JOSEP(+)3,4(+)3(+)3,4
27ACPP017770BERRIO AHUMADA, OMAR0,710,75453EL VENDRELL A
ACPP002882MARCO MARTINEZ, EUGENIO1,721,7
28ACPP006237MIRET SABATER, JORDI(+)1(+)1(+)15454GUALTA WESTFALIA
ACPP005856MANZANEDA ESCOBAR, MIGUEL AN(+)0,30(+)0,3
29ACPP003673RATERA APARICIO, ALEX(+)1,9(+)2(+)1,95455VALLROMANES A
ACPP004848BAGES BADILLO, JAUME1,111,1
30ACPP014872GARCIA FERNANDEZ, ALFONSO2,722,75551SERRALLONGA TEAM
ACPP009018BONA MASJUAN, JOAQUIM5,445,4
31ACPP001727DIAZ CORTES, DAVID0,100,15555FRANCIAC PITCH
ACPP000256MOLINS JARDI, JORDI0,300,3
32ACPP000774ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO(+)2,5(+)2(+)2,55555FORA LIMITS
ACPP006783GARCIA MATEU, ALEX0,300,3
33ACPP014143LLEBARIA MESTRE, JUAN LUIS(+)0,8(+)1(+)0,85556P&P LLEIDA LA TRATTORIA
ACPP006570GONZALEZ MAYA, DANIEL(+)0,6(+)1(+)0,6
34ACPP003781GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO(+)3,9(+)4(+)3,95559PORTAL DEL ROC
ACPP003774FANDOS SILVESTRE, JAUME(+)1,8(+)2(+)1,8
35ACPP015852RODRIGUEZ MARTIN, TONI(+)3(+)3(+)35658JUGADORS DEL VALLES
ACPP023362SARIÑENA TREMPS, JOSE LUIS(+)1,8(+)2(+)1,8
36ACPP010767ESTEBAN CORTES, JOSE0,100,15754GUALTA WESTFALIA
ACPP021140CRUZ RIERA, MANEL6,956,9

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1P&P BADALONA ODYSSEY10064100909090100634
2VALLROMANES A9072721002310038495
3FRANCIAC56805680725664464
4GUALTA ADIDAS72386450807250426
5JUGADORS DEL VALLES191580721003390409
6CAN RAFEL64100111164803333
7TEAM HCP144449064192344328
8P&P SANT CEBRIA33565028284456295
9PORTAL DEL ROC50193838153880278
10SERRALLONGA TEAM2890332356117248
11GUALTA WESTFALIA8033444471519242
12SANT JAUME383056446433238
13EL VENDRELL A728733335028186
14P&P LLEIDA LA TRATTORIA23112819502823182
15P&P TEIA3719738772153
16FRANCIAC PITCH1550150111911121
17BADALONA PANTAIBERIC1102315031567
18FORA LIMITS0233330032

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC