Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 2ª divisió est, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 23951
14.06.2014

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 2ª divisió est, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014
2ª divisió est
7ª jornada , ESCOLA DE GOLF HCP 1 PITCH & PUTT

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

XERINOLA TENNIS MORA
1SERRA BLANCH, JORDI50PAREJA LAREDO, SALVADOR51206
REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN51PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL
CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER54SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO53
RAMOS MERINO, RAFAEL54RAMOS GUTIERREZ, JUAN
PAPALUS
2RUIZ GALISTEO, RAMON51GUERRERO ARAUZ, ALBERT49213
PONSDOMENECH CALVET, XAVIER55PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN
VAN ZANTVOORT, ANTONIUS58LOPEZ FUENTES, JOSE51
SALCEDO RECIO, ANTONIO60KAMENEVA, IRINA
CANTERA BADALONA
3ENCISO MONTOYA, TONI49FARRES BALLESTE, IGNASI54213
IBANYEZ TORRES, MARC53IBAÑEZ ALBERCA, JAVIER
TOMAS SOAZ, DANI57GIMENO MARES, ALEJANDRO61
ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM58MARCOS OTERO, DANIEL
BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
4TRESSERRAS DEL RIO, FSC.XAVIER53SERRA SERRAMITJANA, JORDI54216
MARTINEZ MESA, MANEL53MARTINEZ PENDON, JOSE
SERRAMITJANA COMAS, SANTI56ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI58
ROGER PUJOL, MIQUEL61MARTI RABASSA, JOAQUIM
AMICS DE FRANCIAC
5CARRERAS INVERNO, DANIEL52AYGUABELLA PUIGDEMONT, JOAN52217
ROMAN ALONSO, MANEL55GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS
PERAFERRER MORENO, RICARD58VILA PLANAGUMA, ENRIC55
TRECCAGNOLI, SALVATORE60ROVIRA PASTELLS, LLUIS
HCP1 EL NOU RESTAURANT
6GARCIA CARPINTERO SANCHEZ, LUIS54CASTRO ESPEJO, JOSE52218
VERGES FORT, PABLO56CASTRO ESPEJO, ANTONIO
BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER56SANZ CASAL, EVELIO54
CASTRO ESPEJO, EDUARDO56SOLA RABASSA, SALVADOR
TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
7MONTERO CONTRERAS, JORGE ALEJANDRO53LOPEZ LEON, ALBERTO52219
GOMEZ MARTA, MARIO55CABALLERO PUENTE, FRANCISCO JOSE
LEAL AGUILAR, SALVADOR59GOMEZ DOMINGUEZ, ENRIC52
HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE61MOLINA MARTINEZ, IVAN
PAR 2008 J+J
8SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO54TORREJON MENDEZ, FRANCISCO JOSE52219
GAMERO MERINO, JAVIER56CHAVES GARRIDO, XAVIER
CHAVES GARRIDO, SERGI57SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS54
HERNANDEZ PODADERA, CARLOS JAVIER63GUAL OLIVER, JORDI
SANT CEBRIA BLAU
9CARVAJAL PEREZ, ANTONIO53ALCAZAR GONZALEZ, JUAN53219
LOPEZ MIGUEL, RICARD55CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL
DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO58MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS53
SAAVEDRA RECIO, PEDRO65MARTI BARRACHINA, JOSEP Mª
PLATJA D'ARO RIDAURA
10AGEA PEÑA, JOAN CARLES52SANCHEZ INGLES, FRANCISCO53220
LLORET ESPINET, FREDERIC56O DONOVAN, EDMUND
DALMAU SALAMAÑA, NURIA59BETRIAN GARCIA, JOSE ANTONIO55
VALDENEBRO FERNANDEZ, PEDRO60ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL
ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
11PALACIOS VALVERDE, JULIO55SABRIA MESTRES, JESUS50220
FONT PRAT, ANTONI57MARTIN LUNA, JOSE MANUEL
JUANOLA SERRA, CARLES58PASAMON ARIÑEZ, LUIS ANTONIO59
SANCHEZ GONZALEZ, JUAN BAUTIST59RUBIO VALDERRAMA, JOHNNY
P&P PERALADA
12PRATS VIÑAS, IGNASI55FERNANDEZ CACERES, JOAN54222
GARANGOU SERAROLS, SALVADOR55SARRIAS CRUXENT, J.MANUEL
RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER58BERENGUEL GONZALEZ, LUIS MIGUEL55
GONZALEZ ARENAS, PERE60MAÑAS REPETTO, JULIO HECTOR
LA GARRIGA A
13RIBAS ALONSO, JOSEP54PERICAS CANO, ALEX51226
AGUILAR SOLE, ISMAEL57LOPEZ GUTIERREZ, DANIEL
POMPAS HERNANDEZ, DANIEL64BARJUAN GURI, JOSEP53
BOIX LLOPIS, ALBERT64DOBLAS PINTO, DAMIAN
VALLROMANES B
14MONTERO SANCHEZ, PILAR54LLAVINA SERRADELL, JAIME54229
JIMENEZ MAESO, RAMON56MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL65CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE60
CORTADA RECOLONS, JOSEP74PERDIGO ROLDAN, MANEL
FORRAIRES
15DALMAU BARTOMEU, MARC58MARTINEZ FERRE, VICENS50230
SOY SAQUES, JOSEP59PEREZ MELLADO, OSCAR
BERGES DOMENE, JOSE ANDRES63MARCO AZLOR, MARIA ASUNCION70
SANCHEZ ESTEVEZ, JESUS64VILADECANS SURIÑACH, MAITE
GUALTA QUINCES
16SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO58CATALAN PURCALLA, ALBERT53231
MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER58DIAZ ROBLES, ANTONIO
GIOL MIRALLES, ALBERT62GIOL SAIZ, PEDRO53
FERNANDEZ ABIA, SANTIAGO62MARTINEZ SAMBLAS, GABINO
PLATJA D'ARO CRISTINENC
17CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP55GOMEZ COZAR, JUAN FRANCISCO60233
TORRADO BARDES, ALBERTO58LLORET DALMAU, ALBERT
BERNABE FARRERONS, FERRAN60SAURA TURON, POL100
VANCELLS SANCHEZ, EDUARD62PUIGDEVALL GARCIA, FRANCESC
MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
18CAMPDELACREU SOLE, JOAN57CAPDEVILA PLANAS, ALBERT56243
PRAT CASAS, PERE65VILA NEBOT, XAVIER
LEIVA PUIGNERO, OSCAR65BOMBARDO ARCH, REMEI58
GINESTA VENTURA, JOAN MARIA74ALUJA DURAN, ISABEL

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP023116ENCISO MONTOYA, TONI(+)5,6(+)6(+)5,64955CANTERA BADALONA
2ACPP000777SERRA BLANCH, JORDI(+)4,9(+)5(+)4,95055XERINOLA TENNIS MORA
3ACPP001891RUIZ GALISTEO, RAMON(+)0,6(+)1(+)15152PAPALUS
4ACPP001045REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN(+)4,9(+)5(+)4,95156XERINOLA TENNIS MORA
5ACPP008113AGEA PEÑA, JOAN CARLES0,4005252PLATJA D'ARO RIDAURA
6ACPP015836CARRERAS INVERNO, DANIEL(+)3(+)3(+)35255AMICS DE FRANCIAC
7ACPP018604IBANYEZ TORRES, MARC(+)0,10(+)0,35353CANTERA BADALONA
8ACPP009363TRESSERRAS DEL RIO, FSC.XAVIER(+)0,8(+)1(+)0,85354BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
9ACPP012567MONTERO CONTRERAS, JORGE ALEJANDRO(+)1,8(+)2(+)1,85355TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
10ACPP002193CARVAJAL PEREZ, ANTONIO(+)6,2(+)6(+)6,25359SANT CEBRIA BLAU
11ACPP016196MARTINEZ MESA, MANEL(+)5,7(+)6(+)5,75359BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
12ACPP008363SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO(+)1,0(+)1(+)15455PAR 2008 J+J
13ACPP007778GARCIA CARPINTERO SANCHEZ, LUIS(+)1,4(+)1(+)1,45455HCP1 EL NOU RESTAURANT
14ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR(+)1,9(+)2(+)1,95456VALLROMANES B
15ACPP000272CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER(+)2,7(+)3(+)2,75457XERINOLA TENNIS MORA
16ACPP003699RAMOS MERINO, RAFAEL(+)3,9(+)4(+)3,95458XERINOLA TENNIS MORA
17ACPP010793RIBAS ALONSO, JOSEP(+)3,7(+)4(+)3,75458LA GARRIGA A
18ACPP005665ROMAN ALONSO, MANEL(+)0,50(+)0,55555AMICS DE FRANCIAC
19ACPP001948PALACIOS VALVERDE, JULIO(+)0,40(+)0,45555ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
20ACPP013175LOPEZ MIGUEL, RICARD(+)1,3(+)1(+)1,35556SANT CEBRIA BLAU
21ACPP022297GOMEZ MARTA, MARIO(+)1,2(+)1(+)1,25556TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
22ACPP024489CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP(+)2,4(+)2(+)2,45557PLATJA D'ARO CRISTINENC
23ACPP016493PRATS VIÑAS, IGNASI(+)3,2(+)3(+)3,25558P&P PERALADA
24ACPP004826GARANGOU SERAROLS, SALVADOR(+)3,5(+)3(+)3,55558P&P PERALADA
25ACPP001389PONSDOMENECH CALVET, XAVIER(+)4,9(+)5(+)4,75560PAPALUS
26ACPP013735VERGES FORT, PABLO0,200,25656HCP1 EL NOU RESTAURANT
27ACPP002784BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER(+)1,4(+)1(+)1,45657HCP1 EL NOU RESTAURANT
28ACPP003863SERRAMITJANA COMAS, SANTI(+)1,3(+)1(+)1,35657BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
29ACPP004140CASTRO ESPEJO, EDUARDO(+)2,2(+)2(+)2,25658HCP1 EL NOU RESTAURANT
30ACPP001344LLORET ESPINET, FREDERIC(+)2,9(+)3(+)2,95659PLATJA D'ARO RIDAURA
31ACPP021419GAMERO MERINO, JAVIER(+)4,1(+)4(+)3,95660PAR 2008 J+J
32ACPP000586JIMENEZ MAESO, RAMON(+)4(+)4(+)3,85660VALLROMANES B
33ACPP005425FONT PRAT, ANTONI(+)0,40(+)0,45757ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
34ACPP021611TOMAS SOAZ, DANI(+)0,6(+)1(+)0,65758CANTERA BADALONA
35ACPP006196CHAVES GARRIDO, SERGI(+)2,3(+)2(+)2,35759PAR 2008 J+J
36ACPP016762AGUILAR SOLE, ISMAEL(+)2(+)2(+)25759LA GARRIGA A
37ACPP015960CAMPDELACREU SOLE, JOAN(+)2,3(+)2(+)2,35759MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
38ACPP015553ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM0,710,75857CANTERA BADALONA
39ACPP018483SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO1,411,45857GUALTA QUINCES
40ACPP018481MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER1115857GUALTA QUINCES
41ACPP018219PERAFERRER MORENO, RICARD0,400,45858AMICS DE FRANCIAC
42ACPP004663DALMAU BARTOMEU, MARC0005858FORRAIRES
43ACPP016639JUANOLA SERRA, CARLES(+)0,8(+)1(+)0,85859ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
44ACPP021607TORRADO BARDES, ALBERTO(+)0,9(+)1(+)0,95859PLATJA D'ARO CRISTINENC
45ACPP011171DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO(+)1,9(+)2(+)1,75860SANT CEBRIA BLAU
46ACPP002430VAN ZANTVOORT, ANTONIUS(+)1,6(+)2(+)1,45860PAPALUS
47ACPP019500RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER(+)3,3(+)3(+)3,15861P&P PERALADA
48ACPP010167SANCHEZ GONZALEZ, JUAN BAUTIST0,510,55958ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
49ACPP008717LEAL AGUILAR, SALVADOR1115958TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
50ACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA0,510,55958PLATJA D'ARO RIDAURA
51ACPP012829SOY SAQUES, JOSEP(+)0,10(+)0,15959FORRAIRES
52ACPP003452VALDENEBRO FERNANDEZ, PEDRO3,333,36057PLATJA D'ARO RIDAURA
53ACPP016286TRECCAGNOLI, SALVATORE0,510,56059AMICS DE FRANCIAC
54ACPP012239BERNABE FARRERONS, FERRAN0,200,46060PLATJA D'ARO CRISTINENC
55ACPP013733GONZALEZ ARENAS, PERE0,300,56060P&P PERALADA
56ACPP011428SALCEDO RECIO, ANTONIO(+)1,5(+)1(+)1,36061PAPALUS
57ACPP020354HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE(+)0,7(+)1(+)0,56162TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
58ACPP001894ROGER PUJOL, MIQUEL(+)5,6(+)6(+)5,46167BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
59ACPP023188VANCELLS SANCHEZ, EDUARD2,422,66260PLATJA D'ARO CRISTINENC
60ACPP019690GIOL MIRALLES, ALBERT1,721,96260GUALTA QUINCES
61ACPP000257FERNANDEZ ABIA, SANTIAGO0,8116261GUALTA QUINCES
62ACPP013903BERGES DOMENE, JOSE ANDRES0,510,76362FORRAIRES
63ACPP013921HERNANDEZ PODADERA, CARLOS JAVIER(+)1,4(+)1(+)1,26364PAR 2008 J+J
64ACPP014332POMPAS HERNANDEZ, DANIEL1,111,36463LA GARRIGA A
65ACPP014237SANCHEZ ESTEVEZ, JESUS(+)0,6(+)1(+)0,46465FORRAIRES
66ACPP011957BOIX LLOPIS, ALBERT(+)0,8(+)1(+)0,66465LA GARRIGA A
67ACPP013809PRAT CASAS, PERE(+)0,30(+)0,16565MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
68ACPP004632SAAVEDRA RECIO, PEDRO(+)2,3(+)2(+)2,16567SANT CEBRIA BLAU
69ACPP014560LEIVA PUIGNERO, OSCAR(+)2,8(+)3(+)2,66568MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
70ACPP000177FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL(+)4(+)4(+)3,86569VALLROMANES B
71ACPP000180CORTADA RECOLONS, JOSEP6,676,87467VALLROMANES B
72ACPP007284GINESTA VENTURA, JOAN MARIA(+)1(+)1(+)0,87475MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP020673GUERRERO ARAUZ, ALBERT6,946,54944PAPALUS
ACPP024015PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN8,267,8
2ACPP009928SABRIA MESTRES, JESUS(+)1(+)1(+)1,15049ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
ACPP003387MARTIN LUNA, JOSE MANUEL1,211,1
3ACPP008316MARTINEZ FERRE, VICENS(+)0,30(+)0,45050FORRAIRES
ACPP010883PEREZ MELLADO, OSCAR0,810,7
4ACPP025019PERICAS CANO, ALEX(+)0,50(+)0,65150LA GARRIGA A
ACPP021124LOPEZ GUTIERREZ, DANIEL1,311,2
5ACPP008793LOPEZ FUENTES, JOSE(+)2,5(+)2(+)2,55151PAPALUS
ACPP023513KAMENEVA, IRINA6,956,9
6ACPP001175PAREJA LAREDO, SALVADOR(+)2,5(+)2(+)2,55152XERINOLA TENNIS MORA
ACPP023968PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL1,111,1
7ACPP015903TORREJON MENDEZ, FRANCISCO JOSE433,85248PAR 2008 J+J
ACPP005273CHAVES GARRIDO, XAVIER4,844,6
8ACPP018742LOPEZ LEON, ALBERTO0,300,25250TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
ACPP016322CABALLERO PUENTE, FRANCISCO JOSE3,223,1
9ACPP004895GOMEZ DOMINGUEZ, ENRIC3,223,15250TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
ACPP020137MOLINA MARTINEZ, IVAN3,223,1
10ACPP004119CASTRO ESPEJO, JOSE0,200,25252HCP1 EL NOU RESTAURANT
ACPP003685CASTRO ESPEJO, ANTONIO0,200,2
11ACPP018057AYGUABELLA PUIGDEMONT, JOAN(+)1(+)1(+)15252AMICS DE FRANCIAC
ACPP008640GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS0,100,1
12ACPP017943CATALAN PURCALLA, ALBERT2,722,65349GUALTA QUINCES
ACPP019689DIAZ ROBLES, ANTONIO7,767,6
13ACPP012387SANCHEZ INGLES, FRANCISCO1,521,45350PLATJA D'ARO RIDAURA
ACPP023524O DONOVAN, EDMUND13,21013,1
14ACPP008184BARJUAN GURI, JOSEP1,411,45351LA GARRIGA A
ACPP015371DOBLAS PINTO, DAMIAN3,323,3
15ACPP010713GIOL SAIZ, PEDRO1115352GUALTA QUINCES
ACPP018482MARTINEZ SAMBLAS, GABINO323
16ACPP003368SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO(+)1,4(+)1(+)1,45353XERINOLA TENNIS MORA
ACPP007422RAMOS GUTIERREZ, JUAN1,211,2
17ACPP008189ALCAZAR GONZALEZ, JUAN(+)1,9(+)2(+)1,95353SANT CEBRIA BLAU
ACPP023713CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL1,621,6
18ACPP008211MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS(+)3,1(+)3(+)3,15355SANT CEBRIA BLAU
ACPP001829MARTI BARRACHINA, JOSEP Mª(+)1,8(+)2(+)1,8
19ACPP000292SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS(+)1,5(+)1(+)1,55452PAR 2008 J+J
ACPP013684GUAL OLIVER, JORDI2,422,4
20ACPP019080FARRES BALLESTE, IGNASI1,521,55452CANTERA BADALONA
ACPP016446IBAÑEZ ALBERCA, JAVIER4,334,3
21ACPP016203FERNANDEZ CACERES, JOAN(+)1,2(+)1(+)1,25453P&P PERALADA
ACPP004704SARRIAS CRUXENT, J.MANUEL2,122,1
22ACPP016810SERRA SERRAMITJANA, JORDI(+)0,10(+)0,15454BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
ACPP010053MARTINEZ PENDON, JOSE0,610,6
23ACPP015429SANZ CASAL, EVELIO(+)2,4(+)2(+)2,45456HCP1 EL NOU RESTAURANT
ACPP002278SOLA RABASSA, SALVADOR(+)1,1(+)1(+)1,1
24ACPP001333LLAVINA SERRADELL, JAIME(+)4(+)4(+)45456VALLROMANES B
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA(+)1,0(+)1(+)1,0
25ACPP014200BERENGUEL GONZALEZ, LUIS MIGUEL0,100,15554P&P PERALADA
ACPP012245MAÑAS REPETTO, JULIO HECTOR0,910,9
26ACPP010423BETRIAN GARCIA, JOSE ANTONIO(+)0,50(+)0,55554PLATJA D'ARO RIDAURA
ACPP011690ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL0,810,8
27ACPP004337VILA PLANAGUMA, ENRIC0,910,95554AMICS DE FRANCIAC
ACPP019204ROVIRA PASTELLS, LLUIS1,111,1
28ACPP019304CAPDEVILA PLANAS, ALBERT2,322,35654MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
ACPP019578VILA NEBOT, XAVIER3,833,8
29ACPP010729BOMBARDO ARCH, REMEI5,955,95853MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
ACPP013706ALUJA DURAN, ISABEL6,856,8
30ACPP002336ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI(+)3,5(+)3(+)3,55859BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
ACPP016062MARTI RABASSA, JOAQUIM(+)0,9(+)1(+)0,9
31ACPP023087PASAMON ARIÑEZ, LUIS ANTONIO1,621,65956ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
ACPP015881RUBIO VALDERRAMA, JOHNNY4,844,8
32ACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE4,434,46054VALLROMANES B
ACPP023106PERDIGO ROLDAN, MANEL10,4810,4
33ACPP006752GOMEZ COZAR, JUAN FRANCISCO2,822,86056PLATJA D'ARO CRISTINENC
ACPP008128LLORET DALMAU, ALBERT4,844,8
34ACPP013006GIMENO MARES, ALEJANDRO0,400,46159CANTERA BADALONA
ACPP022745MARCOS OTERO, DANIEL2,822,8
35ACPP014238MARCO AZLOR, MARIA ASUNCION4,744,77065FORRAIRES
ACPP013434VILADECANS SURIÑACH, MAITE6,556,5
36ACPP013799SAURA TURON, POL0,200,2100100PLATJA D'ARO CRISTINENC
ACPP015785PUIGDEVALL GARCIA, FRANCESC6,056,0

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA909072801008072584
2XERINOLA TENNIS MORA7272904480100100558
3P&P PERALADA38648090442323362
4PLATJA D'ARO CRISTINENC19100100287903347
5VALLROMANES B100441533503315290
6PLATJA D'ARO RIDAURA6450756561133277
7PAR 2008 J+J153387907244269
8PAPALUS38050033790263
9AMICS DE FRANCIAC50331919285064263
10GUALTA QUINCES445664723157261
11CANTERA BADALONA3319443804480258
12SANT CEBRIA BLAU28155664193838258
13LA GARRIGA A80283315116419250
14MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES5672810023280242
15TEMPO TEAM BLUE & SORIANO233803721950205
16ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA002350385628195
17HCP1 EL NOU RESTAURANT72331164056164
18FORRAIRES111111231531185

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC