Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 3ª divisió est, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 23945
14.06.2014

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 3ª divisió est, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014
3ª divisió est
7ª jornada , RECORREGUT PITCH & PUTT DE TENNIS MORA

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

PARES I FILLS HCP1
1COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO51GOMEZ DEL PULGAR FOLGOSO, MARC53215
TORRECILLA SUNTHARO, JORDI55GOMEZ DEL PULGAR BIELSA, JESUS
QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI56QUINQUILLA FERNANDEZ, AGUSTI57
PUYOL ROBERT, DANA-HELGA64MOREIRA FONTOVA, AITOR
CLUB GOLF PALAMOS
2GARCIA FUERTES, JAVIER54CHICA MONTORO, RAUL56222
ESQUERRA GIMENO, FERNANDO56HUERTA HERRERA, JUAN MANUEL
GARCIA GARRIDO, LLUIS FCO.56CABARROCAS ORTEGA, ENRIC56
CUZZOLIN, FERRUCCIO60FONTANET ANGOSTO, RICARD
GUALTA EMPORDA
3FONT PLANELLA, JOAN56NIELL COLOM, SANTI50223
ESTEVEZ SARROTE, JOSEP MARIA58MATAS HUGAS, ADRIA
MATAS DOMENECH, NARCIS59GALAN ROMAN, JUAN51
SABRIA MESTRES, XAVIER59FERNANDEZ SANJURJO, DAVID
CAN DRAGO - LA GARRIGA
4SANCHEZ PEREZ, JUAN LUIS55VILLALONGA DELGADO, JORDI54223
ATERO LORCA, JOSE56PEREZ CASARES, MARIA ROSA
TENES GARCIA, DAVID58ENRIQUEZ ALSINA, JOSE Mª64
MIGUEL DE ALMENARA, OSCAR59ALCAIDE ARAGON, JOSE MARIA
MAS GURUMBAU
5CASTANY AREGALL, VICTOR57RIBERA PONS, ANGEL51227
COLOMER LLACH, PERE59FURRIOLS SOLA, ANTONI
LLADO VILALLONGA, MIQUEL60ROCA ESPONA, JOSEP58
VILALTA SUBIRA, ENRIC61BOSCH FERNANDEZ, OCTAVIO
CLUB DE G. MARE NOSTRUM
6PEREZ BARAZAS, OSCAR55GISPERT MAROT, MANUEL55229
GONZALEZ DIAZ, EUGENI59FERRERA ROS, ALEX
ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS60CID OSORO, FERNANDO64
LUQUE MESA, ANDRES65CAMPS DOMENECH, ENRIQUE
ST ANDREWS P&P
7SALAZAR JAEN, ROBERTO54CABANILLAS ESPINO, TOMAS59232
MILLAN GARCIA, XAVIER58SAIN BERMEJO, JORDI
MENDOZA GALLEGO, RICARDO61MORALES TREPAT, DAVID62
GARCIA DAZA, IVAN62BARNES SUCRANA, XENIA
DRACS DE FRANCIAC
8VILADOMAT VERS, JORDI53COSTA PLANAS, JORDI52232
CANER VAZQUEZ, ALBERT62CAPELLA PALE, MARTI
MARTIN BOFILL, XAVIER65SARQUELLA GELI, IGNASI57
HUSILLOS PEREZ, JUAN LUIS69REBOLLO SANTOS, JOSEP A.
PANTIQUET
9GARCIA PEÑARANDA, ROMAN59LOZANO CLOS, ANTONIO51233
BONVILA BONET, RAMON60DE MIGUEL SANCHEZ, BIENVENIDO
MARTINEZ LOPEZ, JUAN CARLOS63LUJAN CANO, JOSE ANTONIO60
JIMENEZ GOMEZ, MANUEL66SARTO SOLIVA, JORDI
QUIMRIERA.COM
10PRINCEP MOTA, AGUSTI56ESPIGOL SIDERA, PERE55236
GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI59BETRIU CAPDEVILA, ANTONI
GUDAYOL PORTABELLA, JOAQUIM66RIERA RAURELL, JOAQUIM62
SEGALES GUY, ADAM66PONCE RICASTELL, JOSEP RAMON
FORAT EN 1 - TOT MOTOR
11MORCILLO MARTINEZ, RICARDO57VIDAL BALCELLS, JOSEP MARIA61236
ALCAZAR PONS, JUAN58LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN
NAVARRETE GARCIA, LUIS MIGUEL60ARRABAL MARQUEZ, ANTONIO73
SASTRE BARCELO, GABRIEL ANGEL64CASANOVAS CARRERAS, JORDI
CASTELLO
12VIÑOLAS CROUS, JORDI55JIMENEZ RECUERDA, JAUME54237
ELIAS FAJULA, ENRIC64CARRERAS MENDOZA, MARIUS
FERNANDEZ ESTARTUS, QUIQUE64LLAGUNO LOBATO, VALENTIN57
GIL SANCHEZ, MIGUEL67MORETA BURCH, JOAQUIM
FORAT NEGRE
13COLOMER ROSILLO, TOMAS59RAMOS CUADRADO, PAULI54239
ALEMANY VILAPLANA, DANIEL62MALLAFRE MIRA, JOAN
PORTALS PERALTA, JOAN64DORCA MERCADER, JAUME59
JIMENEZ DEL OLMO, FRANCESC71PIQUE BATALLE, DAVID
SANT CEBRIA VERMELL
14BORDERA SALVAT, XAVIER59OVIDE MORGADO, OSCAR53240
SIERRA RUA, ALFONSO63DOMINGUEZ GALAN, JOSE LUIS
BORDAS FANES, JOSEP MARIA65PEARSON, MERVYN55
NAVARRO TENA, VICENS68OLDENKAMP, ELIZABETH FRANCISCA
PiP.CAT
15COSTA SALIS, JOAN61RODRIGUEZ RODRIGUEZ, EDUARD-GREGORI54242
GIRBAL BRUGADA, EDUARD63COMAS MALTAS, JOAQUIM
MALLEU GISPERT, RAMON64ARDERIU BOFILL, RAIMON56
ARNAU CASADELLA, JORDI65SOBREQUES FERRER, ALEX
GELIDA P&P
16ARNO VILA, JULIA58TARRIDA BARRANCO, VICTOR63242
ESTELLER PLA, ROGER58SORIA VERA, MICHAEL
ANDREANO, HERNAN63---100
LOPEZ GONZALEZ, MARC78---
MAS PAGES
17CORTADA CELA, RAFAEL59POU CANTERO, ALBERT59250
MITJA SASANEDAS, MIQUEL65COLOMER BARBA, JOAN ENRIC
MIRO VIÑAS, QUIM67PAGES REBULL, JOSEP64
TUBERT CANAL, MARC80COLOMER FINA, SARA
TEMPO TEAM BLACK
18CABRERA GIBAJA, ANTONIO63PLANAS FEIXO, ALBERT59252
LOPEZ LEON, ISRAEL63SALA GOMEZ, DANIEL
ALARCON MESTRES, VICENÇ67TORRENTS ESPEL, JORDI60
BONETA BONADA, JORDI69NICOLAS BENITEZ, ANTONI

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP021402COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO0,8105150PARES I FILLS HCP1
2ACPP010206VILADOMAT VERS, JORDI(+)1,9(+)2(+)1,95355DRACS DE FRANCIAC
3ACPP010307GARCIA FUERTES, JAVIER2,531,95451CLUB GOLF PALAMOS
4ACPP015218SALAZAR JAEN, ROBERTO(+)3(+)3(+)35457ST ANDREWS P&P
5ACPP015262PEREZ BARAZAS, OSCAR0,710,75554CLUB DE G. MARE NOSTRUM
6ACPP009362TORRECILLA SUNTHARO, JORDI1,111,15554PARES I FILLS HCP1
7ACPP020127VIÑOLAS CROUS, JORDI(+)0,20(+)0,25555CASTELLO
8ACPP016950SANCHEZ PEREZ, JUAN LUIS(+)2,9(+)3(+)2,95558CAN DRAGO - LA GARRIGA
9ACPP021096PRINCEP MOTA, AGUSTI1,411,45655QUIMRIERA.COM
10ACPP017246QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI0,910,95655PARES I FILLS HCP1
11ACPP015230FONT PLANELLA, JOAN0,400,45656GUALTA EMPORDA
12ACPP025503ESQUERRA GIMENO, FERNANDO(+)0,10(+)0,15656CLUB GOLF PALAMOS
13ACPP000340ATERO LORCA, JOSE(+)1,7(+)2(+)1,75658CAN DRAGO - LA GARRIGA
14ACPP008973GARCIA GARRIDO, LLUIS FCO.(+)2,5(+)2(+)2,55658CLUB GOLF PALAMOS
15ACPP017030MORCILLO MARTINEZ, RICARDO2,632,65754FORAT EN 1 - TOT MOTOR
16ACPP020561CASTANY AREGALL, VICTOR1115756MAS GURUMBAU
17ACPP025698TENES GARCIA, DAVID6,465,65852CAN DRAGO - LA GARRIGA
18ACPP021966ARNO VILA, JULIA3,333,35855GELIDA P&P
19ACPP021038ALCAZAR PONS, JUAN1,821,85856FORAT EN 1 - TOT MOTOR
20ACPP021329ESTEVEZ SARROTE, JOSEP MARIA0,910,95857GUALTA EMPORDA
21ACPP017407ESTELLER PLA, ROGER(+)0,40(+)0,45858GELIDA P&P
22ACPP015206MILLAN GARCIA, XAVIER(+)3,4(+)3(+)3,25861ST ANDREWS P&P
23ACPP005581CORTADA CELA, RAFAEL4445955MAS PAGES
24ACPP021337MATAS DOMENECH, NARCIS4,244,25955GUALTA EMPORDA
25ACPP019051SABRIA MESTRES, XAVIER3,433,45956GUALTA EMPORDA
26ACPP019858BORDERA SALVAT, XAVIER2,322,35957SANT CEBRIA VERMELL
27ACPP008213GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI1,821,85957QUIMRIERA.COM
28ACPP009690COLOMER ROSILLO, TOMAS(+)0,30(+)0,35959FORAT NEGRE
29ACPP021725GONZALEZ DIAZ, EUGENI(+)0,7(+)1(+)0,55960CLUB DE G. MARE NOSTRUM
30ACPP014463COLOMER LLACH, PERE(+)1,5(+)1(+)1,35960MAS GURUMBAU
31ACPP017412GARCIA PEÑARANDA, ROMAN(+)1,4(+)1(+)1,25960PANTIQUET
32ACPP024845MIGUEL DE ALMENARA, OSCAR(+)1,5(+)1(+)1,35960CAN DRAGO - LA GARRIGA
33ACPP009876NAVARRETE GARCIA, LUIS MIGUEL0,610,66059FORAT EN 1 - TOT MOTOR
34ACPP020756CUZZOLIN, FERRUCCIO0,610,66059CLUB GOLF PALAMOS
35ACPP002661BONVILA BONET, RAMON0,300,56060PANTIQUET
36ACPP013553ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS(+)0,9(+)1(+)0,76061CLUB DE G. MARE NOSTRUM
37ACPP022051LLADO VILALLONGA, MIQUEL(+)2,1(+)2(+)1,96062MAS GURUMBAU
38ACPP002942COSTA SALIS, JOAN5,765,76155PiP.CAT
39ACPP008941MENDOZA GALLEGO, RICARDO111,26160ST ANDREWS P&P
40ACPP001728VILALTA SUBIRA, ENRIC(+)1,4(+)1(+)1,26162MAS GURUMBAU
41ACPP019672ALEMANY VILAPLANA, DANIEL4,654,66257FORAT NEGRE
42ACPP017083CANER VAZQUEZ, ALBERT3,133,16259DRACS DE FRANCIAC
43ACPP024745GARCIA DAZA, IVAN0,911,16261ST ANDREWS P&P
44ACPP014943SIERRA RUA, ALFONSO7,587,56355SANT CEBRIA VERMELL
45ACPP022296CABRERA GIBAJA, ANTONIO5,355,36358TEMPO TEAM BLACK
46ACPP024464MARTINEZ LOPEZ, JUAN CARLOS2,532,76360PANTIQUET
47ACPP025923ANDREANO, HERNAN2,222,46361GELIDA P&P
48ACPP019236GIRBAL BRUGADA, EDUARD111,26362PiP.CAT
49ACPP023475LOPEZ LEON, ISRAEL0,300,56363TEMPO TEAM BLACK
50ACPP025256SASTRE BARCELO, GABRIEL ANGEL7,177,16457FORAT EN 1 - TOT MOTOR
51ACPP013028MALLEU GISPERT, RAMON5,455,46459PiP.CAT
52ACPP021484PORTALS PERALTA, JOAN3,944,16460FORAT NEGRE
53ACPP003217ELIAS FAJULA, ENRIC2,632,86461CASTELLO
54ACPP022641PUYOL ROBERT, DANA-HELGA2,122,36462PARES I FILLS HCP1
55ACPP008469FERNANDEZ ESTARTUS, QUIQUE(+)0,100,16464CASTELLO
56ACPP010144MITJA SASANEDAS, MIQUEL4,754,96560MAS PAGES
57ACPP015883MARTIN BOFILL, XAVIER4,955,16560DRACS DE FRANCIAC
58ACPP012247BORDAS FANES, JOSEP MARIA2,632,86562SANT CEBRIA VERMELL
59ACPP008879ARNAU CASADELLA, JORDI3,433,66562PiP.CAT
60ACPP007934LUQUE MESA, ANDRES0,300,56565CLUB DE G. MARE NOSTRUM
61ACPP008639GUDAYOL PORTABELLA, JOAQUIM555,26661QUIMRIERA.COM
62ACPP006544SEGALES GUY, ADAM1,211,46665QUIMRIERA.COM
63ACPP020863JIMENEZ GOMEZ, MANUEL(+)1,8(+)2(+)1,66668PANTIQUET
64ACPP021224MIRO VIÑAS, QUIM9,7109,76757MAS PAGES
65ACPP005549ALARCON MESTRES, VICENÇ5,155,36762TEMPO TEAM BLACK
66ACPP006287GIL SANCHEZ, MIGUEL2,222,46765CASTELLO
67ACPP000381NAVARRO TENA, VICENS(+)0,2006868SANT CEBRIA VERMELL
68ACPP025182BONETA BONADA, JORDI4,754,96964TEMPO TEAM BLACK
69ACPP002422HUSILLOS PEREZ, JUAN LUIS3,643,86965DRACS DE FRANCIAC
70ACPP018940JIMENEZ DEL OLMO, FRANCESC6,676,87164FORAT NEGRE
71ACPP016264LOPEZ GONZALEZ, MARC3,743,97874GELIDA P&P
72ACPP025978TUBERT CANAL, MARC18,41818,68062MAS PAGES
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP019593NIELL COLOM, SANTI1,721,55048GUALTA EMPORDA
ACPP022192MATAS HUGAS, ADRIA2,322,1
2ACPP009257GALAN ROMAN, JUAN433,75146GUALTA EMPORDA
ACPP007653FERNANDEZ SANJURJO, DAVID756,7
3ACPP012094LOZANO CLOS, ANTONIO1,311,25150PANTIQUET
ACPP010452DE MIGUEL SANCHEZ, BIENVENIDO3,223,1
4ACPP014409RIBERA PONS, ANGEL(+)1,1(+)1(+)1,15152MAS GURUMBAU
ACPP014025FURRIOLS SOLA, ANTONI(+)0,7(+)1(+)0,7
5ACPP005633COSTA PLANAS, JORDI2,822,75250DRACS DE FRANCIAC
ACPP012868CAPELLA PALE, MARTI3,933,8
6ACPP002638OVIDE MORGADO, OSCAR3,633,55349SANT CEBRIA VERMELL
ACPP023309DOMINGUEZ GALAN, JOSE LUIS5,245,1
7ACPP012822GOMEZ DEL PULGAR FOLGOSO, MARC0,610,65352PARES I FILLS HCP1
ACPP007048GOMEZ DEL PULGAR BIELSA, JESUS2,722,7
8ACPP015555RAMOS CUADRADO, PAULI1,311,15448FORAT NEGRE
ACPP020772MALLAFRE MIRA, JOAN9,178,9
9ACPP010679RODRIGUEZ RODRIGUEZ, EDUARD-GREGORI3,933,85450PiP.CAT
ACPP016224COMAS MALTAS, JOAQUIM5,855,7
10ACPP017850VILLALONGA DELGADO, JORDI3,123,15452CAN DRAGO - LA GARRIGA
ACPP020153PEREZ CASARES, MARIA ROSA868
11ACPP001639JIMENEZ RECUERDA, JAUME(+)2,4(+)2(+)2,45455CASTELLO
ACPP001590CARRERAS MENDOZA, MARIUS1,111,1
12ACPP000145PEARSON, MERVYN(+)1,4(+)1(+)1,45551SANT CEBRIA VERMELL
ACPP012246OLDENKAMP, ELIZABETH FRANCISCA7,667,6
13ACPP008109GISPERT MAROT, MANUEL1,521,55552CLUB DE G. MARE NOSTRUM
ACPP010417FERRERA ROS, ALEX3,533,5
14ACPP012893ESPIGOL SIDERA, PERE3,123,15552QUIMRIERA.COM
ACPP009741BETRIU CAPDEVILA, ANTONI5,855,8
15ACPP013685ARDERIU BOFILL, RAIMON2,822,85651PiP.CAT
ACPP008886SOBREQUES FERRER, ALEX7,157,1
16ACPP010308CHICA MONTORO, RAUL5455652CLUB GOLF PALAMOS
ACPP021459HUERTA HERRERA, JUAN MANUEL5,655,6
17ACPP017781CABARROCAS ORTEGA, ENRIC(+)1(+)1(+)15657CLUB GOLF PALAMOS
ACPP020997FONTANET ANGOSTO, RICARD(+)0,30(+)0,3
18ACPP008760QUINQUILLA FERNANDEZ, AGUSTI0,710,75753PARES I FILLS HCP1
ACPP015452MOREIRA FONTOVA, AITOR7,667,6
19ACPP006279SARQUELLA GELI, IGNASI4,334,35754DRACS DE FRANCIAC
ACPP015885REBOLLO SANTOS, JOSEP A.6,356,3
20ACPP007075LLAGUNO LOBATO, VALENTIN2,922,95755CASTELLO
ACPP008178MORETA BURCH, JOAQUIM3,323,3
21ACPP013813ROCA ESPONA, JOSEP4,544,55852MAS GURUMBAU
ACPP026141BOSCH FERNANDEZ, OCTAVIO8,878,8
22ACPP021223POU CANTERO, ALBERT12911,95949MAS PAGES
ACPP019610COLOMER BARBA, JOAN ENRIC14,21114,1
23ACPP021647DORCA MERCADER, JAUME6,356,35951FORAT NEGRE
ACPP023490PIQUE BATALLE, DAVID15,11115,1
24ACPP017811PLANAS FEIXO, ALBERT6,956,95952TEMPO TEAM BLACK
ACPP025481SALA GOMEZ, DANIEL11,6911,6
25ACPP016533CABANILLAS ESPINO, TOMAS(+)0,8(+)1(+)0,85959ST ANDREWS P&P
ACPP011790SAIN BERMEJO, JORDI0,610,6
26ACPP020626TORRENTS ESPEL, JORDI5,655,66055TEMPO TEAM BLACK
ACPP024099NICOLAS BENITEZ, ANTONI5,655,6
27ACPP017757LUJAN CANO, JOSE ANTONIO2226055PANTIQUET
ACPP007647SARTO SOLIVA, JORDI6,456,4
28ACPP010839VIDAL BALCELLS, JOSEP MARIA3,833,86156FORAT EN 1 - TOT MOTOR
ACPP020123LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN5,755,7
29ACPP020583MORALES TREPAT, DAVID3,733,76258ST ANDREWS P&P
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA7,457,4
30ACPP001867RIERA RAURELL, JOAQUIM1,211,26258QUIMRIERA.COM
ACPP007428PONCE RICASTELL, JOSEP RAMON5,445,4
31ACPP016213TARRIDA BARRANCO, VICTOR0,910,96359GELIDA P&P
ACPP025434SORIA VERA, MICHAEL17,81417,8
32ACPP005579ENRIQUEZ ALSINA, JOSE Mª9,379,36453CAN DRAGO - LA GARRIGA
ACPP026728ALCAIDE ARAGON, JOSE MARIA16,81316,8
33ACPP024179PAGES REBULL, JOSEP118116456MAS PAGES
ACPP017194COLOMER FINA, SARA14,31114,3
34ACPP005046CID OSORO, FERNANDO5,955,96458CLUB DE G. MARE NOSTRUM
ACPP006067CAMPS DOMENECH, ENRIQUE7,767,7
35ACPP017736ARRABAL MARQUEZ, ANTONIO8,468,47366FORAT EN 1 - TOT MOTOR
ACPP000621CASANOVAS CARRERAS, JORDI9,379,1

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1MAS GURUMBAU5610038100908064528
2CAN DRAGO - LA GARRIGA4450100641007272502
3CLUB GOLF PALAMOS72725090505690480
4PANTIQUET50907256729038468
5PARES I FILLS HCP1232390780100100423
6GUALTA EMPORDA100441544561580354
7DRACS DE FRANCIAC80196480382844353
8QUIMRIERA.COM33644472643833348
9ST ANDREWS P&P64385638284450318
10CASTELLO9072850115023259
11GELIDA P&P3856802344117259
12CLUB DE G. MARE NOSTRUM28153333236456252
13FORAT EN 1 - TOT MOTOR19112315331928148
14PiP.CAT78031919711146
15FORAT NEGRE33319073319114
16SANT CEBRIA VERMELL1530281531579
17TEMPO TEAM BLACK112873323075
18MAS PAGES00111100325

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC