Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 4ª divisió centre G2, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 23949
14.06.2014

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 4ª divisió centre G2, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014
4ª divisió centre G2
7ª jornada , ROC3 PITCH & PUTT GOLF

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

SANT CUGAT P&P C
1CHAVES URRASCO, VICENTE51NAVARRO MARIN, ROBERTO54221
CASALS RIERA, FERRAN57BETETA GUZMAN, JOSE JAVIER
CANALES GAMEZ, JUAN CARLOS59CASALS HAENSLER, MANUEL58
CAMPOS BASTOS, JOSE MARIA63RIERA RIVIERE, MONICA
LOS OTROS GALLITOS
2CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL54GOMEZ RAMIREZ, MANUEL54223
CARO GARCIA, ENRIQUE55BATLLE SALUD, RAMON
MENDOZA BLASCO, ANDRES60NEVOT MONDEJAR, JOSE LUIS55
MAS MONTEYS, XAVIER64GELI ROIG, JOSEP M
BARCELONA URBAN G. CLUB
3TORRUELLA SERRA, IGNASI55LOPEZ PEREZ, SANDRA54227
VIVES TRUYOLS, HUGO59ALVAREZ MARTINEZ, ROSA
DE MIQUEL MIQUEL, ALBERTO59MUÑOZ PENDON, JUAN64
PUJOL CABA, ANTONIO66ANDRES FARRES, XAVIER
CASPER TENNIS MORA
4SERRA CATASUS, CARLOTA55ALBIÑANA BRIL, ROGER52232
SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO60GENE TOLNAY, VICTOR
ABAJO MAYOR, DANIEL65CAMPRUBI MONTAL, BERTA59
MALET FAURA, BORJA68VALLS TARRAGONA, LAURA
MANRESA BERNAT OLLER
5RIOS MATEOS-APARICIO, SERGIO58VILASECA ARROYO, PERE MANEL53234
GODO PASCUAL, GERARD60LOPEZ CALVET, GABRIEL
GARCIA VINYALS, MIQUEL ANGEL63PRAT ARANDA, JOAN56
CASTILLO PLA, RAUL65PRADELL BUXO, JORDI
CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
6MIER CAMPO, DIEGO54DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS52236
MARTIN JIMENEZ, BRAULIO58CLIMENT GAVALDA, JOSE MARIA
VELA LEON, FRANCISCO72HERRERA VENTURA, CARLOS60
---100HERRERA MARTIN DE ARRIVA, CARLOTA
DREAM PIM BADALONA
7JIMENEZ MARTINEZ, JULIAN59MARCOS GOMEZ, FELICIANO54238
TOUS GABARRON, ANTONI62IBANYEZ AZNAR, JORDI
BALLESTE ORPINELL, ANNA63ARIZA REVERTE, JOSE LUIS57
JOUBERT, FREDERIC66CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE
CLUB ESPORTIU LOPI
8SAENZ GRIÑO, ALBERT61CASTELLS OLIVELLA, MARC51242
HERNANDEZ PIQUER, JOSEP64PELLICER GUSO, FATIMA
BOSCH COMAS, ORIOL66SAENZ OLLE, JOAQUIM55
DOCAMPO GARCIA, SONIA71GRIÑO QUER, MARIA TERESA
C. E. LA COLMENA
9GARRIDO JUAREZ, ISIDRE58ESTELLER SALVADOR, JOAN57244
SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO60VALBUENA HERNANDEZ, AUGUST
COLINA ALGORA, MARIANO69VALLE GARCIA, JUAN61
ANTUNEZ MARCOS, SERAFIN73SUAREZ TALLE, JOSE ANTONIO
TEIA RUSKY TEAM
10PAU AVENTIN, SALVADOR58JARQUE LOPEZ, AGUSTIN61247
MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP64BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE
GASULL MARTINEZ, JOSEP MARIA64GASSIOT MARTI, JOAQUIM67
SANCHEZ JIMENEZ, LAURA68OLIVA LOPEZ, ROSALIA
P&P LA GARRIGA B
11CHINCHILLA ALADID, JOSE62CASTRO RUBIO, JUAN JOSE56248
BOIX BORRELL, JOSEP63FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO
SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU67GONZALEZ GRACIA, ENRIC60
BARJUAN BADELL, JUAN68GOMEZ ARIÑO, MANUEL
VILASSAR PITCH & PUTT
12LLORET BOLDU, TOMAS60BERTRAN RUIZ, ANDREU60250
PIÑON REY, SANTIAGO LUIS64JIMENEZ ALEGRI, TERESA
ABRIL GAROFANO, JOSEP66SAMPERA FERNANDEZ, MANUEL64
RUIZ LEIVA, MARC79---
CHICAGO G. CLUB
13POSAS GARRIGA, JORDI61SALES ANDREU, XAVIER61254
HERNANDEZ LORENTE, ORIOL65TOMAS RUBIO, CARLOS
ZAMORA MAS, JOAN67JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO69
VIAGA CARDENAS, TONY69CARRICART, MARIO ADRIAN
P&P TEIA B
14ASPA PUIG, JORDI63ISUS BERNADI, JOAN56254
CONESA MANZANARES, ANTONIO67ESTELLA VACAS, ENRIC
CAPDEVILA PARDINA, FERNANDO68DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO59
PLATERO SANCHEZ, ALBERT100LOPEZ RODRIGUEZ, JOAQUIN
NOVA ICARIA Impacto 33
15FREIXAS GENE, JOAN JOSEP62MIER ROURA, MIQUEL58258
ORTEGA CAGIGAL, JOSE66ARENAS DEL CUERPO, MANUEL
SOTOCA CASAS, ANTONIO72QUIGLEY, LEE60
CARREY PADIAL, XAVIER74HIGUERA RUEDA, JULIAN DAVID
XERINOLA HCP1
16FERRER FERRER, RUT65SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA56261
TORRES PARRA, ANNA70ASENSIO MARTINEZ, ANTONIO
SAQUERO GARCIA, MARIBEL70GRAUPERA PARRA, DOLORS58
CARMONA LOPEZ, RUBEN74LUQUE CANO, ISABEL

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP025276CHAVES URRASCO, VICENTE(+)0,50(+)1,15151SANT CUGAT P&P C
2ACPP011504CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL1,110,95453LOS OTROS GALLITOS
3ACPP004445MIER CAMPO, DIEGO(+)2,5(+)2(+)2,55456CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
4ACPP017344CARO GARCIA, ENRIQUE1,411,45554LOS OTROS GALLITOS
5ACPP002871SERRA CATASUS, CARLOTA0005555CASPER TENNIS MORA
6ACPP025668TORRUELLA SERRA, IGNASI(+)0,8(+)1(+)0,85556BARCELONA URBAN G. CLUB
7ACPP017831CASALS RIERA, FERRAN4,654,25752SANT CUGAT P&P C
8ACPP025610MARTIN JIMENEZ, BRAULIO665,25852CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
9ACPP001049PAU AVENTIN, SALVADOR2,222,25856TEIA RUSKY TEAM
10ACPP007589RIOS MATEOS-APARICIO, SERGIO(+)1,1(+)1(+)1,15859MANRESA BERNAT OLLER
11ACPP023761GARRIDO JUAREZ, ISIDRE(+)1,9(+)2(+)1,75860C. E. LA COLMENA
12ACPP026450CANALES GAMEZ, JUAN CARLOS7,376,55952SANT CUGAT P&P C
13ACPP023787JIMENEZ MARTINEZ, JULIAN4,554,55954DREAM PIM BADALONA
14ACPP026462VIVES TRUYOLS, HUGO4,244,25955BARCELONA URBAN G. CLUB
15ACPP006362DE MIQUEL MIQUEL, ALBERTO4,144,15955BARCELONA URBAN G. CLUB
16ACPP002026SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO1,821,86058C. E. LA COLMENA
17ACPP016215LLORET BOLDU, TOMAS0,910,96059VILASSAR PITCH & PUTT
18ACPP002595MENDOZA BLASCO, ANDRES1,411,46059LOS OTROS GALLITOS
19ACPP002787SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO0,400,66060CASPER TENNIS MORA
20ACPP010274GODO PASCUAL, GERARD(+)1,6(+)2(+)1,46062MANRESA BERNAT OLLER
21ACPP025725POSAS GARRIGA, JORDI7,587,16153CHICAGO G. CLUB
22ACPP010457SAENZ GRIÑO, ALBERT2,122,16159CLUB ESPORTIU LOPI
23ACPP014027FREIXAS GENE, JOAN JOSEP8886254NOVA ICARIA Impacto 33
24ACPP017763TOUS GABARRON, ANTONI4,654,66257DREAM PIM BADALONA
25ACPP013663CHINCHILLA ALADID, JOSE3,843,86258P&P LA GARRIGA B
26ACPP019079BALLESTE ORPINELL, ANNA5,355,36358DREAM PIM BADALONA
27ACPP013034ASPA PUIG, JORDI3,543,56359P&P TEIA B
28ACPP014192GARCIA VINYALS, MIQUEL ANGEL4446359MANRESA BERNAT OLLER
29ACPP011959BOIX BORRELL, JOSEP333,26360P&P LA GARRIGA B
30ACPP026411CAMPOS BASTOS, JOSE MARIA2,322,56361SANT CUGAT P&P C
31ACPP016507PIÑON REY, SANTIAGO LUIS5,155,16459VILASSAR PITCH & PUTT
32ACPP015952HERNANDEZ PIQUER, JOSEP3,543,76460CLUB ESPORTIU LOPI
33ACPP003581MAS MONTEYS, XAVIER1,521,76462LOS OTROS GALLITOS
34ACPP009265MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP1,311,56463TEIA RUSKY TEAM
35ACPP011844GASULL MARTINEZ, JOSEP MARIA1,311,56463TEIA RUSKY TEAM
36ACPP026370ABAJO MAYOR, DANIEL15,816136549CASPER TENNIS MORA
37ACPP001445HERNANDEZ LORENTE, ORIOL6,876,86558CHICAGO G. CLUB
38ACPP019191FERRER FERRER, RUT3,743,96561XERINOLA HCP1
39ACPP019577CASTILLO PLA, RAUL4,444,66561MANRESA BERNAT OLLER
40ACPP025310ORTEGA CAGIGAL, JOSE7,787,76658NOVA ICARIA Impacto 33
41ACPP018891BOSCH COMAS, ORIOL7776659CLUB ESPORTIU LOPI
42ACPP020022JOUBERT, FREDERIC5,765,96660DREAM PIM BADALONA
43ACPP026542PUJOL CABA, ANTONIO4,654,86661BARCELONA URBAN G. CLUB
44ACPP016926ABRIL GAROFANO, JOSEP1,621,86664VILASSAR PITCH & PUTT
45ACPP012819SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU5,155,36762P&P LA GARRIGA B
46ACPP024624ZAMORA MAS, JOAN4,754,96762CHICAGO G. CLUB
47ACPP019004CONESA MANZANARES, ANTONIO(+)0,6(+)1(+)0,46768P&P TEIA B
48ACPP026368MALET FAURA, BORJA555,26863CASPER TENNIS MORA
49ACPP020320BARJUAN BADELL, JUAN4,955,16863P&P LA GARRIGA B
50ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA0,510,76867TEIA RUSKY TEAM
51ACPP012334CAPDEVILA PARDINA, FERNANDO(+)0,30(+)0,16868P&P TEIA B
52ACPP021707COLINA ALGORA, MARIANO7,787,96961C. E. LA COLMENA
53ACPP014654VIAGA CARDENAS, TONY7,377,56962CHICAGO G. CLUB
54ACPP024215TORRES PARRA, ANNA10,51110,57059XERINOLA HCP1
55ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL5,966,17064XERINOLA HCP1
56ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA5,455,67166CLUB ESPORTIU LOPI
57ACPP025534SOTOCA CASAS, ANTONIO9,810107262NOVA ICARIA Impacto 33
58ACPP016994VELA LEON, FRANCISCO2,322,57270CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
59ACPP022691ANTUNEZ MARCOS, SERAFIN18,018187355C. E. LA COLMENA
60ACPP026320CARREY PADIAL, XAVIER17,11717,17457NOVA ICARIA Impacto 33
61ACPP016383CARMONA LOPEZ, RUBEN(+)2,1(+)2(+)1,97476XERINOLA HCP1
62ACPP023260RUIZ LEIVA, MARC10,41010,67969VILASSAR PITCH & PUTT
63ACPP002173PLATERO SANCHEZ, ALBERT2,322,5100100P&P TEIA B
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP010113CASTELLS OLIVELLA, MARC544,75146CLUB ESPORTIU LOPI
ACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA5,855,5
2ACPP011774DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS3,122,95247CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
ACPP019702CLIMENT GAVALDA, JOSE MARIA15,11114,9
3ACPP023325ALBIÑANA BRIL, ROGER(+)3,6(+)4(+)3,65251CASPER TENNIS MORA
ACPP026373GENE TOLNAY, VICTOR7,257,2
4ACPP006061VILASECA ARROYO, PERE MANEL(+)1(+)1(+)1,25347MANRESA BERNAT OLLER
ACPP021129LOPEZ CALVET, GABRIEL978,8
5ACPP002766LOPEZ PEREZ, SANDRA5,2455448BARCELONA URBAN G. CLUB
ACPP025485ALVAREZ MARTINEZ, ROSA11,5911,3
6ACPP001765GOMEZ RAMIREZ, MANUEL3,933,75448LOS OTROS GALLITOS
ACPP001547BATLLE SALUD, RAMON1089,8
7ACPP024612NAVARRO MARIN, ROBERTO4,1345449SANT CUGAT P&P C
ACPP005668BETETA GUZMAN, JOSE JAVIER6,556,4
8ACPP014144MARCOS GOMEZ, FELICIANO3,123,15451DREAM PIM BADALONA
ACPP009402IBANYEZ AZNAR, JORDI5,655,6
9ACPP011972SAENZ OLLE, JOAQUIM3,323,25550CLUB ESPORTIU LOPI
ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA11,1811
10ACPP004604NEVOT MONDEJAR, JOSE LUIS0,910,95552LOS OTROS GALLITOS
ACPP004382GELI ROIG, JOSEP M4,644,6
11ACPP022582SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA12,51012,25645XERINOLA HCP1
ACPP022583ASENSIO MARTINEZ, ANTONIO13,81113,5
12ACPP026432PRAT ARANDA, JOAN6,556,45649MANRESA BERNAT OLLER
ACPP026433PRADELL BUXO, JORDI10,9810,8
13ACPP017560ISUS BERNADI, JOAN3,223,25652P&P TEIA B
ACPP011364ESTELLA VACAS, ENRIC5,655,6
14ACPP014023CASTRO RUBIO, JUAN JOSE3,533,55653P&P LA GARRIGA B
ACPP015181FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO5,445,4
15ACPP004825ESTELLER SALVADOR, JOAN3,533,55753C. E. LA COLMENA
ACPP020540VALBUENA HERNANDEZ, AUGUST5,955,9
16ACPP016864ARIZA REVERTE, JOSE LUIS3,733,75754DREAM PIM BADALONA
ACPP016615CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE5,655,6
17ACPP004446MIER ROURA, MIQUEL8,468,35849NOVA ICARIA Impacto 33
ACPP026321ARENAS DEL CUERPO, MANUEL13,21013,1
18ACPP001240GRAUPERA PARRA, DOLORS7,357,35852XERINOLA HCP1
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL12,51012,5
19ACPP025820CASALS HAENSLER, MANUEL3,533,55855SANT CUGAT P&P C
ACPP025738RIERA RIVIERE, MONICA4,134,1
20ACPP026367CAMPRUBI MONTAL, BERTA10,0810,05951CASPER TENNIS MORA
ACPP025934VALLS TARRAGONA, LAURA13,81113,8
21ACPP020442DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO1,411,45958P&P TEIA B
ACPP019499LOPEZ RODRIGUEZ, JOAQUIN4,334,3
22ACPP025609HERRERA VENTURA, CARLOS8,678,46047CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
ACPP025081HERRERA MARTIN DE ARRIVA, CARLOTA211620,8
23ACPP026341QUIGLEY, LEE11,7911,66049NOVA ICARIA Impacto 33
ACPP026394HIGUERA RUEDA, JULIAN DAVID17,61417,5
24ACPP008450BERTRAN RUIZ, ANDREU4346055VILASSAR PITCH & PUTT
ACPP020484JIMENEZ ALEGRI, TERESA12,2912,2
25ACPP013638GONZALEZ GRACIA, ENRIC4,744,76056P&P LA GARRIGA B
ACPP016190GOMEZ ARIÑO, MANUEL8,268,2
26ACPP004992VALLE GARCIA, JUAN3,423,46154C. E. LA COLMENA
ACPP019834SUAREZ TALLE, JOSE ANTONIO13,41013,4
27ACPP015101SALES ANDREU, XAVIER4,644,66156CHICAGO G. CLUB
ACPP025388TOMAS RUBIO, CARLOS6,356,3
28ACPP003425JARQUE LOPEZ, AGUSTIN1,821,86158TEIA RUSKY TEAM
ACPP009260BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE3,933,9
29ACPP026459MUÑOZ PENDON, JUAN13,41013,46453BARCELONA URBAN G. CLUB
ACPP017765ANDRES FARRES, XAVIER14,11114,1
30ACPP013248SAMPERA FERNANDEZ, MANUEL5,445,46460VILASSAR PITCH & PUTT
-----
31ACPP001376GASSIOT MARTI, JOAQUIM6,156,16762TEIA RUSKY TEAM
ACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA6,956,9
32ACPP025720JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO9,179,16962CHICAGO G. CLUB
ACPP024832CARRICART, MARIO ADRIAN11811

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1SANT CUGAT P&P C9010090809090100640
2CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB1009080647210056562
3TEIA RUSKY TEAM805672901005633487
4BARCELONA URBAN G. CLUB234456100504480397
5C. E. LA COLMENA286410056642338373
6MANRESA BERNAT OLLER56805038382864354
7VILASSAR PITCH & PUTT64724433287223336
8LOS OTROS GALLITOS72236428113890326
9CASPER TENNIS MORA11111544448072277
10DREAM PIM BADALONA44502815561950262
11CLUB ESPORTIU LOPI19153372333344249
12P&P TEIA B50282319801515230
13P&P LA GARRIGA B33333850191128212
14CHICAGO G. CLUB1571923236419170
15XERINOLA HCP1383811715507166
16NOVA ICARIA Impacto 33719711771169

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC