Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 1ª divisió, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32734
02.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 1ª divisió, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
1ª divisió
7ª jornada , MAS PAGÈS GOLF I PITCH & PUTT

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
1MARTINEZ MARTOS, JOSEP50PAZ ESCOBAR, JUAN46199
CANO MARTOS, FERNANDO51SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO
MARTINEZ MARTOS, JUAN52GURILLO HUETA, JOSEP51
DIAZ CARRERAS, RICARD57SANTOS SANCHEZ, JOSE
TEAM HCP1
2PEREZ GELMA, CARLES50GARCIA BELMONTE, JOAN51205
ANDRES CANAL, SERGI51MONJONELL TUSELL, JORDI
PEREZ SALDAÑA, JOSE53RIBAS ALONSO, JOSEP51
FUSTER ANGLADA, GEMMA54TORRUS ROIG, CARLES
CALLEJEROS
3IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP51NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL46207
PIQUE PARROT, OSCAR54SOLER BENET, FIDEL
SALVAT GALLEGO, JORDI56COSTA NOSAS, JORDI54
FERNANDEZ CORREDOR, RAUL57LORENTE BILBAO, IKER
XERINOLA TENNIS MORA
4SERRA BLANCH, JORDI50PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL51208
SANZ RAMON, ENRIC53SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO
GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL54REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN53
VIDAL SERRAT, JAUME56PEIRO NAVARRO, NIL
FRANCIAC PITCH
5CANTO GARCIA, JORDI50MOLINS JARDI, JORDI51209
GARANGOU SERAROLS, SALVADOR54ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS
DIAZ CORTES, DAVID54PEQUEÑO DELGADO, SERGIO51
NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER60PAGES PRAT, FRANCESC
SERRALLONGA
6GIRONES STIERLE, ALBERT53GABARRO VALLS, ALBERT47209
PERICH ROMERO, JOAN54VIEJO MORO, CARLES
VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª55MARTINEZ PADILLA, JUAN52
RECASENS COMES, ANTONI60ROMAN DELGADO, EDUARD
VALLROMANES A
7PEREZ ESPINOSA, MIGUEL51BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL52210
NIÑEROLA GALINDO, JORDI53LOPEZ LEON, GREGO
SABORIT FLORETA, JORDI54GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO53
ARNAU REDON, OLEGARIO55BAGES BADILLO, JAUME
FRANCIAC
8SANMARTIN MULERO, EMILI53GARCIA PINTO, MARC50210
MAS GUERRERO, ORIOL53SALVA JULIA, JORDI
MORE VIDAL, MARÇAL54SAURA TURON, POL54
MORENO COLL, MARTI56POCH VIVOLAS, JOAN
CAN RAFEL
9STUART COLEMAN, DANIEL49BERNAT MUÑOZ, HERIBERT46210
PENALVA SANCHEZ, ANTONIO56RAMON LARENA, ROBERT
PLANAS GRANDE, JORDI59GARCIA VALERA, OSCAR51
ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO61MARIN RUIZ, ANGEL
VALL D'ORDINO
10PONSDOMENECH CALVET, XAVIER52RUIZ ESTANY, GLORIA50210
MORAT CARDONA, RICARD54CAYETANO ROBINAT, JAVIER
MENDOZA RODRIGUEZ, GONZALO54GARCIA GARCIA, PEPE50
---100ISLA MATEU, MARC
ROC 3
11FEBRERO LOPEZ, TEODORO50MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS51211
SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL53MARTIN BAO, OSCAR
RIERA VALLCORBA, DAVID57BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO56
SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO57RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN
CANTERA BADALONA
12ENCISO MONTOYA, TONI53MARCOS OTERO, DANIEL47212
TOMAS SOAZ, DANI56VERNET ARMAS, ERIC
ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM56HERNANDO ROMERO, ELOI47
IBANYEZ TORRES, MARC57FARRES BALLESTE, MARTA
P&P BADALONA
13ORTI MARES, BERENGUER51GIRO CODINA, JORDI51212
POSILIO HORCAJUELO, JOSE55MONLEON EDO, XAVIER
AMOR ROYO, MANUEL55PEÑA ANDALUZ, SERGI54
MOREU GARCIA, SALVADOR59FORTUNY ESPAÑA, MARC
GUALTA WESTFALIA
14PORTELL COLOMER, PERE52MIRET SABATER, JORDI49214
SANCHEZ DIEGUEZ, MIGUEL ANGEL56MILLAN BOSCH, MANEL
MAURI LEWIS, LLUIS57MILLAN BOSCH, CARLES51
PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON59ESTEBAN CORTES, JOSE
P&P SANT CEBRIA
15MARTI ILLAS, JUAN55POZO ALCANTARA, ANTONIO49218
EVANS, JOHN FREDERICK55NAVARRO DE PACO, FRANCISCO
CLOTET RIFE, JORDI59GIMENEZ GARRIDO, MARIO CESAR55
SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO59PUIGHERMANAL PEREZ, PEP
JUGADORS DEL VALLES
16SANCHEZ GARCIA, ADRIAN51CASTAÑO MARTIN, F.MANUEL54222
SANCHEZ GARCIA, ALBERT58MAILLO RODRIGUEZ, VICENTE
MENTA SALA, ROSENDO59SANCHEZ RIOS, BERNARDO59
ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS62UBIA FATJO, OSCAR
MONTGROS G.
17RIUS DUARTE, DANIEL55GARCIA DIAZ, FRANCISCO52223
OJEDA ROMERO, RAFAEL57LLOVET HAYA, JOSEP Mª
VILLA CELDRAN, MIGUEL ANGEL59PEREZ TENES, ANTONIO53
OJEDA ROMERO, ANTONIO64MATENCIO GARCES, JUAN JOSE
PORTAL DEL ROC
18NAVARRO PANERO, PABLO LUIS54APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO53224
GANGONELLS HERNANDEZ, JOAN56ESCOBAR SANDEZ, ALEX
VALERA TROYA, DAVID61VERA GALLEGO, ARTUR54
RAMIREZ MARTIN, JUAN ANTONIO66GARCIA DUEÑAS, ALEJANDRO

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP008751STUART COLEMAN, DANIEL(+)6,7(+)7(+)6,74956CAN RAFEL
2ACPP000266CANTO GARCIA, JORDI(+)3,7(+)4(+)3,75054FRANCIAC PITCH
3ACPP005010MARTINEZ MARTOS, JOSEP(+)4,6(+)5(+)4,65055GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
4ACPP008984FEBRERO LOPEZ, TEODORO(+)5,2(+)5(+)5,25055ROC 3
5ACPP002873PEREZ GELMA, CARLES(+)6(+)6(+)65056TEAM HCP1
6ACPP000777SERRA BLANCH, JORDI(+)5,7(+)6(+)5,75056XERINOLA TENNIS MORA
7ACPP008942SANCHEZ GARCIA, ADRIAN(+)2,4(+)2(+)2,65153JUGADORS DEL VALLES
8ACPP005008CANO MARTOS, FERNANDO(+)4,1(+)4(+)4,15155GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
9ACPP006612PEREZ ESPINOSA, MIGUEL(+)5(+)5(+)55156VALLROMANES A
10ACPP022299ANDRES CANAL, SERGI(+)5,6(+)6(+)5,65157TEAM HCP1
11ACPP002990ORTI MARES, BERENGUER(+)5,7(+)6(+)5,75157P&P BADALONA
12ACPP026437IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP(+)6,2(+)6(+)6,25157CALLEJEROS
13ACPP000440MARTINEZ MARTOS, JUAN(+)2,7(+)3(+)2,75255GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
14ACPP025540PORTELL COLOMER, PERE(+)3,4(+)3(+)3,45255GUALTA WESTFALIA
15ACPP001389PONSDOMENECH CALVET, XAVIER(+)5,3(+)5(+)5,35257VALL D'ORDINO
16ACPP010888NIÑEROLA GALINDO, JORDI(+)3,5(+)3(+)3,55356VALLROMANES A
17ACPP008122SANZ RAMON, ENRIC(+)4,2(+)4(+)4,25357XERINOLA TENNIS MORA
18ACPP005507SANMARTIN MULERO, EMILI(+)4,4(+)4(+)4,45357FRANCIAC
19ACPP008771SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL(+)4,4(+)4(+)4,45357ROC 3
20ACPP023358PEREZ SALDAÑA, JOSE(+)5,1(+)5(+)5,15358TEAM HCP1
21ACPP017619MAS GUERRERO, ORIOL(+)4,8(+)5(+)4,85358FRANCIAC
22ACPP023116ENCISO MONTOYA, TONI(+)4,7(+)5(+)4,75358CANTERA BADALONA
23ACPP008120GIRONES STIERLE, ALBERT(+)4,8(+)5(+)4,85358SERRALLONGA
24ACPP028143FUSTER ANGLADA, GEMMA(+)0,7(+)1(+)0,75455TEAM HCP1
25ACPP004929GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL(+)3,5(+)3(+)3,55457XERINOLA TENNIS MORA
26ACPP026345NAVARRO PANERO, PABLO LUIS(+)3,5(+)3(+)3,55457PORTAL DEL ROC
27ACPP004826GARANGOU SERAROLS, SALVADOR(+)2,9(+)3(+)2,95457FRANCIAC PITCH
28ACPP001107PERICH ROMERO, JOAN(+)2,7(+)3(+)2,75457SERRALLONGA
29ACPP003496MORE VIDAL, MARÇAL(+)4,3(+)4(+)4,35458FRANCIAC
30ACPP017967MORAT CARDONA, RICARD(+)3,7(+)4(+)3,75458VALL D'ORDINO
31ACPP001727DIAZ CORTES, DAVID(+)3,8(+)4(+)3,85458FRANCIAC PITCH
32ACPP022989MENDOZA RODRIGUEZ, GONZALO(+)5,1(+)5(+)5,15459VALL D'ORDINO
33ACPP023317PIQUE PARROT, OSCAR(+)4,7(+)5(+)4,75459CALLEJEROS
34ACPP000232SABORIT FLORETA, JORDI(+)4,7(+)5(+)4,75459VALLROMANES A
35ACPP006312POSILIO HORCAJUELO, JOSE(+)2,9(+)3(+)2,95558P&P BADALONA
36ACPP003718ARNAU REDON, OLEGARIO(+)2,7(+)3(+)2,75558VALLROMANES A
37ACPP001168VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª(+)2,6(+)3(+)2,65558SERRALLONGA
38ACPP012913RIUS DUARTE, DANIEL(+)3,6(+)4(+)3,65559MONTGROS G.
39ACPP000139MARTI ILLAS, JUAN(+)3,9(+)4(+)3,95559P&P SANT CEBRIA
40ACPP025985EVANS, JOHN FREDERICK(+)4,7(+)5(+)4,55560P&P SANT CEBRIA
41ACPP010854AMOR ROYO, MANUEL(+)5,8(+)6(+)5,65561P&P BADALONA
42ACPP005855SANCHEZ DIEGUEZ, MIGUEL ANGEL(+)1,4(+)1(+)1,45657GUALTA WESTFALIA
43ACPP016256SALVAT GALLEGO, JORDI(+)2,2(+)2(+)2,25658CALLEJEROS
44ACPP021611TOMAS SOAZ, DANI(+)2,3(+)2(+)2,35658CANTERA BADALONA
45ACPP005826MORENO COLL, MARTI(+)3(+)3(+)35659FRANCIAC
46ACPP009108PENALVA SANCHEZ, ANTONIO(+)4,7(+)5(+)4,55661CAN RAFEL
47ACPP015553ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM(+)5,7(+)6(+)5,55662CANTERA BADALONA
48ACPP001022GANGONELLS HERNANDEZ, JOAN(+)6,5(+)6(+)6,35662PORTAL DEL ROC
49ACPP015799VIDAL SERRAT, JAUME(+)6,7(+)7(+)6,55663XERINOLA TENNIS MORA
50ACPP002622DIAZ CARRERAS, RICARD(+)1,6(+)2(+)1,65759GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
51ACPP023091MAURI LEWIS, LLUIS(+)1,7(+)2(+)1,75759GUALTA WESTFALIA
52ACPP010533FERNANDEZ CORREDOR, RAUL(+)2,7(+)3(+)2,55760CALLEJEROS
53ACPP008000OJEDA ROMERO, RAFAEL(+)3,1(+)3(+)2,95760MONTGROS G.
54ACPP018604IBANYEZ TORRES, MARC(+)3,3(+)3(+)3,15760CANTERA BADALONA
55ACPP006333RIERA VALLCORBA, DAVID(+)4,2(+)4(+)45761ROC 3
56ACPP007997SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO(+)3,6(+)4(+)3,45761ROC 3
57ACPP014927SANCHEZ GARCIA, ALBERT(+)0,9(+)1(+)0,95859JUGADORS DEL VALLES
58ACPP023435VILLA CELDRAN, MIGUEL ANGEL(+)0,7(+)1(+)0,55960MONTGROS G.
59ACPP001423CLOTET RIFE, JORDI(+)1,5(+)1(+)1,35960P&P SANT CEBRIA
60ACPP023662PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON(+)3,5(+)3(+)3,35962GUALTA WESTFALIA
61ACPP006781MOREU GARCIA, SALVADOR(+)3,7(+)4(+)3,55963P&P BADALONA
62ACPP005655PLANAS GRANDE, JORDI(+)4(+)4(+)3,85963CAN RAFEL
63ACPP003442SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO(+)4,2(+)4(+)45963P&P SANT CEBRIA
64ACPP019332MENTA SALA, ROSENDO(+)3,6(+)4(+)3,45963JUGADORS DEL VALLES
65ACPP004371NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER(+)1(+)1(+)0,86061FRANCIAC PITCH
66ACPP003833RECASENS COMES, ANTONI(+)1,6(+)2(+)1,46062SERRALLONGA
67ACPP023450VALERA TROYA, DAVID(+)1,2(+)1(+)16162PORTAL DEL ROC
68ACPP005376ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO(+)3,9(+)4(+)3,76165CAN RAFEL
69ACPP013553ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS(+)4,1(+)4(+)3,96266JUGADORS DEL VALLES
70ACPP021868OJEDA ROMERO, ANTONIO(+)0,8(+)1(+)0,66465MONTGROS G.
71ACPP008892RAMIREZ MARTIN, JUAN ANTONIO(+)0,50(+)0,36666PORTAL DEL ROC
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP010647BERNAT MUÑOZ, HERIBERT(+)2,8(+)3(+)34648CAN RAFEL
ACPP005556RAMON LARENA, ROBERT(+)1(+)1(+)1,2
2ACPP009318PAZ ESCOBAR, JUAN(+)4,9(+)5(+)5,14648GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
ACPP018483SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO(+)1,2(+)1(+)1,4
3ACPP010588NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL(+)4,8(+)5(+)4,84651CALLEJEROS
ACPP008666SOLER BENET, FIDEL(+)4,6(+)5(+)4,6
4ACPP022745MARCOS OTERO, DANIEL(+)1,8(+)2(+)2,14746CANTERA BADALONA
ACPP022772VERNET ARMAS, ERIC0,910,6
5ACPP026526HERNANDO ROMERO, ELOI(+)1,6(+)2(+)1,84748CANTERA BADALONA
ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA(+)1,3(+)1(+)1,5
6ACPP001169GABARRO VALLS, ALBERT(+)1,9(+)2(+)24749SERRALLONGA
ACPP001751VIEJO MORO, CARLES(+)1,8(+)2(+)1,9
7ACPP006237MIRET SABATER, JORDI(+)1,5(+)1(+)1,64949GUALTA WESTFALIA
ACPP027544MILLAN BOSCH, MANEL2,822,7
8ACPP009611POZO ALCANTARA, ANTONIO(+)3,7(+)4(+)3,74953P&P SANT CEBRIA
ACPP000404NAVARRO DE PACO, FRANCISCO(+)2,8(+)3(+)2,8
9ACPP017258RUIZ ESTANY, GLORIA(+)0,7(+)1(+)0,75051VALL D'ORDINO
ACPP024264CAYETANO ROBINAT, JAVIER0,710,7
10ACPP008605GARCIA GARCIA, PEPE(+)2,8(+)3(+)2,85053VALL D'ORDINO
ACPP016067ISLA MATEU, MARC(+)2,7(+)3(+)2,7
11ACPP003172GARCIA PINTO, MARC(+)3,7(+)4(+)3,75053FRANCIAC
ACPP003344SALVA JULIA, JORDI(+)3(+)3(+)3
12ACPP000256MOLINS JARDI, JORDI(+)0,50(+)0,55151FRANCIAC PITCH
ACPP000785ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS(+)0,10(+)0,1
13ACPP001504GARCIA BELMONTE, JOAN(+)0,9(+)1(+)0,95152TEAM HCP1
ACPP007114MONJONELL TUSELL, JORDI(+)0,8(+)1(+)0,8
14ACPP002301MILLAN BOSCH, CARLES(+)2,6(+)3(+)2,65153GUALTA WESTFALIA
ACPP010767ESTEBAN CORTES, JOSE(+)1,7(+)2(+)1,7
15ACPP009708MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS(+)4,8(+)5(+)4,85153ROC 3
ACPP014558MARTIN BAO, OSCAR(+)1(+)1(+)1
16ACPP017916PEQUEÑO DELGADO, SERGIO(+)2,4(+)2(+)2,45153FRANCIAC PITCH
ACPP002359PAGES PRAT, FRANCESC(+)0,7(+)1(+)0,7
17ACPP001109GARCIA VALERA, OSCAR(+)4,6(+)5(+)4,65155CAN RAFEL
ACPP014621MARIN RUIZ, ANGEL(+)2,6(+)3(+)2,6
18ACPP005095GURILLO HUETA, JOSEP(+)4,5(+)4(+)4,55155GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
ACPP008473SANTOS SANCHEZ, JOSE(+)4,3(+)4(+)4,3
19ACPP023968PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL(+)5,3(+)5(+)5,35155XERINOLA TENNIS MORA
ACPP003368SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO(+)2,4(+)2(+)2,4
20ACPP000201GIRO CODINA, JORDI(+)5,3(+)5(+)5,35156P&P BADALONA
ACPP012268MONLEON EDO, XAVIER(+)5,1(+)5(+)5,1
21ACPP010793RIBAS ALONSO, JOSEP(+)7(+)7(+)75157TEAM HCP1
ACPP001752TORRUS ROIG, CARLES(+)1,8(+)2(+)1,8
22ACPP021749BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL(+)2,9(+)3(+)2,95254VALLROMANES A
ACPP023489LOPEZ LEON, GREGO(+)2(+)2(+)2
23ACPP007999GARCIA DIAZ, FRANCISCO(+)2,8(+)3(+)2,85255MONTGROS G.
ACPP006438LLOVET HAYA, JOSEP Mª(+)1,4(+)1(+)1,4
24ACPP007147MARTINEZ PADILLA, JUAN(+)4,1(+)4(+)4,15256SERRALLONGA
ACPP000250ROMAN DELGADO, EDUARD(+)0,10(+)0,1
25ACPP009577PEREZ TENES, ANTONIO1,311,35352MONTGROS G.
ACPP012155MATENCIO GARCES, JUAN JOSE3,423,4
26ACPP003854GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO(+)0,7(+)1(+)0,75354VALLROMANES A
ACPP004848BAGES BADILLO, JAUME(+)0,7(+)1(+)0,7
27ACPP002205APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO(+)5,6(+)6(+)5,65355PORTAL DEL ROC
ACPP003788ESCOBAR SANDEZ, ALEX(+)1,2(+)1(+)1,2
28ACPP001045REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN(+)4,8(+)5(+)4,85357XERINOLA TENNIS MORA
ACPP014938PEIRO NAVARRO, NIL(+)2,8(+)3(+)2,8
29ACPP017357COSTA NOSAS, JORDI(+)2,3(+)2(+)2,35453CALLEJEROS
ACPP019315LORENTE BILBAO, IKER1,821,8
30ACPP026045VERA GALLEGO, ARTUR(+)2,5(+)2(+)2,55455PORTAL DEL ROC
ACPP026951GARCIA DUEÑAS, ALEJANDRO0,100,1
31ACPP006064PEÑA ANDALUZ, SERGI(+)3,1(+)3(+)3,15457P&P BADALONA
ACPP003768FORTUNY ESPAÑA, MARC(+)2,5(+)2(+)2,5
32ACPP014283CASTAÑO MARTIN, F.MANUEL(+)4,9(+)5(+)4,95458JUGADORS DEL VALLES
ACPP005761MAILLO RODRIGUEZ, VICENTE(+)3,3(+)3(+)3,3
33ACPP013799SAURA TURON, POL(+)3,6(+)4(+)3,65458FRANCIAC
ACPP006057POCH VIVOLAS, JOAN(+)3,5(+)3(+)3,5
34ACPP000441GIMENEZ GARRIDO, MARIO CESAR(+)1,9(+)2(+)1,95555P&P SANT CEBRIA
ACPP000150PUIGHERMANAL PEREZ, PEP1,311,3
35ACPP023164BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO(+)3,2(+)3(+)3,25658ROC 3
ACPP007833RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN(+)2,4(+)2(+)2,4
36ACPP026448SANCHEZ RIOS, BERNARDO(+)1,5(+)1(+)1,55959JUGADORS DEL VALLES
ACPP014194UBIA FATJO, OSCAR(+)0,40(+)0,4

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1TEAM HCP11001003864726490528
2XERINOLA TENNIS MORA7244902310010072501
3GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS9080100561938100483
4FRANCIAC56502372907244407
5VALL D'ORDINO4464503808033354
6CALLEJEROS28908050111180350
7P&P BADALONA80387215284419296
8CAN RAFEL3856563350738278
9CANTERA BADALONA1119790563323239
10GUALTA WESTFALIA6428441964015234
11MONTGROS G.3315192838903226
12VALLROMANES A507157445050223
13ROC 319231180332828222
14P&P SANT CEBRIA333640155611182
15FRANCIAC PITCH07231171564172
16JUGADORS DEL VALLES233284423237151
17PORTAL DEL ROC7033100330146
18SERRALLONGA151103801956139

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC