Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 2ª divisió est, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32741
02.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 2ª divisió est, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
2ª divisió est
7ª jornada , PITCH & PUTT FRANCIAC

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

CLUB PALAMOS
1BARNILS GARCIA, XAVIER52LARRAGAY GARCIA, XAVIER52212
GARCIA FUERTES, JAVIER53HUERTA HERRERA, JUAN MANUEL
PEDRERO PALACIO, MARTI55CABARROCAS ORTEGA, ENRIC53
MARQUEZ RITZ, JORDI56OLLER MARTINEZ, JOSEP
P&P TEIA
2FOLCH SOLA, ELIA54GARCIA FERRAS, JOSEP49213
PUNSODA BOU, JOAQUIM55IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI
CASQUETE IRIARTE, FERMIN55PETIT GARCIA, EDGAR51
SERRA CATALAN, ANTONIO58FOLCH MAS, JORDI
P&P PERALADA
3RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER52PRATS VIÑAS, IGNASI53215
BERENGUEL GONZALEZ, LUIS MIGUEL53FERNANDEZ CACERES, JOAN
GONZALEZ ARENAS, PERE57SARRIAS CRUXENT, J.MANUEL55
ORJUELA PAEZ, MISAEL61JUANOLA SERRA, CARLES
CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL
4PAGES VILA, EDUARD55GARCIA ALTOZANO, CARLOS MANUEL50217
PALLAROLS BOVE, JOSEP56SANCHEZ FAUCHS, XAVIER
MARZAL MONGE, IÑAKI56TESTART RIUMALLO, ENRIC53
MARTI CAMPS, JORDI59GARRIGA CHESA, ORIOL
CASPER
5CLAVELL VALLEJO, RAMON53SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO50217
TORRES SOLER CABOT, PABLO56SOLDEVILA TRALLERO, IGNACIO
PALOMAR ORRIOLS, ALEJANDRO58ROVIRA VENTIN, ALEJANDRO55
ROVIRA VENTIN, JUAN CARLOS58SERRA CEBALLOS, GUILLERMO
HANDICAP 21 SOTA PAR
6CERRATO CLAR, IVAN52GARRIDO JUAREZ, ISIDRE53218
CABRERA RAYO, JAVIER55RODRIGUEZ MARTINEZ, ALFONSO LUIS
ABAD MENDEZ, JAVIER58LOSADA FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL54
RION DIAZ, DAVID60LOSADA FERNANDEZ, JOSE LUIS
VOY PA PAR P&P BADALONA
7NOGUEIRA ANJAUMA, MARC54POMPAS HERNANDEZ, DANIEL52218
RUIZ HERNANDEZ, JOSEP MARIA56MONZO LACUEVA, JOAN
GOMEZ MONTES, JOSE LUIS56SERRA CATASUS, CARLOTA55
MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP61SANCHEZ JIMENEZ, LAURA
AMICS DE FRANCIAC
8ROVIRA PASTELLS, LLUIS55VILA PLANAGUMA, ENRIC49219
AYGUABELLA PUIGDEMONT, JOAN57JIMENEZ GUTIERREZ, FRANCESC
ROMAN ALONSO, MANEL58CUENCA VILCHEZ, ISICIO XAVIER50
GARCIA FELIU, JOSE SERVANDO59PERAFERRER MORENO, RICARD
DRACS DE FRANCIAC
9SUREDA SANDONIS, ALBERT54HUSILLOS PEREZ, JUAN LUIS52219
MAS LLOVERAS, JORDI54MARTIN BOFILL, XAVIER
MANZANARES COLL, ANTONI59CANER VAZQUEZ, ALBERT53
VILADOMAT VERS, JORDI61COSTA PLANAS, JORDI
SANT CEBRIA BLAU
10DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO56ALCAZAR GONZALEZ, JUAN50221
MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS57CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL
FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP58RUIZ OCHOA, RAFAEL54
CARRETERO ROGER, JOSEP62TORRUS ROIG, DAMIA
VALLROMANES TABLAO CORDOBES
11ATERO LORCA, JOSE54PEREZ CASARES, LUIS49223
BOIX LLOPIS, ALBERT58ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO
VILA CORRAL, RAMON62GONZALEZ LOPEZ, FRANCISCO49
MARTINEZ GIL, JOSEP MANEL65GALLOFRE VARGAS, MARC
MAS GURUMBAU
12CAMPDELACREU SOLE, JOAN54CERVERA CUNILL, JORDI55223
LEIVA PUIGNERO, OSCAR55FURRIOLS SOLA, ANTONI
LLADO VILALLONGA, MIQUEL59SORIA ALVAREZ, JOSE56
CLAPES FONOLLOSA, EMILI60VILALTA SUBIRA, ENRIC
PLATJA D'ARO RIDAURA
13LLORET ESPINET, FREDERIC54BETRIAN GARCIA, JOSE ANTONIO53223
GARCIA RIBERA, LLUIS58SOY SAQUES, JOSEP
DALMAU SALAMAÑA, NURIA58COMAS LOPEZ, ANTONI62
CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL62O DONOVAN, EDMUND
C.E. PAR 2008 J+J
14CRUELLS RIGOLA, JORDI54MORENO ARENAS, BARTOLOME55225
SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO58TORREJON MENDEZ, FRANCISCO JOSE
SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES58SANCHEZ LLADO, BERNA57
GAMERO MERINO, JAVIER58SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS
FREELANCE P&P TEAM
15RODRIGUEZ JIMENEZ, RUDI54FUENTES CRUZ, JESUS49225
TORRES RABASSA, JOAN59ALCANTARA GABARRON, JOSE MARIA
ROGER TORDERA, JOAN63QUERALT RUIZ, JOSE55
PONT FERRER, XAVIER73GIMENEZ RODRIGUEZ, MANEL
ST ANDREWS P&P
16BELMONTE SAIN, LLUIS56CUESTA GARCIA, FRANCISCO56226
MILLAN GARCIA, XAVIER56MENDOZA GALLEGO, RICARDO
HURTADO HURTADO, AURELIO58SAIN BERMEJO, JORDI62
SALAZAR JAEN, ROBERTO59MORALES TREPAT, DAVID
VALLROMANES B
17CALERO QUINTANA, ANTONIO58LLAVINA SERRADELL, JAIME51230
MONTERO SANCHEZ, PILAR58MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL63CORTADA RECOLONS, JOSEP57
HOLMES, MARILYN78CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE
PAPALUS
18SALCEDO RECIO, ANTONIO61SOJO BORREGO, JOSE ANTONIO56250
LOPEZ FUENTES, JOSE61SANCHEZ ALVAREZ, FERNANDO
ADROGUE PONSA, JUAN72LLOVERAS BARBOSA, RAMON56
BERNAD PIERA, JORDI100RIBAS ARTAU, ROMAN

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP015590CERRATO CLAR, IVAN(+)0,7(+)1(+)0,95253HANDICAP 21 SOTA PAR
2ACPP003997BARNILS GARCIA, XAVIER(+)1,9(+)2(+)1,95254CLUB PALAMOS
3ACPP019500RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER(+)2,2(+)2(+)2,25254P&P PERALADA
4ACPP010307GARCIA FUERTES, JAVIER0,710,35352CLUB PALAMOS
5ACPP014200BERENGUEL GONZALEZ, LUIS MIGUEL(+)0,20(+)0,45353P&P PERALADA
6ACPP028189CLAVELL VALLEJO, RAMON(+)1,2(+)1(+)1,25354CASPER
7ACPP017371CRUELLS RIGOLA, JORDI0,100,15454C.E. PAR 2008 J+J
8ACPP023751RODRIGUEZ JIMENEZ, RUDI(+)1,2(+)1(+)1,25455FREELANCE P&P TEAM
9ACPP001748FOLCH SOLA, ELIA(+)2,3(+)2(+)2,35456P&P TEIA
10ACPP001344LLORET ESPINET, FREDERIC(+)2(+)2(+)25456PLATJA D'ARO RIDAURA
11ACPP016972SUREDA SANDONIS, ALBERT(+)2,1(+)2(+)2,15456DRACS DE FRANCIAC
12ACPP016580MAS LLOVERAS, JORDI(+)1,9(+)2(+)1,95456DRACS DE FRANCIAC
13ACPP000340ATERO LORCA, JOSE(+)3,6(+)4(+)3,65458VALLROMANES TABLAO CORDOBES
14ACPP015960CAMPDELACREU SOLE, JOAN(+)4,9(+)5(+)4,95459MAS GURUMBAU
15ACPP021799NOGUEIRA ANJAUMA, MARC(+)5,7(+)6(+)5,55460VOY PA PAR P&P BADALONA
16ACPP015744CABRERA RAYO, JAVIER0,710,75554HANDICAP 21 SOTA PAR
17ACPP000234PUNSODA BOU, JOAQUIM(+)0,10(+)0,15555P&P TEIA
18ACPP011920CASQUETE IRIARTE, FERMIN(+)1,5(+)1(+)1,55556P&P TEIA
19ACPP019204ROVIRA PASTELLS, LLUIS(+)0,8(+)1(+)0,85556AMICS DE FRANCIAC
20ACPP026467PAGES VILA, EDUARD(+)1,7(+)2(+)1,75557CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL
21ACPP014560LEIVA PUIGNERO, OSCAR(+)3,3(+)3(+)3,35558MAS GURUMBAU
22ACPP006044PEDRERO PALACIO, MARTI(+)4(+)4(+)45559CLUB PALAMOS
23ACPP026439PALLAROLS BOVE, JOSEP1,921,95654CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL
24ACPP023900MARQUEZ RITZ, JORDI0,810,85655CLUB PALAMOS
25ACPP007553TORRES SOLER CABOT, PABLO0005656CASPER
26ACPP003110RUIZ HERNANDEZ, JOSEP MARIA(+)0,8(+)1(+)0,85657VOY PA PAR P&P BADALONA
27ACPP025200MARZAL MONGE, IÑAKI(+)0,8(+)1(+)0,85657CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL
28ACPP016236BELMONTE SAIN, LLUIS(+)1,7(+)2(+)1,75658ST ANDREWS P&P
29ACPP006743GOMEZ MONTES, JOSE LUIS(+)3,4(+)3(+)3,45659VOY PA PAR P&P BADALONA
30ACPP011171DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO(+)3,2(+)3(+)3,25659SANT CEBRIA BLAU
31ACPP015206MILLAN GARCIA, XAVIER(+)3,2(+)3(+)3,25659ST ANDREWS P&P
32ACPP013733GONZALEZ ARENAS, PERE(+)1,2(+)1(+)1,25758P&P PERALADA
33ACPP018057AYGUABELLA PUIGDEMONT, JOAN(+)2,9(+)3(+)2,75760AMICS DE FRANCIAC
34ACPP008211MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS(+)4,5(+)4(+)4,35761SANT CEBRIA BLAU
35ACPP000112CALERO QUINTANA, ANTONIO2225856VALLROMANES B
36ACPP026162GARCIA RIBERA, LLUIS0,610,65857PLATJA D'ARO RIDAURA
37ACPP028240PALOMAR ORRIOLS, ALEJANDRO(+)0,10(+)0,15858CASPER
38ACPP027570ROVIRA VENTIN, JUAN CARLOS0005858CASPER
39ACPP014642ABAD MENDEZ, JAVIER(+)0,30(+)0,35858HANDICAP 21 SOTA PAR
40ACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA0005858PLATJA D'ARO RIDAURA
41ACPP011957BOIX LLOPIS, ALBERT(+)0,7(+)1(+)0,75859VALLROMANES TABLAO CORDOBES
42ACPP002118SERRA CATALAN, ANTONIO(+)0,9(+)1(+)0,95859P&P TEIA
43ACPP001683FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP(+)0,9(+)1(+)0,95859SANT CEBRIA BLAU
44ACPP018435HURTADO HURTADO, AURELIO(+)1,2(+)1(+)1,25859ST ANDREWS P&P
45ACPP005665ROMAN ALONSO, MANEL(+)1,5(+)1(+)1,55859AMICS DE FRANCIAC
46ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR(+)1,1(+)1(+)1,15859VALLROMANES B
47ACPP008363SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO(+)2(+)2(+)1,85860C.E. PAR 2008 J+J
48ACPP000160SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES(+)2,6(+)3(+)2,45861C.E. PAR 2008 J+J
49ACPP021419GAMERO MERINO, JAVIER(+)4,8(+)5(+)4,65863C.E. PAR 2008 J+J
50ACPP024268MARTI CAMPS, JORDI0,810,85958CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL
51ACPP014690TORRES RABASSA, JOAN(+)0,7(+)1(+)0,55960FREELANCE P&P TEAM
52ACPP024669GARCIA FELIU, JOSE SERVANDO(+)0,7(+)1(+)0,55960AMICS DE FRANCIAC
53ACPP022051LLADO VILALLONGA, MIQUEL(+)2,4(+)2(+)2,25961MAS GURUMBAU
54ACPP001630MANZANARES COLL, ANTONI(+)1,6(+)2(+)1,45961DRACS DE FRANCIAC
55ACPP015218SALAZAR JAEN, ROBERTO(+)4,3(+)4(+)4,15963ST ANDREWS P&P
56ACPP028058RION DIAZ, DAVID0,400,66060HANDICAP 21 SOTA PAR
57ACPP002470CLAPES FONOLLOSA, EMILI(+)1(+)1(+)0,86061MAS GURUMBAU
58ACPP010206VILADOMAT VERS, JORDI(+)1,4(+)1(+)1,26162DRACS DE FRANCIAC
59ACPP011428SALCEDO RECIO, ANTONIO(+)2,4(+)2(+)2,26163PAPALUS
60ACPP009265MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP(+)2,2(+)2(+)26163VOY PA PAR P&P BADALONA
61ACPP021779ORJUELA PAEZ, MISAEL(+)2,4(+)2(+)2,26163P&P PERALADA
62ACPP008793LOPEZ FUENTES, JOSE(+)3,5(+)3(+)3,36164PAPALUS
63ACPP025345CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL2,732,76259PLATJA D'ARO RIDAURA
64ACPP017007VILA CORRAL, RAMON0,510,76261VALLROMANES TABLAO CORDOBES
65ACPP000258CARRETERO ROGER, JOSEP1,111,36261SANT CEBRIA BLAU
66ACPP000177FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL2,322,56361VALLROMANES B
67ACPP003345ROGER TORDERA, JOAN0,400,66363FREELANCE P&P TEAM
68ACPP007150MARTINEZ GIL, JOSEP MANEL(+)1(+)1(+)0,86566VALLROMANES TABLAO CORDOBES
69ACPP006265ADROGUE PONSA, JUAN4,754,97267PAPALUS
70ACPP018532PONT FERRER, XAVIER5,255,47368FREELANCE P&P TEAM
71ACPP007845HOLMES, MARILYN(+)1,4(+)1(+)1,27879VALLROMANES B
72ACPP013184BERNAD PIERA, JORDI7,477,4100100PAPALUS
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP021958PEREZ CASARES, LUIS0,610,34945VALLROMANES TABLAO CORDOBES
ACPP026916ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO4,544,2
2ACPP013776GONZALEZ LOPEZ, FRANCISCO1,411,24947VALLROMANES TABLAO CORDOBES
ACPP026940GALLOFRE VARGAS, MARC4,944,7
3ACPP004337VILA PLANAGUMA, ENRIC(+)1,1(+)1(+)1,24950AMICS DE FRANCIAC
ACPP009979JIMENEZ GUTIERREZ, FRANCESC0,300,2
4ACPP009277FUENTES CRUZ, JESUS(+)2,2(+)2(+)2,24951FREELANCE P&P TEAM
ACPP019110ALCANTARA GABARRON, JOSE MARIA(+)1,9(+)2(+)1,9
5ACPP006648GARCIA FERRAS, JOSEP(+)4,7(+)5(+)4,74951P&P TEIA
ACPP008978IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI0,200,2
6ACPP012602GARCIA ALTOZANO, CARLOS MANUEL322,75046CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL
ACPP026663SANCHEZ FAUCHS, XAVIER5,345
7ACPP015700CUENCA VILCHEZ, ISICIO XAVIER(+)0,9(+)1(+)15050AMICS DE FRANCIAC
ACPP018219PERAFERRER MORENO, RICARD1,621,5
8ACPP002787SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO0,400,35050CASPER
ACPP027569SOLDEVILA TRALLERO, IGNACIO1,621,5
9ACPP008189ALCAZAR GONZALEZ, JUAN(+)2(+)2(+)25052SANT CEBRIA BLAU
ACPP023713CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL(+)1,8(+)2(+)1,8
10ACPP015444PETIT GARCIA, EDGAR(+)0,6(+)1(+)0,65151P&P TEIA
ACPP001084FOLCH MAS, JORDI1,111,1
11ACPP001333LLAVINA SERRADELL, JAIME(+)2,8(+)3(+)2,85154VALLROMANES B
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA(+)1,1(+)1(+)1,1
12ACPP008368LARRAGAY GARCIA, XAVIER0,610,55249CLUB PALAMOS
ACPP021459HUERTA HERRERA, JUAN MANUEL3,633,5
13ACPP002422HUSILLOS PEREZ, JUAN LUIS1,821,75250DRACS DE FRANCIAC
ACPP015883MARTIN BOFILL, XAVIER2,322,2
14ACPP014332POMPAS HERNANDEZ, DANIEL0,300,35252VOY PA PAR P&P BADALONA
ACPP022751MONZO LACUEVA, JOAN0,910,9
15ACPP026249TESTART RIUMALLO, ENRIC(+)1(+)1(+)15351CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL
ACPP007596GARRIGA CHESA, ORIOL6,956,9
16ACPP017083CANER VAZQUEZ, ALBERT1,921,95351DRACS DE FRANCIAC
ACPP005633COSTA PLANAS, JORDI1,921,9
17ACPP023761GARRIDO JUAREZ, ISIDRE(+)2,8(+)3(+)2,85353HANDICAP 21 SOTA PAR
ACPP011588RODRIGUEZ MARTINEZ, ALFONSO LUIS1,521,5
18ACPP010423BETRIAN GARCIA, JOSE ANTONIO(+)2(+)2(+)25354PLATJA D'ARO RIDAURA
ACPP012829SOY SAQUES, JOSEP0,400,4
19ACPP016493PRATS VIÑAS, IGNASI(+)1,5(+)1(+)1,55354P&P PERALADA
ACPP016203FERNANDEZ CACERES, JOAN(+)1(+)1(+)1
20ACPP017781CABARROCAS ORTEGA, ENRIC(+)2,9(+)3(+)2,95355CLUB PALAMOS
ACPP005889OLLER MARTINEZ, JOSEP0,300,3
21ACPP010584LOSADA FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL1,411,45452HANDICAP 21 SOTA PAR
ACPP010431LOSADA FERNANDEZ, JOSE LUIS1,821,8
22ACPP009787RUIZ OCHOA, RAFAEL0005454SANT CEBRIA BLAU
ACPP001760TORRUS ROIG, DAMIA0,610,6
23ACPP012542MORENO ARENAS, BARTOLOME1,921,95553C.E. PAR 2008 J+J
ACPP015903TORREJON MENDEZ, FRANCISCO JOSE4,434,4
24ACPP004889QUERALT RUIZ, JOSE(+)0,40(+)0,45553FREELANCE P&P TEAM
ACPP022101GIMENEZ RODRIGUEZ, MANEL3,223,2
25ACPP027621ROVIRA VENTIN, ALEJANDRO0,400,45554CASPER
ACPP007421SERRA CEBALLOS, GUILLERMO4,644,6
26ACPP016844CERVERA CUNILL, JORDI0,400,45555MAS GURUMBAU
ACPP014025FURRIOLS SOLA, ANTONI1,521,5
27ACPP002871SERRA CATASUS, CARLOTA(+)0,50(+)0,55555VOY PA PAR P&P BADALONA
ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA0,400,4
28ACPP004704SARRIAS CRUXENT, J.MANUEL(+)0,6(+)1(+)0,65555P&P PERALADA
ACPP016639JUANOLA SERRA, CARLES0,300,3
29ACPP018674SOJO BORREGO, JOSE ANTONIO4,234,25652PAPALUS
ACPP021016SANCHEZ ALVAREZ, FERNANDO6,456,4
30ACPP006456CUESTA GARCIA, FRANCISCO(+)0,6(+)1(+)0,65655ST ANDREWS P&P
ACPP008941MENDOZA GALLEGO, RICARDO0,910,9
31ACPP005316SORIA ALVAREZ, JOSE(+)5(+)5(+)55658MAS GURUMBAU
ACPP001728VILALTA SUBIRA, ENRIC(+)0,30(+)0,3
32ACPP005213LLOVERAS BARBOSA, RAMON(+)2,1(+)2(+)2,15658PAPALUS
ACPP023393RIBAS ARTAU, ROMAN1,111,1
33ACPP000180CORTADA RECOLONS, JOSEP3,323,35755VALLROMANES B
ACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE3,933,9
34ACPP008778SANCHEZ LLADO, BERNA(+)2(+)2(+)25758C.E. PAR 2008 J+J
ACPP000292SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS(+)1,5(+)1(+)1,5
35ACPP008157COMAS LOPEZ, ANTONI(+)0,6(+)1(+)0,66259PLATJA D'ARO RIDAURA
ACPP023524O DONOVAN, EDMUND6,856,8
36ACPP011790SAIN BERMEJO, JORDI(+)1,5(+)1(+)1,56260ST ANDREWS P&P
ACPP020583MORALES TREPAT, DAVID2,522,5

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1CASPER80728050906464500
2P&P TEIA72902890723890480
3HANDICAP 21 SOTA PAR561007256645056454
4VALLROMANES TABLAO CORDOBES28501004410010028450
5PAPALUS90445010050900424
6CLUB PALAMOS193333723372100362
7MAS GURUMBAU33569033444423323
8VOY PA PAR P&P BADALONA15641964563350301
9C.E. PAR 2008 J+J11804428235615257
10SANT CEBRIA BLAU3281119808033254
11CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL70648031172237
12FREELANCE P&P TEAM64383838191511223
13AMICS DE FRANCIAC023562372844181
14ST ANDREWS P&P10072371507159
15PLATJA D'ARO RIDAURA38191511282319153
16DRACS DE FRANCIAC2311715381938151
17P&P PERALADA4415030780149
18VALLROMANES B50330113373

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC