Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 4ª divisió centre G1, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32738
02.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 4ª divisió centre G1, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
4ª divisió centre G1
7ª jornada , SANT JAUME PITCH & PUTT CENTRE

 

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

SANT CUGAT P&P B
1 GARCIA CHACON, JOS MARIA 53 CHAVES URRASCO, JESUS 51 220
CHAVES FERRER, JESUS 56 FERNANDEZ CORCOBADO, JUSTO
GARCIA GALIANO, JOSE MARIA 60 GARCIA GALIANO, MIGUEL 56
GARCIA GALIANO, ILDEFONSO 63 CANALES GAMEZ, JOSE MARIA
SANT CEBRIA NEW GENERATION
2 MUNDI ALFONSO, ELOY 53 SIERRA RUA, ROBERTO 52 224
SIERRA FERNANDEZ, ABELARDO 59 SIERRA PEREZ, DAVID
SIERRA RUA, ALFONSO 60 BORDAS FANES, JOSEP MARIA 56
JUAREZ JUAN, SALVADOR 62 LIZAUR CARRIO, ANGEL
CAN RAFEL B
3 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI 53 PACHECO JIMENEZ, JOSEFA 55 226
VAQUERO CHUECA, JUAN JOSE 57 BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES
CUELLO TERRAZAS, RAFAEL 61 CONSTANS LOPEZ, ANA 59
SAN CLEMENTE MARTIN, MIGUEL 67 GARCIA BOIX, MERCE
LOS PEGADORES
4 LACALLE BUENO, VICTOR 55 MARTI PALAU, XAVIER 52 229
PAHISSA MIR, XAVIER 61 ORLANDI, SERGIO
QUILEZ MONREAL, MANUEL 61 MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE 55
SORIA SORIA, DANIEL 64 GARCIA SAMPEDRO, JORDI
TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
5 GUERRERO GONZALEZ, MIGUEL ANGEL 54 LOPEZ LEON, ISRAEL 55 231
ALARCON MESTRES, VICENÇ 60 CAMI SANAHUJA, JOSEP
PLANAS FEIXO, ALBERT 62 TORRENTS ESPEL, JORDI 56
CANTOS VERGES, GUSTAVO 71 NICOLAS BENITEZ, ANTONI
SANT CEBRIA RUSKYTEAM
6 PAU AVENTIN, SALVADOR 53 MARTINEZ ATIENZA, MARCOS 54 233
SALINAS ISABAL, JUAN 62 PERALES ALFEREZ, RAIMON
BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 64 GASULL MARTINEZ, JOSEP MARIA 58
LOPEZ MACARIO, EMILIO 72 VERA MAS, FRANCISCO
TROBADORS CLUB
7 FLETA NEBOT, PAU 56 GONZALEZ MORA, JOSE 58 235
BORDERA SALVAT, XAVIER 60 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 61 IGUAL MOLINA, ALBERT 59
MASSA VICENTE, VICTOR 63 BASTIDA SALA, JAVIER
TEAM VALLES
8 MATEU PALAU, XAVIER 56 SORIANO GOMEZ, JUAN 54 239
CABANILLAS RUBIO, MANUEL 57 ESTANY RALUY, CRISTINA
RUIZ FABREGAS, SALVADOR 72 CORRAL GALLARDO, ENCARNA 54
MAILLO CABALLERO, ANTONI 76 BARRIO EGUILUZ, VIRGINIA
AUTOPOWER URGELL
9 MARTINEZ FRONTERA, CARLOS 59 FIGUEROLA SOLE, GABRIEL 57 240
BAGARIA HIERRO, JOAN CARLES 60 NART SANUY, EDUARD
MERCE MIR, JORDI 64 MUIXI ORRIT, JOAN MIQUEL 59
PORTA CABESTANY, RAMON 64 MIRO GOMEZ, CARLOS
GOLDEN 3.0 LITMA
10 VILARDEBO GASCH, FERRAN 55 RAGAS AMALRICH, XAVIER 55 244
SOULERE ROCA, CARLES 67 DE GRACIA MIR, FREDERIC
SOULERE ROCA, ALBERT 67 COROMINAS MILLAN, TOMAS 59
PULIDO LOPEZ, ALBERT 72 SABADELL MARTI, JORDI
DEVIL'S SWING BDN
11 GARRIGA PERIS, DAVID 57 CRESPO GARCIA, JUAN 63 245
VILA PERARNAU, PERE 60 CRESPO GUIJARRO, XAVIER
SOTOCA CASAS, ANTONIO 65 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 70
MONTSENY CHESA, JAVIER 66 BERSZTEIN RIVARA, ERNESTO
CANNONBALL
12 JONSSON, MAGNUS BJARNI 55 SAEZ BELL-LLOCH, VICTOR 57 249
AVILES PELLICER, JOSE ANTONIO 58 AZNAR MUÑOZ, SATURNINO
HJALMARSSON, KARL 79 --- 100
--- 100 ---
COP A COP SANT JAUME
13 BLANCO RUIZ, LUIS 62 RODRIGUEZ DORADO, MELCHOR 57 251
HERNANDEZ DUARTE, JOAQUIN 64 MORENO HERNANDEZ, MANUEL
POYATOS SIMON, MARCOS 68 SANS MASCARELL, JUAN 67
MIRALLES FALCO, JOSEP 80 BLANCHART BLANCH, ALBERT
SANT CEBRIA VERD
14 --- 100 --- 100 400
--- 100 ---
--- 100 --- 100
--- 100 ---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR 2,6 3 1,8 53 50 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
2 ACPP026414 GARCIA CHACON, JOS MARIA 0,5 1 0,1 53 52 SANT CUGAT P&P B
3 ACPP006335 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI (+)0,6 (+)1 (+)0,6 53 54 CAN RAFEL B
4 ACPP013112 MUNDI ALFONSO, ELOY (+)5,4 (+)5 (+)5,4 53 58 SANT CEBRIA NEW GENERATION
5 ACPP013014 GUERRERO GONZALEZ, MIGUEL ANGEL 3,2 3 2,6 54 51 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
6 ACPP015113 JONSSON, MAGNUS BJARNI 6,3 6 4,7 55 49 CANNONBALL
7 ACPP007376 VILARDEBO GASCH, FERRAN 3,5 4 2,9 55 51 GOLDEN 3.0 LITMA
8 ACPP008635 LACALLE BUENO, VICTOR 1,2 1 1,2 55 54 LOS PEGADORES
9 ACPP023667 MATEU PALAU, XAVIER 2,8 3 2,6 56 53 TEAM VALLES
10 ACPP015055 FLETA NEBOT, PAU 0,1 0 0,1 56 56 TROBADORS CLUB
11 ACPP026449 CHAVES FERRER, JESUS (+)0,7 (+)1 (+)0,7 56 57 SANT CUGAT P&P B
12 ACPP019928 GARRIGA PERIS, DAVID 3,7 4 3,5 57 53 DEVIL'S SWING BDN
13 ACPP008105 CABANILLAS RUBIO, MANUEL 3,1 3 3,1 57 54 TEAM VALLES
14 ACPP006041 VAQUERO CHUECA, JUAN JOSE 0,7 1 0,7 57 56 CAN RAFEL B
15 ACPP026382 AVILES PELLICER, JOSE ANTONIO 7,9 8 6,3 58 50 CANNONBALL
16 ACPP027638 MARTINEZ FRONTERA, CARLOS 5,6 6 5,2 59 53 AUTOPOWER URGELL
17 ACPP017439 SIERRA FERNANDEZ, ABELARDO 3,4 3 3,4 59 56 SANT CEBRIA NEW GENERATION
18 ACPP027683 BAGARIA HIERRO, JOAN CARLES 5,7 6 5,7 60 54 AUTOPOWER URGELL
19 ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 5,4 5 5,4 60 55 DEVIL'S SWING BDN
20 ACPP014943 SIERRA RUA, ALFONSO 2,7 3 2,7 60 57 SANT CEBRIA NEW GENERATION
21 ACPP005549 ALARCON MESTRES, VICENÇ 3,3 3 3,3 60 57 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
22 ACPP027070 GARCIA GALIANO, JOSE MARIA 1,6 2 1,6 60 58 SANT CUGAT P&P B
23 ACPP019858 BORDERA SALVAT, XAVIER 0,2 0 0,4 60 60 TROBADORS CLUB
24 ACPP025279 PAHISSA MIR, XAVIER 6,2 6 6,2 61 55 LOS PEGADORES
25 ACPP016487 CUELLO TERRAZAS, RAFAEL 3,3 3 3,3 61 58 CAN RAFEL B
26 ACPP008767 QUILEZ MONREAL, MANUEL 2,1 2 2,1 61 59 LOS PEGADORES
27 ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 0,3 0 0,5 61 61 TROBADORS CLUB
28 ACPP024809 BLANCO RUIZ, LUIS 6,8 7 6,8 62 55 COP A COP SANT JAUME
29 ACPP017811 PLANAS FEIXO, ALBERT 2,7 3 2,7 62 59 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
30 ACPP019071 JUAREZ JUAN, SALVADOR 2,2 2 2,4 62 60 SANT CEBRIA NEW GENERATION
31 ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN 1,7 2 1,9 62 60 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
32 ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR 5,1 5 5,1 63 58 TROBADORS CLUB
33 ACPP028170 GARCIA GALIANO, ILDEFONSO 2 2 2,2 63 61 SANT CUGAT P&P B
34 ACPP025912 MERCE MIR, JORDI 6,2 6 6,2 64 58 AUTOPOWER URGELL
35 ACPP028020 PORTA CABESTANY, RAMON 4,8 5 4,8 64 59 AUTOPOWER URGELL
36 ACPP019549 HERNANDEZ DUARTE, JOAQUIN 5,1 5 5,1 64 59 COP A COP SANT JAUME
37 ACPP005032 SORIA SORIA, DANIEL 3,1 3 3,3 64 61 LOS PEGADORES
38 ACPP009260 BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 2,5 3 2,7 64 61 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
39 ACPP025534 SOTOCA CASAS, ANTONIO 6,2 6 6,2 65 59 DEVIL'S SWING BDN
40 ACPP010606 MONTSENY CHESA, JAVIER 4,2 4 4,4 66 62 DEVIL'S SWING BDN
41 ACPP006494 SAN CLEMENTE MARTIN, MIGUEL 6 6 6,2 67 61 CAN RAFEL B
42 ACPP022887 SOULERE ROCA, CARLES 5,5 6 5,7 67 61 GOLDEN 3.0 LITMA
43 ACPP014964 SOULERE ROCA, ALBERT 5,4 5 5,6 67 62 GOLDEN 3.0 LITMA
44 ACPP025701 POYATOS SIMON, MARCOS 13 13 13 68 55 COP A COP SANT JAUME
45 ACPP010227 CANTOS VERGES, GUSTAVO 4,9 5 5,1 71 66 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
46 ACPP018991 PULIDO LOPEZ, ALBERT 6 6 6,2 72 66 GOLDEN 3.0 LITMA
47 ACPP023169 LOPEZ MACARIO, EMILIO 4,5 5 4,7 72 67 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
48 ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 4,9 5 5,1 72 67 TEAM VALLES
49 ACPP005843 MAILLO CABALLERO, ANTONI 6,3 6 6,5 76 70 TEAM VALLES
50 ACPP015481 HJALMARSSON, KARL 14,1 14 14,3 79 65 CANNONBALL
51 ACPP010331 MIRALLES FALCO, JOSEP 11,5 12 11,7 80 68 COP A COP SANT JAUME
Fourballs:
Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP024921 CHAVES URRASCO, JESUS (+)1,8 (+)2 (+)1,9 51 50 SANT CUGAT P&P B
ACPP022246 FERNANDEZ CORCOBADO, JUSTO 4,5 4 4,4
2 ACPP015479 SIERRA RUA, ROBERTO 6,7 5 6,4 52 46 SANT CEBRIA NEW GENERATION
ACPP015122 SIERRA PEREZ, DAVID 10,3 8 10
3 ACPP008766 MARTI PALAU, XAVIER 3,8 3 3,6 52 48 LOS PEGADORES
ACPP005822 ORLANDI, SERGIO 4,8 4 4,6
4 ACPP014799 MARTINEZ ATIENZA, MARCOS 6,4 5 6,1 54 46 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
ACPP002771 PERALES ALFEREZ, RAIMON 9,5 8 9,2
5 ACPP019229 SORIANO GOMEZ, JUAN 1,5 2 1,2 54 46 TEAM VALLES
ACPP020174 ESTANY RALUY, CRISTINA 17,2 13 16,9
6 ACPP008106 CORRAL GALLARDO, ENCARNA 3,4 2 3,2 54 48 TEAM VALLES
ACPP028013 BARRIO EGUILUZ, VIRGINIA 9,9 8 9,7
7 ACPP022906 RAGAS AMALRICH, XAVIER 9 7 8,8 55 48 GOLDEN 3.0 LITMA
ACPP011795 DE GRACIA MIR, FREDERIC 9,2 7 9
8 ACPP012983 PACHECO JIMENEZ, JOSEFA 8,2 6 8,1 55 49 CAN RAFEL B
ACPP003636 BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES 8,9 7 8,8
9 ACPP023475 LOPEZ LEON, ISRAEL 1,6 2 1,6 55 51 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
ACPP020983 CAMI SANAHUJA, JOSEP 6,4 5 6,4
10 ACPP010225 MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE 1,3 1 1,3 55 54 LOS PEGADORES
ACPP000124 GARCIA SAMPEDRO, JORDI 3,3 2 3,3
11 ACPP012247 BORDAS FANES, JOSEP MARIA 2,1 2 2,1 56 51 SANT CEBRIA NEW GENERATION
ACPP026509 LIZAUR CARRIO, ANGEL 12,8 10 12,8
12 ACPP020626 TORRENTS ESPEL, JORDI 5,2 4 5,2 56 51 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
ACPP024099 NICOLAS BENITEZ, ANTONI 6,4 5 6,4
13 ACPP027749 GARCIA GALIANO, MIGUEL 2,4 2 2,4 56 54 SANT CUGAT P&P B
ACPP027235 CANALES GAMEZ, JOSE MARIA 4,4 3 4,4
14 ACPP027363 FIGUEROLA SOLE, GABRIEL 7 5 6,9 57 49 AUTOPOWER URGELL
ACPP028108 NART SANUY, EDUARD 9,8 8 9,7
15 ACPP018411 RODRIGUEZ DORADO, MELCHOR 6,2 5 6,1 57 50 COP A COP SANT JAUME
ACPP027696 MORENO HERNANDEZ, MANUEL 13,9 11 13,8
16 ACPP006696 SAEZ BELL-LLOCH, VICTOR 0 0 0 57 57 CANNONBALL
ACPP010951 AZNAR MUÑOZ, SATURNINO 0 0 0
17 ACPP012783 GONZALEZ MORA, JOSE 2,9 2 2,9 58 55 TROBADORS CLUB
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO 5,5 5 5,5
18 ACPP011844 GASULL MARTINEZ, JOSEP MARIA 1,3 1 1,3 58 56 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
ACPP014895 VERA MAS, FRANCISCO 1,5 2 1,5
19 ACPP027364 MUIXI ORRIT, JOAN MIQUEL 4,8 4 4,8 59 51 AUTOPOWER URGELL
ACPP027361 MIRO GOMEZ, CARLOS 10,7 8 10,7
20 ACPP018989 COROMINAS MILLAN, TOMAS 8,2 6 8,2 59 52 GOLDEN 3.0 LITMA
ACPP026257 SABADELL MARTI, JORDI 11,2 8 11,2
21 ACPP008202 CONSTANS LOPEZ, ANA 7,7 6 7,7 59 52 CAN RAFEL B
ACPP008206 GARCIA BOIX, MERCE 8,7 7 8,7
22 ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT 4,2 3 4,2 59 56 TROBADORS CLUB
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER 4,8 4 4,8
23 ACPP023374 CRESPO GARCIA, JUAN 6,9 5 6,9 63 54 DEVIL'S SWING BDN
ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 16,9 13 16,9
24 ACPP025628 SANS MASCARELL, JUAN 14,6 11 14,6 67 54 COP A COP SANT JAUME
ACPP028021 BLANCHART BLANCH, ALBERT 18 14 18
25 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 12,1 9 12,1 70 57 DEVIL'S SWING BDN
ACPP023136 BERSZTEIN RIVARA, ERNESTO 18 14 18

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 6 7 TOTAL
1 SANT CEBRIA NEW GENERATION 56 64 80 100 80 90 90 560
2 CAN RAFEL B 19 90 100 72 72 100 80 533
3 LOS PEGADORES 72 80 72 80 100 56 72 532
4 SANT CUGAT P&P B 100 44 50 64 64 64 100 486
5 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO 80 100 56 44 56 72 64 472
6 SANT CEBRIA RUSKYTEAM 90 72 90 56 44 44 56 452
7 TROBADORS CLUB 64 56 64 90 38 80 50 442
8 TEAM VALLES 38 38 44 50 90 38 44 342
9 GOLDEN 3.0 LITMA 50 50 33 33 50 19 33 268
10 AUTOPOWER URGELL 33 19 28 38 33 50 38 239
11 SANT CEBRIA VERD 44 33 38 23 15 33 0 186
12 DEVIL'S SWING BDN 28 28 23 19 19 28 28 173
13 CANNONBALL 23 15 15 28 28 23 23 155
14 COP A COP SANT JAUME 15 23 19 15 23 15 19 129

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC