Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 3ª divisió est, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32735
02.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 3ª divisió est, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
3ª divisió est
7ª jornada , PITCH & PUTT MONTSENY

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

XERINOLA HCP1
1CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER53GONZALEZ LOMBIDE, JOAN49213
FOSALBA VELA, PABLO54LUQUE CANO, ISABEL
GONZALEZ GARCIA, CAROLINA57LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO53
PAREJA LAREDO, SALVADOR60CASAS CRUZ, ELISEU
CHICAGO G. CLUB
2FANDO ORTEGA, EDGAR58HERNANDEZ LORENTE, ORIOL52226
VIAGA CARDENAS, TONY58GIMENO GARCIA, MARC
TOMAS RUBIO, CARLOS58JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO53
ZAMORA MAS, JOAN62LOPEZ SANTO DOMINGO, JORDI
P&P FORNELLS CLUB
3MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE56LOPEZ RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO54226
ALCAZAR PONS, JUAN56ENCISO CASABO, JULI
BAGUE IGLESIAS, ISIDRE60CALLE RABANEDA, DIDAC55
ZAMBRANO VILLEGAS, RONEY OCTAVIO62SERRANO FERNANDEZ, ELOY
HCP1 B
4VERGES FORT, PABLO55CASTRO ESPEJO, ANTONIO56227
BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO57TOLOSA MAYO, CARLES
CASTILLO DIAZ, EUDALDO59MORATA GONZALEZ, ALBERTO58
CARVAJAL PEREZ, ANTONIO62CAMPABADAL ZAPATA, XAVIER
CASTELLO
5MARQUES PLA, CARLES50VILLATORO HERRERO, JOSEP54227
JIMENEZ RECUERDA, JAUME60PALLARES CLAUSELL, RAMON
LLAGUNO LOBATO, VALENTIN63FERNANDEZ ESTARTUS, SISCU57
CARRERAS MENDOZA, MARIUS66GIL SANCHEZ, MIGUEL
CLUB P&P 64
6ZAWISTOWSKI, DAVID EDWARD55CUMPLIDO ROBLES, SANTIAGO54229
CANO IBAÑEZ, FRANCISCO JAVIER59HERRERA FABREGA, VICTOR
ANAYA BOIX, MARIO61RESTREPO DE LA ROCHE, CARLOS60
OLMOS FERNANDEZ, JUAN MANUEL65GARCIA SAEZ, SALVADOR
GUALTA EL TER
7MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER57DIAZ ROBLES, ANTONIO54233
GIOL SAIZ, PEDRO60SANDFORD, RICHARD
CATALAN PURCALLA, XAVIER62BALAGUE VILADRICH, XAVIER54
MARTINEZ SAMBLAS, GABINO65CATALAN PURCALLA, ALBERT
SANT CEBRIA GRIS
8PLACIN HOLGUIN, JOSE ANTONIO56ZUAZOLA DE VAL, FRANCISCO JAVIER54233
GUELL MASMIQUEL, JOSEP60PLA VERA, TONI
ROVIRA PERA, CARLES63GARCIA PEÑA, JOSE Mª59
LLOVERAS COMAS, JOAN68FLORES BONAMASO, SERGI
PANTIQUET
9BONVILA BONET, RAMON58JIMENEZ GOMEZ, MANUEL51234
CORRAL PRIETO, RAMON59GARCIA PEÑARANDA, ROMAN
SISO GELABERT, MIQUEL66DE MIGUEL SANCHEZ, BIENVENIDO56
LUJAN CANO, JOSE ANTONIO67SARTO SOLIVA, JORDI
MARE NOSTRUM
10GARCIA CARPINTERO SANCHEZ, LUIS56GISPERT MAROT, MANUEL55235
NOVELLON ARGUELLO, SANTI59GALAN ROMAN, JUAN
LASO SANCHEZ, ANTONIO65LASO RUZAFA, TONI56
CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO67ROSALES LOSADA, JOSE ANTONIO
CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
11GIMENEZ FELIU, BARTO58SOLA RABASSA, SALVADOR55235
BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER60DE ALFONSO DE JANER, ERASMO
SEGOVIA MURIEL, SERGIO62SOLA ALSINA, MARC61
ANDRES AZNAR, ALBERT66GIMENEZ TORRENTS, BERNAT
ALBATROS
12GENOVER HUGUET, ENRIC60AMAYA MORALES, MANEL53235
JIMENEZ FERNANDEZ, CARLOS60MANRIQUE LANZAS, RAMON
SERRANO GIL, ENRIC62FONT PLANELLA, JOAN69
CREHUET PEREZ, JORDI69HERNANDEZ MANCHADO, FERNANDO
ELS MATINERS DE FRANCIAC
13MASFERRER HOMS, JOSEP57COLL REYNE, ALBERT51237
BOADA AURICH, JOSEP61SITJA GÜETAS, XAVIER
RUIZ AMAT, JOSEP Mª68COLL RIGAU, JAUME59
GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL77MASSANEDA FONTANET, ALBERT
PLATJA D'ARO CRISTINENC
14ARROYO MAZORRA, DIEGO60JORDA PEREZ, ORIOL51237
ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL62BERNABE FARRERONS, FERRAN
CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP64---100
SANCHEZ INGLES, FRANCISCO100---
FRANCIAC SWING FACTORY
15RUANO BOU, JORDI58DESOI ARTUS, JOSEP60240
DESOI GUITART, MIQUEL58PAREDES FONTAN, JACINT
SUREDA ALSINA, PERE64GUERRERO MASSAGUE, EDUARD64
LASSUS BARTRES, JOSEP65DESOI GUITART, JOSEP
FORAT EN 1 TOT MOTOR
16RIVIERE FERNANDEZ, ROMAN59CASANOVAS CARRERAS, JORDI62242
NAVARRETE GARCIA, LUIS MIGUEL59ALSINA POVILL, ANTONI
MORCILLO MARTINEZ, RICARDO62LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN76
MONTEIRO FERRER, JOAN MARIA72ARRABAL MARQUEZ, ANTONIO
FRANCIAC PUTT
17GONZALEZ DORADO, EMILIA61SUREDA ESPARRAGUERA, NARCIS56246
MAUREY, PATRICIA64HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
AGEA PEÑA, JOAN CARLES65BOSCH FERRERMONER, ESTEVE62
PUIG MASNOU, JORDI67OLIVERAS MACH, DOLORS
4 CARRETERES MAS GURUMBAU
18CAPDEVILA PLANAS, ALBERT61COSTA CUBERTA, PERE60248
CASTANY BOU, ESTER61QUIRANTE SANABRIA, ROSA
JURADA SAYOS, LLUIS66ROCA ESPONA, JOSEP66
FREIXAS GODAYOL, JAUME73ANDREU GUTIERREZ, MARIA JESUS

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP010791MARQUES PLA, CARLES(+)3,4(+)3(+)3,65053CASTELLO
2ACPP000272CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER(+)4,6(+)5(+)4,65358XERINOLA HCP1
3ACPP021353FOSALBA VELA, PABLO(+)2,8(+)3(+)2,85457XERINOLA HCP1
4ACPP013735VERGES FORT, PABLO0,610,65554HCP1 B
5ACPP025619ZAWISTOWSKI, DAVID EDWARD(+)4,7(+)5(+)4,55560CLUB P&P 64
6ACPP010379MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE(+)0,10(+)0,15656P&P FORNELLS CLUB
7ACPP023781PLACIN HOLGUIN, JOSE ANTONIO(+)1,5(+)1(+)1,55657SANT CEBRIA GRIS
8ACPP021038ALCAZAR PONS, JUAN(+)0,7(+)1(+)0,75657P&P FORNELLS CLUB
9ACPP007778GARCIA CARPINTERO SANCHEZ, LUIS(+)1,6(+)2(+)1,65658MARE NOSTRUM
10ACPP018481MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER(+)0,8(+)1(+)0,85758GUALTA EL TER
11ACPP024322MASFERRER HOMS, JOSEP(+)1,4(+)1(+)1,45758ELS MATINERS DE FRANCIAC
12ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA(+)3(+)3(+)2,85760XERINOLA HCP1
13ACPP009985BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO(+)3(+)3(+)2,85760HCP1 B
14ACPP026879FANDO ORTEGA, EDGAR3,943,95854CHICAGO G. CLUB
15ACPP022515RUANO BOU, JORDI2,932,95855FRANCIAC SWING FACTORY
16ACPP022545DESOI GUITART, MIQUEL0,810,85857FRANCIAC SWING FACTORY
17ACPP014654VIAGA CARDENAS, TONY(+)0,20(+)0,25858CHICAGO G. CLUB
18ACPP025388TOMAS RUBIO, CARLOS(+)0,30(+)0,35858CHICAGO G. CLUB
19ACPP002661BONVILA BONET, RAMON(+)1,9(+)2(+)1,75860PANTIQUET
20ACPP005413GIMENEZ FELIU, BARTO(+)4,2(+)4(+)45862CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
21ACPP026510RIVIERE FERNANDEZ, ROMAN2,532,55956FORAT EN 1 TOT MOTOR
22ACPP028019NOVELLON ARGUELLO, SANTI2,222,25957MARE NOSTRUM
23ACPP026279CANO IBAÑEZ, FRANCISCO JAVIER0,710,75958CLUB P&P 64
24ACPP009876NAVARRETE GARCIA, LUIS MIGUEL0,710,75958FORAT EN 1 TOT MOTOR
25ACPP011286CASTILLO DIAZ, EUDALDO0,100,15959HCP1 B
26ACPP012096CORRAL PRIETO, RAMON(+)3,3(+)3(+)3,15962PANTIQUET
27ACPP010613GENOVER HUGUET, ENRIC1,621,66058ALBATROS
28ACPP015047GUELL MASMIQUEL, JOSEP0,710,76059SANT CEBRIA GRIS
29ACPP011689ARROYO MAZORRA, DIEGO1,411,46059PLATJA D'ARO CRISTINENC
30ACPP010713GIOL SAIZ, PEDRO(+)0,100,16060GUALTA EL TER
31ACPP001639JIMENEZ RECUERDA, JAUME(+)1,5(+)1(+)1,36061CASTELLO
32ACPP002420JIMENEZ FERNANDEZ, CARLOS(+)1,2(+)1(+)16061ALBATROS
33ACPP002242BAGUE IGLESIAS, ISIDRE(+)1,3(+)1(+)1,16061P&P FORNELLS CLUB
34ACPP001175PAREJA LAREDO, SALVADOR(+)2,6(+)3(+)2,46063XERINOLA HCP1
35ACPP002784BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER(+)2,9(+)3(+)2,76063CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
36ACPP001708GONZALEZ DORADO, EMILIA3,543,56157FRANCIAC PUTT
37ACPP017067ANAYA BOIX, MARIO2,732,76158CLUB P&P 64
38ACPP019304CAPDEVILA PLANAS, ALBERT1,821,861594 CARRETERES MAS GURUMBAU
39ACPP017682CASTANY BOU, ESTER22261594 CARRETERES MAS GURUMBAU
40ACPP024572BOADA AURICH, JOSEP(+)0,6(+)1(+)0,46162ELS MATINERS DE FRANCIAC
41ACPP017030MORCILLO MARTINEZ, RICARDO3,943,96258FORAT EN 1 TOT MOTOR
42ACPP024624ZAMORA MAS, JOAN2,832,86259CHICAGO G. CLUB
43ACPP011690ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL1,621,86260PLATJA D'ARO CRISTINENC
44ACPP012304CATALAN PURCALLA, XAVIER1,411,66261GUALTA EL TER
45ACPP023402ZAMBRANO VILLEGAS, RONEY OCTAVIO(+)0,50(+)0,36262P&P FORNELLS CLUB
46ACPP026581SEGOVIA MURIEL, SERGIO(+)1,3(+)1(+)1,16263CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
47ACPP005235SERRANO GIL, ENRIC(+)1,7(+)2(+)1,56264ALBATROS
48ACPP002193CARVAJAL PEREZ, ANTONIO(+)6,1(+)6(+)5,96268HCP1 B
49ACPP007075LLAGUNO LOBATO, VALENTIN111,26362CASTELLO
50ACPP011937ROVIRA PERA, CARLES(+)1(+)1(+)0,86364SANT CEBRIA GRIS
51ACPP023901SUREDA ALSINA, PERE1,721,96462FRANCIAC SWING FACTORY
52ACPP003973MAUREY, PATRICIA0,911,16463FRANCIAC PUTT
53ACPP024489CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP(+)1,5(+)1(+)1,36465PLATJA D'ARO CRISTINENC
54ACPP023459LASSUS BARTRES, JOSEP4,955,16560FRANCIAC SWING FACTORY
55ACPP024480LASO SANCHEZ, ANTONIO444,26561MARE NOSTRUM
56ACPP017162OLMOS FERNANDEZ, JUAN MANUEL1,8226563CLUB P&P 64
57ACPP018482MARTINEZ SAMBLAS, GABINO1,311,56564GUALTA EL TER
58ACPP008113AGEA PEÑA, JOAN CARLES1,111,36564FRANCIAC PUTT
59ACPP026883JURADA SAYOS, LLUIS2,83366634 CARRETERES MAS GURUMBAU
60ACPP001590CARRERAS MENDOZA, MARIUS1,621,86664CASTELLO
61ACPP016058SISO GELABERT, MIQUEL1,721,96664PANTIQUET
62ACPP003121ANDRES AZNAR, ALBERT(+)0,6(+)1(+)0,46667CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
63ACPP009074PUIG MASNOU, JORDI2,322,56765FRANCIAC PUTT
64ACPP017757LUJAN CANO, JOSE ANTONIO0,911,16766PANTIQUET
65ACPP026235CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO(+)0,8(+)1(+)0,66768MARE NOSTRUM
66ACPP013691LLOVERAS COMAS, JOAN2,122,36866SANT CEBRIA GRIS
67ACPP001527RUIZ AMAT, JOSEP Mª(+)0,30(+)0,16868ELS MATINERS DE FRANCIAC
68ACPP015699CREHUET PEREZ, JORDI0,400,66969ALBATROS
69ACPP019270MONTEIRO FERRER, JOAN MARIA3,8447268FORAT EN 1 TOT MOTOR
70ACPP012204FREIXAS GODAYOL, JAUME2,632,873704 CARRETERES MAS GURUMBAU
71ACPP027786GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL8,999,17768ELS MATINERS DE FRANCIAC
72ACPP012387SANCHEZ INGLES, FRANCISCO1,922,1100100PLATJA D'ARO CRISTINENC
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP024487GONZALEZ LOMBIDE, JOAN(+)1(+)1(+)1,14950XERINOLA HCP1
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL(+)0,50(+)0,6
2ACPP021636JORDA PEREZ, ORIOL0,910,85150PLATJA D'ARO CRISTINENC
ACPP012239BERNABE FARRERONS, FERRAN110,9
3ACPP002361COLL REYNE, ALBERT0,200,25151ELS MATINERS DE FRANCIAC
ACPP013820SITJA GÜETAS, XAVIER2,922,9
4ACPP020863JIMENEZ GOMEZ, MANUEL(+)0,40(+)0,45151PANTIQUET
ACPP017412GARCIA PEÑARANDA, ROMAN000
5ACPP001445HERNANDEZ LORENTE, ORIOL2,622,55249CHICAGO G. CLUB
ACPP025727GIMENO GARCIA, MARC6,156
6ACPP012308AMAYA MORALES, MANEL1,921,85350ALBATROS
ACPP010011MANRIQUE LANZAS, RAMON4,744,6
7ACPP025720JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO0,810,85352CHICAGO G. CLUB
ACPP025935LOPEZ SANTO DOMINGO, JORDI1,311,3
8ACPP012872LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO(+)3,6(+)4(+)3,65353XERINOLA HCP1
ACPP027330CASAS CRUZ, ELISEU1,411,4
9ACPP019689DIAZ ROBLES, ANTONIO4,334,25449GUALTA EL TER
ACPP028186SANDFORD, RICHARD6,256,1
10ACPP025740CUMPLIDO ROBLES, SANTIAGO3,733,65450CLUB P&P 64
ACPP025659HERRERA FABREGA, VICTOR6,856,7
11ACPP014392ZUAZOLA DE VAL, FRANCISCO JAVIER0,400,45452SANT CEBRIA GRIS
ACPP011938PLA VERA, TONI434
12ACPP003476VILLATORO HERRERO, JOSEP(+)0,10(+)0,15452CASTELLO
ACPP001502PALLARES CLAUSELL, RAMON1,621,6
13ACPP000984LOPEZ RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO(+)0,8(+)1(+)0,85452P&P FORNELLS CLUB
ACPP022277ENCISO CASABO, JULI2,322,3
14ACPP014574BALAGUE VILADRICH, XAVIER1115452GUALTA EL TER
ACPP017943CATALAN PURCALLA, ALBERT2,922,9
15ACPP026697CALLE RABANEDA, DIDAC2,922,85550P&P FORNELLS CLUB
ACPP026463SERRANO FERNANDEZ, ELOY7,967,8
16ACPP008109GISPERT MAROT, MANUEL1,211,25554MARE NOSTRUM
ACPP009257GALAN ROMAN, JUAN2,222,2
17ACPP002278SOLA RABASSA, SALVADOR(+)0,9(+)1(+)0,95556CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
ACPP007177DE ALFONSO DE JANER, ERASMO(+)0,8(+)1(+)0,8
18ACPP010452DE MIGUEL SANCHEZ, BIENVENIDO3,123,15651PANTIQUET
ACPP007647SARTO SOLIVA, JORDI6,456,4
19ACPP004186SUREDA ESPARRAGUERA, NARCIS(+)2,2(+)2(+)2,25653FRANCIAC PUTT
ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES4,744,7
20ACPP024822LASO RUZAFA, TONI1,311,35654MARE NOSTRUM
ACPP015288ROSALES LOSADA, JOSE ANTONIO4,134,1
21ACPP003685CASTRO ESPEJO, ANTONIO(+)1(+)1(+)15656HCP1 B
ACPP003448TOLOSA MAYO, CARLES0,510,5
22ACPP008469FERNANDEZ ESTARTUS, SISCU(+)0,40(+)0,45756CASTELLO
ACPP006287GIL SANCHEZ, MIGUEL2,222,2
23ACPP015706MORATA GONZALEZ, ALBERTO(+)4,5(+)4(+)4,55860HCP1 B
ACPP025412CAMPABADAL ZAPATA, XAVIER(+)0,30(+)0,3
24ACPP007620GARCIA PEÑA, JOSE Mª0,810,85957SANT CEBRIA GRIS
ACPP013617FLORES BONAMASO, SERGI5,555,5
25ACPP001622COLL RIGAU, JAUME(+)1(+)1(+)15958ELS MATINERS DE FRANCIAC
ACPP001730MASSANEDA FONTANET, ALBERT5,955,9
26ACPP023646RESTREPO DE LA ROCHE, CARLOS3,533,56055CLUB P&P 64
ACPP026554GARCIA SAEZ, SALVADOR6,256,2
27ACPP025995COSTA CUBERTA, PERE65660554 CARRETERES MAS GURUMBAU
ACPP023000QUIRANTE SANABRIA, ROSA7,767,7
28ACPP022802DESOI ARTUS, JOSEP4,744,76056FRANCIAC SWING FACTORY
ACPP026299PAREDES FONTAN, JACINT10,2810,2
29ACPP003209SOLA ALSINA, MARC(+)1,2(+)1(+)1,26152CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
ACPP024554GIMENEZ TORRENTS, BERNAT15,31115,3
30ACPP001638BOSCH FERRERMONER, ESTEVE4,234,26257FRANCIAC PUTT
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS7,767,7
31ACPP000621CASANOVAS CARRERAS, JORDI3,733,76258FORAT EN 1 TOT MOTOR
ACPP023774ALSINA POVILL, ANTONI4,744,7
32ACPP026949GUERRERO MASSAGUE, EDUARD5,555,56459FRANCIAC SWING FACTORY
ACPP022544DESOI GUITART, JOSEP6,856,8
33ACPP013813ROCA ESPONA, JOSEP5,755,766614 CARRETERES MAS GURUMBAU
ACPP021471ANDREU GUTIERREZ, MARIA JESUS8,678,6
34ACPP015230FONT PLANELLA, JOAN0,710,76964ALBATROS
ACPP017771HERNANDEZ MANCHADO, FERNANDO5,955,9
35ACPP020123LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN8,678,67669FORAT EN 1 TOT MOTOR
ACPP017736ARRABAL MARQUEZ, ANTONIO8,778,7

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1XERINOLA HCP1721005664100100100592
2CASTELLO7909090289064459
3HCP1 B38807211908072443
4PANTIQUET80644450727238420
5ALBATROS100501008034423400
6CHICAGO G. CLUB44388023443390352
7SANT CEBRIA GRIS90561515645644340
8CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A28445033805028313
9CLUB P&P 6423333372563856311
10P&P FORNELLS CLUB50192856232380279
11GUALTA EL TER3315310076450272
12MARE NOSTRUM37264319733201
13FRANCIAC SWING FACTORY5623744381511194
14FRANCIAC PUTT6428231915193171
15PLATJA D'ARO CRISTINENC11111128502815154
16ELS MATINERS DE FRANCIAC1971938331119146
17FORAT EN 1 TOT MOTOR153387113784
184 CARRETERES MAS GURUMBAU00000000

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC