Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 4ª divisió centre G1, 8ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32957
30.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 4ª divisió centre G1, 8ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
4ª divisió centre G1
8ª jornada , PITCH & PUTT SANT CEBRIÀ

 

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
1 PLANAS FEIXO, ALBERT 56 CANTOS VERGES, GUSTAVO 58 230
BONETA BONADA, JORDI 58 ---
ALARCON MESTRES, VICENÇ 58 TORRENTS ESPEL, JORDI 64
CAMI SANAHUJA, JOSEP 62 VALLE GIMENEZ, JAVIER
SANT CEBRIA NEW GENERATION
2 BORDAS FANES, JOSEP MARIA 54 SIERRA RUA, ROBERTO 57 230
MUNDI ALFONSO, ELOY 58 SIERRA PEREZ, DAVID
SIERRA RUA, ALFONSO 61 PANISELLO VICENS, CLAUDIO 66
JUAN CARBALLO, JORGE 67 PANISELLO VICENS, JORDI
SANT CUGAT P&P B
3 CANALES GAMEZ, JOSE MARIA 59 GARCIA GUISADO, MARCELO 53 231
GARCIA CHACON, JOS MARIA 59 BAFALLUY OSES, ADRIAN
GARCIA GALIANO, JOSE MARIA 60 LAGUNAS MARQUINA, RAFAEL 60
GARCIA GALIANO, ILDEFONSO 70 FERNANDEZ CORCOBADO, JUSTO
LOS PEGADORES
4 MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE 60 MARTI PALAU, XAVIER 56 237
QUILEZ MONREAL, MANUEL 60 ORLANDI, SERGIO
LACALLE BUENO, VICTOR 61 SORIA SORIA, DANIEL 57
GARCIA SAMPEDRO, JORDI 69 PAHISSA MIR, XAVIER
SANT CEBRIA VERD
5 SIN CIRES, PEDRO 56 BRUCH ROMEU, RAMON 60 244
GOMEZ ALAS, DAVID 63 GIRONES IGLESIAS, FRANCESC
DELLA JUSTO, JOAN 65 PALLARES BASSETS, ELISA 64
IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS 71 GOMEZ BOLIBAR, PILAR
TROBADORS CLUB
6 FLETA NEBOT, PAU 59 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 57 246
ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL 64 BASTIDA SALA, JAVIER
BORDERA SALVAT, XAVIER 66 IGUAL MOLINA, ALBERT 61
GONZALEZ MORA, JOSE 67 FRANQUET VILA, FRANCESC XAVIER
SANT CEBRIA RUSKYTEAM
7 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL 63 LOPEZ MACARIO, EMILIO 57 249
PAU AVENTIN, SALVADOR 63 GASSIOT MARTI, JOAQUIM
BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 66 PERALES ALFEREZ, RAIMON 62
VERA MAS, FRANCISCO 72 AYMERICH LEMOS, RAIMON
CAN RAFEL B
8 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI 57 CUELLO TERRAZAS, RAFAEL 55 250
VAQUERO CHUECA, JUAN JOSE 67 HERNANDEZ DIAZ, MANUEL
GUERRERO GARCIA, MIGUEL ANGEL 71 FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA 65
MONFERRER FIBLA, JOSEP 81 SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA
AUTOPOWER URGELL
9 FIGUEROLA SOLE, JOAN 61 PORTA CABESTANY, RAMON 57 255
NART SANUY, EDUARD 68 MERCE MIR, JORDI
BAGARIA HIERRO, JOAN CARLES 69 CARRASCO DARIAS, HECTOR 63
FIGUEROLA SOLE, GABRIEL 109 DELSAMS SAURET, ERIC
DEVIL'S SWING BDN
10 ESTELLA VACAS, ENRIC 66 GARRIGA PERIS, DAVID 59 260
VILA PERARNAU, PERE 66 CABALLERO VILANOVA, JOAN CARLES
MIER ROURA, MIQUEL 69 CRESPO GARCIA, JUAN 63
MONTSENY CHESA, JAVIER 70 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN
TEAM VALLES
11 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 64 SORIANO GOMEZ, JUAN 52 263
CORRAL GALLARDO, ENCARNA 71 MATEU PALAU, XAVIER
SERRANO HERCE, CONCHITA 76 CABANILLAS RUBIO, MANUEL 60
ESTANY RALUY, CRISTINA 79 PORTABELLA MARTINEZ, RICARD
COP A COP SANT JAUME
12 BLANCO RUIZ, LUIS 64 RODRIGUEZ DORADO, MELCHOR 64 265
HERNANDEZ DUARTE, JOAQUIN 66 MIRALLES FALCO, JORDI
POYATOS SIMON, MARCOS 71 MIRALLES FALCO, JOSEP 74
MORENO HERNANDEZ, MANUEL 72 RAMONET OLIVER, FCO JAVIER
GOLDEN 3.0 LITMA
13 DE GRACIA MIR, FREDERIC 69 VILARDEBO GASCH, FERRAN 54 269
SABADELL MARTI, JORDI 72 SOULERE ROCA, CARLES
PULIDO LOPEZ, ALBERT 74 SOULERE ROCA, ALBERT 61
RAGAS AMALRICH, XAVIER 100 ---
CANNONBALL
14 RIAU BUENO, RUBEN 66 SAEZ BELL-LLOCH, VICTOR 55 293
AVILES PELLICER, JOSE ANTONIO 72 AZNAR MUÑOZ, SATURNINO
JONSSON, MAGNUS BJARNI 100 RAMIREZ PINO, FCO.JAVIER 55
BRYNJLFSSON THOR, AGNAR 100 GOMEZ-RAYA BORRAS, IGNACIO

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP012247 BORDAS FANES, JOSEP MARIA 1,6 2 1,2 54 52 SANT CEBRIA NEW GENERATION
2 ACPP017811 PLANAS FEIXO, ALBERT 2,9 3 2,7 56 53 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
3 ACPP009195 SIN CIRES, PEDRO 1 1 1 56 55 SANT CEBRIA VERD
4 ACPP006335 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI (+)0,9 (+)1 (+)0,9 57 58 CAN RAFEL B
5 ACPP025182 BONETA BONADA, JORDI 4,6 5 4,4 58 53 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
6 ACPP005549 ALARCON MESTRES, VICENÇ 3,5 4 3,5 58 54 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
7 ACPP013112 MUNDI ALFONSO, ELOY (+)5,1 (+)5 (+)4,9 58 63 SANT CEBRIA NEW GENERATION
8 ACPP027235 CANALES GAMEZ, JOSE MARIA 4,4 4 4,4 59 55 SANT CUGAT P&P B
9 ACPP026414 GARCIA CHACON, JOS MARIA 0 0 0 59 59 SANT CUGAT P&P B
10 ACPP015055 FLETA NEBOT, PAU (+)0,1 0 (+)0,1 59 59 TROBADORS CLUB
11 ACPP010225 MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE 1,7 2 1,7 60 58 LOS PEGADORES
12 ACPP027070 GARCIA GALIANO, JOSE MARIA 1,6 2 1,6 60 58 SANT CUGAT P&P B
13 ACPP008767 QUILEZ MONREAL, MANUEL 0,8 1 0,8 60 59 LOS PEGADORES
14 ACPP027853 FIGUEROLA SOLE, JOAN 6,6 7 6,6 61 54 AUTOPOWER URGELL
15 ACPP014943 SIERRA RUA, ALFONSO 2,5 3 2,5 61 58 SANT CEBRIA NEW GENERATION
16 ACPP008635 LACALLE BUENO, VICTOR 2,2 2 2,2 61 59 LOS PEGADORES
17 ACPP020983 CAMI SANAHUJA, JOSEP 6,4 6 6,4 62 56 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
18 ACPP013854 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL 5,6 6 5,6 63 57 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
19 ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID 3,4 3 3,6 63 60 SANT CEBRIA VERD
20 ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR 2,2 2 2,4 63 61 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
21 ACPP024809 BLANCO RUIZ, LUIS 6,6 7 6,6 64 57 COP A COP SANT JAUME
22 ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 5,3 5 5,3 64 59 TEAM VALLES
23 ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL 0,7 1 0,9 64 63 TROBADORS CLUB
24 ACPP022407 DELLA JUSTO, JOAN 3,9 4 4,1 65 61 SANT CEBRIA VERD
25 ACPP011364 ESTELLA VACAS, ENRIC 5,9 6 6,1 66 60 DEVIL'S SWING BDN
26 ACPP026964 RIAU BUENO, RUBEN 6,4 6 6,6 66 60 CANNONBALL
27 ACPP019549 HERNANDEZ DUARTE, JOAQUIN 5,5 6 5,7 66 60 COP A COP SANT JAUME
28 ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 5,2 5 5,4 66 61 DEVIL'S SWING BDN
29 ACPP009260 BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 2,7 3 2,9 66 63 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
30 ACPP019858 BORDERA SALVAT, XAVIER 0,2 0 0,4 66 66 TROBADORS CLUB
31 ACPP025264 JUAN CARBALLO, JORGE 3,1 3 3,3 67 64 SANT CEBRIA NEW GENERATION
32 ACPP012783 GONZALEZ MORA, JOSE 2,8 3 3 67 64 TROBADORS CLUB
33 ACPP006041 VAQUERO CHUECA, JUAN JOSE 0,8 1 1 67 66 CAN RAFEL B
34 ACPP028108 NART SANUY, EDUARD 9,7 10 9,7 68 58 AUTOPOWER URGELL
35 ACPP011795 DE GRACIA MIR, FREDERIC 9 9 9,2 69 60 GOLDEN 3.0 LITMA
36 ACPP004446 MIER ROURA, MIQUEL 6,9 7 7,1 69 62 DEVIL'S SWING BDN
37 ACPP027683 BAGARIA HIERRO, JOAN CARLES 5,6 6 5,8 69 63 AUTOPOWER URGELL
38 ACPP000124 GARCIA SAMPEDRO, JORDI 3,3 3 3,5 69 66 LOS PEGADORES
39 ACPP010606 MONTSENY CHESA, JAVIER 4,2 4 4,4 70 66 DEVIL'S SWING BDN
40 ACPP028170 GARCIA GALIANO, ILDEFONSO 2,2 2 2,4 70 68 SANT CUGAT P&P B
41 ACPP025701 POYATOS SIMON, MARCOS 12,6 13 12,6 71 58 COP A COP SANT JAUME
42 ACPP008106 CORRAL GALLARDO, ENCARNA 2,9 3 3,1 71 68 TEAM VALLES
43 ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS 1,2 1 1,4 71 70 SANT CEBRIA VERD
44 ACPP015624 GUERRERO GARCIA, MIGUEL ANGEL 0,5 1 0,7 71 70 CAN RAFEL B
45 ACPP027696 MORENO HERNANDEZ, MANUEL 13,5 14 13,5 72 58 COP A COP SANT JAUME
46 ACPP026257 SABADELL MARTI, JORDI 11,2 11 11,4 72 61 GOLDEN 3.0 LITMA
47 ACPP026382 AVILES PELLICER, JOSE ANTONIO 6,3 6 6,5 72 66 CANNONBALL
48 ACPP014895 VERA MAS, FRANCISCO 1,5 2 1,7 72 70 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
49 ACPP018991 PULIDO LOPEZ, ALBERT 6,2 6 6,4 74 68 GOLDEN 3.0 LITMA
50 ACPP015038 SERRANO HERCE, CONCHITA 6,6 7 6,8 76 69 TEAM VALLES
51 ACPP020174 ESTANY RALUY, CRISTINA 16,9 17 17,1 79 62 TEAM VALLES
52 ACPP016221 MONFERRER FIBLA, JOSEP 11 11 11,2 81 70 CAN RAFEL B
53 ACPP027363 FIGUEROLA SOLE, GABRIEL 6,9 7 7,1 109 102 AUTOPOWER URGELL
54 ACPP015113 JONSSON, MAGNUS BJARNI 4,7 5 4,9 100 100 CANNONBALL
55 ACPP028241 BRYNJLFSSON THOR, AGNAR 0,5 1 0,7 100 100 CANNONBALL
56 ACPP022906 RAGAS AMALRICH, XAVIER 8,8 9 8,8 100 100 GOLDEN 3.0 LITMA
Fourballs:
Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP019229 SORIANO GOMEZ, JUAN 1,2 1 1,2 52 51 TEAM VALLES
ACPP023667 MATEU PALAU, XAVIER 2,4 2 2,4
2 ACPP016626 GARCIA GUISADO, MARCELO 4,7 4 4,3 53 44 SANT CUGAT P&P B
ACPP027761 BAFALLUY OSES, ADRIAN 14,6 11 14,2
3 ACPP007376 VILARDEBO GASCH, FERRAN 2,9 2 2,8 54 50 GOLDEN 3.0 LITMA
ACPP022887 SOULERE ROCA, CARLES 5,3 4 5,2
4 ACPP006696 SAEZ BELL-LLOCH, VICTOR 6,4 5 6,3 55 50 CANNONBALL
ACPP010951 AZNAR MUÑOZ, SATURNINO 7,3 5 7,2
5 ACPP026154 RAMIREZ PINO, FCO.JAVIER 3,5 3 3,4 55 50 CANNONBALL
ACPP006881 GOMEZ-RAYA BORRAS, IGNACIO 7,4 5 7,3
6 ACPP016487 CUELLO TERRAZAS, RAFAEL 3,3 2 3,3 55 53 CAN RAFEL B
ACPP009145 HERNANDEZ DIAZ, MANUEL 5,6 5 5,6
7 ACPP008766 MARTI PALAU, XAVIER 3,8 3 3,8 56 53 LOS PEGADORES
ACPP005822 ORLANDI, SERGIO 4,6 4 4,6
8 ACPP015479 SIERRA RUA, ROBERTO 6,6 5 6,5 57 49 SANT CEBRIA NEW GENERATION
ACPP015122 SIERRA PEREZ, DAVID 9,8 8 9,7
9 ACPP023169 LOPEZ MACARIO, EMILIO 4,7 4 4,6 57 50 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
ACPP001376 GASSIOT MARTI, JOAQUIM 9,1 7 9
10 ACPP028020 PORTA CABESTANY, RAMON 4,6 4 4,6 57 52 AUTOPOWER URGELL
ACPP025912 MERCE MIR, JORDI 6 5 6
11 ACPP005032 SORIA SORIA, DANIEL 3,4 2 3,4 57 54 LOS PEGADORES
ACPP025279 PAHISSA MIR, XAVIER 6,2 5 6,2
12 ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 0,5 1 0,5 57 55 TROBADORS CLUB
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER 4,7 4 4,7
13 ACPP010227 CANTOS VERGES, GUSTAVO 5,1 4 5,1 58 54 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
- - - - -
14 ACPP019928 GARRIGA PERIS, DAVID 3,3 2 3,3 59 54 DEVIL'S SWING BDN
ACPP002670 CABALLERO VILANOVA, JOAN CARLES 7,3 5 7,3
15 ACPP011414 BRUCH ROMEU, RAMON 6,9 5 6,9 60 53 SANT CEBRIA VERD
ACPP025233 GIRONES IGLESIAS, FRANCESC 10,5 8 10,5
16 ACPP008105 CABANILLAS RUBIO, MANUEL 3 2 3 60 55 TEAM VALLES
ACPP012665 PORTABELLA MARTINEZ, RICARD 6,7 5 6,7
17 ACPP005347 LAGUNAS MARQUINA, RAFAEL 3,7 3 3,7 60 57 SANT CUGAT P&P B
ACPP022246 FERNANDEZ CORCOBADO, JUSTO 4 3 4
18 ACPP014964 SOULERE ROCA, ALBERT 5,6 5 5,6 61 56 GOLDEN 3.0 LITMA
- - - - -
19 ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT 4 3 4 61 58 TROBADORS CLUB
ACPP021985 FRANQUET VILA, FRANCESC XAVIER 4,9 4 4,9
20 ACPP002771 PERALES ALFEREZ, RAIMON 9,4 7 9,4 62 55 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
ACPP007873 AYMERICH LEMOS, RAIMON 9,5 8 9,5
21 ACPP027942 CARRASCO DARIAS, HECTOR 15 11 15 63 52 AUTOPOWER URGELL
ACPP028059 DELSAMS SAURET, ERIC 16,7 13 16,7
22 ACPP023374 CRESPO GARCIA, JUAN 6,9 5 6,9 63 56 DEVIL'S SWING BDN
ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 11,4 8 11,4
23 ACPP022408 PALLARES BASSETS, ELISA 9,6 8 9,6 64 55 SANT CEBRIA VERD
ACPP016318 GOMEZ BOLIBAR, PILAR 11,9 9 11,9
24 ACPP020626 TORRENTS ESPEL, JORDI 5,2 4 5,2 64 57 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
ACPP023340 VALLE GIMENEZ, JAVIER 11,1 8 11,1
25 ACPP018411 RODRIGUEZ DORADO, MELCHOR 6,1 5 6,1 64 58 COP A COP SANT JAUME
ACPP010332 MIRALLES FALCO, JORDI 7,7 6 7,7
26 ACPP014462 FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA 6 5 6 65 59 CAN RAFEL B
ACPP009142 SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA 15,4 11 15,4
27 ACPP023103 PANISELLO VICENS, CLAUDIO 6,1 5 6,1 66 60 SANT CEBRIA NEW GENERATION
ACPP023102 PANISELLO VICENS, JORDI 10,5 8 10,5
28 ACPP010331 MIRALLES FALCO, JOSEP 11,4 8 11,4 74 63 COP A COP SANT JAUME
ACPP027006 RAMONET OLIVER, FCO JAVIER 16,2 12 16,2

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 6 7 8 TOTAL
1 SANT CEBRIA NEW GENERATION 56 64 80 100 80 90 90 90 650
2 LOS PEGADORES 72 80 72 80 100 56 72 72 604
3 CAN RAFEL B 19 90 100 72 72 100 80 44 577
4 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO 80 100 56 44 56 72 64 100 572
5 SANT CUGAT P&P B 100 44 50 64 64 64 100 80 566
6 SANT CEBRIA RUSKYTEAM 90 72 90 56 44 44 56 50 502
7 TROBADORS CLUB 64 56 64 90 38 80 50 56 498
8 TEAM VALLES 38 38 44 50 90 38 44 28 370
9 GOLDEN 3.0 LITMA 50 50 33 33 50 19 33 19 287
10 AUTOPOWER URGELL 33 19 28 38 33 50 38 38 277
11 SANT CEBRIA VERD 44 33 38 23 15 33 0 64 250
12 DEVIL'S SWING BDN 28 28 23 19 19 28 28 33 206
13 CANNONBALL 23 15 15 28 28 23 23 15 170
14 COP A COP SANT JAUME 15 23 19 15 23 15 19 23 152

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC