Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 2ª divisió oest, 8ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32958
30.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 2ª divisió oest, 8ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
2ª divisió oest
8ª jornada , CENTRE DE GOLF EL VENDRELL PITCH & PUTT

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

VENDRELL A
1BETLINSKI COLMENA, RICARDO52BLASCO DORANTE, RAMON50210
HENAREJOS TABORDA, ADRIAN53MARCO MARTINEZ, EUGENIO
PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE55FUENTES FUENTES, CELEDONIO52
HERNANDEZ HERNANDEZ, ANTONIO60MARCO MARTINEZ, MERCEDES
URGELL PITCH
2CRESPO MOTA, ROSSEND52GARCIA SANCHEZ, ANTONIO49211
SALA COLLADO, FRANCESC55CUCURULL SOLE, MARTA
BALDILLOU VALLS, JOAN55BOLEDA RIBALTA, ANTONI56
ORO JOVER, ESTEVE64MUR JAIMEJUAN, JOAN CARLES
DECATHLON P&P CAMBRILS
3POLEY GARCIA, CARLOS51ALFONSO GALERA, FCO. JAVIER53212
SOLE MARZO, DAVID51MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU
VILELA FERREIRA, ANTONIO57CORDEN, RICHARD58
CASTELL SALVANES, CARLOS59GARCIA NAVARRO, DAVID
CANAL OLIMPIC
4GARCIA CALVO, JORGE51GUERRERO PORTOLES, ANTONIO50212
VARGAS PATIÑO, CARLOS55AGUILAR COCOLINA, MARCOS
RODRIGUEZ ESCOFET, FRANCESC56TENOR PEREZ, PEDRO58
MARIN GARCIA, EUSEBIO59POYATOS VILLALVA, ANTONIO
FORA LIMITS
5O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP55PALACIOS BARBERO, DAVID48216
MARTINEZ MALAGELADA, CARLOS56ROMO RODRIGUEZ, MIGUEL
O´CALLAGHAN PASTOR, OSCAR57PALACIOS BLAZQUEZ, PERE60
SALLENT COSTAJUSSA, PERE64BELMONTE ROIG, JAIME
EL PAR Y PA CASA
6MONJONELL TRULLOLS, RICARD53RIOS MANSO, HEDER ALBERTO54217
ORTEGA CONDES, JUAN54ADACHI RODRIGUEZ, LUIS GUSTAVO
BALART RUIZ, JOSEP ANTONI56MATEO PEREZ, ANTONIO56
MCGETTIGAN GORRIZ, TOMMY58MATEO PEREZ, RICARDO
VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
7FORT LOPEZ, MARC53MARTIN MOYA, ENRIC52217
CURTO ESCARDO, PERE55FERNANDEZ LOPEZ, JUAN
MARTINEZ IZQUIERDO, ADOLFO57LLORET ROIG, VICENÇ56
CURTO ESCARDO, MIGUEL60JOUNOU TOMAS, ANTON
RCGP Pitch & Putt
8ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA, JAVIER53BRAVO CARMONA, JOSEP54218
BERTRAN VALLS, JOSE FELIPE55VILLAMAR ZAMBRANO, BYRON
FELIU LE MONNIER, JOAQUIN56YAÑEZ PEREZ, ENRIC57
RIOS ALIAGA, JOAN59BERTRAN VALLS, PABLO
LLEIDA CARGOLS
9MOSCATEL NACHSHON, JOEL55JARDI MARTI, RAMON49219
NACHSHON MOSCATEL, ABBY56MOSCATEL NACHSHON, DANIEL
ARENAS TORNERO, JOAQUIN59MORENO NIETO, SEBASTIAN52
PRATS BALAGUE, JOSE LUIS60JOFRE RUIZ, BLAI
PENEDES ABC GRUP
10TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC53CARBALLO VALLEJO, CONCHI57221
JIMENEZ TEJERO, ANTONIO54PULIDO JIMENEZ, JULIAN-MANUEL
CARRERA GORTAZAR, J.RAMON57SANTIAGO RODRIGUEZ, JACINTO59
FERRET MIRABENT, PERE58AHUMADA DIAZ, ANA MARIA
LA FIGUEROLA RESORT
11OJANGUREN CUADRADO, SANTIAGO55SANCHEZ ESTEVEZ, JESUS53223
MASIP SERO, JOSEP JOAN56MIRALVES SIMO, MANEL
DOMINGUEZ PRIETO, ISIDRO59ROS MORENO, MARIANO59
CRUXENT VILASAU, IRAT-TI62MOLINA DIAZ, JUAN CARLOS
MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
12TUNEU GRANADOS, VALENTI56TUNEU DIAZ, FERRAN54224
TEMPORAL PARDO, ADRIAN56LOPEZ CALVET, GABRIEL
CARNE SELLARES, JUAN58VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP55
RODRIGUEZ BARRIOS, ANTONIO61CATALA SALA, JOSEP MARIA
ORFEO CATALONIA G.C.E.
13BALAGUER SANTACREU, VICTOR56SANCHEZ ROBLES, LUIS53224
BICARDI TRESERRAS, RAUL57BOLIVAR ALCAIDE, ALFREDO
FERNANDEZ ARIAS, FRANCISCO58MARTINEZ RAMIREZ, FERNANDO56
GARCIA RAMOS, TONI61JUNCA VILA, PERE JOAN
SANT JAUME
14CAÑAS MORENO, JUAN ANTONIO55BOSCH SABATE, ALEXIS56224
CASELLAS GARCIA, MARC56ROIG BRANCO, JOAQUIM
AVILES DE DIEGO, JUANJO57SANCHEZ JOVE, ANTONI XAVIER57
---100CELMA BARROSO, POL
CAN CUYAS I
15MUR SUÑER, DAVID56BARRERA BASSO, CARLES52226
AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO57PALOMO MATEOS, LLUIS
VILCHEZ MARTINEZ, CESAR61JULIA NUÑEZ, SERGIO60
TOMAS SANCHEZ, PERE MIQUEL67MERCADAL TAXE, MARTI
bonArea A
16CASTELLA ESTRUCH, JAUME56BESORA PALOU, TONI51229
CASTELLANA CIRCUNS, JORDI61GARCIA ROS, JOSEP
CARABASA FONTANET, AGUSTIN61MINGORANCE GALDEANO, ANTONIO54
PARRA MORALES, PEDRO62SERRANO CHAMORRO, DIONISIO
VENDRELL B
17URPI RIBAS, JOAN57JUVENTENY LLARGUES, JACINT52229
CASTILLO VAZQUEZ, JUAN59DE LA ROSA GOMEZ, CARLOS
GUILLEN SARAVIA, ALEX61SANCHEZ ZAMUDIO, KIKO54
RUBIO DE LA CUESTA, FRANCISCO JAVIER63NICOLAS CORTES, ANTONIO
TECNOCIM ANOIA G. CLUB
18---100---100400
---100---
---100---100
---100---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP028216GARCIA CALVO, JORGE0,910,15150CANAL OLIMPIC
2ACPP006919POLEY GARCIA, CARLOS(+)3,3(+)3(+)3,35154DECATHLON P&P CAMBRILS
3ACPP005720SOLE MARZO, DAVID(+)4,3(+)4(+)4,35155DECATHLON P&P CAMBRILS
4ACPP016622CRESPO MOTA, ROSSEND0,51(+)0,15251URGELL PITCH
5ACPP000506BETLINSKI COLMENA, RICARDO(+)4,7(+)5(+)4,75257VENDRELL A
6ACPP007190MONJONELL TRULLOLS, RICARD(+)0,50(+)0,75353EL PAR Y PA CASA
7ACPP007851FORT LOPEZ, MARC(+)1,2(+)1(+)1,25354VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
8ACPP026983ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA, JAVIER(+)1(+)1(+)15354RCGP Pitch & Putt
9ACPP008167HENAREJOS TABORDA, ADRIAN(+)2,7(+)3(+)2,75356VENDRELL A
10ACPP004601TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC(+)4,7(+)5(+)4,75358PENEDES ABC GRUP
11ACPP001130JIMENEZ TEJERO, ANTONIO0,710,55453PENEDES ABC GRUP
12ACPP016852ORTEGA CONDES, JUAN(+)3,9(+)4(+)3,95458EL PAR Y PA CASA
13ACPP026985BERTRAN VALLS, JOSE FELIPE0,510,55554RCGP Pitch & Putt
14ACPP018869VARGAS PATIÑO, CARLOS(+)0,30(+)0,35555CANAL OLIMPIC
15ACPP011606SALA COLLADO, FRANCESC(+)0,8(+)1(+)0,85556URGELL PITCH
16ACPP006702OJANGUREN CUADRADO, SANTIAGO(+)1,4(+)1(+)1,45556LA FIGUEROLA RESORT
17ACPP004928CAÑAS MORENO, JUAN ANTONIO(+)2,1(+)2(+)2,15557SANT JAUME
18ACPP014701CURTO ESCARDO, PERE(+)2,2(+)2(+)2,25557VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
19ACPP007071BALDILLOU VALLS, JOAN(+)3,1(+)3(+)3,15558URGELL PITCH
20ACPP001021O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP(+)4,4(+)4(+)4,45559FORA LIMITS
21ACPP011461MOSCATEL NACHSHON, JOEL(+)4,8(+)5(+)4,65560LLEIDA CARGOLS
22ACPP002237PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE(+)5,6(+)6(+)5,45561VENDRELL A
23ACPP001512TUNEU GRANADOS, VALENTI0,810,85655MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
24ACPP027625FELIU LE MONNIER, JOAQUIN0,910,95655RCGP Pitch & Putt
25ACPP000796BALAGUER SANTACREU, VICTOR0,910,95655ORFEO CATALONIA G.C.E.
26ACPP028183RODRIGUEZ ESCOFET, FRANCESC0,710,75655CANAL OLIMPIC
27ACPP019945MUR SUÑER, DAVID0,400,45656CAN CUYAS I
28ACPP003537MARTINEZ MALAGELADA, CARLOS(+)0,7(+)1(+)0,75657FORA LIMITS
29ACPP006236TEMPORAL PARDO, ADRIAN(+)1,5(+)1(+)1,55657MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
30ACPP015640CASELLAS GARCIA, MARC(+)1,9(+)2(+)1,95658SANT JAUME
31ACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY(+)2,7(+)3(+)2,75659LLEIDA CARGOLS
32ACPP016553MASIP SERO, JOSEP JOAN(+)2,7(+)3(+)2,75659LA FIGUEROLA RESORT
33ACPP016426CASTELLA ESTRUCH, JAUME(+)4,2(+)4(+)45660bonArea A
34ACPP018557BALART RUIZ, JOSEP ANTONI(+)5,2(+)5(+)55661EL PAR Y PA CASA
35ACPP026725URPI RIBAS, JOAN1,721,75755VENDRELL B
36ACPP009790BICARDI TRESERRAS, RAUL0,710,75756ORFEO CATALONIA G.C.E.
37ACPP016731O´CALLAGHAN PASTOR, OSCAR(+)0,6(+)1(+)0,65758FORA LIMITS
38ACPP018684MARTINEZ IZQUIERDO, ADOLFO(+)0,8(+)1(+)0,85758VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
39ACPP015448AVILES DE DIEGO, JUANJO(+)2,5(+)2(+)2,55759SANT JAUME
40ACPP000919CARRERA GORTAZAR, J.RAMON(+)2,1(+)2(+)2,15759PENEDES ABC GRUP
41ACPP024070AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO(+)1,8(+)2(+)1,85759CAN CUYAS I
42ACPP012263VILELA FERREIRA, ANTONIO(+)4,9(+)5(+)4,75762DECATHLON P&P CAMBRILS
43ACPP007599MCGETTIGAN GORRIZ, TOMMY1,921,95856EL PAR Y PA CASA
44ACPP003146CARNE SELLARES, JUAN(+)0,20(+)0,25858MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
45ACPP001787FERRET MIRABENT, PERE(+)1,4(+)1(+)1,45859PENEDES ABC GRUP
46ACPP004713FERNANDEZ ARIAS, FRANCISCO(+)1,1(+)1(+)1,15859ORFEO CATALONIA G.C.E.
47ACPP023559RIOS ALIAGA, JOAN0,200,25959RCGP Pitch & Putt
48ACPP021640DOMINGUEZ PRIETO, ISIDRO0,300,35959LA FIGUEROLA RESORT
49ACPP001118MARIN GARCIA, EUSEBIO(+)1,4(+)1(+)1,25960CANAL OLIMPIC
50ACPP021650ARENAS TORNERO, JOAQUIN(+)0,6(+)1(+)0,45960LLEIDA CARGOLS
51ACPP013145CASTILLO VAZQUEZ, JUAN(+)1,9(+)2(+)1,75961VENDRELL B
52ACPP005768CASTELL SALVANES, CARLOS(+)2,9(+)3(+)2,75962DECATHLON P&P CAMBRILS
53ACPP025548CURTO ESCARDO, MIGUEL4,754,76055VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
54ACPP004927HERNANDEZ HERNANDEZ, ANTONIO(+)1,9(+)2(+)1,76062VENDRELL A
55ACPP018899PRATS BALAGUE, JOSE LUIS(+)3,3(+)3(+)3,16063LLEIDA CARGOLS
56ACPP017979GUILLEN SARAVIA, ALEX2,832,86158VENDRELL B
57ACPP019067VILCHEZ MARTINEZ, CESAR0,610,86160CAN CUYAS I
58ACPP009336RODRIGUEZ BARRIOS, ANTONIO(+)1,4(+)1(+)1,26162MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
59ACPP022041GARCIA RAMOS, TONI(+)0,7(+)1(+)0,56162ORFEO CATALONIA G.C.E.
60ACPP024860CASTELLANA CIRCUNS, JORDI(+)0,6(+)1(+)0,46162bonArea A
61ACPP018790CARABASA FONTANET, AGUSTIN(+)2,8(+)3(+)2,66164bonArea A
62ACPP006462CRUXENT VILASAU, IRAT-TI(+)0,8(+)1(+)0,66263LA FIGUEROLA RESORT
63ACPP025404PARRA MORALES, PEDRO(+)1(+)1(+)0,86263bonArea A
64ACPP011471RUBIO DE LA CUESTA, FRANCISCO JAVIER0,710,96362VENDRELL B
65ACPP022311ORO JOVER, ESTEVE2,532,76461URGELL PITCH
66ACPP008152SALLENT COSTAJUSSA, PERE(+)0,9(+)1(+)0,76465FORA LIMITS
67ACPP014250TOMAS SANCHEZ, PERE MIQUEL0,510,76766CAN CUYAS I
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP001251PALACIOS BARBERO, DAVID(+)2,1(+)2(+)2,24850FORA LIMITS
ACPP000384ROMO RODRIGUEZ, MIGUEL(+)0,7(+)1(+)0,8
2ACPP006574GARCIA SANCHEZ, ANTONIO(+)1,7(+)2(+)1,84950URGELL PITCH
ACPP016611CUCURULL SOLE, MARTA(+)1,1(+)1(+)1,2
3ACPP007166JARDI MARTI, RAMON(+)4,6(+)5(+)4,64951LLEIDA CARGOLS
ACPP009566MOSCATEL NACHSHON, DANIEL(+)1,7(+)2(+)1,7
4ACPP010483GUERRERO PORTOLES, ANTONIO(+)1,5(+)1(+)1,75048CANAL OLIMPIC
ACPP011779AGUILAR COCOLINA, MARCOS3,533,3
5ACPP001789BLASCO DORANTE, RAMON(+)1,6(+)2(+)1,75050VENDRELL A
ACPP002882MARCO MARTINEZ, EUGENIO0,810,7
6ACPP020128BESORA PALOU, TONI(+)2(+)2(+)25153bonArea A
ACPP016620GARCIA ROS, JOSEP(+)1,1(+)1(+)1,1
7ACPP013804BARRERA BASSO, CARLES0,610,55250CAN CUYAS I
ACPP027048PALOMO MATEOS, LLUIS2,922,8
8ACPP001324JUVENTENY LLARGUES, JACINT(+)2,6(+)3(+)2,65252VENDRELL B
ACPP013919DE LA ROSA GOMEZ, CARLOS1,411,4
9ACPP006305FUENTES FUENTES, CELEDONIO(+)0,40(+)0,45252VENDRELL A
ACPP000507MARCO MARTINEZ, MERCEDES(+)0,20(+)0,2
10ACPP007702MARTIN MOYA, ENRIC(+)1,5(+)1(+)1,55253VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
ACPP010507FERNANDEZ LOPEZ, JUAN(+)1,4(+)1(+)1,4
11ACPP007568MORENO NIETO, SEBASTIAN(+)2,3(+)2(+)2,35254LLEIDA CARGOLS
ACPP007807JOFRE RUIZ, BLAI(+)1,6(+)2(+)1,6
12ACPP003849SANCHEZ ROBLES, LUIS3235351ORFEO CATALONIA G.C.E.
ACPP000795BOLIVAR ALCAIDE, ALFREDO3,223,2
13ACPP014237SANCHEZ ESTEVEZ, JESUS(+)2(+)2(+)25353LA FIGUEROLA RESORT
ACPP009376MIRALVES SIMO, MANEL0,200,2
14ACPP007887ALFONSO GALERA, FCO. JAVIER(+)2,4(+)2(+)2,45355DECATHLON P&P CAMBRILS
ACPP002238MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU(+)1,8(+)2(+)1,8
15ACPP018215TUNEU DIAZ, FERRAN322,95449MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
ACPP021129LOPEZ CALVET, GABRIEL8,678,5
16ACPP023526BRAVO CARMONA, JOSEP(+)0,6(+)1(+)0,65452RCGP Pitch & Putt
ACPP027167VILLAMAR ZAMBRANO, BYRON5,445,4
17ACPP024491RIOS MANSO, HEDER ALBERTO(+)2,3(+)2(+)2,35452EL PAR Y PA CASA
ACPP028156ADACHI RODRIGUEZ, LUIS GUSTAVO4,844,8
18ACPP004749SANCHEZ ZAMUDIO, KIKO0,910,95453VENDRELL B
ACPP001662NICOLAS CORTES, ANTONIO1,411,4
19ACPP022610MINGORANCE GALDEANO, ANTONIO(+)3,4(+)3(+)3,45455bonArea A
ACPP022808SERRANO CHAMORRO, DIONISIO(+)1,2(+)1(+)1,2
20ACPP020866VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP2225552MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
ACPP000950CATALA SALA, JOSEP MARIA6,156,1
21ACPP006793MARTINEZ RAMIREZ, FERNANDO4,234,25653ORFEO CATALONIA G.C.E.
ACPP000752JUNCA VILA, PERE JOAN5,245,2
22ACPP019652BOSCH SABATE, ALEXIS(+)0,6(+)1(+)0,65654SANT JAUME
ACPP018923ROIG BRANCO, JOAQUIM4,644,6
23ACPP015516BOLEDA RIBALTA, ANTONI0,300,35655URGELL PITCH
ACPP008743MUR JAIMEJUAN, JOAN CARLES0,610,6
24ACPP010822LLORET ROIG, VICENÇ0,100,15655VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
ACPP007566JOUNOU TOMAS, ANTON1,311,3
25ACPP020597MATEO PEREZ, ANTONIO(+)5,2(+)5(+)5,25659EL PAR Y PA CASA
ACPP021639MATEO PEREZ, RICARDO(+)3,5(+)3(+)3,5
26ACPP022754SANCHEZ JOVE, ANTONI XAVIER3,123,15753SANT JAUME
ACPP027522CELMA BARROSO, POL7,457,4
27ACPP015741YAÑEZ PEREZ, ENRIC(+)4,3(+)4(+)4,35755RCGP Pitch & Putt
ACPP026984BERTRAN VALLS, PABLO1,721,7
28ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI(+)1,9(+)2(+)1,95757PENEDES ABC GRUP
ACPP003586PULIDO JIMENEZ, JULIAN-MANUEL3,123,1
29ACPP014243CORDEN, RICHARD(+)1,1(+)1(+)1,15856DECATHLON P&P CAMBRILS
ACPP025069GARCIA NAVARRO, DAVID2,922,9
30ACPP013883TENOR PEREZ, PEDRO(+)1,5(+)1(+)1,55858CANAL OLIMPIC
ACPP005149POYATOS VILLALVA, ANTONIO(+)0,10(+)0,1
31ACPP024047ROS MORENO, MARIANO3,733,75956LA FIGUEROLA RESORT
ACPP023817MOLINA DIAZ, JUAN CARLOS3,733,7
32ACPP003608SANTIAGO RODRIGUEZ, JACINTO2,222,25957PENEDES ABC GRUP
ACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA3,933,9
33ACPP005779JULIA NUÑEZ, SERGIO1,621,66057CAN CUYAS I
ACPP016783MERCADAL TAXE, MARTI5,245,2
34ACPP001116PALACIOS BLAZQUEZ, PERE0,510,56059FORA LIMITS
ACPP008350BELMONTE ROIG, JAIME2,622,6

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip12345678TOTAL
1CAN CUYAS I906472801009010011607
2EL PAR Y PA CASA10090232890645656507
3CANAL OLIMPIC50111009023807272498
4LLEIDA CARGOLS647807272508038463
5DECATHLON P&P CAMBRILS560506444729080456
6VENDRELL A80724423381564100436
7URGELL PITCH338903880561990414
8FORA LIMITS4433151550335064304
9LA FIGUEROLA RESORT1944561001971528288
10VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS78071156234450278
11bonArea A23503850640287260
12SANT JAUME7256003100315249
13MANRESA PITCH AND PUTT CLUB1110019331538723246
14PENEDES ABC GRUP383114428442333224
15RCGP Pitch & Putt332328560281144223
16VENDRELL B151564191119333179
17ORFEO CATALONIA G.C.E.2828337113819137
18TECNOCIM ANOIA G. CLUB0193373330095

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC