Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 4ª divisió nord, 8ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32959
30.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 4ª divisió nord, 8ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
4ª divisió nord
8ª jornada , PITCH & PUTT FRANCIAC

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

GUALTA TRAMUNTANA
1PARREÑO GOMEZ, RUBEN54NAVAS FERNANDEZ, ANGELS55225
LASSAL DAIA, SORAYA58FUSTER CARBO, MARTA
GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS58TORIBIO RAMIREZ, ANGEL62
CARRION FUERTES, FRANCISCO59VILA VIVAS, EDUARD
PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
2GRIMAL FERRER, GUILLEM51GRIMAL VERDURA, MARC55225
RAJA MASSO, VENANCI59LLOBET MARFA, JORGE
ROCHE PAMIES, JOAN60PUJADES MARTINEZ, TONI56
SIMON FARRARONS, EDUARD68MATEU BREA, FRANCESC
FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
3TAULATS ORIOL, Mª ANGELS55JORNET BONET, MARTA54229
PONS FERNANDEZ, ELOI56ARTUS MARTORELL, MARTA
PONS FONT, JOSEP64NOGAREDA BURCH, MARIONA58
DESOI ROCA, LAURA72GAYA SANSO, MARGALIDA
QUIMRIERA.COM
4SEGALES GUY, ADAM58GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI56232
RIERA RAURELL, JOAQUIM59ROVIRA MAÑE, JOSEP
ESPIGOL SIDERA, PERE59XIFRA RIBAS, JORDI57
RUIZ LOPEZ, CASSIA63PONCE RICASTELL, JOSEP RAMON
P&P MAS TORRELLAS A
5BUENO ALDANA, ENRIQUE58PEREZ FERNANDEZ, DIDAC55234
MARTIN MARTINEZ, CARLOS60PEREZ FERNANDEZ, MANEL
RIBERA PONS, ANGEL61PEREZ-BADUA POBLET, JORGE55
GOMEZ BARROSO, JOSE65ROMERO PERALTA, EMILIO
ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
6CONTRERAS PEREZ, ANTONIA59JUANOLA CODERCH, JORDI55236
MARTINEZ OVIEDO, BELARMINO60SERRA MARTI, PILAR
MARTIN LUNA, JOSE MANUEL62BUSCATO FIGUERES, JOAQUIM55
SANCHEZ HERNANDEZ, JOSE ANTONIO68PERAL POLAINA, VICENTE IGNACIO
FORAT NEGRE
7RAMOS CUADRADO, PAULI57DORCA MERCADER, JAUME58237
HERNANDEZ HERNANDEZ, AGUSTIN61JIMENEZ DEL OLMO, FRANCESC
COLOMER ROSILLO, TOMAS61ALEMANY VILAPLANA, DANIEL60
MALLAFRE MIRA, JOAN64LOPEZ FRAILE, JORDI
VOLCANICS DE PERALADA
8PEREZ CABALLERO, VALENTI58FONT SALA, PAU54237
PINADERO BADOSA, XEVI59TRESSERRAS VICENS, MARC
VILANOVA BUXO, DAVID66RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL56
AUMATELL PRAT, JOAN71GALINDO VICENTE, FRANCESC XAVIER
SEMAR
9GONZALEZ PERALTA, EMILIANO59PULIDO GUERRERO, SANTIAGO54239
ESTEBAN GORBE, CEFERINO63OLIVA SALA, JOSEP
LOPEZ SORIANO, GREGORI63GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA66
MORELL RIERA, JAUME68ESTEVE PLA, LLUIS
P&P CAN PASCUAL
10ENRICH MASFERRER, JAUME56MONELL LLIRO, JOSEP60244
CARBONELL CAROS, DAVID64PONT NAVARRO, ENRIC
HERNANDEZ BRIS, GAIETA64MASNOU CANADA, JORDI65
AGUILERA DELGADO, MANUEL67PARES CAMPRUBI, MIQUEL
SANT CEBRIA INVICTUS
11XIMENES CASAS, CARLES62GIL MONCAYO, FRANCISCO LUIS52244
FLORIACH RIVAS, JAUME63MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA
BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC67SIDAU, IOAN JULIAN62
SERRAS XAMANI, MIQUEL71MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO
P&P MAS NOU
12GONZALEZ BARREIRA, JOSE LUIS61RODRIGUEZ BAILON, AMADOR53246
RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE63SOLER ALCARAZ, EUGENI
PEREZ MORENO, ANTONIO69CASAMITJANA CASAS, JOSEP MARIA61
RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS71COLLS MAIMIR, LLUIS
PERALADA JUNIOR TEAMS
13NAVAS HERNANDEZ, ALBERT60GONZALEZ VILA, ARNAU59246
CROSET ANDA, DAVID GEORGES63GODALL GARRIDO, POL
PUERTA DIAZ, MARC64GARRIDO OLLER, VIOLANT69
CAPALLERA GUIRADO, ISAAC66MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD
PIP.CAT
14SAMPER CARBO, JAUME61COMAS MALTAS, JOAQUIM54246
ARNAU CASADELLA, JORDI65COSTA SALIS, JOAN
PRAT FONT, JOSEP66BALLESTE GOMEZ, JORDI59
---100SOBREQUES FERRER, ALEX
MAS PAGES
15RODRIGUEZ LOZANO, JOAN DE DEU61PALMADA CANO, POL58250
ALVAREZ FERNANDEZ, JOSE INGNACIO64BOYAGI OUZOUNIAN, ROGER
POU CANTERO, ALBERT67ROVER SUGERO, SANTIAGO60
COBACHO ELIZAGARAY, FRANCISCO72MORENO DEL MOLINO, POL
PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
16FABREGAS REIXACH, JAVIER64MONTALBAN PICO, PAU58256
BAENA TRIGUERO, VICENTE66PAJARES MARTINEZ, MANUEL
PONCE MARTI, JOAN68BUSQUETS NUELL, JOSEP66
STIERLE ROCA, HERMANN68PALOMER VILALLONGA, JOAN
CLUB GOLF I P&P PALAMOS
17SOLEY ARMELA, JOSEP64CASAGRAN GUBERT, MIQUEL58260
FERRER ESCOBAR, FRANCESC69SERRA CADIRA, JAUME
CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM69FORNE FONALLERAS, JOSE MARIA72
MALLORQUI COSTA, JOSEP72GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO
P&P MAS TORRELLAS B
18MASSAGUER MARESMA, JORDI58MORROS LABARTA, ABEL58260
BOTS, PIETER JOHANNES69BOQUE ROCA., ALBERT
GARCIA BRITO, ORLANDO ENRIQUE75BERAZALUZE VIVANCOS, JAVIER100
CARRERA LLADO, MARC MIQUEL80CARRERA CASTRO, JULIO

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP020208GRIMAL FERRER, GUILLEM2,731,55148PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
2ACPP018960PARREÑO GOMEZ, RUBEN(+)0,30(+)0,35454GUALTA TRAMUNTANA
3ACPP001404TAULATS ORIOL, Mª ANGELS2,322,15553FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
4ACPP028097PONS FERNANDEZ, ELOI7,785,35648FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
5ACPP024686ENRICH MASFERRER, JAUME1,721,75654P&P CAN PASCUAL
6ACPP015555RAMOS CUADRADO, PAULI1,411,45756FORAT NEGRE
7ACPP005177BUENO ALDANA, ENRIQUE5,2555853P&P MAS TORRELLAS A
8ACPP026607LASSAL DAIA, SORAYA3,843,85854GUALTA TRAMUNTANA
9ACPP008868MASSAGUER MARESMA, JORDI2,322,35856P&P MAS TORRELLAS B
10ACPP005071PEREZ CABALLERO, VALENTI0,510,55857VOLCANICS DE PERALADA
11ACPP006544SEGALES GUY, ADAM1,411,45857QUIMRIERA.COM
12ACPP008640GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS(+)2,2(+)2(+)25860GUALTA TRAMUNTANA
13ACPP010907PINADERO BADOSA, XEVI3,233,25956VOLCANICS DE PERALADA
14ACPP017577CONTRERAS PEREZ, ANTONIA3,433,45956ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
15ACPP001867RIERA RAURELL, JOAQUIM1,821,85957QUIMRIERA.COM
16ACPP008725CARRION FUERTES, FRANCISCO1115958GUALTA TRAMUNTANA
17ACPP012893ESPIGOL SIDERA, PERE1,211,25958QUIMRIERA.COM
18ACPP010783GONZALEZ PERALTA, EMILIANO0,200,25959SEMAR
19ACPP008710RAJA MASSO, VENANCI(+)1,2(+)1(+)15960PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
20ACPP025648NAVAS HERNANDEZ, ALBERT4,554,56055PERALADA JUNIOR TEAMS
21ACPP010414MARTINEZ OVIEDO, BELARMINO1,721,76058ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
22ACPP016765MARTIN MARTINEZ, CARLOS2,222,26058P&P MAS TORRELLAS A
23ACPP006607ROCHE PAMIES, JOAN0,300,56060PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
24ACPP013896SAMPER CARBO, JAUME6,166,16155PIP.CAT
25ACPP026541RODRIGUEZ LOZANO, JOAN DE DEU4,754,76156MAS PAGES
26ACPP018389HERNANDEZ HERNANDEZ, AGUSTIN4,854,86156FORAT NEGRE
27ACPP019850GONZALEZ BARREIRA, JOSE LUIS3,233,26158P&P MAS NOU
28ACPP014409RIBERA PONS, ANGEL0,100,36161P&P MAS TORRELLAS A
29ACPP009690COLOMER ROSILLO, TOMAS(+)0,8(+)1(+)0,66162FORAT NEGRE
30ACPP012095XIMENES CASAS, CARLES5,565,56256SANT CEBRIA INVICTUS
31ACPP003387MARTIN LUNA, JOSE MANUEL(+)0,2006262ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
32ACPP006885RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE4,654,66358P&P MAS NOU
33ACPP025649CROSET ANDA, DAVID GEORGES4,444,46359PERALADA JUNIOR TEAMS
34ACPP017912FLORIACH RIVAS, JAUME2,8336360SANT CEBRIA INVICTUS
35ACPP004831RUIZ LOPEZ, CASSIA1,721,96361QUIMRIERA.COM
36ACPP010778ESTEBAN GORBE, CEFERINO(+)0,100,16363SEMAR
37ACPP015730LOPEZ SORIANO, GREGORI0,200,46363SEMAR
38ACPP027396ALVAREZ FERNANDEZ, JOSE INGNACIO12,51311,36451MAS PAGES
39ACPP028096PONS FONT, JOSEP11,411116453FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
40ACPP020772MALLAFRE MIRA, JOAN8,288,26456FORAT NEGRE
41ACPP006357SOLEY ARMELA, JOSEP6666458CLUB GOLF I P&P PALAMOS
42ACPP027679CARBONELL CAROS, DAVID5,155,16459P&P CAN PASCUAL
43ACPP008289HERNANDEZ BRIS, GAIETA5,155,16459P&P CAN PASCUAL
44ACPP020033FABREGAS REIXACH, JAVIER5,455,46459PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
45ACPP024032PUERTA DIAZ, MARC3,543,76460PERALADA JUNIOR TEAMS
46ACPP008879ARNAU CASADELLA, JORDI3,944,16561PIP.CAT
47ACPP000261GOMEZ BARROSO, JOSE3,133,36562P&P MAS TORRELLAS A
48ACPP025808CAPALLERA GUIRADO, ISAAC9,399,36657PERALADA JUNIOR TEAMS
49ACPP002933VILANOVA BUXO, DAVID4,554,76661VOLCANICS DE PERALADA
50ACPP008455BAENA TRIGUERO, VICENTE4,344,56662PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
51ACPP023471PRAT FONT, JOSEP1,8226664PIP.CAT
52ACPP021223POU CANTERO, ALBERT8,288,26759MAS PAGES
53ACPP015717BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC555,26762SANT CEBRIA INVICTUS
54ACPP007594AGUILERA DELGADO, MANUEL1,311,56766P&P CAN PASCUAL
55ACPP026862PONCE MARTI, JOAN6,576,76861PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
56ACPP008437STIERLE ROCA, HERMANN5,355,56863PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
57ACPP008308SIMON FARRARONS, EDUARD2,532,76865PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
58ACPP024352MORELL RIERA, JAUME1,922,16866SEMAR
59ACPP010413SANCHEZ HERNANDEZ, JOSE ANTONIO0,200,46868ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
60ACPP028267BOTS, PIETER JOHANNES1111116958P&P MAS TORRELLAS B
61ACPP023776FERRER ESCOBAR, FRANCESC10,21010,26959CLUB GOLF I P&P PALAMOS
62ACPP001520CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM6,466,66963CLUB GOLF I P&P PALAMOS
63ACPP005867PEREZ MORENO, ANTONIO5,355,56964P&P MAS NOU
64ACPP024995RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS12,31212,37159P&P MAS NOU
65ACPP017479SERRAS XAMANI, MIQUEL9,5109,77161SANT CEBRIA INVICTUS
66ACPP026953AUMATELL PRAT, JOAN2,532,77168VOLCANICS DE PERALADA
67ACPP019509MALLORQUI COSTA, JOSEP7,687,87264CLUB GOLF I P&P PALAMOS
68ACPP024297COBACHO ELIZAGARAY, FRANCISCO8,288,47264MAS PAGES
69ACPP022804DESOI ROCA, LAURA111,27271FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
70ACPP028146GARCIA BRITO, ORLANDO ENRIQUE13,31313,57562P&P MAS TORRELLAS B
71ACPP028157CARRERA LLADO, MARC MIQUEL16,91717,18063P&P MAS TORRELLAS B
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP012305GIL MONCAYO, FRANCISCO LUIS544,85248SANT CEBRIA INVICTUS
ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA7,967,7
2ACPP010637RODRIGUEZ BAILON, AMADOR5,755,55348P&P MAS NOU
ACPP006989SOLER ALCARAZ, EUGENI5,955,7
3ACPP024141JORNET BONET, MARTA8,878,65447FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
ACPP023352ARTUS MARTORELL, MARTA10,4810,2
4ACPP016224COMAS MALTAS, JOAQUIM655,95449PIP.CAT
ACPP002942COSTA SALIS, JOAN6,456,3
5ACPP002088FONT SALA, PAU(+)2,0(+)2(+)2,05453VOLCANICS DE PERALADA
ACPP003080TRESSERRAS VICENS, MARC2,922,9
6ACPP003196PULIDO GUERRERO, SANTIAGO(+)7,2(+)7(+)7,25454SEMAR
ACPP020256OLIVA SALA, JOSEP1,521,5
7ACPP013582NAVAS FERNANDEZ, ANGELS3,533,55551GUALTA TRAMUNTANA
ACPP026071FUSTER CARBO, MARTA6,556,5
8ACPP016640JUANOLA CODERCH, JORDI4,944,95551ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
ACPP019083SERRA MARTI, PILAR7,257,2
9ACPP011671BUSCATO FIGUERES, JOAQUIM3,323,35551ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
ACPP024030PERAL POLAINA, VICENTE IGNACIO545
10ACPP027557PEREZ FERNANDEZ, DIDAC4,844,85551P&P MAS TORRELLAS A
ACPP028375PEREZ FERNANDEZ, MANEL545
11ACPP027597PEREZ-BADUA POBLET, JORGE2,822,85553P&P MAS TORRELLAS A
ACPP005276ROMERO PERALTA, EMILIO3,633,6
12ACPP020318GRIMAL VERDURA, MARC0005554PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
ACPP022348LLOBET MARFA, JORGE4,434,4
13ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL4345652VOLCANICS DE PERALADA
ACPP017722GALINDO VICENTE, FRANCESC XAVIER6,256,2
14ACPP008213GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI1,721,75654QUIMRIERA.COM
ACPP016979ROVIRA MAÑE, JOSEP3,933,9
15ACPP003864PUJADES MARTINEZ, TONI0005655PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
ACPP007357MATEU BREA, FRANCESC1,411,4
16ACPP007429XIFRA RIBAS, JORDI5,245,25753QUIMRIERA.COM
ACPP007428PONCE RICASTELL, JOSEP RAMON5,855,8
17ACPP028121PALMADA CANO, POL151114,75846MAS PAGES
ACPP028093BOYAGI OUZOUNIAN, ROGER18,21417,9
18ACPP028320MORROS LABARTA, ABEL12,1911,95847P&P MAS TORRELLAS B
ACPP001716BOQUE ROCA., ALBERT14,51114,3
19ACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA5,755,75851FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
ACPP026126GAYA SANSO, MARGALIDA8,678,6
20ACPP025527CASAGRAN GUBERT, MIQUEL8,578,55851CLUB GOLF I P&P PALAMOS
ACPP002621SERRA CADIRA, JAUME9,479,4
21ACPP021647DORCA MERCADER, JAUME5,445,45854FORAT NEGRE
ACPP018940JIMENEZ DEL OLMO, FRANCESC8,878,8
22ACPP014276MONTALBAN PICO, PAU4,434,45854PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
ACPP008549PAJARES MARTINEZ, MANUEL4,644,6
23ACPP024398GONZALEZ VILA, ARNAU9,589,45949PERALADA JUNIOR TEAMS
ACPP025324GODALL GARRIDO, POL15,11115
24ACPP016044BALLESTE GOMEZ, JORDI4,544,55954PIP.CAT
ACPP008886SOBREQUES FERRER, ALEX6,756,7
25ACPP028095ROVER SUGERO, SANTIAGO12,29126047MAS PAGES
ACPP028092MORENO DEL MOLINO, POL181417,8
26ACPP023560MONELL LLIRO, JOSEP5,655,66052P&P CAN PASCUAL
ACPP027166PONT NAVARRO, ENRIC171317
27ACPP019672ALEMANY VILAPLANA, DANIEL4,544,56056FORAT NEGRE
ACPP011062LOPEZ FRAILE, JORDI5,445,4
28ACPP023322CASAMITJANA CASAS, JOSEP MARIA1,521,56153P&P MAS NOU
ACPP026130COLLS MAIMIR, LLUIS16,81316,8
29ACPP014843TORIBIO RAMIREZ, ANGEL3236256GUALTA TRAMUNTANA
ACPP027998VILA VIVAS, EDUARD979
30ACPP019412SIDAU, IOAN JULIAN2,222,26260SANT CEBRIA INVICTUS
ACPP022004MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO2,322,3
31ACPP008279MASNOU CANADA, JORDI4346561P&P CAN PASCUAL
ACPP019369PARES CAMPRUBI, MIQUEL8,468,4
32ACPP026487GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA9,589,56656SEMAR
ACPP026634ESTEVE PLA, LLUIS13,21013,2
33ACPP013686BUSQUETS NUELL, JOSEP0,510,56662PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
ACPP015362PALOMER VILALLONGA, JOAN4,944,9
34ACPP025440GARRIDO OLLER, VIOLANT15,71215,76956PERALADA JUNIOR TEAMS
ACPP025702MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD181418
35ACPP021141FORNE FONALLERAS, JOSE MARIA6,356,37261CLUB GOLF I P&P PALAMOS
ACPP022843GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO16,81316,8
36ACPP007106BERAZALUZE VIVANCOS, JAVIER4,434,4100100P&P MAS TORRELLAS B
ACPP012424CARRERA CASTRO, JULIO17,91417,9

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip12345678TOTAL
1GUALTA TRAMUNTANA5010028721006490100604
2VOLCANICS DE PERALADA80645080801005644554
3PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA9080445690563890544
4QUIMRIERA.COM100562310044448072519
5ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA385010064723810056518
6P&P MAS TORRELLAS A5690802864235064455
7FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION642839050903380438
8FORAT NEGRE2872564438727250432
9SEMAR3338723856502838353
10P&P CAN PASCUAL721911015801933249
11PERALADA JUNIOR TEAMS23446433196419239
12PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT151190501128117223
13PIP.CAT4423191933331515201
14CLUB GOLF I P&P PALAMOS0333833237443181
15P&P MAS NOU715151128112323133
16SANT CEBRIA INVICTUS1977151915328113
17MAS PAGES3333237371190
18P&P MAS TORRELLAS B11007000018

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC