Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 3ª divisió est, 8ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32961
30.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 3ª divisió est, 8ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
3ª divisió est
8ª jornada , GOLF LLORET PITCH & PUTT

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

HCP1 B
1CASTILLO DIAZ, EUDALDO52CASTRO ESPEJO, EDUARDO53216
CARVAJAL PEREZ, ANTONIO55CASTRO ESPEJO, JOSE
BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO56CASTRO ESPEJO, ANTONIO57
MORATA GONZALEZ, ALBERTO58TOLOSA MAYO, CARLES
PLATJA D'ARO CRISTINENC
2CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP52BERNABE FARRERONS, FERRAN50217
ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL57SANCHEZ INGLES, FRANCISCO
ARROYO MAZORRA, DIEGO58---100
---100---
FRANCIAC SWING FACTORY
3SERRA SERRAMITJANA, JORDI52SUREDA ALSINA, PERE53218
GARCIA PINTO, JOAN ANTONI54GUERRERO MASSAGUE, EDUARD
RUANO BOU, JORDI59LASSUS BARTRES, JOSEP53
DESOI GUITART, MIQUEL60DESOI GUITART, JOSEP
MARE NOSTRUM
4GARCIA CARPINTERO SANCHEZ, LUIS54GISPERT MAROT, MANUEL53221
NOVELLON ARGUELLO, SANTI56LASO SANCHEZ, ANTONIO
FERRERA ROS, ALEX58CID OSORO, FERNANDO54
ABOLAFIO GARCIA, FRANCISCO ANGEL59CAMPS DOMENECH, ENRIQUE
CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
5ANDRES CANAL, PAU52SOLA RABASSA, SALVADOR54221
BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER55JURADO SALAS, JOSE
ANDRES AZNAR, ALBERT60SOLA ALSINA, MARC59
SEGOVIA MURIEL, SERGIO61MAÑER VILA, SITO
P&P FORNELLS CLUB
6FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA57ALCAZAR PONS, JUAN50226
BAGUE IGLESIAS, ISIDRE58LOPEZ RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO
ENCISO CASABO, JULI61MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE53
ZAMBRANO VILLEGAS, RONEY OCTAVIO64SERRANO FERNANDEZ, ELOY
GUALTA EL TER
7SANDFORD, RICHARD53MARTINEZ SAMBLAS, GABINO54227
MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER58SANDFORD, SABINE
JACKSON, CHARLES RICHARD62CATALAN PURCALLA, ALBERT57
GIOL SAIZ, PEDRO64VERNET CUARTERO, XAVI
CHICAGO G. CLUB
8TOMAS RUBIO, CARLOS57VIAGA CARDENAS, TONY53229
CARRETER MARTINEZ, DANIEL58MARTINEZ GORDI, JORDI
JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO61HERNANDEZ LORENTE, ORIOL54
LOPEZ SANTO DOMINGO, JORDI61FANDO ORTEGA, EDGAR
XERINOLA HCP1
9PAREJA LAREDO, SALVADOR54GONZALEZ LOMBIDE, JOAN52229
LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO59LUQUE CANO, ISABEL
SAAVEDRA RECIO, PEDRO64CASAS CRUZ, ELISEU53
CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER66COLINA SANCHEZ, EMGGER
CLUB P&P 64
10ZAWISTOWSKI, DAVID EDWARD49OLMOS FERNANDEZ, JUAN MANUEL58229
CANO IBAÑEZ, FRANCISCO JAVIER58ANAYA BOIX, MARIO
CUMPLIDO ROBLES, SANTIAGO64RETAMAR LOPEZ, JUAN VICENTE63
VILLAGRASA CUY, LLORENÇ66SANZ INIESTA, ENRIQUE
CASTELLO
11MARQUES PLA, CARLES52VIÑOLAS CROUS, JORDI57230
JIMENEZ RECUERDA, JAUME60MORETA BURCH, JOAQUIM
LLAGUNO LOBATO, VALENTIN61ELIAS FAJULA, ENRIC59
VILLATORO HERRERO, JOSEP61CARRERAS MENDOZA, MARIUS
FRANCIAC PUTT
12WEIR, ALAN56SUREDA ESPARRAGUERA, NARCIS54231
AGEA PEÑA, JOAN CARLES60HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
GONZALEZ DORADO, EMILIA61BOSCH FERRERMONER, ESTEVE100
MAUREY, PATRICIA63OLIVERAS MACH, DOLORS
ELS MATINERS DE FRANCIAC
13BOADA AURICH, JOSEP58RUIZ AMAT, JOSEP Mª51234
SABRIA MESTRES, JESUS61COLL REYNE, ALBERT
MASFERRER HOMS, JOSEP64COLL RIGAU, JAUME56
SITJA GÜETAS, XAVIER65MASSANEDA FONTANET, ALBERT
SANT CEBRIA GRIS
14GUELL MASMIQUEL, JOSEP57ZUAZOLA DE VAL, FRANCISCO JAVIER54238
PLA VERA, TONI63LEON GUDIÑO, CONXI
PLANAS SAEZ, FRANCESC64PERA NOGUERAS, JORDI65
COSTA DIEZ, JOSEP LLUIS66SALAZAR SOLER, RAMON
PANTIQUET
15JIMENEZ GOMEZ, MANUEL60SISO GELABERT, MIQUEL56239
DE MIGUEL SANCHEZ, BIENVENIDO61SARTO SOLIVA, JORDI
GARCIA PEÑARANDA, ROMAN62LOZANO CLOS, ANTONIO58
LUJAN CANO, JOSE ANTONIO68JODAR FLORES, BARTOLOME
4 CARRETERES MAS GURUMBAU
16PUIG CASANOVAS, PERE60JURADA SAYOS, LLUIS56243
CASTANY BOU, ESTER61ROCA ESPONA, JOSEP
FREIXAS GODAYOL, JAUME66ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT60
BOSCH FERNANDEZ, OCTAVIO73ANDREU GUTIERREZ, MARIA JESUS
FORAT EN 1 TOT MOTOR
17CASANOVAS CARRERAS, JORDI64ARRABAL MARQUEZ, ANTONIO60256
ALSINA POVILL, ANTONI65LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN
SASTRE BARCELO, GABRIEL ANGEL67CARRETERO PEREZ, ANDRES62
MORCILLO MARTINEZ, RICARDO72GARCIA FITA, JOAN
ALBATROS
18---100---100400
---100---
---100---100
---100---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP025619ZAWISTOWSKI, DAVID EDWARD(+)4,8(+)5(+)4,84954CLUB P&P 64
2ACPP011286CASTILLO DIAZ, EUDALDO0,10(+)0,35252HCP1 B
3ACPP024489CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP(+)1,3(+)1(+)1,55253PLATJA D'ARO CRISTINENC
4ACPP016810SERRA SERRAMITJANA, JORDI(+)1,7(+)2(+)1,75254FRANCIAC SWING FACTORY
5ACPP026481ANDRES CANAL, PAU(+)2(+)2(+)25254CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
6ACPP010791MARQUES PLA, CARLES(+)3,4(+)3(+)3,45255CASTELLO
7ACPP028186SANDFORD, RICHARD6,164,35347GUALTA EL TER
8ACPP007778GARCIA CARPINTERO SANCHEZ, LUIS(+)1,6(+)2(+)1,65456MARE NOSTRUM
9ACPP004977GARCIA PINTO, JOAN ANTONI(+)1,6(+)2(+)1,65456FRANCIAC SWING FACTORY
10ACPP001175PAREJA LAREDO, SALVADOR(+)2,4(+)2(+)2,45456XERINOLA HCP1
11ACPP002784BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER(+)2,5(+)2(+)2,55557CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
12ACPP002193CARVAJAL PEREZ, ANTONIO(+)5,9(+)6(+)5,75561HCP1 B
13ACPP028019NOVELLON ARGUELLO, SANTI1,521,55654MARE NOSTRUM
14ACPP007874WEIR, ALAN(+)2,5(+)2(+)2,55658FRANCIAC PUTT
15ACPP009985BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO(+)2,8(+)3(+)2,85659HCP1 B
16ACPP023624FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA2,222,25755P&P FORNELLS CLUB
17ACPP011690ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL1,621,65755PLATJA D'ARO CRISTINENC
18ACPP015047GUELL MASMIQUEL, JOSEP1,111,15756SANT CEBRIA GRIS
19ACPP025388TOMAS RUBIO, CARLOS(+)0,7(+)1(+)0,75758CHICAGO G. CLUB
20ACPP010417FERRERA ROS, ALEX1,921,95856MARE NOSTRUM
21ACPP011689ARROYO MAZORRA, DIEGO1,411,45857PLATJA D'ARO CRISTINENC
22ACPP001655CARRETER MARTINEZ, DANIEL0,510,55857CHICAGO G. CLUB
23ACPP024572BOADA AURICH, JOSEP(+)0,50(+)0,55858ELS MATINERS DE FRANCIAC
24ACPP026279CANO IBAÑEZ, FRANCISCO JAVIER0005858CLUB P&P 64
25ACPP002242BAGUE IGLESIAS, ISIDRE(+)1,1(+)1(+)1,15859P&P FORNELLS CLUB
26ACPP018481MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER(+)0,8(+)1(+)0,85859GUALTA EL TER
27ACPP015706MORATA GONZALEZ, ALBERTO(+)4,6(+)5(+)4,45863HCP1 B
28ACPP022515RUANO BOU, JORDI2,932,95956FRANCIAC SWING FACTORY
29ACPP010560ABOLAFIO GARCIA, FRANCISCO ANGEL1115958MARE NOSTRUM
30ACPP012872LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO(+)3,6(+)4(+)3,45963XERINOLA HCP1
31ACPP016962PUIG CASANOVAS, PERE2,532,560574 CARRETERES MAS GURUMBAU
32ACPP022545DESOI GUITART, MIQUEL0,810,86059FRANCIAC SWING FACTORY
33ACPP008113AGEA PEÑA, JOAN CARLES1,211,26059FRANCIAC PUTT
34ACPP020863JIMENEZ GOMEZ, MANUEL(+)0,40(+)0,26060PANTIQUET
35ACPP001639JIMENEZ RECUERDA, JAUME(+)1,3(+)1(+)1,16061CASTELLO
36ACPP003121ANDRES AZNAR, ALBERT(+)0,6(+)1(+)0,46061CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
37ACPP001708GONZALEZ DORADO, EMILIA3,333,36158FRANCIAC PUTT
38ACPP010452DE MIGUEL SANCHEZ, BIENVENIDO3,133,16158PANTIQUET
39ACPP022277ENCISO CASABO, JULI2,322,36159P&P FORNELLS CLUB
40ACPP017682CASTANY BOU, ESTER22261594 CARRETERES MAS GURUMBAU
41ACPP007075LLAGUNO LOBATO, VALENTIN1,211,46160CASTELLO
42ACPP025720JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO0,8116160CHICAGO G. CLUB
43ACPP003476VILLATORO HERRERO, JOSEP(+)0,100,16161CASTELLO
44ACPP025935LOPEZ SANTO DOMINGO, JORDI0,100,36161CHICAGO G. CLUB
45ACPP026581SEGOVIA MURIEL, SERGIO(+)1,2(+)1(+)16162CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
46ACPP009928SABRIA MESTRES, JESUS(+)2,7(+)3(+)2,56164ELS MATINERS DE FRANCIAC
47ACPP025450JACKSON, CHARLES RICHARD0,610,86261GUALTA EL TER
48ACPP017412GARCIA PEÑARANDA, ROMAN(+)0,7(+)1(+)0,56263PANTIQUET
49ACPP011938PLA VERA, TONI4,244,26359SANT CEBRIA GRIS
50ACPP003973MAUREY, PATRICIA1,111,36362FRANCIAC PUTT
51ACPP013596PLANAS SAEZ, FRANCESC7,177,16457SANT CEBRIA GRIS
52ACPP000621CASANOVAS CARRERAS, JORDI4,344,56460FORAT EN 1 TOT MOTOR
53ACPP025740CUMPLIDO ROBLES, SANTIAGO3,233,46461CLUB P&P 64
54ACPP023402ZAMBRANO VILLEGAS, RONEY OCTAVIO(+)0,30(+)0,16464P&P FORNELLS CLUB
55ACPP010713GIOL SAIZ, PEDRO0,100,36464GUALTA EL TER
56ACPP024322MASFERRER HOMS, JOSEP(+)1,5(+)1(+)1,36465ELS MATINERS DE FRANCIAC
57ACPP004632SAAVEDRA RECIO, PEDRO(+)3,9(+)4(+)3,76468XERINOLA HCP1
58ACPP023774ALSINA POVILL, ANTONI4,754,96560FORAT EN 1 TOT MOTOR
59ACPP013820SITJA GÜETAS, XAVIER2,732,96562ELS MATINERS DE FRANCIAC
60ACPP024196COSTA DIEZ, JOSEP LLUIS6,166,36660SANT CEBRIA GRIS
61ACPP012204FREIXAS GODAYOL, JAUME2,83366634 CARRETERES MAS GURUMBAU
62ACPP025561VILLAGRASA CUY, LLORENÇ0,100,36666CLUB P&P 64
63ACPP000272CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER(+)4,6(+)5(+)4,46671XERINOLA HCP1
64ACPP025256SASTRE BARCELO, GABRIEL ANGEL3,643,86763FORAT EN 1 TOT MOTOR
65ACPP017757LUJAN CANO, JOSE ANTONIO111,26867PANTIQUET
66ACPP017030MORCILLO MARTINEZ, RICARDO3,944,17268FORAT EN 1 TOT MOTOR
67ACPP026141BOSCH FERNANDEZ, OCTAVIO4,955,173684 CARRETERES MAS GURUMBAU
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP012239BERNABE FARRERONS, FERRAN0,910,75048PLATJA D'ARO CRISTINENC
ACPP012387SANCHEZ INGLES, FRANCISCO1,821,6
2ACPP021038ALCAZAR PONS, JUAN(+)1,9(+)2(+)1,95052P&P FORNELLS CLUB
ACPP000984LOPEZ RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO(+)1,1(+)1(+)1,1
3ACPP001527RUIZ AMAT, JOSEP Mª(+)0,10(+)0,15151ELS MATINERS DE FRANCIAC
ACPP002361COLL REYNE, ALBERT0,200,2
4ACPP024487GONZALEZ LOMBIDE, JOAN(+)0,9(+)1(+)0,95252XERINOLA HCP1
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL(+)0,30(+)0,3
5ACPP023901SUREDA ALSINA, PERE1,921,75348FRANCIAC SWING FACTORY
ACPP026949GUERRERO MASSAGUE, EDUARD5,555,3
6ACPP023459LASSUS BARTRES, JOSEP5,1455349FRANCIAC SWING FACTORY
ACPP022544DESOI GUITART, JOSEP6,856,7
7ACPP008109GISPERT MAROT, MANUEL1,1115350MARE NOSTRUM
ACPP024480LASO SANCHEZ, ANTONIO4,234,1
8ACPP027330CASAS CRUZ, ELISEU1,311,35351XERINOLA HCP1
ACPP026239COLINA SANCHEZ, EMGGER2,622,6
9ACPP014654VIAGA CARDENAS, TONY(+)0,20(+)0,25351CHICAGO G. CLUB
ACPP011853MARTINEZ GORDI, JORDI2,222,2
10ACPP010379MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE(+)0,7(+)1(+)0,75351P&P FORNELLS CLUB
ACPP026463SERRANO FERNANDEZ, ELOY7,867,8
11ACPP004140CASTRO ESPEJO, EDUARDO(+)2(+)2(+)25353HCP1 B
ACPP004119CASTRO ESPEJO, JOSE0,400,4
12ACPP018482MARTINEZ SAMBLAS, GABINO1,521,45450GUALTA EL TER
ACPP028101SANDFORD, SABINE978,9
13ACPP014392ZUAZOLA DE VAL, FRANCISCO JAVIER0,810,75450SANT CEBRIA GRIS
ACPP014982LEON GUDIÑO, CONXI11,8911,7
14ACPP005046CID OSORO, FERNANDO3,933,85450MARE NOSTRUM
ACPP006067CAMPS DOMENECH, ENRIQUE5,855,7
15ACPP004186SUREDA ESPARRAGUERA, NARCIS(+)2,2(+)2(+)2,25451FRANCIAC PUTT
ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES4,744,7
16ACPP001445HERNANDEZ LORENTE, ORIOL2,522,55451CHICAGO G. CLUB
ACPP026879FANDO ORTEGA, EDGAR3,933,9
17ACPP002278SOLA RABASSA, SALVADOR(+)0,9(+)1(+)0,95455CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
ACPP022103JURADO SALAS, JOSE(+)0,8(+)1(+)0,8
18ACPP026883JURADA SAYOS, LLUIS2,622,656524 CARRETERES MAS GURUMBAU
ACPP013813ROCA ESPONA, JOSEP5,555,5
19ACPP001622COLL RIGAU, JAUME(+)1(+)1(+)15654ELS MATINERS DE FRANCIAC
ACPP001730MASSANEDA FONTANET, ALBERT5,755,7
20ACPP016058SISO GELABERT, MIQUEL1115654PANTIQUET
ACPP007647SARTO SOLIVA, JORDI6,456,4
21ACPP017943CATALAN PURCALLA, ALBERT2,922,95753GUALTA EL TER
ACPP019572VERNET CUARTERO, XAVI4,644,6
22ACPP020127VIÑOLAS CROUS, JORDI1,521,55755CASTELLO
ACPP008178MORETA BURCH, JOAQUIM3,423,4
23ACPP003685CASTRO ESPEJO, ANTONIO(+)1(+)1(+)15757HCP1 B
ACPP003448TOLOSA MAYO, CARLES0,400,4
24ACPP012094LOZANO CLOS, ANTONIO1115853PANTIQUET
ACPP021658JODAR FLORES, BARTOLOME8,878,8
25ACPP017162OLMOS FERNANDEZ, JUAN MANUEL1,821,85856CLUB P&P 64
ACPP017067ANAYA BOIX, MARIO2,722,7
26ACPP003217ELIAS FAJULA, ENRIC1,621,65957CASTELLO
ACPP001590CARRERAS MENDOZA, MARIUS1,821,8
27ACPP003209SOLA ALSINA, MARC(+)1,2(+)1(+)1,25959CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
ACPP027901MAÑER VILA, SITO0,610,6
28ACPP017736ARRABAL MARQUEZ, ANTONIO8,778,76053FORAT EN 1 TOT MOTOR
ACPP020123LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN8,878,8
29ACPP019888ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT6,756,760544 CARRETERES MAS GURUMBAU
ACPP021471ANDREU GUTIERREZ, MARIA JESUS8,578,5
30ACPP020342CARRETERO PEREZ, ANDRES10,4810,46254FORAT EN 1 TOT MOTOR
ACPP005170GARCIA FITA, JOAN10,7810,7
31ACPP026112RETAMAR LOPEZ, JUAN VICENTE5,145,16356CLUB P&P 64
ACPP026113SANZ INIESTA, ENRIQUE8,978,9
32ACPP022265PERA NOGUERAS, JORDI9,789,76557SANT CEBRIA GRIS
ACPP018660SALAZAR SOLER, RAMON11,4811,4
33ACPP001638BOSCH FERRERMONER, ESTEVE434100100FRANCIAC PUTT
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS7,767,7

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip12345678TOTAL
1XERINOLA HCP172100566410010010038630
2HCP1 B38807211908072100543
3CASTELLO790909028906428487
4PANTIQUET8064445072723811431
5ALBATROS1005010080344230400
6CHICAGO G. CLUB4438802344339044396
7CLUB DE P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A2844503380502864377
8SANT CEBRIA GRIS9056151564564415355
9CLUB P&P 642333337256385633344
10P&P FORNELLS CLUB5019285623238056335
11GUALTA EL TER331531007645050322
12FRANCIAC SWING FACTORY562374438151180274
13MARE NOSTRUM3726431973372273
14PLATJA D'ARO CRISTINENC1111112850281590244
15FRANCIAC PUTT642823191519323194
16ELS MATINERS DE FRANCIAC197193833111919165
17FORAT EN 1 TOT MOTOR1533871137387
184 CARRETERES MAS GURUMBAU000000077

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC