Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 1ª divisió, 8ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32960
30.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 1ª divisió, 8ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
1ª divisió
8ª jornada , PITCH & PUTT MONTSENY

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

XERINOLA TENNIS MORA
1SANZ RAMON, ENRIC51GONZALEZ GARCIA, SERGIO48204
GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL52PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL
SERRA BLANCH, JORDI53REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN48
VIDAL SERRAT, JAUME54SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO
TEAM HCP1
2VILALLONGA SHELLX, DAVID51RIBAS ALONSO, JOSEP50206
ANDRES CANAL, SERGI51PUJOL ADELAR, AGUSTI
PEREZ SALDAÑA, JOSE54MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS53
VENTURA CAMP, RAMON57TORRUS ROIG, CARLES
GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
3CANO MARTOS, FERNANDO51CANO MARTOS, DIEGO46208
SANTOS SANCHEZ, JOSE54SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO
MARTINEZ MARTOS, JOSEP57PAZ ESCOBAR, JUAN49
MARTINEZ MARTOS, JUAN58GURILLO HUETA, JOSEP
VALL D'ORDINO
4MENDOZA RODRIGUEZ, GONZALO49ISLA MATEU, MARC52208
PONSDOMENECH CALVET, XAVIER53RUIZ ESTANY, GLORIA
PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN54GARCIA GARCIA, PEPE53
MORAT CARDONA, RICARD55ROLDAN GARCIA, XAVIER
CANTERA BADALONA
5PUYOL ROBERT, DANA-HELGA51IBANYEZ TORRES, MARC47210
HERNANDO ROMERO, ELOI55FARRES BALLESTE, MARTA
TOMAS SOAZ, DANI57MARCOS OTERO, DANIEL49
ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM58VERNET ARMAS, ERIC
P&P BADALONA
6VILARDELL GRAS, CARLOS53MONLEON EDO, XAVIER48210
ORTI MARES, BERENGUER54PEÑA ANDALUZ, SERGI
BELLA GARCIA, MARC55GIRO CODINA, JORDI49
POSILIO HORCAJUELO, JOSE61FORTUNY ESPAÑA, MARC
FRANCIAC
7FONTANET FONTBONA, XAVIER54PUIG JOU, ERIC45211
POCH VIVOLAS, JOAN55MAS GUERRERO, ORIOL
MORE VIDAL, MARÇAL57SANMARTIN MULERO, EMILI47
MORENO COLL, MARTI58MASSAGUER VALL-LLOVERA, ALBERT
P&P SANT CEBRIA
8MARTI ILLAS, JUAN52BORREGO PRADOS, EMILIO52211
EVANS, JOHN FREDERICK53PUIGHERMANAL PEREZ, PEP
POZO ALCANTARA, ANTONIO54FLAMERICH GRAU, JOSEP53
CLOTET RIFE, JORDI60NAVARRO DE PACO, FRANCISCO
PORTAL DEL ROC
9APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO54SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO49214
NAVARRO PANERO, PABLO LUIS55VERA GALLEGO, ARTUR
GANGONELLS HERNANDEZ, JOAN56SANCHEZ CABELLO, JOSE55
ESCOBAR SANDEZ, ALEX60RAMIREZ MARTIN, JUAN ANTONIO
VALLROMANES A
10SABORIT FLORETA, JORDI52ARNAU REDON, OLEGARIO48215
NIÑEROLA GALINDO, JORDI53LOPEZ LEON, GREGO
PEREZ ESPINOSA, MIGUEL62BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL54
GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO63URREA DAPENA, MIGUEL
ROC 3
11FEBRERO LOPEZ, TEODORO53SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO51215
SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL55MARTIN BAO, OSCAR
RIERA VALLCORBA, DAVID56CACERES SORIANO, JAVIER55
MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS63RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN
JUGADORS DEL VALLES
12SANCHEZ GARCIA, ADRIAN52VELASCO SAMITIER, JOSE ANTONIO50215
ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS54LUQUE MESA, ANDRES
SANCHEZ GARCIA, ALBERT59MAILLO RODRIGUEZ, VICENTE65
MATEO ROLDAN, ASENSIO61UBIA FATJO, OSCAR
FRANCIAC PITCH
13CANTO GARCIA, JORDI52PAGES PRAT, MIQUEL54218
NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER56MOLINS JARDI, JORDI
DIAZ CORTES, DAVID56PEQUEÑO DELGADO, SERGIO55
GARANGOU SERAROLS, SALVADOR57ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS
GUALTA WESTFALIA
14PORTELL COLOMER, PERE53MIRET SABATER, JORDI53218
PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON55SANCHEZ DIEGUEZ, MIGUEL ANGEL
MAURI LEWIS, LLUIS57FUSTER CARBO, FRANCESC56
MILLAN BOSCH, CARLES61CRUZ RIERA, MANEL
CAN RAFEL
15STUART COLEMAN, DANIEL55CAMPRUBI GRANADOS, MIGUEL ANGEL50222
MARIN RUIZ, ANGEL57RAMON LARENA, ROBERT
BERNAT MUÑOZ, HERIBERT60GARCIA VALERA, OSCAR52
PENALVA SANCHEZ, ANTONIO61GRIFE GUIU, LUIS
SERRALLONGA
16GIRONES STIERLE, ALBERT52GABARRO VALLS, ALBERT51222
VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª59VIEJO MORO, CARLES
PERICH ROMERO, JOAN60TOMAS REYNE, LLUIS54
MARTINEZ PADILLA, JUAN62RECASENS COMES, ANTONI
MONTGROS G.
17MARTINEZ BARROSO, ANGEL57LLOVET HAYA, JOSEP Mª51223
RIUS DUARTE, DANIEL57VILLA CELDRAN, MIGUEL ANGEL
OJEDA ROMERO, RAFAEL58MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE53
GARCIA DIAZ, FRANCISCO67MATENCIO GARCES, JUAN JOSE
CALLEJEROS
18IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP54PIQUE PARROT, OSCAR54227
FERNANDEZ CORREDOR, RAUL59BERNET BERNADO, CARLES
SOLER BENET, FIDEL60SALVAT GALLEGO, JORDI56
NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL100LORENTE BILBAO, IKER

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP022989MENDOZA RODRIGUEZ, GONZALO(+)4,9(+)5(+)4,94954VALL D'ORDINO
2ACPP022641PUYOL ROBERT, DANA-HELGA1,310,55150CANTERA BADALONA
3ACPP011843VILALLONGA SHELLX, DAVID(+)2,8(+)3(+)2,85154TEAM HCP1
4ACPP008122SANZ RAMON, ENRIC(+)4,4(+)4(+)4,45155XERINOLA TENNIS MORA
5ACPP005008CANO MARTOS, FERNANDO(+)4,1(+)4(+)4,15155GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
6ACPP022299ANDRES CANAL, SERGI(+)5,4(+)5(+)5,45156TEAM HCP1
7ACPP008942SANCHEZ GARCIA, ADRIAN(+)2,6(+)3(+)2,65255JUGADORS DEL VALLES
8ACPP004929GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL(+)3,5(+)3(+)3,55255XERINOLA TENNIS MORA
9ACPP000266CANTO GARCIA, JORDI(+)3,9(+)4(+)3,95256FRANCIAC PITCH
10ACPP000139MARTI ILLAS, JUAN(+)4,4(+)4(+)4,45256P&P SANT CEBRIA
11ACPP000232SABORIT FLORETA, JORDI(+)4,8(+)5(+)4,85257VALLROMANES A
12ACPP008120GIRONES STIERLE, ALBERT(+)4,8(+)5(+)4,85257SERRALLONGA
13ACPP025540PORTELL COLOMER, PERE(+)3,4(+)3(+)3,45356GUALTA WESTFALIA
14ACPP010888NIÑEROLA GALINDO, JORDI(+)3,5(+)3(+)3,55356VALLROMANES A
15ACPP025985EVANS, JOHN FREDERICK(+)4,4(+)4(+)4,45357P&P SANT CEBRIA
16ACPP019398VILARDELL GRAS, CARLOS(+)4,2(+)4(+)4,25357P&P BADALONA
17ACPP001389PONSDOMENECH CALVET, XAVIER(+)5,3(+)5(+)5,35358VALL D'ORDINO
18ACPP008984FEBRERO LOPEZ, TEODORO(+)6(+)6(+)65359ROC 3
19ACPP000777SERRA BLANCH, JORDI(+)6,2(+)6(+)6,25359XERINOLA TENNIS MORA
20ACPP024015PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN(+)1,7(+)2(+)1,75456VALL D'ORDINO
21ACPP009611POZO ALCANTARA, ANTONIO(+)3,5(+)3(+)3,55457P&P SANT CEBRIA
22ACPP018395FONTANET FONTBONA, XAVIER(+)2,6(+)3(+)2,65457FRANCIAC
23ACPP008473SANTOS SANCHEZ, JOSE(+)4,3(+)4(+)4,35458GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
24ACPP013553ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS(+)4,8(+)5(+)4,85459JUGADORS DEL VALLES
25ACPP023358PEREZ SALDAÑA, JOSE(+)5,1(+)5(+)5,15459TEAM HCP1
26ACPP002205APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO(+)5,6(+)6(+)5,45460PORTAL DEL ROC
27ACPP026437IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP(+)6,5(+)6(+)6,35460CALLEJEROS
28ACPP002990ORTI MARES, BERENGUER(+)6,3(+)6(+)6,15460P&P BADALONA
29ACPP015799VIDAL SERRAT, JAUME(+)6,7(+)7(+)6,55461XERINOLA TENNIS MORA
30ACPP026526HERNANDO ROMERO, ELOI(+)1,8(+)2(+)1,85557CANTERA BADALONA
31ACPP023662PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON(+)3,3(+)3(+)3,35558GUALTA WESTFALIA
32ACPP006057POCH VIVOLAS, JOAN(+)3,5(+)3(+)3,55558FRANCIAC
33ACPP017967MORAT CARDONA, RICARD(+)3,5(+)3(+)3,55558VALL D'ORDINO
34ACPP014242BELLA GARCIA, MARC(+)3,2(+)3(+)3,25558P&P BADALONA
35ACPP026345NAVARRO PANERO, PABLO LUIS(+)3,7(+)4(+)3,75559PORTAL DEL ROC
36ACPP008771SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL(+)4,9(+)5(+)4,75560ROC 3
37ACPP008751STUART COLEMAN, DANIEL(+)6,7(+)7(+)6,55562CAN RAFEL
38ACPP004371NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER(+)0,8(+)1(+)0,85657FRANCIAC PITCH
39ACPP006333RIERA VALLCORBA, DAVID(+)4,5(+)4(+)4,35660ROC 3
40ACPP001727DIAZ CORTES, DAVID(+)3,8(+)4(+)3,65660FRANCIAC PITCH
41ACPP001022GANGONELLS HERNANDEZ, JOAN(+)6,7(+)7(+)6,55663PORTAL DEL ROC
42ACPP028335VENTURA CAMP, RAMON0,200,25757TEAM HCP1
43ACPP023091MAURI LEWIS, LLUIS(+)1,7(+)2(+)1,75759GUALTA WESTFALIA
44ACPP021611TOMAS SOAZ, DANI(+)2,3(+)2(+)2,35759CANTERA BADALONA
45ACPP004826GARANGOU SERAROLS, SALVADOR(+)3(+)3(+)2,85760FRANCIAC PITCH
46ACPP014621MARIN RUIZ, ANGEL(+)2,6(+)3(+)2,45760CAN RAFEL
47ACPP003489MARTINEZ BARROSO, ANGEL(+)3,8(+)4(+)3,65761MONTGROS G.
48ACPP012913RIUS DUARTE, DANIEL(+)3,6(+)4(+)3,45761MONTGROS G.
49ACPP003496MORE VIDAL, MARÇAL(+)4,1(+)4(+)3,95761FRANCIAC
50ACPP005010MARTINEZ MARTOS, JOSEP(+)4,6(+)5(+)4,45762GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
51ACPP008000OJEDA ROMERO, RAFAEL(+)2,7(+)3(+)2,55861MONTGROS G.
52ACPP000440MARTINEZ MARTOS, JUAN(+)2,7(+)3(+)2,55861GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
53ACPP005826MORENO COLL, MARTI(+)3(+)3(+)2,85861FRANCIAC
54ACPP015553ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM(+)5,8(+)6(+)5,65864CANTERA BADALONA
55ACPP014927SANCHEZ GARCIA, ALBERT(+)0,9(+)1(+)0,75960JUGADORS DEL VALLES
56ACPP001168VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª(+)2,6(+)3(+)2,45962SERRALLONGA
57ACPP010533FERNANDEZ CORREDOR, RAUL(+)3,1(+)3(+)2,95962CALLEJEROS
58ACPP001423CLOTET RIFE, JORDI(+)1,3(+)1(+)1,16061P&P SANT CEBRIA
59ACPP003788ESCOBAR SANDEZ, ALEX(+)1,2(+)1(+)16061PORTAL DEL ROC
60ACPP001107PERICH ROMERO, JOAN(+)2,7(+)3(+)2,56063SERRALLONGA
61ACPP010647BERNAT MUÑOZ, HERIBERT(+)3,3(+)3(+)3,16063CAN RAFEL
62ACPP008666SOLER BENET, FIDEL(+)4,5(+)4(+)4,36064CALLEJEROS
63ACPP002301MILLAN BOSCH, CARLES(+)2,6(+)3(+)2,46164GUALTA WESTFALIA
64ACPP022535MATEO ROLDAN, ASENSIO(+)2,8(+)3(+)2,66164JUGADORS DEL VALLES
65ACPP006312POSILIO HORCAJUELO, JOSE(+)2,9(+)3(+)2,76164P&P BADALONA
66ACPP009108PENALVA SANCHEZ, ANTONIO(+)4,7(+)5(+)4,56166CAN RAFEL
67ACPP007147MARTINEZ PADILLA, JUAN(+)4,1(+)4(+)3,96266SERRALLONGA
68ACPP006612PEREZ ESPINOSA, MIGUEL(+)4,9(+)5(+)4,76267VALLROMANES A
69ACPP003854GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO(+)2,5(+)2(+)2,36365VALLROMANES A
70ACPP009708MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS(+)4,9(+)5(+)4,76368ROC 3
71ACPP007999GARCIA DIAZ, FRANCISCO(+)2,8(+)3(+)2,66770MONTGROS G.
72ACPP010588NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL(+)4,8(+)5(+)4,6100100CALLEJEROS
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP015899PUIG JOU, ERIC(+)5(+)5(+)5,14550FRANCIAC
ACPP017619MAS GUERRERO, ORIOL(+)4,8(+)5(+)4,9
2ACPP005007CANO MARTOS, DIEGO(+)1,6(+)2(+)1,84647GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
ACPP018483SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO(+)1,4(+)1(+)1,6
3ACPP018604IBANYEZ TORRES, MARC(+)3,1(+)3(+)3,34748CANTERA BADALONA
ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA(+)1,1(+)1(+)1,3
4ACPP005507SANMARTIN MULERO, EMILI(+)4,9(+)5(+)54749FRANCIAC
ACPP001530MASSAGUER VALL-LLOVERA, ALBERT0,300,2
5ACPP003718ARNAU REDON, OLEGARIO(+)2,1(+)2(+)2,24850VALLROMANES A
ACPP023489LOPEZ LEON, GREGO(+)1,8(+)2(+)1,9
6ACPP012268MONLEON EDO, XAVIER(+)5,1(+)5(+)5,14852P&P BADALONA
ACPP006064PEÑA ANDALUZ, SERGI(+)3,1(+)3(+)3,1
7ACPP001826GONZALEZ GARCIA, SERGIO(+)6,1(+)6(+)6,14853XERINOLA TENNIS MORA
ACPP023968PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL(+)5,3(+)5(+)5,3
8ACPP001045REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN(+)4,7(+)5(+)4,74853XERINOLA TENNIS MORA
ACPP003368SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO(+)2,5(+)2(+)2,5
9ACPP022745MARCOS OTERO, DANIEL(+)2,1(+)2(+)2,34948CANTERA BADALONA
ACPP022772VERNET ARMAS, ERIC0,610,4
10ACPP000360SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO(+)3,8(+)4(+)3,84952PORTAL DEL ROC
ACPP026045VERA GALLEGO, ARTUR(+)2,4(+)2(+)2,4
11ACPP000201GIRO CODINA, JORDI(+)5,3(+)5(+)5,34952P&P BADALONA
ACPP003768FORTUNY ESPAÑA, MARC(+)2,5(+)2(+)2,5
12ACPP009318PAZ ESCOBAR, JUAN(+)5,1(+)5(+)5,14953GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
ACPP005095GURILLO HUETA, JOSEP(+)4,5(+)4(+)4,5
13ACPP009216VELASCO SAMITIER, JOSE ANTONIO(+)4,7(+)5(+)4,85050JUGADORS DEL VALLES
ACPP007934LUQUE MESA, ANDRES(+)0,20(+)0,3
14ACPP013615CAMPRUBI GRANADOS, MIGUEL ANGEL(+)4,5(+)4(+)4,55052CAN RAFEL
ACPP005556RAMON LARENA, ROBERT(+)1,2(+)1(+)1,2
15ACPP010793RIBAS ALONSO, JOSEP(+)6,6(+)7(+)6,65056TEAM HCP1
ACPP016325PUJOL ADELAR, AGUSTI(+)0,20(+)0,2
16ACPP006438LLOVET HAYA, JOSEP Mª(+)1,4(+)1(+)1,45151MONTGROS G.
ACPP023435VILLA CELDRAN, MIGUEL ANGEL(+)0,50(+)0,5
17ACPP007997SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO(+)3,1(+)3(+)3,15152ROC 3
ACPP014558MARTIN BAO, OSCAR(+)1(+)1(+)1
18ACPP001169GABARRO VALLS, ALBERT(+)2(+)2(+)25153SERRALLONGA
ACPP001751VIEJO MORO, CARLES(+)1,9(+)2(+)1,9
19ACPP000387BORREGO PRADOS, EMILIO(+)2,8(+)3(+)2,85252P&P SANT CEBRIA
ACPP000150PUIGHERMANAL PEREZ, PEP1,411,4
20ACPP016067ISLA MATEU, MARC(+)2,7(+)3(+)2,75254VALL D'ORDINO
ACPP017258RUIZ ESTANY, GLORIA(+)0,8(+)1(+)0,8
21ACPP001109GARCIA VALERA, OSCAR(+)4,4(+)4(+)4,45255CAN RAFEL
ACPP006280GRIFE GUIU, LUIS(+)2,6(+)3(+)2,6
22ACPP008605GARCIA GARCIA, PEPE(+)2,4(+)2(+)2,45351VALL D'ORDINO
ACPP021739ROLDAN GARCIA, XAVIER1,721,7
23ACPP006237MIRET SABATER, JORDI(+)1,6(+)2(+)1,65354GUALTA WESTFALIA
ACPP005855SANCHEZ DIEGUEZ, MIGUEL ANGEL(+)1,4(+)1(+)1,4
24ACPP010468MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE(+)3,3(+)3(+)3,35354MONTGROS G.
ACPP012155MATENCIO GARCES, JUAN JOSE3,423,4
25ACPP008097MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS(+)3,7(+)4(+)3,75355TEAM HCP1
ACPP001752TORRUS ROIG, CARLES(+)1,6(+)2(+)1,6
26ACPP002006FLAMERICH GRAU, JOSEP(+)2,6(+)3(+)2,65356P&P SANT CEBRIA
ACPP000404NAVARRO DE PACO, FRANCISCO(+)2,5(+)2(+)2,5
27ACPP001990PAGES PRAT, MIQUEL(+)1,4(+)1(+)1,45455FRANCIAC PITCH
ACPP000256MOLINS JARDI, JORDI(+)0,40(+)0,4
28ACPP000491TOMAS REYNE, LLUIS(+)2,4(+)2(+)2,45455SERRALLONGA
ACPP003833RECASENS COMES, ANTONI(+)1,2(+)1(+)1,2
29ACPP021749BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL(+)2,9(+)3(+)2,95455VALLROMANES A
ACPP027378URREA DAPENA, MIGUEL4,434,4
30ACPP023317PIQUE PARROT, OSCAR(+)4,5(+)4(+)4,55457CALLEJEROS
ACPP015913BERNET BERNADO, CARLES(+)2,4(+)2(+)2,4
31ACPP017916PEQUEÑO DELGADO, SERGIO(+)2,5(+)2(+)2,55555FRANCIAC PITCH
ACPP000785ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS(+)0,30(+)0,3
32ACPP004814SANCHEZ CABELLO, JOSE(+)2,5(+)2(+)2,55557PORTAL DEL ROC
ACPP008892RAMIREZ MARTIN, JUAN ANTONIO(+)0,6(+)1(+)0,6
33ACPP022557CACERES SORIANO, JAVIER(+)3,6(+)4(+)3,65559ROC 3
ACPP007833RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN(+)2,7(+)3(+)2,7
34ACPP026092FUSTER CARBO, FRANCESC0,510,55655GUALTA WESTFALIA
ACPP021140CRUZ RIERA, MANEL0,710,7
35ACPP016256SALVAT GALLEGO, JORDI(+)2,6(+)3(+)2,65658CALLEJEROS
ACPP019315LORENTE BILBAO, IKER1,821,8
36ACPP005761MAILLO RODRIGUEZ, VICENTE(+)3,3(+)3(+)3,36568JUGADORS DEL VALLES
ACPP014194UBIA FATJO, OSCAR(+)0,40(+)0,4

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip12345678TOTAL
1TEAM HCP1100100386472649090618
2XERINOLA TENNIS MORA7244902310010072100601
3GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS908010056193810080563
4FRANCIAC5650237290724450457
5VALL D'ORDINO446450380803372426
6P&P BADALONA8038721528441956352
7CALLEJEROS289080501111800350
8CANTERA BADALONA111979056332364303
9CAN RAFEL385656335073811289
10VALLROMANES A50715744505033256
11ROC 31923118033282828250
12GUALTA WESTFALIA642844196401515249
13MONTGROS G.33151928389033229
14P&P SANT CEBRIA33364015561144226
15FRANCIAC PITCH0723117156419191
16PORTAL DEL ROC703310033038184
17JUGADORS DEL VALLES23328442323723174
18SERRALLONGA1511038019567146

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC