Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 3ª divisió est, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 22138
06.10.2013

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 3ª divisió est, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013
3ª divisió est
7ª jornada , PITCH & PUTT CASTELLÓ EMPURIABRAVA

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
1LLORET ESPINET, FREDERIC52COMAS LOPEZ, ANTONI53215
MARTINEZ PADILLA, JUAN55SANCHEZ INGLES, FRANCISCO
ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL55GARCIA GALAN, VITO-VICENTE54
DALMAU SALAMAÑA, NURIA56ARROYO MAZORRA, DIEGO
PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
2BERNABE FARRERONS, FERRAN53PALOMER MASGRAU, JOAN54217
TORRADO BARDES, ALBERTO55VANCELLS SANCHEZ, EDUARD
CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP55LLORET DALMAU, ALBERT62
JORDA PEREZ, ORIOL58PUIGDEVALL GARCIA, FRANCESC
CLUB ESPORTIU RITA
3TORRES RABASSA, JOAN52SAMPER CARBO, JAUME53218
GRIMAL VERDURA, MARC54CASACUBERTA THIO, JOSEP
LOPEZ FUENTES, JOSE59RODRIGUEZ JIMENEZ, RUDI56
PLANS RIBERA, JUAN60FERRERA ROS, ALEX
CAN CUYAS B
4ORTIZ DIEZ, DAVID51MOLINA RODRIGUEZ, JESUS54219
BONETA CAMI, ALBERT56BONETA BONADA, JOAN
TOMAS SANCHEZ, PERE MIQUEL58BARRERA BASSO, SALVADOR55
BARRERA BASSO, CARLES68BARRERA BASSO, JOAN
CANTERA BADALONA
5TOMAS SOAZ, DANI51GIMENO MARES, ALEJANDRO53220
FARRES BALLESTE, MARTA57IBAÑEZ ALBERCA, JAVIER
ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM59MARCOS OTERO, DANIEL58
IBANYEZ TORRES, MARC59RODRIGUEZ PEREZ, JUDIT
C.E. PANTIQUET
6BONVILA BONET, RAMON55GARCIA PEÑARANDA, ROMAN50221
BONVILA ERDOZAIN, JOSEP57LOZANO CLOS, ANTONIO
SISO GELABERT, MIQUEL59DE MIGUEL SANCHEZ, BIENVENIDO58
JIMENEZ GOMEZ, MANUEL61SARTO SOLIVA, JORDI
GUALTA EMPORDA
7ESTEVEZ SARROTE, JOSEP MARIA52NIELL COLOM, SANTI55221
MATAS HUGAS, ADRIA57MATAS DOMENECH, NARCIS
FONT PLANELLA, JOAN57COLOMER TORRO, EDUARD71
IBANYEZ AZNAR, IGNASI60---
MAS PAGES
8MITJA SASANEDAS, MIQUEL55RIBAS PUIGVERT, JOAQUIM54226
VAZQUEZ JUAREZ, VALENTIN57COBACHO ELIZAGARAY, FRANCISCO
CORTADA CELA, RAFAEL60COSTA SURRIBAS, JORDI64
OTERO DE LAS HERAS, JUAN ANTO60TARRADAS MANTE, XAVIER
CAN DRAGO - LA GARRIGA
9SANCHEZ PEREZ, JUAN LUIS51VILLALONGA DELGADO, JORDI51227
MARIA GARCIA, ALBERT59BAU ALDEA, CARLOS
PEREZ CASARES, LUIS66ENRIQUEZ ALSINA, JOSE Mª65
TENES GARCIA, DAVID67PEREZ LOPEZ, MANUEL
SEMAR B
10LLAVINA SERRADELL, JAIME53ALSINA SIVILLA, JAIME55228
MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA60MANAU GRAUPERA, JAUME
PADILLA SERRANO, MIGUEL60SAUMELL AGUT, JACINTO55
LOPEZ SORIANO, GREGORI61SOLSONA ARTOLA, DOMENECH
QUIMRIERA.COM
11RUIZ LOPEZ, CASSIA58PONCE RICASTELL, JOSEP RAMON54228
GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI58ROVIRA MAÑE, JOSEP
RIERA RAURELL, JOAQUIM58GUDAYOL PORTABELLA, JOAQUIM56
SEGALES GUY, ADAM63VILA ESPIGUL, FERRAN
AMICS DE FRANCIAC
12TRECCAGNOLI, SALVATORE58CARRERAS INVERNO, DANIEL53229
VILA PLANAGUMA, ENRIC59CUENCA VILCHEZ, ISICIO XAVIER
GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS59AYGUABELLA PUIGDEMONT, JOAN53
ROVIRA PASTELLS, LLUIS59CARRILLO SEGURA, RAUL
SANT CEBRIA VERMELL
13EVANS, JOHN FREDERICK56OLDENKAMP, ELIZABETH FRANCISCA55230
BORDAS FANES, JOSEP MARIA58DOMINGUEZ GALAN, JOSE LUIS
MORATA GONZALEZ, ALBERTO61PEARSON, MERVYN57
OVIDE MORGADO, OSCAR68NAVARRO TENA, VICENS
FORAT NEGRE
14PORTALS PERALTA, JOAN57RAMOS CUADRADO, PAULI56231
ALBELDA ESTEBAN, PERE59SOLA BISBAL, JAUME
COLOMER ROSILLO, TOMAS59ALEMANY VILAPLANA, DANIEL57
DORCA MERCADER, JAUME62MALLAFRE MIRA, JOAN
DREAM PIM BADALONA
15TOUS GABARRON, ANTONI59ARIZA REVERTE, JOSE LUIS52233
BALLESTE ORPINELL, ANNA61IBAÑEZ SANCHEZ, PLACIDO
ARIZA MONTERO, MARIO61IBANYEZ AZNAR, JORDI56
MARCOS GOMEZ, FELICIANO70JOUBERT, FREDERIC
ST ANDREWS P&P
16CALERO QUINTANA, ANTONIO61BLAJE GRACIA, ENRIC52236
MILLAN GARCIA, XAVIER61CABANILLAS ESPINO, TOMAS
GARCIA DAZA, IVAN62CUESTA GARCIA, FRANCISCO55
PINTO, HERNAN64MORALES TREPAT, DAVID
CLUB DE G. MARE NOSTRUM
17LUQUE MESA, ANDRES59LUNA DEL POZO, RAUL54236
PEREZ BARAZAS, OSCAR60GISPERT MAROT, MANUEL
ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS63CID OSORO, FERNANDO58
GONZALEZ DIAZ, EUGENIO72CALVO CASALES, JOSEP
CAN CUYAS A
18---100---100400
---100---
---100---100
---100---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP021611TOMAS SOAZ, DANI0,61(+)0,25150CANTERA BADALONA
2ACPP024411ORTIZ DIEZ, DAVID00(+)0,65151CAN CUYAS B
3ACPP016950SANCHEZ PEREZ, JUAN LUIS(+)3,1(+)3(+)3,15154CAN DRAGO - LA GARRIGA
4ACPP021329ESTEVEZ SARROTE, JOSEP MARIA1,310,75251GUALTA EMPORDA
5ACPP014690TORRES RABASSA, JOAN(+)1,1(+)1(+)1,35253CLUB ESPORTIU RITA
6ACPP001344LLORET ESPINET, FREDERIC(+)4,9(+)5(+)4,95257CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
7ACPP012239BERNABE FARRERONS, FERRAN(+)0,6(+)1(+)0,65354PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
8ACPP001333LLAVINA SERRADELL, JAIME(+)4,8(+)5(+)4,85358SEMAR B
9ACPP020318GRIMAL VERDURA, MARC(+)0,10(+)0,15454CLUB ESPORTIU RITA
10ACPP010144MITJA SASANEDAS, MIQUEL4,753,95550MAS PAGES
11ACPP021607TORRADO BARDES, ALBERTO1,111,15554PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
12ACPP002661BONVILA BONET, RAMON0,610,65554C.E. PANTIQUET
13ACPP007147MARTINEZ PADILLA, JUAN0,710,75554CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
14ACPP011690ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL0,710,75554CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
15ACPP024489CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP(+)0,30(+)0,35555PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
16ACPP021826BONETA CAMI, ALBERT2,632,45653CAN CUYAS B
17ACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA0,510,55655CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
18ACPP025985EVANS, JOHN FREDERICK(+)0,7(+)1(+)0,75657SANT CEBRIA VERMELL
19ACPP003757VAZQUEZ JUAREZ, VALENTIN5,354,95752MAS PAGES
20ACPP021484PORTALS PERALTA, JOAN3,233,25754FORAT NEGRE
21ACPP022192MATAS HUGAS, ADRIA1,921,95755GUALTA EMPORDA
22ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA0005757CANTERA BADALONA
23ACPP015230FONT PLANELLA, JOAN0,400,45757GUALTA EMPORDA
24ACPP011915BONVILA ERDOZAIN, JOSEP(+)0,9(+)1(+)0,95758C.E. PANTIQUET
25ACPP004831RUIZ LOPEZ, CASSIA2,122,15856QUIMRIERA.COM
26ACPP014250TOMAS SANCHEZ, PERE MIQUEL0,910,95857CAN CUYAS B
27ACPP012247BORDAS FANES, JOSEP MARIA1,311,35857SANT CEBRIA VERMELL
28ACPP021636JORDA PEREZ, ORIOL1,111,15857PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
29ACPP008213GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI1,211,25857QUIMRIERA.COM
30ACPP001867RIERA RAURELL, JOAQUIM0,810,85857QUIMRIERA.COM
31ACPP016286TRECCAGNOLI, SALVATORE(+)0,10(+)0,15858AMICS DE FRANCIAC
32ACPP017763TOUS GABARRON, ANTONI4,444,45955DREAM PIM BADALONA
33ACPP018407MARIA GARCIA, ALBERT4,444,45955CAN DRAGO - LA GARRIGA
34ACPP016058SISO GELABERT, MIQUEL2,532,55956C.E. PANTIQUET
35ACPP015553ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM1,521,55957CANTERA BADALONA
36ACPP004337VILA PLANAGUMA, ENRIC0,810,85958AMICS DE FRANCIAC
37ACPP009915ALBELDA ESTEBAN, PERE0,100,15959FORAT NEGRE
38ACPP018604IBANYEZ TORRES, MARC0,200,25959CANTERA BADALONA
39ACPP008640GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS(+)0,30(+)0,35959AMICS DE FRANCIAC
40ACPP019204ROVIRA PASTELLS, LLUIS(+)0,40(+)0,45959AMICS DE FRANCIAC
41ACPP007934LUQUE MESA, ANDRES(+)1,4(+)1(+)1,25960CLUB DE G. MARE NOSTRUM
42ACPP009690COLOMER ROSILLO, TOMAS(+)1,4(+)1(+)1,25960FORAT NEGRE
43ACPP008793LOPEZ FUENTES, JOSE(+)3,6(+)4(+)3,45963CLUB ESPORTIU RITA
44ACPP005581CORTADA CELA, RAFAEL3,643,66056MAS PAGES
45ACPP006777OTERO DE LAS HERAS, JUAN ANTO2,322,36058MAS PAGES
46ACPP015262PEREZ BARAZAS, OSCAR0,710,76059CLUB DE G. MARE NOSTRUM
47ACPP013564PLANS RIBERA, JUAN0,710,76059CLUB ESPORTIU RITA
48ACPP008957IBANYEZ AZNAR, IGNASI1,311,36059GUALTA EMPORDA
49ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA(+)1,5(+)1(+)1,36061SEMAR B
50ACPP019026PADILLA SERRANO, MIGUEL(+)2,5(+)2(+)2,36062SEMAR B
51ACPP019079BALLESTE ORPINELL, ANNA5556156DREAM PIM BADALONA
52ACPP015782ARIZA MONTERO, MARIO4,144,16157DREAM PIM BADALONA
53ACPP015706MORATA GONZALEZ, ALBERTO(+)0,30(+)0,16161SANT CEBRIA VERMELL
54ACPP015730LOPEZ SORIANO, GREGORI(+)0,50(+)0,36161SEMAR B
55ACPP000112CALERO QUINTANA, ANTONIO(+)0,50(+)0,36161ST ANDREWS P&P
56ACPP020863JIMENEZ GOMEZ, MANUEL(+)1,5(+)1(+)1,36162C.E. PANTIQUET
57ACPP015206MILLAN GARCIA, XAVIER(+)4,3(+)4(+)4,16165ST ANDREWS P&P
58ACPP021647DORCA MERCADER, JAUME6,576,56255FORAT NEGRE
59ACPP024745GARCIA DAZA, IVAN2,322,56260ST ANDREWS P&P
60ACPP006544SEGALES GUY, ADAM1,521,76361QUIMRIERA.COM
61ACPP013553ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS(+)0,7(+)1(+)0,56364CLUB DE G. MARE NOSTRUM
62ACPP021080PINTO, HERNAN3,433,66461ST ANDREWS P&P
63ACPP021958PEREZ CASARES, LUIS5,255,46661CAN DRAGO - LA GARRIGA
64ACPP025698TENES GARCIA, DAVID5,8666761CAN DRAGO - LA GARRIGA
65ACPP013804BARRERA BASSO, CARLES6,166,36862CAN CUYAS B
66ACPP002638OVIDE MORGADO, OSCAR3,133,36865SANT CEBRIA VERMELL
67ACPP014144MARCOS GOMEZ, FELICIANO2,532,77067DREAM PIM BADALONA
68ACPP021725GONZALEZ DIAZ, EUGENIO(+)2(+)2(+)1,87274CLUB DE G. MARE NOSTRUM
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP017412GARCIA PEÑARANDA, ROMAN(+)1,5(+)1(+)1,75048C.E. PANTIQUET
ACPP012094LOZANO CLOS, ANTONIO2,222
2ACPP017850VILLALONGA DELGADO, JORDI2,722,45146CAN DRAGO - LA GARRIGA
ACPP018193BAU ALDEA, CARLOS8,468,1
3ACPP016864ARIZA REVERTE, JOSE LUIS3,733,45246DREAM PIM BADALONA
ACPP012122IBAÑEZ SANCHEZ, PLACIDO9,989,6
4ACPP006682BLAJE GRACIA, ENRIC(+)0,7(+)1(+)0,75252ST ANDREWS P&P
ACPP016533CABANILLAS ESPINO, TOMAS(+)0,20(+)0,2
5ACPP013896SAMPER CARBO, JAUME4,644,55349CLUB ESPORTIU RITA
ACPP006403CASACUBERTA THIO, JOSEP5,145
6ACPP013006GIMENO MARES, ALEJANDRO0,200,15350CANTERA BADALONA
ACPP016446IBAÑEZ ALBERCA, JAVIER4,844,7
7ACPP015836CARRERAS INVERNO, DANIEL(+)3,8(+)4(+)3,85352AMICS DE FRANCIAC
ACPP015700CUENCA VILCHEZ, ISICIO XAVIER1,211,2
8ACPP008157COMAS LOPEZ, ANTONI1,111,15352CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
ACPP012387SANCHEZ INGLES, FRANCISCO1,311,3
9ACPP018057AYGUABELLA PUIGDEMONT, JOAN(+)0,6(+)1(+)0,65354AMICS DE FRANCIAC
ACPP004310CARRILLO SEGURA, RAUL3,223,2
10ACPP006925RIBAS PUIGVERT, JOAQUIM5,245,15449MAS PAGES
ACPP024297COBACHO ELIZAGARAY, FRANCISCO8,268,1
11ACPP007428PONCE RICASTELL, JOSEP RAMON5,1455450QUIMRIERA.COM
ACPP016979ROVIRA MAÑE, JOSEP5,655,5
12ACPP017187MOLINA RODRIGUEZ, JESUS4,434,35450CAN CUYAS B
ACPP023602BONETA BONADA, JOAN6,756,6
13ACPP003451PALOMER MASGRAU, JOAN(+)1,9(+)2(+)1,95452PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
ACPP023188VANCELLS SANCHEZ, EDUARD4,744,7
14ACPP003178LUNA DEL POZO, RAUL0,610,65452CLUB DE G. MARE NOSTRUM
ACPP008109GISPERT MAROT, MANUEL2,222,2
15ACPP001388GARCIA GALAN, VITO-VICENTE(+)5,3(+)5(+)5,35454CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
ACPP011689ARROYO MAZORRA, DIEGO1,621,6
16ACPP012246OLDENKAMP, ELIZABETH FRANCISCA7,667,55549SANT CEBRIA VERMELL
ACPP023309DOMINGUEZ GALAN, JOSE LUIS8,268,1
17ACPP016784BARRERA BASSO, SALVADOR3,123,15552CAN CUYAS B
ACPP013326BARRERA BASSO, JOAN4,844,8
18ACPP006456CUESTA GARCIA, FRANCISCO1,621,65552ST ANDREWS P&P
ACPP020583MORALES TREPAT, DAVID5,145,1
19ACPP019593NIELL COLOM, SANTI1,721,75552GUALTA EMPORDA
ACPP021337MATAS DOMENECH, NARCIS3,633,6
20ACPP004789ALSINA SIVILLA, JAIME(+)0,8(+)1(+)0,85554SEMAR B
ACPP005186MANAU GRAUPERA, JAUME3,323,3
21ACPP010409SAUMELL AGUT, JACINTO(+)0,9(+)1(+)0,95555SEMAR B
ACPP006339SOLSONA ARTOLA, DOMENECH0,200,2
22ACPP009402IBANYEZ AZNAR, JORDI4,644,65651DREAM PIM BADALONA
ACPP020022JOUBERT, FREDERIC5,755,7
23ACPP008639GUDAYOL PORTABELLA, JOAQUIM5,245,25652QUIMRIERA.COM
ACPP011010VILA ESPIGUL, FERRAN5,555,5
24ACPP023751RODRIGUEZ JIMENEZ, RUDI3,633,65653CLUB ESPORTIU RITA
ACPP010417FERRERA ROS, ALEX3,833,8
25ACPP015555RAMOS CUADRADO, PAULI1,721,75653FORAT NEGRE
ACPP006744SOLA BISBAL, JAUME5,955,9
26ACPP019672ALEMANY VILAPLANA, DANIEL4,544,55752FORAT NEGRE
ACPP020772MALLAFRE MIRA, JOAN8,778,7
27ACPP000145PEARSON, MERVYN(+)1,5(+)1(+)1,55758SANT CEBRIA VERMELL
ACPP000381NAVARRO TENA, VICENS0,400,4
28ACPP005046CID OSORO, FERNANDO3,633,65854CLUB DE G. MARE NOSTRUM
ACPP002546CALVO CASALES, JOSEP4,644,6
29ACPP022745MARCOS OTERO, DANIEL2,922,95855CANTERA BADALONA
ACPP015552RODRIGUEZ PEREZ, JUDIT3,633,6
30ACPP010452DE MIGUEL SANCHEZ, BIENVENIDO3,733,75855C.E. PANTIQUET
ACPP007647SARTO SOLIVA, JORDI5,245,2
31ACPP008128LLORET DALMAU, ALBERT4,334,36258PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
ACPP015785PUIGDEVALL GARCIA, FRANCESC6,056,0
32ACPP023800COSTA SURRIBAS, JORDI9,989,96454MAS PAGES
ACPP010397TARRADAS MANTE, XAVIER12,51012,5
33ACPP005579ENRIQUEZ ALSINA, JOSE Mª8,168,16556CAN DRAGO - LA GARRIGA
ACPP024093PEREZ LOPEZ, MANUEL11,5911,5
34ACPP021338COLOMER TORRO, EDUARD5,855,87166GUALTA EMPORDA
-----

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA1001008010064090534
2CANTERA BADALONA50806480906464492
3CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA6456234410050100437
4AMICS DE FRANCIAC806410038387223415
5C.E. PANTIQUET33723850569056395
6QUIMRIERA.COM56909072281528379
7ST ANDREWS P&P7244446450447325
8CAN CUYAS B111972231510072312
9GUALTA EMPORDA4428567803350298
10CAN DRAGO - LA GARRIGA23381190335638289
11CLUB DE G. MARE NOSTRUM287505672233239
12FORAT NEGRE38502815443815228
13SEMAR B9023193231933210
14CLUB ESPORTIU RITA19153311192880205
15SANT CEBRIA VERMELL153033118019161
16CAN CUYAS A733152873093
17MAS PAGES01170374472
18DREAM PIM BADALONA303190111147

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC