Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 2ª divisió oest, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 22147
06.10.2013

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 2ª divisió oest, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013
2ª divisió oest
7ª jornada , TEYCO PITCH & PUTT L'AMPOLLA

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

P&P CAMBRILS
1CASTELL SALVANES, CARLOS48CORDEN, RICHARD48203
SOLE MARZO, DAVID52LOPEZ JAUMEJOAN, JOSEP MARIA
POLEY GARCIA, CARLOS55VILELA FERREIRA, ANTONIO48
MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU56RUBIO ROSELLON, MANUEL
MANRESA MOIAC
2TEMPORAL PARDO, ADRIAN50GODO PASCUAL, GERARD50207
RODRIGUEZ BARRIOS, ANTONIO53CARNE SELLARES, JUAN
VILASECA ARROYO, PERE MANEL54MARTINEZ BELTRAN, ANTONI51
RUBIO MARIN, JOSE FRANCISCO56TUNEU GRANADOS, VALENTI
JUGADORS DEL VALLES
3SANCHEZ JAEN, DANIEL51MATEO ROLDAN, ASENSIO50207
CASTAÑO MARTIN, F.MANUEL53RODRIGUEZ MARTIN, TONI
ORTEGA CONDES, JUAN53AMATE TURU, ADRIA51
BALART RUIZ, JOSEP ANTONI56UBIA FATJO, OSCAR
GOLFUS 2.0
4AUQUE GAHETE, GERARD51CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO51212
BAGAN ROBLEDO, JAVIER53SARIÑENA TREMPS, JOSE LUIS
MONJONELL TRULLOLS, RICARD57GARCIA GARCIA, RAUL55
CALLE MARTINEZ, RAUL59ORTIZ RAMOS, ENCARNA
FORA LIMITS
5SALLENT COSTAJUSSA, PERE54ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO50216
MARTINEZ MALAGELADA, CARLOS56BELMONTE ROIG, JAIME
RIERA VALLCORBA, DAVID56TOSCA VILA, XAVIER54
TORNER PIÑERO, ALAN57ROMO RODRIGUEZ, MARTIN
MONTGROS SANT JAUME 1994
6GARCIA DIAZ, FRANCISCO52RIUS DUARTE, DANIEL51216
MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE55OJEDA ROMERO, ANTONIO
VILLA CELDRAN, MIGUEL ANGEL58LLOVET HAYA, JOSEP Mª54
ALKASAB, HUSEIN59BORBONES LLOVERAS, PELEGRI
WEDGE G.CLUB
7SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO56SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO50220
REYES GUERRA, JOSE MIGUEL56RODRIGUEZ SANCHEZ, MANUEL
ORTEGA SERRANO, JUAN CARLOS58PEÑAS LEAL, LUCIANO55
GUIJARRO CARMONA, JUAN64MARTIN ESTEBAN, PEDRO
CAN RAFEL - WORLDFER
8BALAGUE MUÑOZ, JOSEP55FORNELLS CAMPANINS, FCO.JAVIER53221
CAMPRUBI GRANADOS, MIGUEL ANGEL56NOGUERA PUJOL, AGUSTI
RIBA VILANOVA, VALENTI57BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN56
TARRAGONA MUÑOZ, MIGUEL ANGEL59PUEYO BUETAS, LUIS
ORFEO CATALONIA G.C.E.
9PALA SAIZ, RICARDO57MAYNOU MASCARO, XAVI51224
FERNANDEZ ARIAS, FRANCISCO57GARCIA RAMOS, TONI
VIZUETE PRIETO, OLIVER59BICARDI TRESERRAS, RAUL54
BALAGUER SANTACREU, VICTOR63SANCHEZ ROBLES, LUIS
VALL D'ORDINO
10MENDOZA RODRIGUEZ, GONZALO55RABANAL ADELL, AXEL55228
MORAT CARDONA, RICARD57ISLA MATEU, MARC
SEGURA AGULLANA, JOAN61FELIUBADALO MOLES, FRANCESC XAVIER62
ROLDAN GARCIA, XAVIER61APARICIO FONSECA, JORGE MIGUEL
P&P PENEDES C.NOVA GENT
11CASTIÑEIRA VILARO, CARLOS58TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC54228
FERRET MIRABENT, PERE58RUBI CARRION, JOSE ANTONIO
ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR58AHUMADA DIAZ, ANA MARIA63
MONTANE CASAÑAS, JOAN62GALVEZ PEREZ, JUAN CARLOS
EL TORRENT
12VALLS ANDIÑACH, JOAN55GARCIA PEREZ, LORENZO55228
ESCABROS DURO, JOSEP58FREISSINIER PITARG, ALBERT
JOU FABREGAS, JAUME60ALFONSO GOMEZ, LAURA56
GARCIA MARTIN, ALBERTO77GISPERT NIETO, CARME
HANDICAP 21
13LOSADA FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL58ABAD MENDEZ, JAVIER51229
VILA SOLVES, CASTO59BELTRAN GONZALEZ, MANUEL
LOSADA FERNANDEZ, JOSE LUIS61CERRATO CLAR, IVAN51
ALFONSO AMO, MANUEL61RODRIGUEZ MARTINEZ, ALFONSO LUIS
VENDRELL B
14HERNANDEZ HERNANDEZ, ANTONIO58SANCHEZ ZAMUDIO, KIKO50229
RUBIO DE LA CUESTA, FRANCISCO JAVIER59VIDAL LARSSON, KAY-ERIC
ROMERO CIRAUQUI, LAURA62DE LA ROSA GOMEZ, CARLOS56
ALCALA BADIA, IVAN64---
P&P VOY PA PAR VILADECANS
15SANCHEZ VIDAL, MANUEL55PADILLA PADILLA, JUAN ANGEL55230
NOGUEIRA ANJAUMA, MARC56ROSADO GONZALEZ, JOSE
VERGES COSTA, JOAN64NAVARRO MONTAGUT, ROGER58
LOPEZ GARCIA, ROGER65JULIAN ALONSO, SERGIO
LOS GALLITOS
16PEREZ ALVAREZ, LUIS59RUBIO GONZALEZ, JUAN ANTONIO50230
MARTINEZ NOYA, JORDI60SANCHEZ LLOP, GENIS
CARDENAS OLLE, EMILIO61ELENA DOMINGUEZ, CESAR52
MONDARAY PEREZ, MIGUEL100PALACIOS BLAZQUEZ, PERE
AIGUES CLUB
17---100---100400
---100---
---100---100
---100---
SANT CUGAT P&P
18---100---100400
---100---
---100---100
---100---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP005768CASTELL SALVANES, CARLOS(+)2,9(+)3(+)2,94851P&P CAMBRILS
2ACPP006236TEMPORAL PARDO, ADRIAN(+)2,8(+)3(+)2,85053MANRESA MOIAC
3ACPP007629AUQUE GAHETE, GERARD3,643,65147GOLFUS 2.0
4ACPP023548SANCHEZ JAEN, DANIEL(+)2,9(+)3(+)2,95154JUGADORS DEL VALLES
5ACPP007999GARCIA DIAZ, FRANCISCO(+)2,1(+)2(+)2,15254MONTGROS SANT JAUME 1994
6ACPP005720SOLE MARZO, DAVID(+)3,1(+)3(+)3,15255P&P CAMBRILS
7ACPP016587BAGAN ROBLEDO, JAVIER1,211,25352GOLFUS 2.0
8ACPP009336RODRIGUEZ BARRIOS, ANTONIO(+)1,1(+)1(+)1,15354MANRESA MOIAC
9ACPP014283CASTAÑO MARTIN, F.MANUEL(+)3,5(+)3(+)3,55356JUGADORS DEL VALLES
10ACPP016852ORTEGA CONDES, JUAN(+)3,6(+)4(+)3,65357JUGADORS DEL VALLES
11ACPP006061VILASECA ARROYO, PERE MANEL(+)1,3(+)1(+)1,35455MANRESA MOIAC
12ACPP008152SALLENT COSTAJUSSA, PERE(+)2,5(+)2(+)2,55456FORA LIMITS
13ACPP016584SANCHEZ VIDAL, MANUEL1,621,65553P&P VOY PA PAR VILADECANS
14ACPP020579VALLS ANDIÑACH, JOAN1,621,65553EL TORRENT
15ACPP022989MENDOZA RODRIGUEZ, GONZALO(+)2,4(+)2(+)2,45557VALL D'ORDINO
16ACPP008203BALAGUE MUÑOZ, JOSEP(+)2,8(+)3(+)2,85558CAN RAFEL - WORLDFER
17ACPP010468MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE(+)2,6(+)3(+)2,65558MONTGROS SANT JAUME 1994
18ACPP006919POLEY GARCIA, CARLOS(+)3,6(+)4(+)3,65559P&P CAMBRILS
19ACPP003537MARTINEZ MALAGELADA, CARLOS(+)0,30(+)0,35656FORA LIMITS
20ACPP020095RUBIO MARIN, JOSE FRANCISCO(+)1,7(+)2(+)1,75658MANRESA MOIAC
21ACPP021799NOGUEIRA ANJAUMA, MARC(+)2,7(+)3(+)2,75659P&P VOY PA PAR VILADECANS
22ACPP007997SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO(+)3,3(+)3(+)3,35659WEDGE G.CLUB
23ACPP002238MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU(+)2,7(+)3(+)2,75659P&P CAMBRILS
24ACPP013615CAMPRUBI GRANADOS, MIGUEL ANGEL(+)3,8(+)4(+)3,85660CAN RAFEL - WORLDFER
25ACPP006333RIERA VALLCORBA, DAVID(+)3,8(+)4(+)3,85660FORA LIMITS
26ACPP015225REYES GUERRA, JOSE MIGUEL(+)3,9(+)4(+)3,95660WEDGE G.CLUB
27ACPP018557BALART RUIZ, JOSEP ANTONI(+)5,9(+)6(+)5,95662JUGADORS DEL VALLES
28ACPP005709PALA SAIZ, RICARDO3,843,85753ORFEO CATALONIA G.C.E.
29ACPP007190MONJONELL TRULLOLS, RICARD0,910,95756GOLFUS 2.0
30ACPP017967MORAT CARDONA, RICARD(+)0,30(+)0,35757VALL D'ORDINO
31ACPP004713FERNANDEZ ARIAS, FRANCISCO(+)0,6(+)1(+)0,65758ORFEO CATALONIA G.C.E.
32ACPP017038RIBA VILANOVA, VALENTI(+)1,1(+)1(+)1,15758CAN RAFEL - WORLDFER
33ACPP001268TORNER PIÑERO, ALAN(+)2,3(+)2(+)2,35759FORA LIMITS
34ACPP016106CASTIÑEIRA VILARO, CARLOS3,843,85854P&P PENEDES C.NOVA GENT
35ACPP010584LOSADA FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL1,821,85856HANDICAP 21
36ACPP023435VILLA CELDRAN, MIGUEL ANGEL1,521,55856MONTGROS SANT JAUME 1994
37ACPP001787FERRET MIRABENT, PERE0,910,95857P&P PENEDES C.NOVA GENT
38ACPP004927HERNANDEZ HERNANDEZ, ANTONIO(+)0,9(+)1(+)0,95859VENDRELL B
39ACPP006592ESCABROS DURO, JOSEP(+)1,3(+)1(+)1,35859EL TORRENT
40ACPP001851ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR(+)0,8(+)1(+)0,85859P&P PENEDES C.NOVA GENT
41ACPP007996ORTEGA SERRANO, JUAN CARLOS(+)1,4(+)1(+)1,45859WEDGE G.CLUB
42ACPP008651VIZUETE PRIETO, OLIVER4,854,85954ORFEO CATALONIA G.C.E.
43ACPP011471RUBIO DE LA CUESTA, FRANCISCO JAVIER2,532,55956VENDRELL B
44ACPP019289VILA SOLVES, CASTO0,510,55958HANDICAP 21
45ACPP019826CALLE MARTINEZ, RAUL(+)0,50(+)0,55959GOLFUS 2.0
46ACPP006917TARRAGONA MUÑOZ, MIGUEL ANGEL(+)1,2(+)1(+)1,25960CAN RAFEL - WORLDFER
47ACPP003149PEREZ ALVAREZ, LUIS(+)0,6(+)1(+)0,65960LOS GALLITOS
48ACPP016542ALKASAB, HUSEIN(+)4,2(+)4(+)4,25963MONTGROS SANT JAUME 1994
49ACPP018116JOU FABREGAS, JAUME2,932,96057EL TORRENT
50ACPP002392MARTINEZ NOYA, JORDI(+)0,9(+)1(+)0,96061LOS GALLITOS
51ACPP009303SEGURA AGULLANA, JOAN2,532,56158VALL D'ORDINO
52ACPP021739ROLDAN GARCIA, XAVIER2,122,16159VALL D'ORDINO
53ACPP010431LOSADA FERNANDEZ, JOSE LUIS2,322,36159HANDICAP 21
54ACPP019202ALFONSO AMO, MANUEL(+)2(+)2(+)26163HANDICAP 21
55ACPP024655CARDENAS OLLE, EMILIO(+)2(+)2(+)26163LOS GALLITOS
56ACPP014846ROMERO CIRAUQUI, LAURA1,721,76260VENDRELL B
57ACPP003049MONTANE CASAÑAS, JOAN1,521,56260P&P PENEDES C.NOVA GENT
58ACPP000796BALAGUER SANTACREU, VICTOR0,510,56362ORFEO CATALONIA G.C.E.
59ACPP020563VERGES COSTA, JOAN3,333,36461P&P VOY PA PAR VILADECANS
60ACPP017287ALCALA BADIA, IVAN0,100,16464VENDRELL B
61ACPP006903GUIJARRO CARMONA, JUAN(+)0,20(+)0,26464WEDGE G.CLUB
62ACPP013492LOPEZ GARCIA, ROGER4,754,76560P&P VOY PA PAR VILADECANS
63ACPP023388GARCIA MARTIN, ALBERTO6,266,27771EL TORRENT
64ACPP012540MONDARAY PEREZ, MIGUEL(+)3,8(+)4(+)3,8100100LOS GALLITOS
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP014243CORDEN, RICHARD(+)2,1(+)2(+)2,14848P&P CAMBRILS
ACPP013730LOPEZ JAUMEJOAN, JOSEP MARIA000
2ACPP012263VILELA FERREIRA, ANTONIO(+)3,1(+)3(+)3,14850P&P CAMBRILS
ACPP006818RUBIO ROSELLON, MANUEL(+)1,7(+)2(+)1,7
3ACPP004749SANCHEZ ZAMUDIO, KIKO0,810,85049VENDRELL B
ACPP014271VIDAL LARSSON, KAY-ERIC1,411,4
4ACPP004716RUBIO GONZALEZ, JUAN ANTONIO(+)0,20(+)0,25050LOS GALLITOS
ACPP003639SANCHEZ LLOP, GENIS1,411,4
5ACPP010274GODO PASCUAL, GERARD(+)2,2(+)2(+)2,25051MANRESA MOIAC
ACPP003146CARNE SELLARES, JUAN(+)1(+)1(+)1
6ACPP000774ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO(+)1,7(+)2(+)1,75052FORA LIMITS
ACPP008350BELMONTE ROIG, JAIME0,910,9
7ACPP022535MATEO ROLDAN, ASENSIO(+)2,5(+)2(+)2,55052JUGADORS DEL VALLES
ACPP015852RODRIGUEZ MARTIN, TONI(+)2,2(+)2(+)2,2
8ACPP008363SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO(+)2,5(+)2(+)2,55052WEDGE G.CLUB
ACPP007175RODRIGUEZ SANCHEZ, MANUEL(+)0,8(+)1(+)0,8
9ACPP014642ABAD MENDEZ, JAVIER3,633,65146HANDICAP 21
ACPP016414BELTRAN GONZALEZ, MANUEL7,567,5
10ACPP015590CERRATO CLAR, IVAN1,411,45149HANDICAP 21
ACPP011588RODRIGUEZ MARTINEZ, ALFONSO LUIS1,721,7
11ACPP003161MARTINEZ BELTRAN, ANTONI(+)0,7(+)1(+)0,75150MANRESA MOIAC
ACPP001512TUNEU GRANADOS, VALENTI1,411,4
12ACPP012913RIUS DUARTE, DANIEL(+)1,6(+)2(+)1,65150MONTGROS SANT JAUME 1994
ACPP021868OJEDA ROMERO, ANTONIO4,334,3
13ACPP010931AMATE TURU, ADRIA0,200,25151JUGADORS DEL VALLES
ACPP014194UBIA FATJO, OSCAR0,400,4
14ACPP019822CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO(+)0,7(+)1(+)0,75151GOLFUS 2.0
ACPP023362SARIÑENA TREMPS, JOSE LUIS(+)0,30(+)0,3
15ACPP007899MAYNOU MASCARO, XAVI(+)1,3(+)1(+)1,35151ORFEO CATALONIA G.C.E.
ACPP022041GARCIA RAMOS, TONI000
16ACPP002968ELENA DOMINGUEZ, CESAR0,910,95251LOS GALLITOS
ACPP001116PALACIOS BLAZQUEZ, PERE1,411,4
17ACPP000118FORNELLS CAMPANINS, FCO.JAVIER0,400,45352CAN RAFEL - WORLDFER
ACPP001807NOGUERA PUJOL, AGUSTI1,311,3
18ACPP004601TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC3,223,25451P&P PENEDES C.NOVA GENT
ACPP006046RUBI CARRION, JOSE ANTONIO5,145,1
19ACPP006438LLOVET HAYA, JOSEP Mª0,810,85451MONTGROS SANT JAUME 1994
ACPP024529BORBONES LLOVERAS, PELEGRI4,234,2
20ACPP009790BICARDI TRESERRAS, RAUL0005452ORFEO CATALONIA G.C.E.
ACPP003849SANCHEZ ROBLES, LUIS2,222,2
21ACPP005585TOSCA VILA, XAVIER(+)1,2(+)1(+)1,25454FORA LIMITS
ACPP000775ROMO RODRIGUEZ, MARTIN000
22ACPP015829PADILLA PADILLA, JUAN ANGEL6,156,15547P&P VOY PA PAR VILADECANS
ACPP019823ROSADO GONZALEZ, JOSE10,1810,1
23ACPP019387GARCIA GARCIA, RAUL2,422,45552GOLFUS 2.0
ACPP006877ORTIZ RAMOS, ENCARNA6,456,4
24ACPP006520PEÑAS LEAL, LUCIANO1,111,15553WEDGE G.CLUB
ACPP005335MARTIN ESTEBAN, PEDRO2,122,1
25ACPP019741GARCIA PEREZ, LORENZO(+)1,5(+)1(+)1,55553EL TORRENT
ACPP023630FREISSINIER PITARG, ALBERT2,622,6
26ACPP006594RABANAL ADELL, AXEL(+)0,50(+)0,55555VALL D'ORDINO
ACPP016067ISLA MATEU, MARC0,910,9
27ACPP020998ALFONSO GOMEZ, LAURA5,855,85650EL TORRENT
ACPP018115GISPERT NIETO, CARME10,2810,2
28ACPP010226BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN(+)1(+)1(+)15655CAN RAFEL - WORLDFER
ACPP000148PUEYO BUETAS, LUIS1,621,6
29ACPP013919DE LA ROSA GOMEZ, CARLOS1,111,15655VENDRELL B
-----
30ACPP003599NAVARRO MONTAGUT, ROGER5455853P&P VOY PA PAR VILADECANS
ACPP021323JULIAN ALONSO, SERGIO7,667,6
31ACPP018225FELIUBADALO MOLES, FRANCESC XAVIER4,844,86257VALL D'ORDINO
ACPP023507APARICIO FONSECA, JORGE MIGUEL6,356,3
32ACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA2,122,16359P&P PENEDES C.NOVA GENT
ACPP008967GALVEZ PEREZ, JUAN CARLOS545

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1JUGADORS DEL VALLES9028808010010080558
2FORA LIMITS808010072729064558
3MANRESA MOIAC645028100806490476
4P&P CAMBRILS1003323906456100466
5SANT CUGAT P&P50100564490720412
6MONTGROS SANT JAUME 199415907256384456371
7WEDGE G.CLUB72724464501950371
8GOLFUS 2.033565050443372338
9VALL D'ORDINO1903333198033217
10LOS GALLITOS2364383833117214
11P&P VOY PA PAR VILADECANS4415902815311206
12ORFEO CATALONIA G.C.E.2811643281538187
13VENDRELL B719715563815157
14EL TORRENT563191972823155
15CAN RAFEL - WORLDFER3838300744130
16P&P PENEDES C.NOVA GENT34407232328128
17HANDICAP 21071123115019121
18AIGUES CLUB1123151130366

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC