Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 2ª divisió est, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 22146
06.10.2013

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 2ª divisió est, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013
2ª divisió est
7ª jornada , PITCH & PUTT PLATJA D'ARO

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
1MARTINEZ MESA, MANEL52ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI49211
TRESSERRAS DEL RIO, FSC.XAVIER54SERRA SERRAMITJANA, JORDI
ROGER PUJOL, MIQUEL56MARTI RABASSA, JOAQUIM54
SERRAMITJANA COMAS, SANTI61VILCHES CAMPAÑA, TONI
MAS GURUMBAU REST.4 CARRETERES
2LEIVA PUIGNERO, OSCAR48CAMPDELACREU SOLE, JOAN51211
VIDAL SERRAT, JAUME54VILA CORRAL, RAMON
SORIA ALVAREZ, JOSE58GINESTA VENTURA, JOAN MARIA53
PRAT CASAS, PERE64CLARES VILLAITODO, LLUIS
ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
3FONT PRAT, ANTONI53JUANOLA SERRA, CARLES51218
SANCHEZ GONZALEZ, JUAN BAUTIST53JUANOLA CODERCH, JORDI
PALACIOS VALVERDE, JULIO61MARTIN LUNA, JOSE MANUEL52
SABRIA MESTRES, JESUS100RUBIO VALDERRAMA, JOHNNY
FRANCIAC PITCH
4BARNILS GARCIA, XAVIER55ESTEBA CONGOST, MARTIRIA49220
NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER56ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS
PEQUEÑO DELGADO, SERGIO60DIAZ CORTES, DAVID55
CANTO GARCIA, JORDI61LABAD RAMIREZ, RICARDO
VALLROMANES B
5JIMENEZ MAESO, RAMON54CORRAL GALLARDO, ENCARNA50220
MONTERO SANCHEZ, PILAR55CORTADA RECOLONS, JOSEP
CANYELLES COMES, XAVIER61LLORENS ROCA, JORDI60
CABANILLAS RUBIO, MANUEL64PERDIGO ROLDAN, MANEL
GUALTA WESTFALIA
6MAURI LEWIS, LLUIS53ANDUJAR RAMOS, DAVID54221
PORTELL COLOMER, PERE56LARROQUE ALLENDE, GONZALO
MILLAN BOSCH, CARLES58MIRET SABATER, JORDI54
SANCHEZ DIEGUEZ, MIGUEL ANGEL60MANZANEDA ESCOBAR, MIGUEL AN
PAPALUS A
7RAMON CONTRERAS, BORJA55RUBIO DUQUE, FRANCISCO56222
PONSDOMENECH CALVET, XAVIER55VAN ZANTVOORT, ANTONIUS
RUIZ GALISTEO, RAMON56LES CARRILLO, FELIX60
GARCIA GARRIDO, LLUIS FCO.69PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN
PAR 2008 J+J
8FARRES FALCO, IGNASI56TORREJON MENDEZ, FRANCISCO JOSE53225
GAMERO MERINO, JAVIER57CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL
HERNANDEZ PODADERA, CARLOS JAVIER59CHAVES GARRIDO, SERGI57
MORENO ARENAS, BARTOLOME63GUAL OLIVER, JORDI
GUALTA MAUI JIM
9MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER56GIOL MIRALLES, ALBERT49226
SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO59CATALAN PURCALLA, ALBERT
FERNANDEZ ABIA, SANTIAGO62GIOL SAIZ, PEDRO61
BALAGUE VILADRICH, XAVIER64CATALAN PURCALLA, XAVIER
PITCH & PUTT LA GARRIGA A
10POMPAS HERNANDEZ, DANIEL57RIBAS ALONSO, JOSEP49228
LOPEZ GUTIERREZ, DANIEL61AGUILAR SOLE, ISMAEL
BOIX LLOPIS, ALBERT61MARSAL MONGE, IGNASI57
ZUDAIRE GARCIA, JOSE LUIS70PERICAS CANO, ALEX
MAS GURUMBAU
11RIBERA PONS, ANGEL56CERVERA CUNILL, JORDI57230
PUIG CERETO, VALENTI58CERVERA ROCA, GERARD
LLADO VILALLONGA, MIQUEL59PUIG CASANOVAS, PERE57
VILALTA SUBIRA, ENRIC66CANADELL BOIX, SANTI
FORRAIRES
12BERGES DOMENE, JOSE ANDRES58DALMAU BARTOMEU, MARC53232
SANCHEZ ESTEVEZ, JESUS60SOY SAQUES, JOSEP
MARTINEZ FERRE, VICENS61VILADECANS SURIÑACH, MAITE60
PEREZ MELLADO, OSCAR64LLONCH SEGUI, SERGI
SANT CEBRIA BLAU
13NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL59MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS50233
NIETO ARAGONESES, CARLOS60DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
SAAVEDRA RECIO, PEDRO64CARRILLO GRANEL, EDUARDO55
LOPEZ MIGUEL, RICARD71MARTIN JIMENEZ, LOURDES
HCP1 - EL NOU HANDICAP RESTAURANT
14BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER61CASTRO ESPEJO, EDUARDO52238
VERGES FORT, PABLO62AGUILA VILA, XAVIER
CASTRO ESPEJO, ANTONIO63BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO53
CASTRO ESPEJO, JOSE63SOLA RABASSA, SALVADOR
TENNIS MORA
15CARVAJAL PEREZ, ANTONIO56BARCELO ORTEGA, ISRAEL56239
SOLER GUTIERREZ, MANUEL59LORENTE BILBAO, IKER
TORRUS ROIG, DAMIA68MARTINEZ LOPEZ, JUAN CARLOS58
BERNET BERNADO, CARLES72RIOS FERNANDEZ, SERGIO
CASTELLO
16ELIAS FAJULA, ENRIC56FERNANDEZ ESTARTUS, QUIQUE54240
GIL SANCHEZ, MIGUEL64GIL ABUIN, DAVID
VIÑOLAS CROUS, JORDI66JIMENEZ RECUERDA, JAUME54
LLAGUNO LOBATO, VALENTIN67MORETA BURCH, JOAQUIM
FORNELLS
17MORE VIDAL, MARÇAL60SALGAS RICH, JOSEP60247
ALBA CABRA, FRANCESC63ROSET PAYARO, JOSEP MARIA
GENOVER HUGUET, ENRIC64---100
MORE SERRA, FRANCESC100---
SEMAR
18IBAÑEZ BORRAS, MANUEL59PULIDO GUERRERO, SANTIAGO100290
FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS60MARTINEZ ALONSO, ANTONIO
MASERAS GONZALVO, PILAR71MASERAS GONZALVO, PILAR100
---100---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP014560LEIVA PUIGNERO, OSCAR(+)3,3(+)3(+)3,94851MAS GURUMBAU REST.4 CARRETERES
2ACPP016196MARTINEZ MESA, MANEL(+)6(+)6(+)65258BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
3ACPP005425FONT PRAT, ANTONI(+)0,20(+)0,45353ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
4ACPP010167SANCHEZ GONZALEZ, JUAN BAUTIST0,300,15353ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
5ACPP023091MAURI LEWIS, LLUIS00(+)0,25353GUALTA WESTFALIA
6ACPP009363TRESSERRAS DEL RIO, FSC.XAVIER(+)1,6(+)2(+)1,65456BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
7ACPP000586JIMENEZ MAESO, RAMON(+)4,3(+)4(+)4,35458VALLROMANES B
8ACPP015799VIDAL SERRAT, JAUME(+)4,9(+)5(+)4,95459MAS GURUMBAU REST.4 CARRETERES
9ACPP007465RAMON CONTRERAS, BORJA(+)0,30(+)0,35555PAPALUS A
10ACPP003997BARNILS GARCIA, XAVIER(+)1,4(+)1(+)1,45556FRANCIAC PITCH
11ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR(+)3,1(+)3(+)3,15558VALLROMANES B
12ACPP001389PONSDOMENECH CALVET, XAVIER(+)5,8(+)6(+)5,65561PAPALUS A
13ACPP003217ELIAS FAJULA, ENRIC3,132,95653CASTELLO
14ACPP018481MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER0,710,75655GUALTA MAUI JIM
15ACPP001891RUIZ GALISTEO, RAMON(+)0,9(+)1(+)0,95657PAPALUS A
16ACPP025540PORTELL COLOMER, PERE(+)1,4(+)1(+)1,45657GUALTA WESTFALIA
17ACPP004371NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER(+)0,9(+)1(+)0,95657FRANCIAC PITCH
18ACPP014409RIBERA PONS, ANGEL(+)2,2(+)2(+)2,25658MAS GURUMBAU
19ACPP000618FARRES FALCO, IGNASI(+)1,8(+)2(+)1,85658PAR 2008 J+J
20ACPP002193CARVAJAL PEREZ, ANTONIO(+)5,9(+)6(+)5,75662TENNIS MORA
21ACPP001894ROGER PUJOL, MIQUEL(+)5,7(+)6(+)5,55662BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
22ACPP014332POMPAS HERNANDEZ, DANIEL2,732,75754PITCH & PUTT LA GARRIGA A
23ACPP021419GAMERO MERINO, JAVIER(+)3,6(+)4(+)3,45761PAR 2008 J+J
24ACPP013903BERGES DOMENE, JOSE ANDRES0,300,35858FORRAIRES
25ACPP004798PUIG CERETO, VALENTI(+)1(+)1(+)0,85859MAS GURUMBAU
26ACPP002301MILLAN BOSCH, CARLES(+)1,8(+)2(+)1,65860GUALTA WESTFALIA
27ACPP005316SORIA ALVAREZ, JOSE(+)3,8(+)4(+)3,65862MAS GURUMBAU REST.4 CARRETERES
28ACPP018483SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO1,311,35958GUALTA MAUI JIM
29ACPP022051LLADO VILALLONGA, MIQUEL(+)0,20(+)0,25959MAS GURUMBAU
30ACPP004767IBAÑEZ BORRAS, MANUEL(+)1,1(+)1(+)0,95960SEMAR
31ACPP010588NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL(+)2,5(+)2(+)2,35961SANT CEBRIA BLAU
32ACPP013921HERNANDEZ PODADERA, CARLOS JAVIER(+)1,8(+)2(+)1,65961PAR 2008 J+J
33ACPP012269SOLER GUTIERREZ, MANUEL(+)2,6(+)3(+)2,45962TENNIS MORA
34ACPP005855SANCHEZ DIEGUEZ, MIGUEL ANGEL0,100,36060GUALTA WESTFALIA
35ACPP000217FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS(+)1,3(+)1(+)1,16061SEMAR
36ACPP014237SANCHEZ ESTEVEZ, JESUS(+)2,4(+)2(+)2,26062FORRAIRES
37ACPP017916PEQUEÑO DELGADO, SERGIO(+)1,8(+)2(+)1,66062FRANCIAC PITCH
38ACPP009945NIETO ARAGONESES, CARLOS(+)2,6(+)3(+)2,46063SANT CEBRIA BLAU
39ACPP003496MORE VIDAL, MARÇAL(+)5,1(+)5(+)4,96065FORNELLS
40ACPP017606CANYELLES COMES, XAVIER2,732,76158VALLROMANES B
41ACPP021124LOPEZ GUTIERREZ, DANIEL1,721,76159PITCH & PUTT LA GARRIGA A
42ACPP001948PALACIOS VALVERDE, JULIO0,200,46161ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
43ACPP002784BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER(+)0,30(+)0,16161HCP1 - EL NOU HANDICAP RESTAURANT
44ACPP008316MARTINEZ FERRE, VICENS(+)1,1(+)1(+)0,96162FORRAIRES
45ACPP011957BOIX LLOPIS, ALBERT(+)1,7(+)2(+)1,56163PITCH & PUTT LA GARRIGA A
46ACPP003863SERRAMITJANA COMAS, SANTI(+)2,2(+)2(+)26163BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
47ACPP000266CANTO GARCIA, JORDI(+)2,6(+)3(+)2,46164FRANCIAC PITCH
48ACPP000257FERNANDEZ ABIA, SANTIAGO2,122,36260GUALTA MAUI JIM
49ACPP013735VERGES FORT, PABLO(+)0,40(+)0,26262HCP1 - EL NOU HANDICAP RESTAURANT
50ACPP012542MORENO ARENAS, BARTOLOME1,621,86361PAR 2008 J+J
51ACPP011784ALBA CABRA, FRANCESC000,26363FORNELLS
52ACPP003685CASTRO ESPEJO, ANTONIO(+)0,50(+)0,36363HCP1 - EL NOU HANDICAP RESTAURANT
53ACPP004119CASTRO ESPEJO, JOSE(+)0,50(+)0,36363HCP1 - EL NOU HANDICAP RESTAURANT
54ACPP008105CABANILLAS RUBIO, MANUEL2,632,86461VALLROMANES B
55ACPP014574BALAGUE VILADRICH, XAVIER1,311,56463GUALTA MAUI JIM
56ACPP006287GIL SANCHEZ, MIGUEL111,26463CASTELLO
57ACPP010883PEREZ MELLADO, OSCAR(+)0,40(+)0,26464FORRAIRES
58ACPP010613GENOVER HUGUET, ENRIC(+)0,30(+)0,16464FORNELLS
59ACPP013809PRAT CASAS, PERE(+)1,7(+)2(+)1,56466MAS GURUMBAU REST.4 CARRETERES
60ACPP004632SAAVEDRA RECIO, PEDRO(+)1,9(+)2(+)1,76466SANT CEBRIA BLAU
61ACPP020127VIÑOLAS CROUS, JORDI0,100,36666CASTELLO
62ACPP001728VILALTA SUBIRA, ENRIC(+)0,30(+)0,16666MAS GURUMBAU
63ACPP007075LLAGUNO LOBATO, VALENTIN2,122,36765CASTELLO
64ACPP001760TORRUS ROIG, DAMIA(+)1,2(+)1(+)16869TENNIS MORA
65ACPP008973GARCIA GARRIDO, LLUIS FCO.(+)2,6(+)3(+)2,46972PAPALUS A
66ACPP007091ZUDAIRE GARCIA, JOSE LUIS0,610,87069PITCH & PUTT LA GARRIGA A
67ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR9,6109,87161SEMAR
68ACPP013175LOPEZ MIGUEL, RICARD(+)1,5(+)1(+)1,37172SANT CEBRIA BLAU
69ACPP015913BERNET BERNADO, CARLES(+)0,30(+)0,17272TENNIS MORA
70ACPP009928SABRIA MESTRES, JESUS(+)0,9(+)1(+)0,7100100ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
71ACPP003139MORE SERRA, FRANCESC0,810,8100100FORNELLS
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP019690GIOL MIRALLES, ALBERT2,121,94947GUALTA MAUI JIM
ACPP017943CATALAN PURCALLA, ALBERT2,922,7
2ACPP004613ESTEBA CONGOST, MARTIRIA(+)2(+)2(+)2,14949FRANCIAC PITCH
ACPP000785ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS0,100
3ACPP010793RIBAS ALONSO, JOSEP(+)3,9(+)4(+)3,94951PITCH & PUTT LA GARRIGA A
ACPP016762AGUILAR SOLE, ISMAEL(+)2,4(+)2(+)2,4
4ACPP002336ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI(+)3,4(+)3(+)3,44951BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
ACPP016810SERRA SERRAMITJANA, JORDI000
5ACPP008106CORRAL GALLARDO, ENCARNA4,944,65045VALLROMANES B
ACPP000180CORTADA RECOLONS, JOSEP5,755,4
6ACPP008211MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS(+)2,9(+)3(+)2,95053SANT CEBRIA BLAU
ACPP011171DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO(+)1,8(+)2(+)1,8
7ACPP016639JUANOLA SERRA, CARLES(+)1,3(+)1(+)1,45149ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
ACPP016640JUANOLA CODERCH, JORDI3,933,8
8ACPP015960CAMPDELACREU SOLE, JOAN(+)3,5(+)3(+)3,55153MAS GURUMBAU REST.4 CARRETERES
ACPP017007VILA CORRAL, RAMON(+)2,3(+)2(+)2,3
9ACPP003387MARTIN LUNA, JOSE MANUEL1,921,85249ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
ACPP015881RUBIO VALDERRAMA, JOHNNY4,234,1
10ACPP004140CASTRO ESPEJO, EDUARDO(+)2,7(+)3(+)2,75252HCP1 - EL NOU HANDICAP RESTAURANT
ACPP004550AGUILA VILA, XAVIER4,234,2
11ACPP015903TORREJON MENDEZ, FRANCISCO JOSE3,533,45350PAR 2008 J+J
ACPP001098CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL5,955,8
12ACPP007284GINESTA VENTURA, JOAN MARIA(+)0,50(+)0,55351MAS GURUMBAU REST.4 CARRETERES
ACPP017716CLARES VILLAITODO, LLUIS2,222,2
13ACPP004663DALMAU BARTOMEU, MARC0005352FORRAIRES
ACPP012829SOY SAQUES, JOSEP1,621,6
14ACPP009985BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO(+)3,6(+)4(+)3,65355HCP1 - EL NOU HANDICAP RESTAURANT
ACPP002278SOLA RABASSA, SALVADOR(+)0,7(+)1(+)0,7
15ACPP005854ANDUJAR RAMOS, DAVID1,721,75452GUALTA WESTFALIA
ACPP005006LARROQUE ALLENDE, GONZALO2,522,5
16ACPP006237MIRET SABATER, JORDI(+)0,20(+)0,25454GUALTA WESTFALIA
ACPP005856MANZANEDA ESCOBAR, MIGUEL AN(+)0,10(+)0,1
17ACPP008469FERNANDEZ ESTARTUS, QUIQUE(+)0,9(+)1(+)0,95455CASTELLO
ACPP011069GIL ABUIN, DAVID3,423,4
18ACPP001639JIMENEZ RECUERDA, JAUME(+)2,4(+)2(+)2,45455CASTELLO
ACPP008178MORETA BURCH, JOAQUIM3,323,3
19ACPP016062MARTI RABASSA, JOAQUIM(+)0,9(+)1(+)0,95455BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
ACPP012380VILCHES CAMPAÑA, TONI3,123,1
20ACPP003061CARRILLO GRANEL, EDUARDO(+)0,9(+)1(+)0,95554SANT CEBRIA BLAU
ACPP003062MARTIN JIMENEZ, LOURDES0,510,5
21ACPP001727DIAZ CORTES, DAVID(+)0,6(+)1(+)0,65556FRANCIAC PITCH
ACPP018984LABAD RAMIREZ, RICARDO(+)0,50(+)0,5
22ACPP023137BARCELO ORTEGA, ISRAEL1,821,85651TENNIS MORA
ACPP019315LORENTE BILBAO, IKER5,855,8
23ACPP003437RUBIO DUQUE, FRANCISCO(+)3(+)3(+)35658PAPALUS A
ACPP002430VAN ZANTVOORT, ANTONIUS0,200,2
24ACPP016844CERVERA CUNILL, JORDI1,311,35755MAS GURUMBAU
ACPP016845CERVERA ROCA, GERARD2,422,4
25ACPP016962PUIG CASANOVAS, PERE3,223,25755MAS GURUMBAU
ACPP015672CANADELL BOIX, SANTI3,533,5
26ACPP010792MARSAL MONGE, IGNASI1,111,15756PITCH & PUTT LA GARRIGA A
ACPP025019PERICAS CANO, ALEX222
27ACPP006196CHAVES GARRIDO, SERGI(+)3,8(+)4(+)3,85757PAR 2008 J+J
ACPP013684GUAL OLIVER, JORDI434
28ACPP024464MARTINEZ LOPEZ, JUAN CARLOS3,323,35854TENNIS MORA
ACPP016134RIOS FERNANDEZ, SERGIO5,145,1
29ACPP013434VILADECANS SURIÑACH, MAITE5,655,66052FORRAIRES
ACPP026082LLONCH SEGUI, SERGI9,989,9
30ACPP003650LLORENS ROCA, JORDI3236055VALLROMANES B
ACPP023106PERDIGO ROLDAN, MANEL10,4810,4
31ACPP006377LES CARRILLO, FELIX1,211,26058PAPALUS A
ACPP024015PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN9,889,8
32ACPP003050SALGAS RICH, JOSEP(+)0,8(+)1(+)0,86058FORNELLS
ACPP012926ROSET PAYARO, JOSEP MARIA4,644,6
33ACPP010713GIOL SAIZ, PEDRO1,921,96159GUALTA MAUI JIM
ACPP012304CATALAN PURCALLA, XAVIER2,222,2
34ACPP003196PULIDO GUERRERO, SANTIAGO(+)4,9(+)5(+)4,9100100SEMAR
ACPP012071MARTINEZ ALONSO, ANTONIO(+)4,4(+)4(+)4,4
35ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR9,689,6100100SEMAR
-----

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA80288010056100100544
2PAPALUS A9010010080444450508
3GUALTA WESTFALIA567250501008056464
4FRANCIAC PITCH33567233809072436
5PAR 2008 J+J50806464646444430
6VALLROMANES B38904415337264356
7FORNELLS1007905638563350
8HCP1 - EL NOU HANDICAP RESTAURANT2835672722315269
9MAS GURUMBAU REST.4 CARRETERES44232828232890264
10SEMAR231133909030250
11PITCH & PUTT LA GARRIGA A72193823281933232
12GUALTA MAUI JIM6438237191138200
13ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA73319035080192
14SANT CEBRIA BLAU115074450719188
15FORRAIRES364038153823181
16TENNIS MORA044319113311121
17MAS GURUMBAU1501530152876
18CASTELLO1915111170770

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC