Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 4ª divisió centre G1, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 22145
06.10.2013

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 4ª divisió centre G1, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013
4ª divisió centre G1
7ª jornada , MAS GURUMBAU GOLF I PITCH & PUTT

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

PITCH AND PUTT SABADELL
1MATEO PEREZ, ANTONIO52LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO52221
PEREZ MARTINEZ, JOSE LUIS58GONZALEZ MARTI, MIGUEL
CASTILLO REY, PABLO59BIOSCA RIERA, DANIEL54
MATEO PEREZ, RICARDO64MARTINEZ CANDELAS, ISIDRO
CLUB G. NATACIO MONTJUÏC
2SALINAS ISABAL, JUAN53VERA MAS, FRANCISCO55223
PAU AVENTIN, SALVADOR55RIOS REY, ENRIQUE
FALCES ARAGON, GONZALO60BARRAGAN RUIZ, JOSE58
SANTIN BELSO, JOSE MANUEL66MARTINEZ ATIENZA, MARCOS
G. SANT SADURNI A
3MIR GUXENS, SALVADOR55CALDU LOMBARTE, JOSEP55228
VILADOMS OLTRA, FRANCISCO59GARRIGA MALLAFRE, ENRIC
PRATS BAQUES, RICARD59BLADE FERRAS, MATEU58
MORA MUÑOZ, DIEGO68BLADE FERRAS, ELOI
JUGADORS DEL VALLES B
4BRAVO CARMONA, JOSEP55RUIZ ESTANY, GLORIA57229
ROVIRA MAS, ORIOL57RUIZ FABREGAS, SALVADOR
YAÑEZ PEREZ, ENRIC60MONTANER ROVIRA, ERIC57
ALEGRE ORDUNA, ALEIX62PEREZ SORIANO, JULIO
TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
5LOPEZ LEON, ISRAEL56CABRERA GIBAJA, ANTONIO57229
RIOS MANSO, HEDER ALBERTO58RUIZ SALAS, JOSE
LOPEZ LEON, GREGO58CAMI SANAHUJA, JOSEP62
ALARCON MESTRES, VICENÇ59NICOLAS BENITEZ, ANTONI
CAN RAFEL B
6RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI56PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN52229
GUERRERO GARCIA, MIGUEL ANGEL57VAQUERO CHUECA, JUAN JOSE
CUELLO TERRAZAS, RAFAEL64BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES61
RIERA TORRES, JOSE75GARCIA BOIX, MERCE
SEMAR C
7PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL59GONZALEZ PERALTA, EMILIANO54239
ESTEBAN GORBE, CEFERINO62FLORIACH RIVAS, JAUME
BERTRAN CODOÑES, ANDREU64VENTURA XALMA, MIGUEL ANGEL56
TERRES SOLER, ANDRES69PUCHADES BASSOLS, VICENTE
CLUB DE P&P CANNONBALL G. PLAYERS
8SAEZ NAVARRO, JUAN58MELGAREJO BIRTH, JAIME JUAN55240
MATAS GALLEGOS, ANTONIO61BONSSON, MAGNUS BJARNI
LACALLE BUENO, CARMEN66SAEZ BELL-LLOCH, VICTOR55
VINTRO CONCA, ANTONIO76GOMEZ-RAYA BORRAS, IGNACIO
FEVER TEE VALLROMANES
9LACOMA GUARCH, IVAN56AMOR SAGUES, JAUME65241
TERES TOMAS, JOAN60GARRIGA TORRES, VICTOR
ROSES MARINEL.LO, JORDI60ASENSIO MARTINEZ, ANTONIO66
JIMENEZ ARGUDO, LAURA79SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA
BOWLING NEW STRIKES
10QUILEZ MONREAL, MANUEL61GARCIA SAMPEDRO, JORDI55242
LACALLE BUENO, VICTOR63MONTSENY CHESA, JAVIER
MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE63GARRIGA PERIS, DAVID60
VENTURA PEREZ, RICARD65SORIA SORIA, DANIEL
SANT CEBRIA VERD
11CASAS CRESPO, JUAN JOSE60MEDINILLA GARCIA, JOSE55247
SIN CIRES, PEDRO65BRUCH ROMEU, RAMON
DELLA JUSTO, JOAN67ADELANTADO COLLDECARRERA, RAMON58
KLASSMANN, THOMAS69BOSCH BOSCH, MARIA TERESA
TROBADORS CLUB
12SEGURA MARTIN, FRANCISCO62ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL61251
IGUAL MOLINA, ALBERT63CORTES MORRAL, JOAN
MASSA VICENTE, VICTOR65BASTIDA SALA, JAVIER66
GONZALEZ MORA, JOSE68MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO
INELCA MULLIGAN B
13NAVARRO MORENO, JOSE MANUEL59LOPEZ SANTOS, MARTA58253
MARTINEZ RODRIGUEZ, FELIX65MARTINEZ RODRIGUEZ, JOSE EMILI
LIAÑO ROMERO, ROBERTO71PEÑALVER SOLER, ALEX64
MAZA LOZANO, JOSE MANUEL82ALVAREZ CABADO, JOSE
HNOS ALMANSA - MONTJUIC B
14---100---100400
---100---
---100---100
---100---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP020597MATEO PEREZ, ANTONIO(+)2,7(+)3(+)2,75255PITCH AND PUTT SABADELL
2ACPP000831SALINAS ISABAL, JUAN0,300,15353CLUB G. NATACIO MONTJUÏC
3ACPP015758MIR GUXENS, SALVADOR5,254,45550G. SANT SADURNI A
4ACPP001049PAU AVENTIN, SALVADOR0005555CLUB G. NATACIO MONTJUÏC
5ACPP023526BRAVO CARMONA, JOSEP0,400,45555JUGADORS DEL VALLES B
6ACPP022574LACOMA GUARCH, IVAN1,921,95654FEVER TEE VALLROMANES
7ACPP023475LOPEZ LEON, ISRAEL1,111,15655TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
8ACPP006335RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI(+)0,8(+)1(+)0,85657CAN RAFEL B
9ACPP026165ROVIRA MAS, ORIOL2225755JUGADORS DEL VALLES B
10ACPP015624GUERRERO GARCIA, MIGUEL ANGEL0,810,85756CAN RAFEL B
11ACPP006670SAEZ NAVARRO, JUAN5,455,25853CLUB DE P&P CANNONBALL G. PLAYERS
12ACPP009861PEREZ MARTINEZ, JOSE LUIS2,222,25856PITCH AND PUTT SABADELL
13ACPP024491RIOS MANSO, HEDER ALBERTO0,400,45858TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
14ACPP023489LOPEZ LEON, GREGO(+)1,3(+)1(+)1,35859TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
15ACPP017100VILADOMS OLTRA, FRANCISCO6,8765952G. SANT SADURNI A
16ACPP023968PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL4,954,95954SEMAR C
17ACPP019252PRATS BAQUES, RICARD4,554,55954G. SANT SADURNI A
18ACPP005549ALARCON MESTRES, VICENÇ4,554,55954TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
19ACPP010402CASTILLO REY, PABLO3,943,95955PITCH AND PUTT SABADELL
20ACPP005710NAVARRO MORENO, JOSE MANUEL(+)0,30(+)0,35959INELCA MULLIGAN B
21ACPP023445TERES TOMAS, JOAN7,376,96053FEVER TEE VALLROMANES
22ACPP010779CASAS CRESPO, JUAN JOSE5556055SANT CEBRIA VERD
23ACPP014987FALCES ARAGON, GONZALO5,255,26055CLUB G. NATACIO MONTJUÏC
24ACPP012692ROSES MARINEL.LO, JORDI1,521,56058FEVER TEE VALLROMANES
25ACPP015741YAÑEZ PEREZ, ENRIC(+)4,5(+)4(+)4,36064JUGADORS DEL VALLES B
26ACPP008501MATAS GALLEGOS, ANTONIO4,954,96156CLUB DE P&P CANNONBALL G. PLAYERS
27ACPP008767QUILEZ MONREAL, MANUEL1,311,56160BOWLING NEW STRIKES
28ACPP016502SEGURA MARTIN, FRANCISCO7,377,36255TROBADORS CLUB
29ACPP014082ALEGRE ORDUNA, ALEIX0,911,16261JUGADORS DEL VALLES B
30ACPP010778ESTEBAN GORBE, CEFERINO(+)0,30(+)0,16262SEMAR C
31ACPP013674IGUAL MOLINA, ALBERT5,355,36358TROBADORS CLUB
32ACPP008635LACALLE BUENO, VICTOR4,244,26359BOWLING NEW STRIKES
33ACPP010225MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE2,933,16360BOWLING NEW STRIKES
34ACPP016487CUELLO TERRAZAS, RAFAEL4,244,46460CAN RAFEL B
35ACPP012763BERTRAN CODOÑES, ANDREU0,8116463SEMAR C
36ACPP021639MATEO PEREZ, RICARDO(+)1,4(+)1(+)1,26465PITCH AND PUTT SABADELL
37ACPP004687VENTURA PEREZ, RICARD5,765,76559BOWLING NEW STRIKES
38ACPP016501MASSA VICENTE, VICTOR6666559TROBADORS CLUB
39ACPP005711MARTINEZ RODRIGUEZ, FELIX4,754,96560INELCA MULLIGAN B
40ACPP009195SIN CIRES, PEDRO444,26561SANT CEBRIA VERD
41ACPP007229LACALLE BUENO, CARMEN4,654,86661CLUB DE P&P CANNONBALL G. PLAYERS
42ACPP013854SANTIN BELSO, JOSE MANUEL4,955,16661CLUB G. NATACIO MONTJUÏC
43ACPP022407DELLA JUSTO, JOAN4,754,96762SANT CEBRIA VERD
44ACPP012783GONZALEZ MORA, JOSE7,277,46861TROBADORS CLUB
45ACPP005676MORA MUÑOZ, DIEGO3,743,96864G. SANT SADURNI A
46ACPP021678KLASSMANN, THOMAS6,266,46963SANT CEBRIA VERD
47ACPP020688TERRES SOLER, ANDRES2,8336966SEMAR C
48ACPP009401LIAÑO ROMERO, ROBERTO4,654,87166INELCA MULLIGAN B
49ACPP007295RIERA TORRES, JOSE666,27569CAN RAFEL B
50ACPP007718VINTRO CONCA, ANTONIO3,233,47673CLUB DE P&P CANNONBALL G. PLAYERS
51ACPP022562JIMENEZ ARGUDO, LAURA13,21313,47966FEVER TEE VALLROMANES
52ACPP023372MAZA LOZANO, JOSE MANUEL4,955,18277INELCA MULLIGAN B
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP007301PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN4,133,95248CAN RAFEL B
ACPP006041VAQUERO CHUECA, JUAN JOSE4,644,4
2ACPP008034LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO1,921,85250PITCH AND PUTT SABADELL
ACPP019188GONZALEZ MARTI, MIGUEL3,423,3
3ACPP014358BIOSCA RIERA, DANIEL3,533,45450PITCH AND PUTT SABADELL
ACPP013367MARTINEZ CANDELAS, ISIDRO4,744,6
4ACPP010783GONZALEZ PERALTA, EMILIANO3,933,95451SEMAR C
ACPP017912FLORIACH RIVAS, JAUME4,134,1
5ACPP007228MELGAREJO BIRTH, JAIME JUAN3,833,75549CLUB DE P&P CANNONBALL G. PLAYERS
ACPP015113BONSSON, MAGNUS BJARNI8,678,5
6ACPP017032CALDU LOMBARTE, JOSEP5,1455550G. SANT SADURNI A
ACPP021738GARRIGA MALLAFRE, ENRIC8,468,3
7ACPP002779MEDINILLA GARCIA, JOSE3,833,75550SANT CEBRIA VERD
ACPP011414BRUCH ROMEU, RAMON6,656,5
8ACPP006696SAEZ BELL-LLOCH, VICTOR6,356,25550CLUB DE P&P CANNONBALL G. PLAYERS
ACPP006881GOMEZ-RAYA BORRAS, IGNACIO6,856,7
9ACPP000124GARCIA SAMPEDRO, JORDI3,733,75552BOWLING NEW STRIKES
ACPP010606MONTSENY CHESA, JAVIER4,544,5
10ACPP014895VERA MAS, FRANCISCO1,821,85553CLUB G. NATACIO MONTJUÏC
ACPP002133RIOS REY, ENRIQUE2,922,9
11ACPP003722VENTURA XALMA, MIGUEL ANGEL0,300,35653SEMAR C
ACPP022460PUCHADES BASSOLS, VICENTE3,733,7
12ACPP022296CABRERA GIBAJA, ANTONIO5,445,45751TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
ACPP021068RUIZ SALAS, JOSE8,468,4
13ACPP017258RUIZ ESTANY, GLORIA2,922,95753JUGADORS DEL VALLES B
ACPP020175RUIZ FABREGAS, SALVADOR757
14ACPP024250MONTANER ROVIRA, ERIC5,245,25753JUGADORS DEL VALLES B
ACPP024176PEREZ SORIANO, JULIO5,345,3
15ACPP022897BLADE FERRAS, MATEU8,578,35847G. SANT SADURNI A
ACPP022898BLADE FERRAS, ELOI15,31115,1
16ACPP020279ADELANTADO COLLDECARRERA, RAMON8,368,35851SANT CEBRIA VERD
ACPP011636BOSCH BOSCH, MARIA TERESA9,479,4
17ACPP004147BARRAGAN RUIZ, JOSE6,356,35852CLUB G. NATACIO MONTJUÏC
ACPP014799MARTINEZ ATIENZA, MARCOS8,268,2
18ACPP004698LOPEZ SANTOS, MARTA5,145,15854INELCA MULLIGAN B
ACPP007377MARTINEZ RODRIGUEZ, JOSE EMILI5,955,9
19ACPP019928GARRIGA PERIS, DAVID5,855,86055BOWLING NEW STRIKES
ACPP005032SORIA SORIA, DANIEL6,656,6
20ACPP003636BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES8,368,36153CAN RAFEL B
ACPP008206GARCIA BOIX, MERCE12,91012,9
21ACPP015054ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL0,910,96156TROBADORS CLUB
ACPP012784CORTES MORRAL, JOAN13,51113,5
22ACPP020983CAMI SANAHUJA, JOSEP7,567,56256TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
ACPP024099NICOLAS BENITEZ, ANTONI8,168,1
23ACPP024835PEÑALVER SOLER, ALEX12,1912,16454INELCA MULLIGAN B
ACPP025744ALVAREZ CABADO, JOSE14,31114,3
24ACPP023202AMOR SAGUES, JAUME12,51012,56555FEVER TEE VALLROMANES
ACPP021244GARRIGA TORRES, VICTOR16,51316,5
25ACPP022583ASENSIO MARTINEZ, ANTONIO12,1912,16657FEVER TEE VALLROMANES
ACPP022582SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA141114
26ACPP018961BASTIDA SALA, JAVIER5,755,76659TROBADORS CLUB
ACPP016500MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO11,1811,1

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1PITCH AND PUTT SABADELL8010050807272100554
2CLUB G. NATACIO MONTJUÏC903310064809090547
3JUGADORS DEL VALLES B384490909010072524
4TEMPO TEAM BLACK & SORIANO4450801001008064518
5CAN RAFEL B72803350446456399
6BOWLING NEW STRIKES50907244383333360
7SEMAR C19724472642350344
8TROBADORS CLUB56566438505023337
9G. SANT SADURNI A28233819561980263
10CLUB DE P&P CANNONBALL G. PLAYERS33381556194444249
11HNOS ALMANSA - MONTJUIC B100155628151515244
12SANT CEBRIA VERD64641915232828241
13FEVER TEE VALLROMANES23192833285638225
14INELCA MULLIGAN B15282323333819179

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC