Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 4ª divisió centre G2, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 22148
06.10.2013

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 4ª divisió centre G2, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013
4ª divisió centre G2
7ª jornada , PITCH & PUTT MONTSENY

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

P&P EL PRAT
1MILLET ESTEVE, TOMAS54ALBIÑANA BRIL, ALEXANDRE51217
RIOS ALIAGA, JOAN55ALBINYANA TORNE, ALEX
PUYOL ROBERT, DANA-HELGA57DE SENTMENAT RIVERO, ANDREA57
ALBIÑANA BRIL, ROGER57GARCIA DE LA CALLE MONEGAL, GONZALO
CANAL OLIMPIC
2DJYRDJEVIC, ILIJA53MARIN GARCIA, EUSEBIO54221
LOPEZ CALONGE, ADAN54GUERRERO PORTOLES, ANTONIO
TENOR PEREZ, PEDRO60BERGARECHE SIGEL, CARLOS MANUEL60
PUGACH LEIDA, GONZALO69PUGACH FRIDMAN, ARTURO
PARES I FILLS HCP1
3QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI56GOMEZ DEL PULGAR FOLGOSO, MARC51224
COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO57QUINQUILLA FERNANDEZ, AGUSTI
TORRECILLA SUNTHARO, JORDI60GOMEZ DEL PULGAR BIELSA, JESUS55
PEIRO NAVARRO, NIL61MOREIRA GOICOECHEA, JESUS
LOS OTROS GALLITOS
4GOMEZ RAMIREZ, MANUEL57CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL55235
MAS MONTEYS, XAVIER61GELI ROIG, JOSEP M
CARO GARCIA, ENRIQUE62NEVOT MONDEJAR, JOSE LUIS63
MENDOZA BLASCO, ANDRES68BATLLE SALUD, RAMON
C.E. LA COLMENA
5COLINA ALGORA, MARIANO62VALLE GARCIA, JUAN55242
GARRIDO JUAREZ, ISIDRE62FERNANDEZ DIAZ, JOSE
BROSETA FERRIZ, HECTOR63SERRA SERRA, CARLOS59
GARCIA AZORIN, PEDRO70SUAREZ TALLE, JOSE ANTONIO
VILASSAR PITCH & PUTT
6BERTRAN RUIZ, ANDREU57IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª60242
CAMACHO LIESA, JOAN57UBACH TRABAL, POL
RUIZ LEIVA, MARC68MARTIN LIROLA, ANGEL63
PIÑON REY, SANTIAGO LUIS71JIMENEZ ALEGRI, TERESA
TEIA RUSKY TEAM
7SANCHEZ JIMENEZ, LAURA62CARDONA TRIAS, FRANCESC55244
BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE63SAMPER CHERTO, JORDI
JARQUE LOPEZ, AGUSTIN64GASULL MARTINEZ, JOSEP MARIA58
MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP67OLIVA LOPEZ, ROSALIA
P&P TEIA B
8LOPEZ CEA, CARLOS60LOPEZ RODRIGUEZ, JOAQUIN59246
LOPEZ LOSADA, MANUEL63ESTELLA VACAS, ENRIC
DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO64ISUS BERNADI, JOAN61
CONESA MANZANARES, ANTONIO68BERENGUER COLL, JOSEP
RYDER PUTT
9GARCIA CONESA, RAMSES54DELLA PALLARES, MARC62248
MAS BALLESTE, JOSEP MARIA66DELGADO PONS, FRANCESC
SUERO MARQUES, FRANCESC66RODULFO CLAROS, JAVIER65
FARRAN FERNANDEZ, MARTI100ARBOS COBO, ANTONIO
MANRESA 2010
10CARRASCO GARCIA, OSCAR64CODINA COLLADO, ALBERT54249
VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP65RIOS SANTANDER, GABRIEL
GARCIA VINYALS, MIQUEL ANGEL66MAS ALSINA, MARC58
ROMERO GARCIA, JUAN JULIAN68LOPEZ CALVET, GABRIEL
CLUB ESPORTIU LOPI
11HERNANDEZ PIQUER, JOSEP61CASTELLS OLIVELLA, MARC59249
PELLICER GUSO, FATIMA62GRIÑO QUER, MARIA TERESA
DOCAMPO GARCIA, SONIA67CALVET ESCRIBANO, MARC67
SAENZ GRIÑO, ALBERT68BOSCH COMAS, ORIOL
SANT CEBRIA INVICTUS
12POZO ALCANTARA, ANTONIO59SIDAU, IOAN JULIAN61250
GIL MONCAYO, FRANCISCO LUIS61MORALES GONZALEZ, JORDI
ARNAU SANS, JOSEP MARIA69GONZALEZ ALONSO, MONCHO65
BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC70SERRAS XAMANI, MIQUEL
NOVA ICARIA Impacto 33
13MIER CAMPO, DIEGO52SOTOCA CASAS, ANTONIO64252
HERRERA VENTURA, CARLOS68MARTIN GALINDO, CARLOS BRAULIO
VALVERDE GARCIA, OSCAR68SANCHEZ FERNANDEZ, JORDI64
DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS73YERO PUPO, ALEXIS
PITCH & PUTT LA GARRIGA B
14BOIX BORRELL, JOSEP62FERRE GARCIA, ANTONIO64253
CASTRO RUBIO, JUAN JOSE63GOMEZ ARIÑO, MANUEL
GONZALEZ GRACIA, ENRIC64BOIX BORRELL, BERNABE69
CHINCHILLA ALADID, JOSE74VIÑAS ALMATO, JUAN
G. EIXAMPLE
15SOLER LOPEZ, FCO.JAVIER63RAMOS ALVAREZ, DAVID56262
ANDRES FARRES, XAVIER70SANCHEZ MARTINEZ, CRISTIAN
MARTOS ESPINAR, DAVID73BASSOLS MELERO, JORGE66
LOPEZ NAVARRO, AGUSTI83MELERO RIBOT, CRISTIAN
C.G. NATACIO MONTJUIB B
16MIRANDA PERA, GLORIA71AGUDO TORTAJADA, FRANCISCO ALFREDO66280
TARRAGO GALCERAN, ROSENDO71NUEVA TAPIA, MIGUEL
ASENSIO FERNANDEZ, ANDRES72VERA MAS, ANA MARIA74
CAMP VILANOVA, ENRIC77ROYO SALMERON, LUIS MIGUEL

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP004445MIER CAMPO, DIEGO(+)1,9(+)2(+)1,95254NOVA ICARIA Impacto 33
2ACPP026282DJYRDJEVIC, ILIJA553,85348CANAL OLIMPIC
3ACPP004673GARCIA CONESA, RAMSES2,6325451RYDER PUTT
4ACPP025681MILLET ESTEVE, TOMAS221,65452P&P EL PRAT
5ACPP006995LOPEZ CALONGE, ADAN(+)2,6(+)3(+)2,65457CANAL OLIMPIC
6ACPP023559RIOS ALIAGA, JOAN0,510,55554P&P EL PRAT
7ACPP017246QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI1,521,55654PARES I FILLS HCP1
8ACPP008450BERTRAN RUIZ, ANDREU3,643,45753VILASSAR PITCH & PUTT
9ACPP001765GOMEZ RAMIREZ, MANUEL3,743,55753LOS OTROS GALLITOS
10ACPP022641PUYOL ROBERT, DANA-HELGA2,532,55754P&P EL PRAT
11ACPP006677CAMACHO LIESA, JOAN1,721,75755VILASSAR PITCH & PUTT
12ACPP021402COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO1,211,25756PARES I FILLS HCP1
13ACPP023325ALBIÑANA BRIL, ROGER(+)4(+)4(+)3,85761P&P EL PRAT
14ACPP009611POZO ALCANTARA, ANTONIO1,521,55957SANT CEBRIA INVICTUS
15ACPP009362TORRECILLA SUNTHARO, JORDI0,510,56059PARES I FILLS HCP1
16ACPP003186LOPEZ CEA, CARLOS(+)0,2006060P&P TEIA B
17ACPP013883TENOR PEREZ, PEDRO(+)1,2(+)1(+)16061CANAL OLIMPIC
18ACPP012305GIL MONCAYO, FRANCISCO LUIS6,466,46155SANT CEBRIA INVICTUS
19ACPP015952HERNANDEZ PIQUER, JOSEP3,133,16158CLUB ESPORTIU LOPI
20ACPP014938PEIRO NAVARRO, NIL1,721,76159PARES I FILLS HCP1
21ACPP003581MAS MONTEYS, XAVIER1,211,46160LOS OTROS GALLITOS
22ACPP021707COLINA ALGORA, MARIANO7,477,46255C.E. LA COLMENA
23ACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA5,965,96256CLUB ESPORTIU LOPI
24ACPP011959BOIX BORRELL, JOSEP3,133,16259PITCH & PUTT LA GARRIGA B
25ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA0,911,16261TEIA RUSKY TEAM
26ACPP017344CARO GARCIA, ENRIQUE0,911,16261LOS OTROS GALLITOS
27ACPP023761GARRIDO JUAREZ, ISIDRE(+)1,3(+)1(+)1,16263C.E. LA COLMENA
28ACPP025242BROSETA FERRIZ, HECTOR12,613116350C.E. LA COLMENA
29ACPP014023CASTRO RUBIO, JUAN JOSE3,543,56359PITCH & PUTT LA GARRIGA B
30ACPP009260BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE2,322,56361TEIA RUSKY TEAM
31ACPP007852SOLER LOPEZ, FCO.JAVIER1,311,56362G. EIXAMPLE
32ACPP003188LOPEZ LOSADA, MANUEL0,8116362P&P TEIA B
33ACPP013638GONZALEZ GRACIA, ENRIC4,244,46460PITCH & PUTT LA GARRIGA B
34ACPP016704CARRASCO GARCIA, OSCAR4,444,66460MANRESA 2010
35ACPP003425JARQUE LOPEZ, AGUSTIN0,911,16463TEIA RUSKY TEAM
36ACPP020442DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO1,211,46463P&P TEIA B
37ACPP020866VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP4,244,46561MANRESA 2010
38ACPP017373MAS BALLESTE, JOSEP MARIA6,576,56659RYDER PUTT
39ACPP014192GARCIA VINYALS, MIQUEL ANGEL6,266,46660MANRESA 2010
40ACPP005481SUERO MARQUES, FRANCESC3,233,46663RYDER PUTT
41ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA5,565,76761CLUB ESPORTIU LOPI
42ACPP009265MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP(+)0,100,16767TEIA RUSKY TEAM
43ACPP023260RUIZ LEIVA, MARC10,21010,26858VILASSAR PITCH & PUTT
44ACPP025609HERRERA VENTURA, CARLOS9,199,16859NOVA ICARIA Impacto 33
45ACPP004723ROMERO GARCIA, JUAN JULIAN5,355,56863MANRESA 2010
46ACPP010457SAENZ GRIÑO, ALBERT1,111,36867CLUB ESPORTIU LOPI
47ACPP019004CONESA MANZANARES, ANTONIO0,610,86867P&P TEIA B
48ACPP002595MENDOZA BLASCO, ANDRES(+)0,100,16868LOS OTROS GALLITOS
49ACPP005819VALVERDE GARCIA, OSCAR(+)1,4(+)1(+)1,26869NOVA ICARIA Impacto 33
50ACPP017785ARNAU SANS, JOSEP MARIA6,977,16962SANT CEBRIA INVICTUS
51ACPP020038PUGACH LEIDA, GONZALO5,255,46964CANAL OLIMPIC
52ACPP017765ANDRES FARRES, XAVIER14,71514,77055G. EIXAMPLE
53ACPP015717BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC11,51211,57058SANT CEBRIA INVICTUS
54ACPP022624GARCIA AZORIN, PEDRO3,8447066C.E. LA COLMENA
55ACPP019982MIRANDA PERA, GLORIA16,11616,17155C.G. NATACIO MONTJUIB B
56ACPP018797TARRAGO GALCERAN, ROSENDO14,61514,67156C.G. NATACIO MONTJUIB B
57ACPP016507PIÑON REY, SANTIAGO LUIS4,955,17166VILASSAR PITCH & PUTT
58ACPP005156ASENSIO FERNANDEZ, ANDRES9,6109,87262C.G. NATACIO MONTJUIB B
59ACPP019256MARTOS ESPINAR, DAVID777,27366G. EIXAMPLE
60ACPP011774DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS3,643,87369NOVA ICARIA Impacto 33
61ACPP013663CHINCHILLA ALADID, JOSE4,955,17469PITCH & PUTT LA GARRIGA B
62ACPP015079CAMP VILANOVA, ENRIC121212,27765C.G. NATACIO MONTJUIB B
63ACPP017766LOPEZ NAVARRO, AGUSTI20,72120,98362G. EIXAMPLE
64ACPP006413FARRAN FERNANDEZ, MARTI6,576,5100100RYDER PUTT
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP012822GOMEZ DEL PULGAR FOLGOSO, MARC0,400,45151PARES I FILLS HCP1
ACPP008760QUINQUILLA FERNANDEZ, AGUSTI0,710,7
2ACPP023326ALBIÑANA BRIL, ALEXANDRE(+)7,6(+)8(+)7,65154P&P EL PRAT
ACPP024422ALBINYANA TORNE, ALEX6,356,3
3ACPP001118MARIN GARCIA, EUSEBIO(+)1,3(+)1(+)1,35452CANAL OLIMPIC
ACPP010483GUERRERO PORTOLES, ANTONIO1,821,8
4ACPP000644CODINA COLLADO, ALBERT(+)2,3(+)2(+)2,35454MANRESA 2010
ACPP011964RIOS SANTANDER, GABRIEL656
5ACPP009236CARDONA TRIAS, FRANCESC2,622,65551TEIA RUSKY TEAM
ACPP003708SAMPER CHERTO, JORDI4,844,8
6ACPP004992VALLE GARCIA, JUAN4,434,45552C.E. LA COLMENA
ACPP024430FERNANDEZ DIAZ, JOSE8,468,4
7ACPP007048GOMEZ DEL PULGAR BIELSA, JESUS2,722,75553PARES I FILLS HCP1
ACPP015451MOREIRA GOICOECHEA, JESUS3,223,2
8ACPP011504CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL0,710,75553LOS OTROS GALLITOS
ACPP004382GELI ROIG, JOSEP M4,334,3
9ACPP024983RAMOS ALVAREZ, DAVID10,5810,35648G. EIXAMPLE
ACPP024984SANCHEZ MARTINEZ, CRISTIAN11,3811,1
10ACPP025761DE SENTMENAT RIVERO, ANDREA8,067,95749P&P EL PRAT
ACPP025567GARCIA DE LA CALLE MONEGAL, GONZALO9,689,5
11ACPP025630MAS ALSINA, MARC8,468,45851MANRESA 2010
ACPP021129LOPEZ CALVET, GABRIEL9,179,1
12ACPP011844GASULL MARTINEZ, JOSEP MARIA0,710,75853TEIA RUSKY TEAM
ACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA6,156,1
13ACPP019602SERRA SERRA, CARLOS10,8810,75949C.E. LA COLMENA
ACPP019834SUAREZ TALLE, JOSE ANTONIO15,11115
14ACPP010113CASTELLS OLIVELLA, MARC5,345,35955CLUB ESPORTIU LOPI
ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA5,955,9
15ACPP019499LOPEZ RODRIGUEZ, JOAQUIN3,423,45956P&P TEIA B
ACPP011364ESTELLA VACAS, ENRIC4,234,2
16ACPP021977BERGARECHE SIGEL, CARLOS MANUEL6,356,36055CANAL OLIMPIC
ACPP020037PUGACH FRIDMAN, ARTURO10,3810,3
17ACPP005281IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª3,633,66057VILASSAR PITCH & PUTT
ACPP000281UBACH TRABAL, POL4,434,4
18ACPP019412SIDAU, IOAN JULIAN5,245,26157SANT CEBRIA INVICTUS
ACPP008972MORALES GONZALEZ, JORDI8,368,3
19ACPP017560ISUS BERNADI, JOAN3,123,16157P&P TEIA B
ACPP013033BERENGUER COLL, JOSEP4,744,7
20ACPP025614DELLA PALLARES, MARC14,11114,16251RYDER PUTT
ACPP025674DELGADO PONS, FRANCESC17,71417,7
21ACPP018513MARTIN LIROLA, ANGEL10,8810,86355VILASSAR PITCH & PUTT
ACPP020484JIMENEZ ALEGRI, TERESA11,6911,6
22ACPP004604NEVOT MONDEJAR, JOSE LUIS1,311,36358LOS OTROS GALLITOS
ACPP001547BATLLE SALUD, RAMON10810
23ACPP025534SOTOCA CASAS, ANTONIO15,21115,26453NOVA ICARIA Impacto 33
ACPP025607MARTIN GALINDO, CARLOS BRAULIO171317
24ACPP025430SANCHEZ FERNANDEZ, JORDI7576454NOVA ICARIA Impacto 33
ACPP023839YERO PUPO, ALEXIS14,51114,5
25ACPP016189FERRE GARCIA, ANTONIO6,556,56459PITCH & PUTT LA GARRIGA B
ACPP016190GOMEZ ARIÑO, MANUEL8,168,1
26ACPP012757GONZALEZ ALONSO, MONCHO7,357,36557SANT CEBRIA INVICTUS
ACPP017479SERRAS XAMANI, MIQUEL11,1811,1
27ACPP017310RODULFO CLAROS, JAVIER7,357,36557RYDER PUTT
ACPP025750ARBOS COBO, ANTONIO11,2811,2
28ACPP012030BASSOLS MELERO, JORGE5,345,36655G. EIXAMPLE
ACPP012109MELERO RIBOT, CRISTIAN16,81316,8
29ACPP015046AGUDO TORTAJADA, FRANCISCO ALFREDO118116655C.G. NATACIO MONTJUIB B
ACPP021565NUEVA TAPIA, MIGUEL15,31115,3
30ACPP011918CALVET ESCRIBANO, MARC6,356,36762CLUB ESPORTIU LOPI
ACPP018891BOSCH COMAS, ORIOL7,357,3
31ACPP011958BOIX BORRELL, BERNABE5,445,46965PITCH & PUTT LA GARRIGA B
ACPP003582VIÑAS ALMATO, JUAN8,878,8
32ACPP018068VERA MAS, ANA MARIA9,889,87466C.G. NATACIO MONTJUIB B
ACPP018069ROYO SALMERON, LUIS MIGUEL11,5911,5

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1CANAL OLIMPIC381001008010010090608
2PARES I FILLS HCP1729080100809080592
3P&P EL PRAT647250909028100494
4TEIA RUSKY TEAM90807272443850446
5CLUB ESPORTIU LOPI50646428728028386
6LOS OTROS GALLITOS44381556566472345
7P&P TEIA B100159033154444341
8C.E. LA COLMENA56442350643364334
9NOVA ICARIA Impacto 3380285638117219304
10PITCH & PUTT LA GARRIGA B33233864382315234
11MANRESA 201015113344335633225
12RYDER PUTT23564423281138223
13VILASSAR PITCH & PUTT2833197501556208
14G. EIXAMPLE19501111235011175
15SANT CEBRIA INVICTUS11192819191923138
16C.G. NATACIO MONTJUIB B7771577757

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC