Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 4ª divisió sud, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 22142
06.10.2013

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2013, 4ª divisió sud, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013
4ª divisió sud
7ª jornada , GOLF URGELL PITCH & PUTT BELLPUIG

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

FORAT EN 1 - AGILE GOLF
1MORCILLO MARTINEZ, RICARDO57IGUAL FRIAS, PEDRO56230
NAVARRETE GARCIA, LUIS MIGUEL58ARRABAL MARQUEZ, ANTONIO
DAMAS REYES, ALEJANDRO59MORCILLO SOSA, RICARDO57
VIDAL BALCELLS, JOSEP MARIA60LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN
OLEASTRUM
2VICENTE SANCHEZ, GONZALO55CABALLERO PAEZ, FRANCISCO JAVIER60237
SANCHEZ DOMENE, JOSE ANTONIO60GARCIA NAVARRO, DAVID
VIZ BLANCO, JESUS62GUINOVART FERRE, MANEL60
AUMATELL RAMIREZ, SERGI74PENELLA SOLANO, AGUSTIN
LA GRAIERA GOLF'OS TEAM
3MONTOLIU FONTANEDA, JOSE MARIA57MORAL AJADO, ORIOL59238
RUIZ REALES, JORDI58LUQUE TORRES, AGUSTIN
SANCHEZ ZAMBRANA, JORDI64ARCAS GAZQUEZ, MARTIN59
BUENDIA LERIDA, FEDERICO73MARTINEZ CORBACHO, PABLO
LOS IRREDUCTIBLES
4GODALL SANROMA, JORDI58MOYA GRILLO, MIGUEL ANGEL59239
DE LA ROSA SOLE, CARLOS60CARRASCO INFANTE, IVAN
GASCO FERNANDEZ, GALO62GUASCH TUTUSAUS, JOSEP63
BURILLO MATAS, LLUIS XAVIER68MARTIN ALBERCA, MARIA JOSE
P&P PENEDES C.PASTES LA GRANJA
5VALL FILLAT, JORGE58GUTIERREZ IZQUIERDO, ALFONS59247
FERNANDEZ RUEDA, JUAN JOSE62GALISTEO GONZALEZ, JOAQUIN
PULIDO CRESPO, FRANCISCO68RICHARTE BETETA, JUAN S.70
OLIVA GALVEZ, Mª CARMEN70VIDAL ORTEGA, MARIA TERESA
LLEIDA B
6CARDONA ROCA, BENET54LAX BLANCO, JULIA65253
GUIU CALLEN, FERNANDO66LLOBET PERERA, NURIA
PUEYO VILLELLAS, ANTONIO MARCOS68FUENTES VALVERDE, CARLOS72
BURRELL CASAS, JESUS76MASELLES ALEGRE, JOAN RAMON
SANT JAUME 1994
7GARCIA MORAL, MARIA DOLORES67CALONGE PASTOR, GABRIEL60268
RODRIGUEZ DORADO, MELCHOR68PALAU RIBO, ALVARO
VAZQUEZ RODRIGUEZ, MARCOS73HERNANDEZ DUARTE, JOAQUIN63
GÜIXENS FERNANDEZ, RAFEL78ALVAREZ MORAL, ALBA ISABEL
CLUB ESPORTIU PAR 54
8MONCLUS CUGAT, DANIEL66BALCELLS PEREZ, SALVADOR59269
RAMBLA PASTOR, JOSE RAMON72ALUJA DURAN, ISABEL
BRESO COCH, JAUME72---100
NAVARRO GOMEZ, SANTI74---
WEDGE G. CLUB B
9GARCIA GANBI, JOSE70TORIBIO RAMIREZ, CARLOS65283
GOMEZ SOSA, JOSE72GUILL ESPEJO, ARMANDO
TRIBALDOS CUERVA, MANUEL76---100
GUERRERO MOLERO, AGUSTIN81---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP025144CARDONA ROCA, BENET3,642,85450LLEIDA B
2ACPP014150VICENTE SANCHEZ, GONZALO0,910,95554OLEASTRUM
3ACPP006893MONTOLIU FONTANEDA, JOSE MARIA5,4555752LA GRAIERA GOLF'OS TEAM
4ACPP017030MORCILLO MARTINEZ, RICARDO1,311,35756FORAT EN 1 - AGILE GOLF
5ACPP022543GODALL SANROMA, JORDI4,654,45853LOS IRREDUCTIBLES
6ACPP024936RUIZ REALES, JORDI3,543,55854LA GRAIERA GOLF'OS TEAM
7ACPP006306VALL FILLAT, JORGE1,111,15857P&P PENEDES C.PASTES LA GRANJA
8ACPP009876NAVARRETE GARCIA, LUIS MIGUEL(+)0,30(+)0,35858FORAT EN 1 - AGILE GOLF
9ACPP011434DAMAS REYES, ALEJANDRO3335956FORAT EN 1 - AGILE GOLF
10ACPP014470SANCHEZ DOMENE, JOSE ANTONIO3,743,76056OLEASTRUM
11ACPP010839VIDAL BALCELLS, JOSEP MARIA3,233,26057FORAT EN 1 - AGILE GOLF
12ACPP018494DE LA ROSA SOLE, CARLOS0,510,56059LOS IRREDUCTIBLES
13ACPP008652FERNANDEZ RUEDA, JUAN JOSE3,543,56258P&P PENEDES C.PASTES LA GRANJA
14ACPP000329GASCO FERNANDEZ, GALO2,932,96259LOS IRREDUCTIBLES
15ACPP013729VIZ BLANCO, JESUS0,200,46262OLEASTRUM
16ACPP019676SANCHEZ ZAMBRANA, JORDI6,776,76457LA GRAIERA GOLF'OS TEAM
17ACPP013383GUIU CALLEN, FERNANDO4,8556661LLEIDA B
18ACPP022236MONCLUS CUGAT, DANIEL2,8336663CLUB ESPORTIU PAR 54
19ACPP018936GARCIA MORAL, MARIA DOLORES6,576,76760SANT JAUME 1994
20ACPP025539PUEYO VILLELLAS, ANTONIO MARCOS9,5109,56858LLEIDA B
21ACPP011382BURILLO MATAS, LLUIS XAVIER6,166,36862LOS IRREDUCTIBLES
22ACPP021410PULIDO CRESPO, FRANCISCO5,665,86862P&P PENEDES C.PASTES LA GRANJA
23ACPP018411RODRIGUEZ DORADO, MELCHOR4,244,46864SANT JAUME 1994
24ACPP004230OLIVA GALVEZ, Mª CARMEN6,977,17063P&P PENEDES C.PASTES LA GRANJA
25ACPP019766GARCIA GANBI, JOSE6,776,97063WEDGE G. CLUB B
26ACPP019020RAMBLA PASTOR, JOSE RAMON6,8777265CLUB ESPORTIU PAR 54
27ACPP019711BRESO COCH, JAUME4,654,87267CLUB ESPORTIU PAR 54
28ACPP009034GOMEZ SOSA, JOSE1,211,47271WEDGE G. CLUB B
29ACPP020802VAZQUEZ RODRIGUEZ, MARCOS4,955,17368SANT JAUME 1994
30ACPP013143BUENDIA LERIDA, FEDERICO4,244,47369LA GRAIERA GOLF'OS TEAM
31ACPP018195NAVARRO GOMEZ, SANTI6,576,77467CLUB ESPORTIU PAR 54
32ACPP007030AUMATELL RAMIREZ, SERGI4,955,17469OLEASTRUM
33ACPP024866BURRELL CASAS, JESUS12,61312,87663LLEIDA B
34ACPP010222TRIBALDOS CUERVA, MANUEL7,377,57669WEDGE G. CLUB B
35ACPP004228GÜIXENS FERNANDEZ, RAFEL4,955,17873SANT JAUME 1994
36ACPP019765GUERRERO MOLERO, AGUSTIN10,61110,88170WEDGE G. CLUB B
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP019481IGUAL FRIAS, PEDRO6,356,25650FORAT EN 1 - AGILE GOLF
ACPP017736ARRABAL MARQUEZ, ANTONIO1089,9
2ACPP017557MORCILLO SOSA, RICARDO5,755,75752FORAT EN 1 - AGILE GOLF
ACPP020123LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN6,356,3
3ACPP024808MORAL AJADO, ORIOL11,3811,15948LA GRAIERA GOLF'OS TEAM
ACPP025625LUQUE TORRES, AGUSTIN14,81114,6
4ACPP021412GUTIERREZ IZQUIERDO, ALFONS7,157,15951P&P PENEDES C.PASTES LA GRANJA
ACPP021413GALISTEO GONZALEZ, JOAQUIN9,689,6
5ACPP017849ARCAS GAZQUEZ, MARTIN6,356,35952LA GRAIERA GOLF'OS TEAM
ACPP017937MARTINEZ CORBACHO, PABLO10,2810,2
6ACPP019740BALCELLS PEREZ, SALVADOR5,755,75954CLUB ESPORTIU PAR 54
ACPP013706ALUJA DURAN, ISABEL6,456,4
7ACPP015554MOYA GRILLO, MIGUEL ANGEL2,622,65955LOS IRREDUCTIBLES
ACPP013965CARRASCO INFANTE, IVAN5,445,4
8ACPP016629CABALLERO PAEZ, FRANCISCO JAVIER10,1810,16052OLEASTRUM
ACPP025069GARCIA NAVARRO, DAVID10,5810,5
9ACPP010928CALONGE PASTOR, GABRIEL5,245,26056SANT JAUME 1994
ACPP000609PALAU RIBO, ALVARO5,245,2
10ACPP013080GUINOVART FERRE, MANEL3,933,96057OLEASTRUM
ACPP024850PENELLA SOLANO, AGUSTIN4,944,9
11ACPP001985GUASCH TUTUSAUS, JOSEP5,145,16355LOS IRREDUCTIBLES
ACPP022520MARTIN ALBERCA, MARIA JOSE17,81417,8
12ACPP019549HERNANDEZ DUARTE, JOAQUIN6,656,66356SANT JAUME 1994
ACPP017252ALVAREZ MORAL, ALBA ISABEL10810
13ACPP023532TORIBIO RAMIREZ, CARLOS11,6911,66554WEDGE G. CLUB B
ACPP023799GUILL ESPEJO, ARMANDO20,51620,5
14ACPP023357LAX BLANCO, JULIA6,256,26557LLEIDA B
ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA12,61012,6
15ACPP023185RICHARTE BETETA, JUAN S.11,2811,27059P&P PENEDES C.PASTES LA GRANJA
ACPP012477VIDAL ORTEGA, MARIA TERESA17,61417,6
16ACPP025393FUENTES VALVERDE, CARLOS12,61012,67262LLEIDA B
ACPP024622MASELLES ALEGRE, JOAN RAMON14,11114,1

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1FORAT EN 1 - AGILE GOLF80721007290100100614
2LOS IRREDUCTIBLES909090100807272594
3OLEASTRUM1005656901008090572
4LA GRAIERA GOLF'OS TEAM50806480646480482
5P&P PENEDES C.PASTES LA GRANJA641007244725664472
6CLUB ESPORTIU PAR 5472508056565044408
7LLEIDA B38385038389056348
8SANT JAUME 199456443864503850340
9WEDGE G. CLUB B44644450444438328

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC